>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Paryż 2024: pozostałe sporty indywidualne (26.07 - 11.08.2024)

ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024 obiecują być ekscytującym spektaklem sportowym,

Temat specjalnie założony pod sporty indywidualne w których możecie komentować, podawać typy na takie dyscypliny jak:


Zrzut ekranu 2024-07-11 o 15.15.15.png
Nie masz konta w Betclic, załóż je z kodem FORUMVIP lub klikając w baner i graj cały czas bez podatku na wszystko!

PL_EURO24_Generic_2024_NoTax_NoPromocode-1000x200-.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Ekspertem od kolarstwa nie jestem, ale czy kursy na Pogrcara nie są trochę przesadzone ? Chodzi mi o zwycięstwo ze startu wspólnego w szosowym. Ponad 4 na gościa, który robi wszystkich jak chce ?
 
tarki_16 244,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pogacar zajechany, wycofał się z IO. Niby wspominali w UAE, że odpuszcza Vueltę, ale kto wie, może będzie chciał przejść do historii...
 
muminiasty 44,4K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Wiem, wiem. Tam ciężkiej z kontrolami antydopingowymi,😅
Uwielbiam takie komentarze :) przed chwilą przeszedł pewnie ze 20 kontroli we Francji, na Giro też. Już pomijając te poza wyścigami i wystraszył się akurat tych na IO. W Tokio się ich nie bał, chociaż brylował równie mocno, ale w Paryżu już tak. I nie, nie mówię, że jestem przekonany, że on i cała czołówka jeździ na czysto.

Wystarczy prześledzić jego sezon, żeby zdać sobie sprawę, że jedzie po prostu na granicy wytrzymałości. Dodając do tego jego styl jazdy, to że wszędzie gdzie wystartował robił show, atakował, wygrywał oraz przede wszystkim trasę, która bardziej leży tak co najmniej 10 kolarzom, którzy są znacznie mniej wyeksploatowani... Do tego w planach na pewno MŚ i Lombardia. Od początku sezonu było wiadomo, że tych celów jest za dużo. No i mimo wszystko, jak abstrakcyjnie to nie zabrzmi - w kolarstwie złoto olimpijskie nie jest niewiadomo jak cennym skalpem.

Przy Tadku zresztą lampka odnośnie jego startu zapaliła się już w momencie kiedy było wiadomo, że jego życiowa partnerka, Urska Zigart nie pojedzie na IO, co podobno wprowadziło go delikatnie mówiąc w bardzo zły humor.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
paga 45,8K

paga

Użytkownik
Uwielbiam takie komentarze :) przed chwilą przeszedł pewnie ze 20 kontroli we Francji, na Giro też. Już pomijając te poza wyścigami i wystraszył się akurat tych na IO. W Tokio się ich nie bał, chociaż brylował równie mocno, ale w Paryżu już tak. I nie, nie mówię, że jestem przekonany, że on i cała czołówka jeździ na czysto.

Wystarczy prześledzić jego sezon, żeby zdać sobie sprawę, że jedzie po prostu na granicy wytrzymałości. Dodając do tego jego styl jazdy, to że wszędzie gdzie wystartował robił show, atakował, wygrywał oraz przede wszystkim trasę, która bardziej leży tak co najmniej 10 kolarzom, którzy są znacznie mniej wyeksploatowani... Do tego w planach na pewno MŚ i Lombardia. Od początku sezonu było wiadomo, że tych celów jest za dużo. No i mimo wszystko, jak abstrakcyjnie to nie zabrzmi - w kolarstwie złoto olimpijskie nie jest niewiadomo jak cennym skalpem.

Przy Tadku zresztą lampka odnośnie jego startu zapaliła się już w momencie kiedy było wiadomo, że jego życiowa partnerka, Urska Zigart nie pojedzie na IO, co podobno wprowadziło go delikatnie mówiąc w bardzo zły humor.
Uwielbiam takie komentarze 😂 Najwięksi tego sportu z czasem okazywało się, że byli na szprycy, ale ten Pogacar to kozak, kosmita. Ufać w czystość tego sportu to jak zaufać prostytutce, że jest dziewicą.
 
muminiasty 44,4K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Uwielbiam takie komentarze 😂 Najwięksi tego sportu z czasem okazywało się, że byli na szprycy, ale ten Pogacar to kozak, kosmita. Ufać w czystość tego sportu to jak zaufać prostytutce, że jest dziewicą.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
1. Odniosłem się do strachu przed kontrolą w Paryżu. Nie złapali go przez tyle czasu to i w Paryżu by nie wpadł.
2. Znam historię tego sportu.
3. Nie wierzę w czystość, co niejednokrotnie podkreślałem w dziale. I w poście, na który odpowiedziałeś.
Jednak to nie jest miejsce do dyskusji o dopingu w kolarstwie.


