>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Temat z analizami Krajowa Liga Żużlowa w sezonie 2024

S 39,7K

scrobek

Użytkownik
Start Gniezno - Landshut Devils (+16,5) Typ: 2 @1,85 Betclic

Liczę tutaj na bardziej wyrównane spotkanie niż założyli to Bukmacherzy. Jednym z argumentów są zawodnicy Landshut Devils, którzy jeździli w Gnieźnie, a wiec Kim Nilsson oraz Antonio Lindabeck. Dodatkowo gramatura toru tj. Twardy beton to nie może być zaskoczenie dla gości z Niemiec, ponieważ na co dzień mają podobny tor u Siebie. Obstawiam wygraną Startu w granicach 50 - 40
 
Ostatnia edycja:
B 81,2K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Piła - Landshut 1 @1,85 STS
Nilson over 9,5 pkt @1,57 STS

Poloniści jeśli myślą o fazie play off to muszą ten mecz wygrać. Nie będzie łatwo ponieważ zabraknie Adama Elisa lidera Poloni, ma kontuzję barku. Pech Poloni polega na tym że Brytyjczyk nie wział zwolnienia i z/z jest niemożliwe w tym spotkaniu, Skład Poloni został trochę przemeblowany bo do składu wchodzi Gilkes, Polonia trenowała w piątek i mam nadzieję że trenowali starty a nie jeżdżenie wkołko. To właśnie brak wygranych startów jest bolączką podopiecznych Hansa Nielsena co było widać w spotkaniu ze Startem. Devils to drużyna swojego podwórka oparta na Nilsonie i Lindbaecku. Reszra jakieś punkty będzie wozić ale myślę że Poloniści wiedzą że nie mogą sobie pozwolić na porażkę w tym meczu.
 
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Henriksson [powyżej 5.5 pkt.] 1.65 betclic

Spróbuję dzisiaj typu w stronę Caspera. Wczoraj totalny piach w SGP2, ale dziś liczę na jego rehabilitację. Jest to utalentowany zawodnik, który pokazał już nie raz, że potrafi zdobywać punkty na gnieźnieńskim owalu. A, że rywal dziś niezbyt wymagający, to próbuję typu powyżej 5.5 punktu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1813
M 14K

mumin89

Użytkownik
dzisiaj gram Cyfera mniej 7.5 Adrian w tym sezonie slabutki chyba ma jakies problemy wyjazd na Lotwe do najlatwiekszych nie nalezy gram jego under bo ma jeszcze bardzo ciezkie biegi a w parze jest z Bellego wiec na nim tez powinien tracic nie zdziwie sie jak pojedzie dzisiaj tylko 4 razy mniej 7.5 kurs 1.60 w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Opole - Gniezno 2 kurs 1.9 Fortuna
Jeśli pojadą proboje w kierunku Gniezna można bezpiecznie +2.5 łapać handi jakby miał tu być remis,uważam że Gniezno spory postęp w ostatnim czasie ,zaczęli jechać ,fajnie to poukładał T.Fajfer i myślę że pora to udowodnić na wyjeździe,do tego Woelbert który kupę fajnych sezonów przejeździł w Opolu...
Bieg juniorski wisiał długo w STS
Gniezno +0.5 kurs 1.55 było to spore value niestety zdjęli to a szkoda bo Czapla powinien to wygrac a i Budniak może powalczyć z Fabiszem

Pojedynek bieg 2
Stepien-Czapla 2 kurs 1.7 STS

S.Mielniczuk under 7.5 kurs 1.7 Fortuna
Miesiąc miodowy z polską liga chyba się wreszcie skończył Stasia i dziś przy tak mocnym rywalu liczę że zostanie co zweryfikowany mimo całej sympatii dla tego zawodnika😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1180
M 14K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem

Breum mniej 4.5 kurs 1.75 sts Emil ma bardzo ciężkie mecze na rezerwie jeszcze jest Pedersen na kim ma zdobyć 5 pkt i może być szybko zmieniany

Henrikson więcej 5.5 kurs 1.60 sts talent ze Szwecji dwa pierwsze biegi dość łatwe na juniorach i breumie powinien 6 pkt przywieź

Dramat disisaj jednak druga faza zawodów zmieniła typy na plus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +777
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Chmiel [powyżej 10.5 pkt.] 1.75 efortuna
9 pkt.

