>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

K 2,9K

kax26

Użytkownik
Kolego ale Francuzi 3 lata temu też ledwo weszli do 1/4 a pozniej pozamiatali wszystkich. To jest drużyna turniejowa. W meczu ze Slowenią za dużo pajacował Ngpapeth. Ten mecz był do wygrania przez nich. Ja napewno będę grać Włochów
Oczywiście, że tak było. Pozostaje przy swoim jednak i wierzę że Francja się nie rozkręci, a solidni Niemcy utrzymają swój poziom który imo aktualnie jest wystarczający by ich pokonać
 
K 37

k517

Użytkownik
Ja niestety, ale stawiam na Słowenię. Pobrałem od razu z STS po 2,75. Po tym co widziałem w meczach, aż żal nie wziąć po takim kursie.
Niestety, ale gramy bez lewego i prawego skrzydła. Kurek często blokowany albo zerwane ataki i liczy, że był atak po bloku. Na lewym Leon fajnie z Brazylią, ale dzisiaj już gorzej. Kto z nim do pary? Śliwki nie ma, Fornal nie w pełni sił. Zostaje Semeniuk który dzisiaj nieźle. Jednak to są same niewiadome. Trzej środkowi fajnie, ale do grania środkiem trzeba mieć przyjęcie. Wszyscy Słoweńcy kopią zagrywką.
Według mnie zmiany są robione chaotycznie. Wyjdą albo nie wyjdą. Tonący brzytwy się chwyta. Liczba zmian w meczu to pokazuje. Grbic musi robić dużo zmian, bo nie trafia z pierwszą szóstką. Bo my nie ustaliliśmy przed sezonem kto jest w pierwszej szóstce. Słabo wchodzimy w mecze - pierwszy set z Brazylią srogo przegrany. Z Włochami pierwszy set jeszcze gorzej. Tracimy punkty seriami. Jesteśmy apatyczni. Bez werwy. Gramy jakby nam jaja urwali. W wywiadach po meczu mam wrażenie że sami siebie oszukują i zaklinają rzeczywistość.
Po drugiej stronie Słowenia. Agresywni, bawią się siatkówką. Widać, że pójdą za sobą w ogień. Stern bardzo dobry turniej. Gdzie Kurek a gdzie Stern w tym turnieju. W pierwszym meczu prawie palce mu urwało, a jeszcze w tym samym meczu wrócił, wszedł i wygrał mecz. Cebulj gra lepiej niż w klubie w Resovii. Środki bardzo dobre Pajenk i Kozamernik.
Nie widzę ani jednego punktu zaczepienia, żeby postawić cokolwiek na Polaków. Najwyżej się przejadę i będzie zupełnie odwrotnie niż mówię. Wtedy przynajmniej będę cieszył się że są w półfinale
 
pinio1111 153K

pinio1111

Użytkownik
Przyznam się że dziś prawie nie oglądałem naszego meczu, bo byłem na tall ships u paprykarzy, ale w drodze powrotnej włączyłem sobie relację i widziałem 70% trzeciego seta i 50,% czwartego. Moje przemyślenia po tym co zobaczyłem i po statystykach meczowych są bardzo proste i oczywiste.
Włosi zagrali świetnie taktycznie. Zagrywką wyłączyli kompletnie Wilfredo z gry w dzisiejszym meczu.
My również próbowaliśmy zrobić coś podobnego z Michieletto, ale różnica polega na tym że Alessandro miał 50% pozytywnego przyjęcia, a Leon tylko 20%.
Różnica w przyjęciu odbiła się w zdobyczach punktowych 8pkt do 17pkt.
Wiadomo że gramy bez atakującego w tym turnieju i najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby przesunięcie Wilfredo na atak i zagranie w przyjęciu Semenem i Fornalem.
Wiadomo jednak że Nikola tego nie zrobi bo przyznałby się do wielkiego błędu jaki zrobił zabierając kolegów z Zaksy, a nie zawodników w gazie.
Jeżeli Słoweńcy odrobią tą lekcję, a jestem pewien że Cretu nie jest ślepcem, to nie będzie co zbierać z naszej kadry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
tarki_16 244,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem czy oglądałeś mecz ze Slowenią. Ale tam powinno się skończyć 3-0. I tylko nieporadność, brak chłodnej głowy sprawił że widzieliśmy 5 setów. Też jestem zdania że nasz mecz ze Słowenią, powinien być bardzo łatwy do wygrania. Słowenia ma tak naprawdę żelazna szóstkę, która cały czas gra, a jest to też wiekowy zespół. Jeśli zatrzymamy Sterna kilka razy powinno już pójść łatwo. Bo z ławki nie mają nikogo jakościowego na zmianę.
A My przepraszam najmocniej kogo mamy jakościowego na ławce?
 
