>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Screenshot_2024-08-03-14-20-46-459_com.twitter.android.jpg

Nie moje, Rafał Tomkowiak twitter


Po co te gadki o kalkulacjach? Już był Castellani co nie kombinował i poszedł po swoje - czytaj zwolnienie

A Anastasi parę lat temu celowo się podłożył by było łatwiej i wrócił ze złotem


Taka historia naszej reprezentacji tylko z ostatnich 15 lat
 
R 51,4K

Rosolski91

Użytkownik
Polska - Włochy
1 set over 44,5 pkt betclic 1,47

Z tych wszystkich dywagacji wychodź na to, że spina obu drużyn na 1 set. A może chłopaki się umówią na zasadę: dobra, kto wygra 1 seta to wygra mecz 🤭
 
Ostatnia edycja:
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Mamy problem. I to duży. Bo nie dość że forma jest gdzieś tam gdzie naszych nie ma, to jeszcze ćwierćfinały układają się w sposób beznadziejny.

To że gramy ze Słowenia to pół biedy. Ale musi się bardzo uaktywnić teraz Świderski żeby nie wrzucili nas w poniedziałek już o 9.00 rano.

Francuzi z Niemcami to pewniak na sesję późniejszą, poza tym rynki większe od naszych

USA - Brazylia - tam środek nocy będzie, biorąc pod uwagę kibiców powinni ich wrzucic później niż wcześniej

Włochy - Japonia - no to by pasowało z rana, rynek japoński byłby zadowolony. Ale tu już zdecydują kuluary i jak Włosi powiedzą że chcą grać o 13.00 to będą grać o 13.00

Zostaje nam mecz z samego rana. Świderski działaj
 
R 51,4K

Rosolski91

Użytkownik
Mamy problem. I to duży. Bo nie dość że forma jest gdzieś tam gdzie naszych nie ma, to jeszcze ćwierćfinały układają się w sposób beznadziejny.

To że gramy ze Słowenia to pół biedy. Ale musi się bardzo uaktywnić teraz Świderski żeby nie wrzucili nas w poniedziałek już o 9.00 rano.

Francuzi z Niemcami to pewniak na sesję późniejszą, poza tym rynki większe od naszych

USA - Brazylia - tam środek nocy będzie, biorąc pod uwagę kibiców powinni ich wrzucic później niż wcześniej

Włochy - Japonia - no to by pasowało z rana, rynek japoński byłby zadowolony. Ale tu już zdecydują kuluary i jak Włosi powiedzą że chcą grać o 13.00 to będą grać o 13.00

Zostaje nam mecz z samego rana. Świderski działaj
A może paradoksalnie dla nas lepiej żeby grać o 9? Jeden mecz już graliśmy na tym turnieju
 
korver 128K

korver

Użytkownik
Informacyjnie: Serbowie w wyjściowym bez Urosa, Luburica i Jovovica. Kanada niby najsilniejszy skład. Mecz przypominam bez znaczenia o układzie tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +342
no PRO8L3M 25K

no PRO8L3M

Użytkownik
Nie przywiązywałbym zbyt dużej wagi do regeneracji względem Słowenii. Słoweńcy mieli mocno wyczerpujący pojedynek. My dzisiaj przez cały czas byliśmy jakby poza meczem. Pojedyncze zrywy i szukanie drugiego przyjmującego. Trzymanie Kurka w ataku to jawny sabotaż. Wystawione kursy tak jakby buki zdawały sobie sprawę, że mamy większy potencjał, ale poczekajmy jak zareaguje rynek. Naprawdę nie wiem na czym tu budować optymizm przed tym ćwierćfinałem. Ja tutaj nie widzę zespołu tylko indywidualności i brak atakującego.
 
B 79,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
My jestesmy uzależnieni od Leona który też od czasu do czasu kuleje, Ataku nie mamy, Przyjęcie jest w miarę, dziś Semeniuk dał dobrą zmianę. Srodek fajnie pyka, wydaje mi się momentami że Janusz też mogłby więcej dać, nie wystawia zbyt dokładnie, Ja szykuję się na baaardzoooo długie spotkanie w poniedziałęk
 
W 49,1K

Wieczorek85

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu - ciężko mi sobie wyobrazić by ktoś Włochów zatrzymał. Drogę do finału mają łatwa - tam może ewentualnie USA im się postawi. Ale też tego nie widzę.

My nie mamy ataku i przede wszystkim kuleje przyjęcie. Ja bym dał Semeniuka z Fornalen, a Leona na atak. A co tam ;)
 
B 79,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
To by było jakieś rozwiązanie ale Grbić tego nie zrobi musi zawierzyć temu co wypracował z nimi przez te miesiące, Leon z prawego pewnie byłby nawet skuteczniejszy od Kurka / Włosi chyba są największym pewniaczkiem w ćwierćfinale.
 
