>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Krajowa Liga Żużlowa w sezonie 2024

maniek81 394,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Landshut - Opole [2] 2.85 forbet / 2.76 sts / 2.55 betclic

Landshut - Opole h(0-4.5) [2] 1.72 forbet


Drużyna niemiecka ma wystąpić dziś osłabiona brakiem Nilssona. W jego miejsce pod nr 13 Castagna. Takie info dotarło do mnie od znajomego, który kręci się w środowisku mechaników żużlowych. Próbuję w takim razie zagrać na Opole. Landshut już wcześniej bez Lindbaecka dostał srogie bęcki od Gniezna, jeśli dziś faktycznie dochodzi absenscja Nilssona, to Opole to bierze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2800
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Landshut - Opole [2] 2.85 forbet / 2.76 sts / 2.55 betclic

Landshut - Opole h(0-4.5) [2] 1.72 forbet


Drużyna niemiecka ma wystąpić dziś osłabiona brakiem Nilssona. W jego miejsce pod nr 13 Castagna. Takie info dotarło do mnie od znajomego, który kręci się w środowisku mechaników żużlowych. Próbuję w takim razie zagrać na Opole. Landshut już wcześniej bez Lindbaecka dostał srogie bęcki od Gniezna, jeśli dziś faktycznie dochodzi absenscja Nilssona, to Opole to bierze.
Nilsson nie jedzie,a pod jego numerem jedzie Castagna
 
Otrzymane punkty reputacji: +423
M 15,9K

murej

Użytkownik
W takim razie warto łapać bo pewnie zaraz się zrówna
Oprócz Rissa i niewiadomej w postaci włocha to skład tragiczny

Dorzucam Howartha -6,5 1,6 STS
2 razy w parze z Kostygowem i Mastersem/Fajferem
Pozniej na Łęgownika i Bacha ciężkie biegi do punktowania.
 
A 410,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ja z kolei gram
Loko +20.5 kurs 1.62 STS
Loko +18.5 kurs 2.01 STS
Nie no wydaje mi się że przy tych problemach finansowych Gniezno nie będzie piłować tu wyniki a i Kolodynski,Bach czy Kostygow mogą spokojnie urywać punkty ,do tego tor myślę podobny i powinni coś jechać

L.Skupien over 6.5 kurs 1.75 Fortuna
Zaryzykuję bo Landschudt liczą się starty a on zawsze miał dobre i na to liczę
S.Mastere under 12.5 kurs 1.65Fortuna
Do dubla,nie no linia mega wysoka ,może zgubić punkty ze swoimi a i motywacja może być deczko mniejsza...może w 15 przy korzystnym wyniku pojechać może junior za niego
 
Ostatnia edycja:
A 410,3K

adams235

Znawca - Żużel
Bedzie nerwowo w Opolu ,Opole o PO z kolei goście o pietruszkę,ale Ellis tor zna,do tego ogólnie Piła wygląda dobrze ,poszło chyba?dofinansowanie z miasta i mimo że jadą o pietruszkę moga powalczyc...
Breum under 7.5 kurs 1.84 Fortuna
Ze wszystkich ma najtrudniejsze biegi a ciśnienie meczu będzie duże
M.Thoernbloem under 9.5 kurs 1.8 Fortuna
Jakoś nie ufam temu zawodnikowi,trudny 1 wyścig,pewnie na styk będzie ale zaryzykuję
K.J.Pedersen over 5.5 kurs 1.75
Ktoś musi overy zrobić w Opolu obstawiam jego i Skupienia,ma fajny 1 start i jeśli dobrze wejdzie w mecz może linie zrobić

Drugi mecz,szkoda że wczoraj nie podałem typu bo grałem na Pile i under Lahtiego co weszło,więc dziś idę tę samą linia,spotkanie dwóch bardzo słabych finansowo ekip ,
Gniezno +10.5 kurs 1.5 Fortuna
T.Lahti under 10.5 kurs 2.01 Fortuna
K.Gomolski under 5.5 kurs 1.84 Fortuna
Typ luźny;
M.Czaja over 5.5 kurs 2.01 Fortuna
Liczę że w 12 biegu może wejść jako taktyczna,do tego nie zdziwię się jak dostanie szansę w nominowanym ,mecz w zasadzie o pietruszkę i o oszczędności przed PO,więc jest szansa że dostanie szansę
Post automatycznie złączony:

Poprawka pograny Gomolski na STS bo linia 6.5 i under, a Czapla over 4.5 na STS,więc pograłem tutaj akurat i 4.5 i 5.5 na Fortunie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +957
maniek81 394,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Piła - Tarnów [2] 1.55 betclic

Zaczynamy play off, czyli ściganie na poważnie. Piła bez Elissa, a to poważne osłabienie. Myślę, że Tarnów dziś zwycięży zapewniając sobie komfortową sytuację przed rewanżem. Bellego i Jeleniewski powinni ciągnąć wózek, a i Lahti powinien pojechać lepiej, niż w niedawnym meczu obu drużyn. Dzisiaj widzę kilku punktowe zwycięstwo gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +934
maniek81 394,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Fajfer K. [poniżej 9.5 pkt.] 1.70 fortuna