K 2,9K

kax26

Użytkownik
A My przepraszam najmocniej kogo mamy jakościowego na ławce?
Zawsze możemy wymienić środkowego - patrz mecz z Brazylią i wejście Hubera. Tak samo za Leona w końcówce zawsze na wzmocnienie przyjęcia może wejść Semeniuk/Fornal. O takie proste ale istotne zmiany mi chodzi. Słowenia nie ma kompletnie ławki. Jak ktoś się u nich zatnie, to spuchną. Może być podobnie jak w meczu z Brazylią, gdzie Darlan zaciął się i Alan jeszcze nie był gotowy żeby go zastąpić i wszyscy wiemy jak się ten mecz skończył.
 
R 51,4K

Rosolski91

Użytkownik
Zawsze możemy wymienić środkowego - patrz mecz z Brazylią i wejście Hubera. Tak samo za Leona w końcówce zawsze na wzmocnienie przyjęcia może wejść Semeniuk/Fornal. O takie proste ale istotne zmiany mi chodzi. Słowenia nie ma kompletnie ławki. Jak ktoś się u nich zatnie, to spuchną. Może być podobnie jak w meczu z Brazylią, gdzie Darlan zaciął się i Alan jeszcze nie był gotowy żeby go zastąpić i wszyscy wiemy jak się ten mecz skończył.
Musiałby Stern mocno spuchnąć
 
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Daj spokój. Gość ewidentnie nie obejrzał ani jednego meczu Polaków w tym turnieju. Jesteśmy fatalni i będę mocno zdziwiony, jeśli Słowenia nie zamknie tego w 4 setach
Nie mówię, że gramy super siatkówkę, bo tak niestety nie jest. Natomiast ławkę mamy lepszą od Słowenii i zawsze jest potencjał by ktoś z tej ławki odpalił - patrz Huber w meczu z Brazylią. Ale lepiej od razu zarzucić i zaatakować personalnie, że ktoś meczu nie obejrzał.. Eh. Możemy mieć przecież inne spojrzenie na dany mecz i wymieniać się argumentami, a nie od razu naskakiwać że "Gość ewidentnie nie obejrzał ani jednego meczu Polaków.."
Post automatycznie złączony:

Musiałby Stern mocno spuchnąć
Wiem. Na to liczę, że złapiemy go z początku kilka razy, tak jak Darlana na początku.
 
BanksyGA 197,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Melissa Vargas over 24,5 pkt @1,83 - Forbet

Jedyne co tutaj może przeszkodzić to 3-0 dla Włoch, które jest prawdopodobne patrząc na dyspozycję Turcji, która gra słabo. Przy 4 setach linia powinna zostać pokryta bez problemu. Vargas to jedyna pewna opcja w ataku. W meczu z Dominikaną i Holandia zdobyła 31 i 30 pkt. Dodatnie najwięcej piłek i większość z nich skończy. Jest szansa na 25 punktów i w 3 setach, ale kubanka musiała by mieć totalny dzień konia. Liczę jednak, że Turcja wejdzie na swój poziom i powalczy w tym meczu, a to może zrobić tylko dzięki dobrej dyspozycji Melissy.
 