Ciężki mecz dla Opola i ktoś musi ciągnąć dziś wynik. Forma u Roberta jest, więc stawiam, że postawi się gościom. W Gnieźnie całkiem fajnie sobie radził, więc u siebie też powinien być mocnym punktem gospodarzy. 11 punktów, to nie mało, ale kto ma ten wózek pociągnąć, jak nie on. Można też spróbować w betclic bez podatku opcję na co najmniej 10 punktów po kursie 1.45 do jakiegoś dubelka.
 
Ostatnia edycja:
M 14K

mumin89

Użytkownik
Witam adams235 grasz cos dzisiaj z meczu w pile bo ja myślałem dac bacha mniej 8.5 musielaka mniej 3.5 i koscucha mniej 8.5 i pollestada mniej 6.5
 
B 81,2K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Start -12.5 1.68 betfan

Start to jeden z głównych faworytów do awansu. W pile wygrali 46-44. U siebie wygrają 10+. Pukanie wzmocnieni polestadem który zdobył komplet na tle słabego lokomotivu. Dziś on już tak dobrze nie pojedzie. Jeden elis wyniku nie pociągnie 52-38 będzie na miękko
 
Ostatnia edycja:
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Start -12.5 1.68 betfan

Start to jeden z głównych faworytów do awansu. W pile wygrali 46-44. U siebie wygrają 10+. Pukanie wzmocnieni polestadem który zdobył komplet na tle słabego lokomotivu. Dziś on już tak dobrze nie pojedzie. Jeden elis wyniku nie pociągnie 52-38 będzie na miękko
W Gnieźnie mają zaległości finansowe względem zawodników sięgające dwóch spotkań, więc ja tak odważnie bym nie szedł. Nie wiadomo kto jak w sprzęt zainwestował, nie dostając wynagrodzenia na czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1154
I 32,8K

iti

Użytkownik
To bardzo miło, że się tym podzieliłeś przed spotkaniem, a nie w jego trakcie, gdzie widać, że Pile "siedzi" wynik. Dziękujemy za tak cenną informację!
 
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Panowie, info o zaległościach w necie pojawiło się dobrych kilka dni temu, więc to nie była jakaś wielka tajemnica. Widząc post z typem na Gniezno w handicapie postanowiłem napisać co myślę, bo chyba mam do tego prawo. A nie dane było mi wcześniej. Od rana siedzę w pracy i mogłem to uczynić schodząc na przerwę. Pisałem, to przy wyniku 10-8, więc tu wszystko jeszcze mogło się zdarzyć, a może tym wpisem uchroniłem tych grających na live od stawiania ma Gniezno z handicapem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1154
maniek81 408K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Palovaara [poniżej 6.5 pkt.] 1.65 fortuna

Trudny mecz wyjazdowy Niemców w Tarnowie. Palovaara nie błyszczy, ostatnie spotkania to dwa razy po 6 punktów, a w Gnieźnie dwa zera i więcej nie wyjechał. Nie widzę argumentów, by miało się to zmienić na trudnym terenie w Tarnowie.
 
Ostatnia edycja:
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
J.k Pedersen over 4.5 kurs 1.85 Fortuna
Jeździł tam w Loko i próbuje gry w jego stronę bo ma coś do udowodnienia tam
K.Nillson over 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Jedyny z ekipy niemieckiej który może to ciągnąć
S.Mielniczuk under 7.5 kurs 2.01 Fortuna
Za dużo tych overów u niego ostatnio,fajnie jedzie ale liczę dziś na jego gorąca głowę 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2938
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ostatnie mecze GKM-U no to Cysiu Kasprzak będzie walczyć o kolejny kontrakt w pierwszej lidze.. over 8.5 jak złoto dzisiaj. Będzie jechać jak za dawnych lat, bo takie ma zrywy na koniec sezonu
 
Do góry Bottom