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Nie wierzę że bukmacherzy wystawili tak wysoki kurs na świetnie dysponowanych Niemców w tym turnieju. Grają z Francją - gospodarzem, ale moim zdaniem Francuzi są kompletnie bez formy. Męczarnie z Serbią, wygrana z Kanadą i porażka ze Słowenia nie brzmią dobrze. Patry słabo wygląda na ataku, Gapeth jest cieniem samego siebie. Coś jeszcze gra fajnie Brizard, ale to za mało wydaje mi się. O zespole Winiarskiego pisałem już w poprzedniej analizie. Uważam że jeśli Niemcy zagrają na swoim poziomie to Francja nie ma czego szukać w tym pojedynku. Gram czyste zwycięstwo Niemców bo to ćwierćfinał i wiele może się wydarzyć. Jak ktoś lubi ryzyko to polecam również handicap -1.5 seta Niemców.
 

Załączniki

no PRO8L3M 25K

no PRO8L3M

Użytkownik
Niemcy grają bardzo dobrą siatkówkę od dłuższego czasu i oczywiście są podstawy do tego by twierdzić, że podejmą walkę i być może nawet wygrają. Nie zgodziłbym się, że Francja jest kompletnie bez formy bo ze Słowenią wyglądali naprawdę nieźle. Francuzi mają bardzo technicznych zawodników co może mieć znaczenie. Mają szeroki wachlarz możliwości na przyjęciu. Co do pierwszego meczu z Serbią nie przywiązywałbym takiej wagi. Był to mecz otwarcia i w normalnych okolicznościach zrobiliby to z handicapem. W Tokio Francja miała męczarnie w grupie by potem sięgnąć po złoto. Także tutaj byłbym ostrożny w ocenie samej Francji. Co do Niemiec pełna zgoda i uznanie dla tej drużyny.
 
K 2,9K

kax26

Użytkownik
Niemcy grają bardzo dobrą siatkówkę od dłuższego czasu i oczywiście są podstawy do tego by twierdzić, że podejmą walkę i być może nawet wygrają. Nie zgodziłbym się, że Francja jest kompletnie bez formy bo ze Słowenią wyglądali naprawdę nieźle. Francuzi mają bardzo technicznych zawodników co może mieć znaczenie. Mają szeroki wachlarz możliwości na przyjęciu. Co do pierwszego meczu z Serbią nie przywiązywałbym takiej wagi. Był to mecz otwarcia i w normalnych okolicznościach zrobiliby to z handicapem. W Tokio Francja miała męczarnie w grupie by potem sięgnąć po złoto. Także tutaj byłbym ostrożny w ocenie samej Francji. Co do Niemiec pełna zgoda i uznanie dla tej drużyny.
Nie wiem czy oglądałeś mecz ze Slowenią. Ale tam powinno się skończyć 3-0. I tylko nieporadność, brak chłodnej głowy sprawił że widzieliśmy 5 setów. Też jestem zdania że nasz mecz ze Słowenią, powinien być bardzo łatwy do wygrania. Słowenia ma tak naprawdę żelazna szóstkę, która cały czas gra, a jest to też wiekowy zespół. Jeśli zatrzymamy Sterna kilka razy powinno już pójść łatwo. Bo z ławki nie mają nikogo jakościowego na zmianę.
 
B 79,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Nie wierzę że bukmacherzy wystawili tak wysoki kurs na świetnie dysponowanych Niemców w tym turnieju. Grają z Francją - gospodarzem, ale moim zdaniem Francuzi są kompletnie bez formy. Męczarnie z Serbią, wygrana z Kanadą i porażka ze Słowenia nie brzmią dobrze. Patry słabo wygląda na ataku, Gapeth jest cieniem samego siebie. Coś jeszcze gra fajnie Brizard, ale to za mało wydaje mi się. O zespole Winiarskiego pisałem już w poprzedniej analizie. Uważam że jeśli Niemcy zagrają na swoim poziomie to Francja nie ma czego szukać w tym pojedynku. Gram czyste zwycięstwo Niemców bo to ćwierćfinał i wiele może się wydarzyć. Jak ktoś lubi ryzyko to polecam również handicap -1.5 seta Niemców.
Kolego ale Francuzi 3 lata temu też ledwo weszli do 1/4 a pozniej pozamiatali wszystkich. To jest drużyna turniejowa. W meczu ze Slowenią za dużo pajacował Ngpapeth. Ten mecz był do wygrania przez nich. Ja napewno będę grać Włochów
 
Do góry Bottom