K 37

k517

Użytkownik
Zawsze możemy wymienić środkowego - patrz mecz z Brazylią i wejście Hubera. Tak samo za Leona w końcówce zawsze na wzmocnienie przyjęcia może wejść Semeniuk/Fornal. O takie proste ale istotne zmiany mi chodzi. Słowenia nie ma kompletnie ławki. Jak ktoś się u nich zatnie, to spuchną. Może być podobnie jak w meczu z Brazylią, gdzie Darlan zaciął się i Alan jeszcze nie był gotowy żeby go zastąpić i wszyscy wiemy jak się ten mecz skończył.
Darlan niby się zaciął z nami ale on jest młody.
W Słowenii grają starzy wyjadacze. Od początku ligi narodów grają jedną szóstką bo musieli wywalczyć sobie awans na IO. Można powiedzieć że oni grają jedną szóstką od kilku lat i nigdy nie spuchli. Więc w najważniejszym meczu też nie spuchną.
 
P 33,3K

Przybłęda

Użytkownik
Najgorsze jest coś innego. Bo było wiele drużyn, które grały słabo w fazie grupowej, ale potem się rozkręcały, wyciągały wnioski, budowały się - najlepszym przykładem wielokrotnie wymieniona Francja z poprzednich igrzysk. Natomiast u nas to jest raczej regres. Przecież już z Brazylią uciekliśmy katowi spod topora, a z Włochami dwa pierwsze sety były jednymi z bardziej kompromitujących w historii polskiej reprezentacyjnej siatkówki ostatnich 20 lat. Kolega wyżej wspomniał, że ich nie oglądał... Nawet nie próbuj. Wygrałeś dzień. To jakiś cud, że nie skończyło się 0:3, bo powinno. Tylko co to za różnica, że zamordowali nas chwilę później... 😔

Nie rozumiem, jak to jest możliwe.. taka mocna liga, drużyny wygrywają europejskie puchary, pół miliona osób klepie w tę siatkówkę, a reprezentują nas na bokach żądła mające w skali całego turnieju między 25 a 35% skuteczności. Kurek 27% przed tym meczem. Jak te przygotowania wyglądały i jak wyglądała selekcja, skoro wszyscy są pod formą?!
 
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Ćwierćfinały ćwierćfinałami ale to jutro. A dzisiaj zakończenie rywalizacji u Pań. I trzeba przyznać że tam sytuacja wydaje się zdecydowanie klarowniejsza niż u mężczyzn.

Chyba że Włoszki zaczną kombinować. Ale nie wydaje mi się. Dla mnie Włoszki obok Brazil to główne kandydatki do złota. Turczynki póki co nie mogą odpalić i wydaje mi się że Włoszki spokojnie powinny je pokonać plasując się na prawdopodobnej drugiej lokacie po rundzie zasadniczej.

Później dwa spotkania grupy A. Jeżeli Włoszki planowo pokonają Turcję to sytuacja jest w miarę jasna. Amerykanki powinny wyjść z drugiej pozycji

Mecz Chiny - Serbia będzie o 3 miejsce po fazie zasadniczej. Wygrany tego meczu powinien trafić na Turczynki, zaś przegrany najprawdopodobniej na Włoszki. Więc jest się o co bic. Piszę prawdopodobnie bo może być jeszcze taka sytuacja że Serbki wygrają w tb, Amerykanki 3-0 i wtedy powstanie nieprawdopodobny galimatias. Ale póki co zakładamy najbardziej prawdopodobne opcje

Brazylia - Polska. Dla mnie Brazylijki za trzy pkt i dostają Dominikanki. Bez historii


Pary ćwierćfinałowe i prawdopodobna drabinka

1.Brazylia - 8.Dominikana
Polska - USA

2.Włochy - Serbia/Chiny
6.Turcja - Serbia/Chiny


Bardzo wysokie prawdopodobieństwo że w ćwierćfinale zagramy z USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +866
no PRO8L3M 25K

