>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami XIV runda Ekstraligi

neutralny 517,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Niesamowicie zapowiada nam się ostatnia runda Ekstraligi w sezonie 2024. Nie znamy spadkowicza, nie znamy kolejności po rundzie zasadniczej, wydarzyć się może jeszcze wiele i jest kilka możliwych opcji.
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o XIV rundzie Ekstraligi.
 
slomiany400 39,2K

slomiany400

Użytkownik
Wczorajsze spotkanie, czułem się zażenowany jak to oglądałem, a jeszcze bardziej czułem się zażenowany, jak komentatorzy cały czas mówili, że jest lepiej, że zawody trwają i super wszystko, a zawody trwały tylko na starcie i do pierwszego łuku, a potem jeden za drugim. Dobrze, że nie było żadnego groźnego upadku, jak miał Emil, wyglądało to tragicznie, ale dzisiaj rano widziałem info, że nie jest połamany na szczęście. Przejdźmy do dzisiejszego meczu GKM - Czewa

Madsen over 11.5 pkt 1.70 superbet (liczą się wszystkie biegi)
Wczoraj Madsen i Kacper Woryna spowodowali, że Czewa wróciła z dalekiej podróży i ugrali remis dla swojej drużyny chociaż to też zasługa braci Pawlickich, jako kibic Falubazu jestem zażenowany, że jak trzeba, to na Piotrka nie można liczyć, a wolny Przemek dał się objechać w 14biegu, gdzie potrzebowaliśmy tego 3-3. Wracając do mojego typu, to Madsen na tym fatalnym torze wyglądał według mnie najlepiej ze wszystkich, był poziom wyżej od wszystkich 13+3 w 6 biegach. Faworytem spotkania jest GKM, więc możemy się spodziewać, że dzisiaj Madsen dostanie również 6 biegów, co ułatwia nam zadanie na zrobienie overa.

Rozkład biegów Madsena:
3 bieg: Pludra, Drabik(który wczoraj był fatalny) i Tarasienko - Madsen będzie miał już garść informacji od Michelsena, czy Hansena odnośnie toru - tutaj 2 pkt to jest must have dla Madsena, ale Tarasienko również jest do objechania
7 bieg: Halkiewicz(który przyjedzie na 100% czwarty), Lidsey i Fricke - dużo trudniejsze zadanie przed Madsenem w tym biegu, Fricke jako lider powinien w tym biegu być najtrudniejszym rywalem, 2 pkt do wyszarpania powinny być tutaj na Lidsey'u
10 bieg: Jepsen-Jensen i Pludra, a Madsen znowu z juniorem - kolejne ciężkie zadanie przed Madsenem, bo Jepsen-Jensen bardzo dobrze się sprawuje na torze w Grudziadzu, 2 oczka na koncie Madsena to znowu must have w tym biegu na Pludrze
13 bieg: Lidsey i Tarasianko vs Madsen i Hansen - pytanie tylko, czy tutaj nie będzie RT za Hansena, bo na tym etapie zawodów może być gorąco dla Czewy, no chyba, że Hansen będzie jechał dobre zawody. Wracając do Leona, to kolejny ciężki bieg, mocna para gospodarzy, ale na spokojnie jest tutaj w stanie zrobić na nich 3 pkt
15 bieg: prawdopodobnie na Maxa i nie wiem może Tarasienko? czy bedzie trzeba tutaj bronić wyniku, żeby punkt bonusowy został w Częstochowie? kto wie, ale Madsen wczoraj pokazał, że nie boi się walczyć o ważne punkty 2-3 pkt w tym biegu dla Madsena i dla Częstochowy

I teraz rezerwa taktyczna, spodziewam się, że czas Madsena w RT przyjdzie w biegu 8, gdzie będzie jechał za Hansena w parze z Woryną, tam jest Tarasienko i junior - tutaj wtedy jest 5:1 dla Czewy, a Leon przywozi 2 lub 3 pkt i pokrywa nasz overek z dużym zapasem lub dopiero w biegu 9tym za Drabika.

Good luck, have fun.
 
maniek81 387,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Łobodziński [powyżej 4.5 pkt.] 1.70 betclic