Normalnie bym tego nie grał. Ale okoliczności są takie, że Kevin miał nie jechać po upadku w Tarnowie. Zaczął się wyścig z czasem, fizjoterapia i zabiegi laserem postawiły, go na nogi i dziś pojedzie. Nie sądzę, by jednak był gotowy na 100%, więc spróbuję typu na mniejszą ilość punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
'Corek 253,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Poznań vs Polonia B / Bydgoszcz wygra @ 1,50 betfan

Witam, dosłownie zdanie. Poznań zaskoczył na pewno na początku sezonu aż tak punktując i było oczywiste, że to się skończy prędzej czy później. Na papierze zdecydowanie gorzej skład Poznania wygląda niż jego wyniki. Oczywiście Poznań nie awansuje do Ekstraligi i to jest pewne, bo w cuda nie wierzę. Wilki Krosno wczoraj mimo, że wynik na styku to dla mnie i tak już są po za burtą bo w Rybniku najzwyczajniej w świecie nie wygrają + Milik po sezonie i pewnie po przygodzie w Krośnie bo skład na przyszły sezon nieco inny.
Bydgoszcz i Ostróv faworytami do awansu i to nie podlega dyskusji. Polonia jest po prostu lepszą ekipą i myślę, że już dziś spokojnie wygrają w Poznaniu by dopełnić formalności przed własną publicznością.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 48,6K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Poznań vs Polonia B / Bydgoszcz wygra @ 1,50 betfan

Witam, dosłownie zdanie. Poznań zaskoczył na pewno na początku sezonu aż tak punktując i było oczywiste, że to się skończy prędzej czy później. Na papierze zdecydowanie gorzej skład Poznania wygląda niż jego wyniki. Oczywiście Poznań nie awansuje do Ekstraligi i to jest pewne, bo w cuda nie wierzę. Wilki Krosno wczoraj mimo, że wynik na styku to dla mnie i tak już są po za burtą bo w Rybniku najzwyczajniej w świecie nie wygrają + Milik po sezonie i pewnie po przygodzie w Krośnie bo skład na przyszły sezon nieco inny.
Bydgoszcz i Ostróv faworytami do awansu i to nie podlega dyskusji. Polonia jest po prostu lepszą ekipą i myślę, że już dziś spokojnie wygrają w Poznaniu by dopełnić formalności przed własną publicznością.
Typu nie neguje bo sam zagrałem Bydgoszcz wraz z Gnieznem bo żarty się skończyły i teraz jazda na serio.

Ale chcę się odnieść do tego że Krosno jest za burtą. No jeśli dziś wygra Ostrów i Bydgoszcz jak typujemy to Krosno nie jest za żadną burtą. W sytuacji gdy w rewanzach znów wygra Bydgoszcz i Ostrów to jako lucky losser do półfinału awansuje zespół z Krosna bo mają wygrany mecz. Więc nie są za żadną burtą i jeśli nie będzie niespodzianek to mordują się w półfinale nawet przypadku 75-15 w Rybniku
 
'Corek 253,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Typu nie neguje bo sam zagrałem Bydgoszcz wraz z Gnieznem bo żarty się skończyły i teraz jazda na serio.

Ale chcę się odnieść do tego że Krosno jest za burtą. No jeśli dziś wygra Ostrów i Bydgoszcz jak typujemy to Krosno nie jest za żadną burtą. W sytuacji gdy w rewanzach znów wygra Bydgoszcz i Ostrów to jako lucky losser do półfinału awansuje zespół z Krosna bo mają wygrany mecz. Więc nie są za żadną burtą i jeśli nie będzie niespodzianek to mordują się w półfinale nawet przypadku 75-15 w Rybniku
Tak, oczywiście że tak, masz rację ale bardziej chodzi mi o to, że Krosno nie ma szans awansować i taka jest prawda. Dwoma zawodnikami nic nie zdziałają, nawet jeśli Świer jako junior będzie wozić jakieś punkty bo ostatnio ładnie na mistrzotwach i teraz z Rybnikiem. Koniec z końców szanse na awans Krosna oceniam na poziomie 0% ( awans do Ekstra)
 
Sándor Tihanyi 48,6K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
To nie ma znaczenia kto dziś wygra, w Bydgoszczy ich zmiażdża i obie ekipy będą w półfinałach kosztem krosna
Jak nie ma znaczenia?

Pomijając dziś wyniki to w lucky klaser nie liczą się małe punkty jako pierwsze a duże. Więc gdyby Ostrów i Bydgoszcz wygrała u siebie i na wyjedzie sprawia że Poznań i Łódź ma 0 pkt a Krosno wygrywając z Rybnikiem ma 2

Dopiero przy równej ilości dużych punktów liczą się małe

Więc to kto dziś wygra miało kolosalne znaczenie dla Krosna ale wiemy już że rozmiary wygranej dają praktycznie awans Poznania
Post automatycznie złączony:

Do usunięcia
 
Do góry Bottom