no PRO8L3M

Użytkownik
Słowenia - Polska, Słowenia +10,5 pkt @ 1,50 STS Brawo Polacy 🙂

Jesteśmy faworytem ze względu na potencjał sportowy i szerokość kadry natomiast czynnik formy jest ewidentnie po stronie Słowenii. Nasza gra bardzo faluje.Towarzyszy nam co najmniej jeden poważny przestój na set. Ciągniemy to indywidualnościami. Uważam, że Słoweńcy będą regularniejsi w swojej grze i będą ją mieć bardziej poukładaną i urozmaiconą. Spodziewam się mocnej zagrywki z obu stron i dużo bloków. Słowenia powinna być konkurencyjna w tym meczu. Na tą chwilę mają dużą przewagę w ataku względem nas, lepiej funkcjonują na kontrze. Możemy dużo punktów ugrać środkiem i poprawić grę na skrzydłach. Pytanie czy Semeniuk zacznie od początku czy będzie znów próba z Fornalem. Mecz potencjałem na 4 , może 5 setów. Słowenia ma wystarczająco jakości by zmieścić się w tym handicapie. Według mnie mają podstawy do tego by myśleć o zwycięstwie.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 911,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ćwierćfinały ćwierćfinałami ale to jutro. A dzisiaj zakończenie rywalizacji u Pań. I trzeba przyznać że tam sytuacja wydaje się zdecydowanie klarowniejsza niż u mężczyzn.

Chyba że Włoszki zaczną kombinować. Ale nie wydaje mi się. Dla mnie Włoszki obok Brazil to główne kandydatki do złota. Turczynki póki co nie mogą odpalić i wydaje mi się że Włoszki spokojnie powinny je pokonać plasując się na prawdopodobnej drugiej lokacie po rundzie zasadniczej.

Później dwa spotkania grupy A. Jeżeli Włoszki planowo pokonają Turcję to sytuacja jest w miarę jasna. Amerykanki powinny wyjść z drugiej pozycji

Mecz Chiny - Serbia będzie o 3 miejsce po fazie zasadniczej. Wygrany tego meczu powinien trafić na Turczynki, zaś przegrany najprawdopodobniej na Włoszki. Więc jest się o co bic. Piszę prawdopodobnie bo może być jeszcze taka sytuacja że Serbki wygrają w tb, Amerykanki 3-0 i wtedy powstanie nieprawdopodobny galimatias. Ale póki co zakładamy najbardziej prawdopodobne opcje

Brazylia - Polska. Dla mnie Brazylijki za trzy pkt i dostają Dominikanki. Bez historii


Pary ćwierćfinałowe i prawdopodobna drabinka

1.Brazylia - 8.Dominikana
Polska - USA

2.Włochy - Serbia/Chiny
6.Turcja - Serbia/Chiny


Bardzo wysokie prawdopodobieństwo że w ćwierćfinale zagramy z USA.
Czyli nasze siatkarki mają dużo większe szanse na medal niż siatkarze, którzy już jutro ok 11ej mogą się pakować do domu.
A Polki z Amerykankami to na luzie, głównie przez niemoc Jankesek. To co dzisiaj wyprawiały z Francuzkami to naprawdę były popisy, zresztą wcześniej z Serbkami również, mimo że wyciągnęły ten mecz jakoś w tb.

Stawiam na medal Polskich siatkarek, bo nie można sobie wymarzyć wygodniejszego rywala niż Amerykanki w obecnej formie. A po wygranym ćwierćfinale to już strefa medalowa i 2 szanse na zapewnienie sobie medali.
I z drugiej strony niestety bez medalu Polaków, bo odwracając sytuację, Słoweńcy nie mogli sobie wymarzyć wygodniejszego rywala niż Polacy w obecnej formie. A sami też grają świetnie i chyba te zmory słabości psychicznej to w tym sezonie odgonili skutecznie, vide nawet ten wygrany mecz z Francuzami w ostatniej kolejce fazy grupowej.
 
Ostatnia edycja:
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak luz w ćwierćfinale olimpijskim. Zwłaszcza przy polskiej presji i piekiełku. Polki mają dwie opcje. Albo walczyć o wygrana z Brazylia co może kosztować dużo sił a trafimy na przegranego meczu Serbia/Chiny albo odpuścić i przygotować się na ćwierćfinał. Na Dominikanki nie mamy szans, musielibyśmy wygrać z Brazylia 3:0 i 35 małymi pkt.

