>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami XIII runda 2. Ekstraligi

neutralny 517,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Temat poświęcony XIII rundzie 2. Ekstraligi, a w niej przede wszystkim niedzielna konfrontacje ROW-u z Polonią Bydgoszcz oraz dzisiejsza Ostrowa z Wilkami Krosno. Czołowa czwórka między sobą powalczy o punkty. W dolnej części Stal powalczy z PSŻ-em Poznań, a Orzeł Łódź podejmie Wybrzeże Gdańsk.
 
Parkinson 49K

Parkinson

Użytkownik
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +12.5 @2.00 Betclic.

Kolejna według mnie promocja od buków.
Douglas, Łoktajew, Nielsen. W Poznaniu mają kim jeździć i jest kogo wstawiać na rezerwę taktyczną. Z braku laku można jeszcze upchnąć Szlauderbacha.
Wątpię, że Rzeszów przekroczy handicap 10pkt w którymkolwiek momencie spotkania.
Do tego niewiadoma w postaci Pedersena - ma nie padać ale z niego w ostatnim czasie zrobiła się baletnica a nie żużlowiec...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2267
A 405,2K

adams235

Znawca - Żużel
Typu nie neguje ale bez juniorów ,chyba Dula?a Nielsen po groźnym upadku....ciężko będzie takie handi utrzymać....
Ja uderzam P.Swiercz over 2.5 kurs 1.84 Fortuna
Wejdę grubo,uważam że 4 biegi ma pewne,a może i 5 ze względu na Kevlar na u 24,do tego objezdzony na lidze u24 a linia niska,może już 2 oczka zahaczyć w młodzieżowym ,potem może w 4 biegu pojedzie i 12 jakiś punkt,sam jestem ciekaw jak to wyjdzie
1 bieg i załatwione 😎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1663
neutralny 517,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz
Walasek powyżej 6,5 pkt. @1,70 Betclic
Kurtz powyżej 11,5 pkt. @1,70 Betclic

Na spotkanie w Rybniku typuję dwa overy gospodarzy, dość proste, raczej bez głębszych myśli. Pierwszy na Kurtza, który niesamowicie lata w Rybniku. Jak już nawet nie wyjedzie ze startu, czy nawet z pierwszego łuku to każdego zawodnika z 2. Ekstraligi jest w stanie dopaść na dystansie, łącznie z liderami Polonii. Co prawda nie przepadam za tak wysokimi liniami to tu margines błędu dla Australijczyka wydaje się być naprawdę duży. Drugi over kieruję w kierunku Grześka Walaska, który wydaje mi się ma duży problem sprzętowy, bo jest okrutnie wolny na trasie, tzn mam nadzieję, że był, bo akurat problemy sprzętowe zazwyczaj są ciut łatwiejsze do rozwiązania niż te fizyczne. Grzesiek nawet jak dobrze startuje to zaraz jest objeżdżany przez mocniejszych rywali, stąd tak niska linia. To bardzo doświadczony zawodnik i myślę, że wiele pracował przed tak ważnym meczem i taka linia jest dziś absolutnie do gry.

Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk
Berntzon poniżej 11,5 pkt. @1,75 Betclic
Becker poniżej 10,5 pkt. @2,10 Betclic
Bartkowiak poniżej 4,5 pkt. @2,25 Betclic

Gram dziś przeciwko gospodarzom, bo ostatnie wydarzenia pozasportowe uważam, że mogą wpłynąć na dyspozycję drużyny. Wiadomo,wszyscy jadą o kontrakty na najbliższe sezony, jednak nie wierzę, że wszyscy będą dziś umierać za drużynę w stosunkowo dość łatwym meczu.
Takiej linii na Berntzona jeszcze w tym sezonie chyba nie było i wydaje mi się, że bardzo ciężko będzie ją pokryć, bo Oli co prawda jest w formie, ale żeby aż na 12 punktów to wątpię, tym bardziej biorąc pod uwagę fakty o których wspomniałem na wstępie. Szwed średnio zdobywa 2 pkt. na bieg, a dziś będzie miał kilka trudnych startów. Uważam, że 10, może 11 punktów to maks co może dziś przywieźć.
Drugi under w kierunku Beckera i głównie chcę wykorzystać tu kurs w betclicu, gdzie mamy 2,10. U większości bukmacherów kursy oscylują w okolicach 1,60, a linia jest również do gry bo Amerykanin w tym sezonie dołuje i choć ostatnio wydaje się być ciut lepiej to nie zmienia to faktu, że sezon notuje poniżej oczekiwań, a dzisiaj się to potwierdzi.
Ostatni zakład, najbardziej ryzykowny na Bartkowiaka, który w odróżnieniu do Beckera zalicza dobry sezon nagminnie zmieniając swoich starszych kolegów. Pytanie tylko, czy będzie dziś do tego okazja, bo seniorzy Orła nawet Ci słabsi powinni sobie radzić z rywalami, więc nie wiem, czy będzie sens na siłe zmieniać, tym bardziej, że wydaje się, że więcej startów bardziej przyda się Gapińskiemu, czy Kaczmarkowi. W awizowanym składzie dziś za Basso Kuba Kiciński i za niego na pewno Bartkowiak mógłby wyjeżdżać, ale przy korzystnym wyniku też nie jest to pewniakiem, więc w tym typię liczę troszkę na łut szczęścia, a przy takim kursie uważam, że warto zaryzykować. Tylko betclic postanowił wystawić kursy na młodziaka z Łodzi, co również skłania mnie ku zagraniu tego undera.
 