Idę dzisiaj w over punktowy juniora GKM-u. W biegu juniorskim poiwnna być łatwa wygrana, więc pozostaną do uciułania 2 punkty. Punkcik powinien być niemal z urzędu w biegu czwartym, a i tam może coś więcej się uda. Dalej jest trudny bieg ósmy, ale liczę też, że wskoczy gdzieś za Pludrę i te minimum 5 punktów dziś przywiezie.
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Dawno Mnie tu nie było ....więc wrzucam dzisiaj dwa typy z dwóch dziejących spotkań. Pierwszy typ Kowalski - Lindgren (-1,5) typ 2 na Lindgrena i kurs w Forbet 2,0 , faworyzowany Bartek Kowalski przez Buków , jeździ u siebie gdzie spisuje się przyzwoicie, aczkolwiek uważam że dzisiaj nie będzie miał łatwo z każdym z zawodników z Lublina. Lindgren ostatnie dwa mecze poniżej 7 pkt, wcześniej 11 pkt. Liczę dzisiaj na szybkiego Lindgrena. Drugi typ z meczu Grudziądz - Częstochowa i zdarzenie Łobodziński - Mads Hansen (+0,5) typ 2 kurs w Forbet 1,95 , też faworyzowany jest Łobodziński , domowy tor w biegu drugim teoretycznie powiniem być 1 lub 2 na mecie ,ale później 1 pkt w biegu 4 i myślę że na 3 lub 4 pkt zakończy zawody, co do Hansena liczę na większą zdobycz punktowa dzisiaj, myślę że wczorajszy ostatni bieg mentalnie go uskrzydli i dzisiaj pojedzie dobre zawody liczę na 6-8 pkt.
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
panowie jak macie wczoraj m rozliczone zakłady z fortuny na żużel mecz Grudziądz- Częstochowa? dziękuję z góry za odpowiedź
Achtung, achtung! Niespodziewana historia ze strony zakładów bukmacherskich Fortuna! Wchodzę teraz właśnie na konto, a tam zmiana rozliczenia zakładu na Madsa. Rano na 100% było na pomarańczowo i po kursie 1.00, a teraz widzę zmianę na ✅. Szok i niedowierzanie z mojej strony, że buka stać było na taki gest :D
 

Załączniki

  • 45,6 KB Wyświetlenia: 69
Otrzymane punkty reputacji: +1558
B 80,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Piotr Pawlicki over 9,5 @1,57 STS

Piotrek wczoraj świetne zawody w Lublinie, dzisiaj będzie jednym z liderów, Apator bez Emila nie ma żadnych szans na zwycięstwo. Piotr z kvechem i z juniorami, dopiero bieg 13 mocny. Uważam że popularny Neymar zdobędzie z 11-12 pkt i przypeiczętuję awans do play off z Falubazem.

Woryna under 9,5 @1,57 STS

Tutaj tak wysoka linia ponieważ Woryna dobrze zaczął mecz w piątek który został przerwany, dzis GKM już pojedzie lepiej bo tor będzie suchy a w piątek było jedno wielki błoto i bardzo długo plandeka leżała. Mimo że widać że Woryna pod koniec sezonu zaczyna łapać formę, wczoraj fajny występ w Lublinie. To o 10 pkt będzie bardzo ciężko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +797
slomiany400 39,2K

slomiany400

Użytkownik
Wczorajsze spotkanie, czułem się zażenowany jak to oglądałem, a jeszcze bardziej czułem się zażenowany, jak komentatorzy cały czas mówili, że jest lepiej, że zawody trwają i super wszystko, a zawody trwały tylko na starcie i do pierwszego łuku, a potem jeden za drugim. Dobrze, że nie było żadnego groźnego upadku, jak miał Emil, wyglądało to tragicznie, ale dzisiaj rano widziałem info, że nie jest połamany na szczęście. Przejdźmy do dzisiejszego meczu GKM - Czewa

Madsen over 11.5 pkt 1.70 superbet (liczą się wszystkie biegi)
Wczoraj Madsen i Kacper Woryna spowodowali, że Czewa wróciła z dalekiej podróży i ugrali remis dla swojej drużyny chociaż to też zasługa braci Pawlickich, jako kibic Falubazu jestem zażenowany, że jak trzeba, to na Piotrka nie można liczyć, a wolny Przemek dał się objechać w 14biegu, gdzie potrzebowaliśmy tego 3-3. Wracając do mojego typu, to Madsen na tym fatalnym torze wyglądał według mnie najlepiej ze wszystkich, był poziom wyżej od wszystkich 13+3 w 6 biegach. Faworytem spotkania jest GKM, więc możemy się spodziewać, że dzisiaj Madsen dostanie również 6 biegów, co ułatwia nam zadanie na zrobienie overa.

Rozkład biegów Madsena:
3 bieg: Pludra, Drabik(który wczoraj był fatalny) i Tarasienko - Madsen będzie miał już garść informacji od Michelsena, czy Hansena odnośnie toru - tutaj 2 pkt to jest must have dla Madsena, ale Tarasienko również jest do objechania
7 bieg: Halkiewicz(który przyjedzie na 100% czwarty), Lidsey i Fricke - dużo trudniejsze zadanie przed Madsenem w tym biegu, Fricke jako lider powinien w tym biegu być najtrudniejszym rywalem, 2 pkt do wyszarpania powinny być tutaj na Lidsey'u
10 bieg: Jepsen-Jensen i Pludra, a Madsen znowu z juniorem - kolejne ciężkie zadanie przed Madsenem, bo Jepsen-Jensen bardzo dobrze się sprawuje na torze w Grudziadzu, 2 oczka na koncie Madsena to znowu must have w tym biegu na Pludrze
13 bieg: Lidsey i Tarasianko vs Madsen i Hansen - pytanie tylko, czy tutaj nie będzie RT za Hansena, bo na tym etapie zawodów może być gorąco dla Czewy, no chyba, że Hansen będzie jechał dobre zawody. Wracając do Leona, to kolejny ciężki bieg, mocna para gospodarzy, ale na spokojnie jest tutaj w stanie zrobić na nich 3 pkt
15 bieg: prawdopodobnie na Maxa i nie wiem może Tarasienko? czy bedzie trzeba tutaj bronić wyniku, żeby punkt bonusowy został w Częstochowie? kto wie, ale Madsen wczoraj pokazał, że nie boi się walczyć o ważne punkty 2-3 pkt w tym biegu dla Madsena i dla Częstochowy