Dla mnie dzisiaj Brazylia 3:0 naprawdę godne rozważenia. Brazylijkom coś daje ten wynik i nam da odpoczynek. A i na EWENTUALNY półfinał dostaniemy Brazylijki a nie Włoszki co też chyba będzie nam bardziej odpowiadało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +574
T 17K

tadzin

Użytkownik
W meczu ze Slowenią za dużo pajacował Ngpapeth. Ten mecz był do wygrania przez nich. Ja napewno będę grać Włochów
??? nie lubie chwalic ngapeta ale on jako jedyny w tym meczu byl w miare pewnym filarem francuzow w ataku, reszta bardzo slabo, louati zjazd do bazy i za niego gral clevenot (ktory wg mnie ma jakies problemy ze zdrowiem/uraz tak wnioskuje po jego grze) patry wykrecil 35%, mase razy podbijany. z niczego ngapet nie zrobil najwiecej pkt w calej druzynie

Ten mecz był do wygrania przez nich
ten mecz to byl do wygrania ale 3-0 dla slowenii tak naprawde mieli 3-0 na tacy 24-22 w trzecim secie ale sobie wymylil ropret wystawiac pilke meczowa do urnauta zamiast spewniaka terna
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Słowenia - Polska

Typy:
Słowenia @2,45 Superbet (z opcjami Super Kursy i SuperPrzewaga)
Słowenia (z handicapem -1,5 seta) @3,80 Fortuna
Słowenia wygra 3:1 @5,75 Superbet

Przed meczem z Brazylią nie podzielałem tego pesymizmu panującego na forum, ale teraz niestety mam podobne zdanie. Z Brazylią szczęśliwie wygraliśmy, ale Włochy pokazały nam, że rzeczywiście mamy duży problem. Nie ma co ukrywać- nie trafiliśmy z formą na ten turniej i wątpię, żeby nagle miało to się zmienić. Co innego Słowenia, oni od początku grają świetnie, wygrali m.in. z gospodarzami turnieju Francuzami. Do tego u nas dochodzi dodatkowa presja, bo ćwierćfinały igrzysk są dla nas niezwykle pechowe i strach przed kolejnym odpadnięciem w ćwierćfinale może być duży. Kurs na Słowenię jest moim zdaniem dobry do gry. Mimo tych typów wolałbym, żebyśmy awansowali do półfinału, ale czarno to widzę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Japonia 3:2

Włosi na ten moment idą jak burza, ograli 2x po 3:1 Brazylię i Polskę i wyglądają naprawdę bardzo dobrze.
Japonia to spore rozczarowanie w tym turnieju gdzie apetyty mieli duże jednak 2 porażki najpierw 2:3 z Niemcami a następnie 1:3 z USA nie napawają optymizmem a co gorsza Ishikawa wygląda strasznie blado.
Jasne, że można powiedzieć, że dopiero teraz "zabawa" się zaczyna i tutaj możemy oglądać z goła odmienny mecz jednak jeżeli Japonia nie poprawi się i to dość mocno to raczej Włosi ten mecz biorą max w 4 setach.

Włochy -1,5 seta 1,5

Polska - Słowenia 3:1

Polacy rozpoczynają zmagania w ćwierćfinale już w pierwszym meczu o 9. Graliśmy już raz mecz o tej godzinie i wygraliśmy z Brazylią 3:2. Słowenia jeszcze tej przyjemności nie miała, grali najwcześniej o 17.
O formie Polaków można napisać, że jej po prostu nie ma ale tak jak napisałem u góry - zabawy rozpoczyna się dopiero teraz i dopiero dziś oddzielamy siatkarzy od prawdziwych facetów.
Słowenia 1 miejsce w grupie, na pewno postraszyła swoich rywal. W kapitalnej formie T. Stern - lider póki co na tym turnieju. Najważniejsze zadanie dla Nas, zatrzymać go.
Ja nie wejdę w zwycięstwo Polaków po takim kursie ani w Słowenię, uważam, że ten mecz po prostu w 3 setach nie zakończy się. Nawet mecz z Włochami gdzie nie graliśmy nic zakończyliśmy w 4 setach a gorzej grać już raczej nie powinniśmy. Leon nie zagra tak słabego spotkania. Środkowi na pewno się poprawią i liczę na dużo lepszą zagrywkę.

