>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

pinio1111 154,1K

pinio1111

Użytkownik
Leon na tym turnieju nie zagra. Sam Grbić powiedział, że Leon poczuł lekki ból i nie będą ryzykować Jego zdrowiem na tym turnieju.
No też to słyszałem, ale zgłupiałem jak zobaczyłem go dziś w opcji na pkt zawodników
Post automatycznie złączony:

W Fortunie na Słowenię -1,5 seta jest teraz 7,40.
 
J 429

jakxx88

Użytkownik
No też to słyszałem, ale zgłupiałem jak zobaczyłem go dziś w opcji na pkt zawodników
Post automatycznie złączony:

W Fortunie na Słowenię -1,5 seta jest teraz 7,40.
Leon dwa pierwsze mecze był w dresie i siedział z tyłu.. dziś normalnie przebrany (głupota byłoby w takim turnieju ryzykować) mecz 50/50 jak dla mnie nawet z lekkim.wskazaniem na Słowenię więc kursy na Polskę niezrozumiałe..
 
G 2,6K

gdzziemojnick

Użytkownik
Rzadko podaję typy, ale na dzisiejszy sparing dla podkręcenia emocji na trybunach znalazłem:

W. Leon poniżej 16,5 pkt Fortuna @1,80, STS 1,65

Oczywiście nie spodziewam się, że mecz z Japonią będzie łatwy i przyjemny. Wątpię że zakończy się w trzech setach. Jednak Leon wraca po drobnym urazie, nie zagrał ani minuty w memoriale Wagnera. W dzisiejszym i jutrzejszym meczu ma już zagrać, jednak w żadnym z nich na pełnym dystansie. Tak przynajmniej powiedział trener Grbić w wywiadzie dla Polsatu Sport. Ile tego będzie? Trudno mi ocenić, ale spodziewam się że może dostać dwa sety, może jeszcze kawałek trzeciego. Dodatkowo z uwagi na niedawny uraz może nie być aż tak bardzo wykorzystywany w ataku. No i już na mały plusik to zmiany taktyczne. W turnieju finałowym VNL niemal w każdym secie na trzy ustawienia do przyjęcia wchodził za niego Semeniuk, jeśli ten manewr będzie stosowany również dzisiaj to szanse powodzenia nieco wzrastają.

Może jeszcze ktoś ze stałych uczestników dyskusji potwierdzić lub obalić moje myślenie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +320
T 17K

tadzin

Użytkownik
Italy - Serbia
Money Line – FT – European - Championship U20 - Women
Serbia
5.59

Cos tam warto rzucic mysle, a ov 3.5 lub +2.5 seta w strone Serbek również. Włoszki lepsze, ale czy aż taka różnica...
czytam i czytam i sie wlasnie zorientowalem ze 3 minuty temu pogralem ten mecz (nawet nie patrzylem co to za druzyny tlyko po kursach pre/inplay) i ze mam wloszki-1,5 przy 11-7 w drugim wziete po 2.3 lol
 
Do góry Bottom