I teraz rezerwa taktyczna, spodziewam się, że czas Madsena w RT przyjdzie w biegu 8, gdzie będzie jechał za Hansena w parze z Woryną, tam jest Tarasienko i junior - tutaj wtedy jest 5:1 dla Czewy, a Leon przywozi 2 lub 3 pkt i pokrywa nasz overek z dużym zapasem lub dopiero w biegu 9tym za Drabika.

Good luck, have fun.
Podbijam, kurs na dzisiaj taki sam
 
M 12,9K

murej

Użytkownik
-8,5 Falubaz 1,57 Betfan

Betfan wystawił dosyć niskie handi na mecz Falubazu z Apatorem
-8,5 -10,5 i -12,5 gdzie inni zaczynają od -12,5
Aparator bez Emila,który nie doszedł do siebie po upadku w Anglii.
Tylko Dudek i Lambert,a tak to Przedpelski,Rowe ew. Lampart i słabi juniorzy-według mnie szykuje się wysokie zwycięstwo.
 
maniek81 387,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woryna [poniżej 9.5 pkt.] 2.30 forbet

Typ ryzykowny, ale po tym kursie spróbuję, a co tam. Tu dzisiaj nikt nie będzie odpuszczał, więc trzeba pojechać bardzo dobre zawody. Obawiam się ewentualnej RT i sześciu biegów, ale tak jak wspomniałem, ten kurs dla mnie za wysoki. Delikatnie można spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
neutralny 517,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń

Apator Toruń +16,5 pkt. @1,62 Betclic
Prz. Pawlicki poniżej 9,5 pkt. @1,70 Betclic
Kvech powyżej 5,5 pkt. @1,85 Betfan
Przedpełski powyżej 5,5 pkt. @1,82 Betclic
Lambert poniżej 10,5 pkt. @1,95 Betclic

Spotkanie Falubazu z Apatorem wydaje się być bardzo ciekawe do typowania. Linie u bukmacherów w wielu przypadkach trochę rozstrzelone, z racji że gramy bez podatku to podaję je w betclicu, gdzie kursy wyglądają porównywalnie do konkurencji.
Najpier handi w kierunku torunian, które nie wszędzie można pograć, bo w większości mamy maks +14,5. Apator dziś tylko bez Emila. W składzie awizowanym więc ponownie Lampart, który jednak może być zastępowany taktycznie, przez Dudka, czy Lamberta, a może Przedpełskiego którego typuję dziś over i który czym bliżej play-off tym lepiej wygląda. Paweł ostatnio zaliczyć kilka dobrych meczów i myślę, że dziś przy trudnej sytuacji Apatora stanie na wysokości zadania, bo linia nie jest na niego wygórowana. Under gram Lamberta jednak w pierwszych pięciu startach, bo możliwe, że dziś odjedzie sześć. 10,5 bardzo ciężkie do pokrycia z walczącym o życie Falubazem, tym bardziej, że Lambo jeździ bardzo w kratkę i komplety przeplata średnimi meczami, typuję że dziś może mieć problemy w Zielonej Górze.
Do tego dorzucam under Przemka Pawlickiego, bo linia za wysoka, a starszy z braci ostatnio również średnio z formą raczej dowozi undery. Szczególnie na swoim torze, gdzie notuje średnią biegpunktową na poziomie 1,4. Nawet przy 5 startach daleko tu do dwucyfrówki.
Dziwny kurs na Kvecha. 1,85 to zdecydowanie za dużo przy takiej linii, bo betclic wystawił np. 1,55 i z tym bym się bardziej zgadzał. Janek ma dziś bardzo fajne biegi i wielu rywali z którymi może skutecznie powalczyć o punkty. Nie będę tu przynudzał i wymieniał poszczególnych startów, ale na cztery biegi tak naprawdę nie powinien wygrać tylko z Hampelem, Lambertem i Dudkiem teoretycznie. Potencjalnie do zdobycia pozostaje więc jeszcze 9 punktów, więc te 6 wydaje mi się, że Czech spokojnie powinien dowieźć.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +467
Do góry Bottom