Ostatnia edycja:
A 405,2K

adams235

Znawca - Żużel
M.Bartkowiak over 4.5 kurs 1.55 Betclic
Nawet jeśli linia 5.5 się pojawi to łapać zdecydowanie,uważam że pojedzie Mateusz 5 biegów a na samych juniorach Gdańska powinny być minimum 3 pkt...moim zdaniem Basso może nie jechać,a nawet jeśli pojedzie to swego limitu biegów nie dostanie😉😉
Juniorski Łódź (-3.5 ) 1 kurs 1.57 STS do dubla
Jeśli wszyscy dojadą do mety to tu musi być 5:1 różnica sporą w umiejętnościach pisząc łagodnie

Iversen over 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Forma jest no i powrót do Łodzi gdzie u Witka zawsze mu się dobrze jeździło
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Lyager poniżej 7 @1,85 betfan

Dunczyk przesunięty pod nr 3 a ten na wyjeździe jest niezwykle ciężki. Bardzo trudny bieg 1 oraz 13 niewykluczone że mogą pójść taktyki ze strony Gryfów. Doparowy Szczepaniak obaj z przeszłością w Rekinach do tego Mateusz ostatnio strzelił dwucyfrowke przy Gliwickiej w ubiegłym roku w play off. Typ pod aktualną formę i mega trudny rozpis biegów Andreasa
 
Ostatnia edycja:
maniek81 387,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
a upadek buczkowskiego wczorajszy według was ? i zagrać jego under
Śmigał dalej wczoraj po tym upadku. Nie był to groźny upadek. Wczoraj typowałem jego under, bo stawka mocna, ale dziś wracamy poziom niżej i myślę, że swoje zrobi. Forbet dał linię 9.5 punktu, co powinien ogarnąć, biorąc pod uwagę, że całkiem możliwy jest dodatkowy bieg z RT.

Buczkowski [powyżej 9.5 pkt.] 1.65 forbet
Słaby początek i finalnie zabrakło punkciku
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
T 28,4K

trynek85

Użytkownik
T.Brennan ov 5,5 1,62 betfan✅✅
KK un 7,5 1,75 betfan✅✅
Tom zna ten tor,w zeszłym roku śmigał dla Orła.Gospodarze o nic nie jadą i mają wstawiać juniorów przy korzystnym wyniku.U innych lijie wyższe.
Krzysztof ma problemy z motorami,w zeszłym tygodniu 2 defekty,możliwe że wskoczy za niego Tonder,ale jeśli jednak pojedzie to 8 pkt na wyjeździe to przepaść dla KK,u innych linie o 2 pkt mniejsze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1029
A 405,2K

adams235

Znawca - Żużel
D.Kaczmarek over 5.5 kurs 1.85 Fortuna
Linia niska,uważam że morale w Gdańsku totalnie upadły,nie zdziwię się jak kogoś ich w składzie zabraknie,Kaczmarek był w Gdańsku więc liczę na jego mobilizację
Iversen over 8.5 było kurs 1.7 STS
Jedyny chyba zmobilizowany w Gdansku ,przeciwko Witkowi do tego forma jest i ostatnia szansa reklamy na przyszły sezon...więc myślę że się pokaże z dobrej strony
M.Bartkowiak over 6.5 kurs 1.94 Fortuna
Uważam że dostanie 4 biegi,jeśli nie zrobi literki spokojnie go stać żeby te linie przebić 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1082
maniek81 387,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Berntzon [poniżej 10.5 pkt.] 1.92 betclic

Liczę tu po prostu na 4 biegi. Ponoć więcej jazdy ma dostać młodzież, więc jeśli, założyć 4 biegi, to trzeba stracić po drodze 2 punkty. Trochę typ ryzykowny, ale biorąc pod uwagę 4 biegi, to wygląda to już obiecująco.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1068
Do góry Bottom