powyżej 181,5 1,73

USA - Brazylia 3:1

O 21 przed Nami starcie gigantów. Amerykanie z kompletem zwycięstw ale swoje problemy mieli choćby w meczu z Niemcami gdzie wygrali dopiero 3:2. Z Japonią poradzili sobie dość łatwo ale tam oglądaliśmy 4 sety. USA także ma problemy z atakującym jak My, Anderson nie jest w swojej formie ale za to przyjmujących mają genialnych - DeFalco, Russel czy na ławce Jaeschke. Środkowi również robią robotę - Holt i przede wszystkim Averill.
Brazylia gra dużo lepiej niż bym się tego spodziewał. Nowy/stary trener widać, że wziął te Igrzyska na poważnie. Brazylia niby 2 porażki w grupie ale 1:3 z Włochami gdzie mecz był naprawdę na styku, dwa pierwsze sety przegrane do 23 i 25. Z Polską porażka 2:3.
Tutaj USA faworyt ale nie zdziwi mnie ich porażka.

powyżej 180,5 1,71

Francji nie ruszam, kurs mały. Niemcy grają dobrze ale czy sprawią niespodziankę? Pożyjemy, zobaczymy.

AKO: 4,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1170
Gy_Gy_Craveel 258K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Polska -1,5 HC setowy @ 2,10 Bet365 3-1
Polska vs Slowenia


Za duzo pesymizmu w narodzie, wiekszosc jak nie wszyscy ida w Slowenie, ktora tak naprawde za meldowala sie pierwszy raz w swojej historii do cwiercfinalu na Olimpiadzie. Oczywiscie Polusy graja ponizej oczekiwan i tak naprawde Slowency sa ostatnio na fali i nie ma ku temu sie co dziwic ze wiekszosc uderza w nich bo sa ku temu mniejsze lub wieksze argumenty, po za tym te kurs na Polske 1,50 to nie porozumienie i nie oplacalne , to powinno byc gdzies kolo 1,80 na Polusow, ktorzy kopia sie po czolach. Kursy lekko pod skoczyly na naszych.

Z Kart historii , to ostatnio Slowency ogrywali nas w waznych meczach i co najbardziej smieszne to my w tamtych czasach bylismy wiekszymi faworytami a mimo to Slowenia ktora byla o wiele slabsza ,potrafila nas ogrywac i nabawilismy sie syndromu Slowenii.

Coz , kursy nie odzwierciedlaja tego ale Slowenia w ostatnich latach stala sie czolowa druzyna globu i TOP 5 nie jest przypadkowe. Licze tutaj ze karta sie obroci z psychologicznego aspeku jakim jest przelamianie sie po 5 odpadnieciach z rzedu w cwiercwinacch Olimpijskich, bo ile razy mozna sluchac pier.......ze za 4 lata znowu sprubujemy na olimpiadzie po walczyc, nastepny aspekt to taki ze mecz jest bardzo rano, nasi sami wspomnieli ze musieli juz wstac cos kolo 5 rano i nie bylo to latwe bo praktycznie nie gra sie meczy o 9 rano, sadze ze po tym jednym meczu beda bardziej doswiadczeni jak z organizowac sie o porannej godzinie gdy Slowency to chyba pierwszy raz w zyciu zagraja o 9 rano i oni beda pierwszy raz tak wczesnie testowani, oczywiscie nie jest to argument gdzie mozna opierac zaklad w 100% ale zawsze to jest jakies utrudnienie na minus, dla kogos kto pierwszy raz gra o tak wczesniej godziny, mimo to ze gramy ponizej oczekiwan to potencjal mamy wiekszy niz slowency, co oznacza ze w kazdym momencie mozemy w skoczyc z tej slabej gry na wyzszy poziom bo mamy lepszych graczy.

Ostatnio lali nas na olimpiadzie w QF; Francuzi, USA, Rosja, Italia, Brazylia, widac kto nas karcil w QF same potegi gdzie zdobywai medal, jak nie teraz ze Slowenia to z kim taka szansa nam sie przytrafi...
Zaklad z HC bo nie oplaca sie brac tego 1,53
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3306
Do góry Bottom