>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wettarena

b1991 3K

b1991

Użytkownik
Odradzam rejestrowanie się tam, takich problemów i dziwnych zbiegów okoliczności - głównie na niekorzyść klienta, to ja nigdy nie widziałem.

Założyłem konto, zweryfikowałem, wpłaciłem 400 zł i sobie grałem za drobne. Do czasu było ok - nagle się okazało, że kupony które obstawiam nie pojawiają się, a pieniądze znikają. Wczoraj postawiłem 4 zakłady o stawkach 125 zł, 125 zł, 375 zł i 5 zł (ostatni celem sprawdzenia czy coś na pewno się pieprzy). Z podsumowania konta widać, że znika stawka 125 zł, 125 zł, 375 zł i 5 zł. Kupon pojawił się tylko pierwszy, zagrany za 125 zł. Pozostałe nie. Problem jest taki, że kupon za 375 zł, na under 59,5 meczu piłki ręcznej kobiet Dania - Korea Południowa powinien zostać dawno wypłacony, niestety nie jest i nie ma żadnych oznak, że go postawiłem.

W załączonym pliku widać, rozwinięte bez żadnych filtrów podsumowanie konta, czyli stawki i obok wszystkie kupon. Teraz pewnie słowo przeciwko słowu. Dziwne jest jednak to, że gram w różnych podmiotach od 2008 roku i czegoś takiego nigdy nie widziałem. Wettarena na maile nie odpowiada, konsultant problem sprawdzał i widzi, że faktycznie kupony się nie pojawiają, nie podaje przyczyny i każe czekać na kontakt.
 

Załączniki

R 0

rad3233

Użytkownik
Tez odradzam jaką kolwiek grę u tych oszustów szybko stracą licencję za takie wału co tam kręcą..
Wpłaciłem 200 pln postawiłem na gola dla Royal Antwerp do przerwy po kursie 1,95 za całą stawkę, kupon był niewidoczny tuż po obstawieniu, oczywiscie wpadło do przerwy 1:1 i zakład powinien być wygrany. Po dwóch godzinach zwrócili srodki 200 pln twierdząć, że to błąd w ich systemie... stanowczo odradzam
 

Załączniki

b1991 3K

b1991

Użytkownik
Haha, teraz sprawdziłem i mam zwrot stawek za niewidoczne kupony, ale tylko za te, które weszły. Stawki przegranych kuponów widmo nie wróciły, a te wygrane wróciły. Nie no, to jest paranoja. Odradzam, omijajcie szerokim łukiem tych oszustów. R rad3233 gdzie doczekałeś się odpowiedzi, to email od nich? Dziś czat miał pracować od 12 do 18, oczywiście ich nie ma :D
 
R 0

rad3233

Użytkownik
wettarenapolska.zendesk.com
Post automatycznie złączony:

ciekawe kto w ministerstwie i ile dostał w łapę że dał licencję tak scamerskiej firmie :D
 
A 0

Arekmp4

Użytkownik
Takie przypadki zgłaszacie na maila ministerstwa finansów, mi beatbet nie chciał wypłaty zrobić , ministerstwo finansów skierowało sprawę do urzędu skarbowego i przelew poszedł jakiś czas później
 
A 0

Arekmp4

Użytkownik
Best bet, tak wysłałem maila do ministra finansów ze skarga i opisem sprawy , po kilku dniach dostałem odpowiedź że sprawa została skierowana do urzędu skarbowego i po paru dniach wypłata z best bet 😀
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
U mnie nie wymagali,jedynie wypłaty w weekend nie idą,zlecona w piątek,dotarła poniedziałek.Wziąłem 2 freebety i bonus.Dużo nie grałem,ale wszystko ok i bezproblemowo.Freebety były dostępne od razu jak regulaminie,po założeniu konta i po weryfikacji.Bonus po wpłacie.
 
K 0

kro78

Użytkownik
Ja natomiast zleciłem wypłatę w sobotę około 16 i za trzy godziny pieniądze były na koncie. U mnie weryfikacja dowodu ,konta tylko przy rejestracji,żadnych wymogów typu selfi z dowodem. Bonusy tak jak naspiał crossmen widoczne po założeniu konta ,weryfikacji i po wpłacie.Zasady bonusu od depozytu mało korzystne (wymóg 5 kuponów + obrót bonusu x5 łącznie). Aplikacja na ten moment działa kiepsko natomiast strona w miarę przyzwoicie.
 
Do góry Bottom