>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Pytania, dyskusje, skargi, zażalenia

main1991 799

main1991

Użytkownik
Prośba o zmianę hendicapu w moim pierwszym typie na dzisiejszy mecz.
wpisałem typy jakiś czas temu i nie zauważyłem że można zagrać Wrocław -0,5 po kursie 1.60 i podałem wyższy hendicap.
Dziękuję z góry!
 
maniek81 389,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W meczu Grudziądz - Leszno przy typie na h2h proszę o korektę na zawodnika gości, gdzieś mi uciekła "2" w zapisie. Dzięki
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Dzisiaj ciekawie zapowiadają się spotkania w Grudziądzu i Toruniu. Wyniki coś raczej koło remisów? Ciekawie kupon u buków by wygladał na dwa remisiki. 😄 Tak za drobne.
 
Z 854,2K
Proszę o skasowanie tych postów nie ukrytych na dzisiaj.Coś mi żle się wkleiło na końcu jest ukryty .Z góry dziękuje

Usunięte //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów

Prośba o dodanie w parze Lamberta, że typ na Lamberta.
 
neutralny 519,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zakończyliśmy I etap konkursu. Z racji, iż zaległy mecz odbędzie się dopiero w kolejnym tygodniu będzie on zaliczany do II etapu. Proszę wszystkich o zapoznanie się z tabelą i zgłaszanie ewentualnych błędów w klasyfikacji. Czołową szóstkę proszę o loginy do forbet w celu wypłacenia bonusów. O loginy proszę tylko pierwszy raz. W następnych etapach nie będziecie musieli wysyłać ponownie.
 
maer 284,9K

maer

Typer A-League
Zakończyliśmy I etap konkursu. Z racji, iż zaległy mecz odbędzie się dopiero w kolejnym tygodniu będzie on zaliczany do II etapu. Proszę wszystkich o zapoznanie się z tabelą i zgłaszanie ewentualnych błędów w klasyfikacji. Czołową szóstkę proszę o loginy do forbet w celu wypłacenia bonusów. O loginy proszę tylko pierwszy raz. W następnych etapach nie będziecie musieli wysyłać ponownie.
U mnie wiadomość z loginem wysłana;)
 
neutralny 519,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Od tego postu typy, które nie zostały ukryte nie będą rozliczane i nie ma znaczenia, czy ktoś to zgłosi w tym temacie, czy nie. Jeśli się już wstawi post to wszyscy mogą obejrzeć typy, więc zgłaszanie tego tutaj mija się z celem. W pierwszym etapie wyeliminowaliśmy mniej aktywnych graczy, więc przymykałem na to oko. W drugim etapie już w pierwszej rundzie były dwa przypadki nie ukrycia typów. Ukrywamy typy, aby konkurs był czysty i sprawdza się to do tej pory, więc od teraz proszę o czujność. Dzięki i życzę powodzenia w II etapie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Z 854,2K
Dlaczego nie mam tu punktów za ten mecz.Tak się jakoś wysłało i niem miałem wpływu ,a typy ukryte są
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
neutralny 519,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dlaczego nie mam tu punktów za ten mecz.Tak się jakoś wysłało i niem miałem wpływu ,a typy ukryte są
Są typy ukryte i typy jawne, więc tak jakby nie było ukryte. Kilka postów wyżej pisałem o nie ukrywaniu typów na tym etapie konkursu.
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
Czemu jestem poza PO i mam tyle samo pkt co @ typerbukmacher ?? Skoro mamy tyle samo pkt to ja tez powinienem dostać sie jako 11
 
Do góry Bottom