Ktoś na poważnie myślał, że na tej trasie Tadek ogoli złoto olimpijskie? Medal już ma, nic innego niż złoto by go nie interesowało. W perspektywie Mistrzostwa Świata w Zurychu, na trasie która bardziej mu leży i od początku były celem.

Z mojej strony do typów przedwyścigowych koniec tematu.
 
Cabron 72,9K

Cabron

Użytkownik
Nie znam się kompletnie na kolarstwie. Jestem niedzielnym kibicem, ale ten młody Belg (Evenopel ?) chyba jest niezły i może powalczyć w czasówce o złoto ?
 
B 156,2K

bukibuk

Użytkownik
Widział ktoś już zakłady na medalistów w Wioślarstwie, czy na razie wszędzie tylko opcje na zwycięzców?
 
B 156,2K

bukibuk

Użytkownik
Jako pierwszy na IO zostanie rozegrany finał w strzelectwie karabin 10 metrów mikst i tutaj kraje mogą wystawić po 2 pary, dwie fazy kwalifikacji i finały w postaci spotkań między 2 najlepszymi zespołami elimiacji o złoto i 2 kolejne o brąz. Tytułu bronią Chińczycy i w tym roku ponownie są zdecydowanym faworytem. Tutaj ciekawa opcja, bo Betclic proponuje na nich obecnie 1,6 bez podatku, jeszcze nie dawno było to 1,8, a fortuna obecnie tylko @1,2. Wydaje się, że zarówno jedni jak i drudzy przestrzelili z kursami i powinno się to wypośrodować do rana, ale ta gra na Betclic nadal wydaje się opłacalna po takim kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +491
OnlineSniperTips 90,9K

OnlineSniperTips

Użytkownik
Plywanie wyścigi finałowe
Costa/Fei Liwei (400 M) 1 + Madden/Perkins 1 (400 K) @ 1.62*1.70 = 2.75 5/10 STSbet
Chiny K / Kanada K 1 + Wlochy/Kanada 1 @ 1.30*1.50 = 1.95 6/10 STSbet

Fei Liwei swam a PB in heats this morning, but was still slower than Costa. Brazilian is a final clutch, he will be fighting for a medal and should go around 3:43.00-3:43.50, Chinese swimmer will be happy if he manage to do another small PB with a time of 3:44.40 or something similiar. Madden eased in last 100m in heats and Perkins overcame her in last 5 meters in a PB time, i do not think she will be capable of going faster tonight. Madden had some reserve and should be faster than Perkins. Chinese woman will likely bring in Yufei Zhang for the finals and even if not, those four are faster than Canadian women, they were whole second faster in heats and in finals i expect it to be 2 or more seconds. Canadian men run with full lineup, Italy rested two best swimmers Miressi and Ceccon, they will fight for a podium spot, Canada does not have a realistic chance for that.

Summary: Costa slightly below 3:43 and Liwei in 3:42.20, Madden better than in the heats and Perkins slower as i expected. Relays also without troubles.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2621
H 52,8K

halacik96

Użytkownik
Jako pierwszy na IO zostanie rozegrany finał w strzelectwie karabin 10 metrów mikst i tutaj kraje mogą wystawić po 2 pary, dwie fazy kwalifikacji i finały w postaci spotkań między 2 najlepszymi zespołami elimiacji o złoto i 2 kolejne o brąz. Tytułu bronią Chińczycy i w tym roku ponownie są zdecydowanym faworytem. Tutaj ciekawa opcja, bo Betclic proponuje na nich obecnie 1,6 bez podatku, jeszcze nie dawno było to 1,8, a fortuna obecnie tylko @1,2. Wydaje się, że zarówno jedni jak i drudzy przestrzelili z kursami i powinno się to wypośrodować do rana, ale ta gra na Betclic nadal wydaje się opłacalna po takim kursie.
Betclick coś przygrywa, bo najpierw po napisaniu do nich rozliczył kupon na zielono, później cofnął i w odpowiedzi na mejlu napisał, że zawody rozpoczynają się dzis o godzinie 9 a w ofercie nawet nie mają tego do typowania.
 
B 156,2K

bukibuk

Użytkownik
Ok, Ty masz karabin - ja mam pistolet.. kursy te same więc pewnie nie dopatrzyłem. B bukibuk , jak widzisz to zdarzenie?
Wczoraj był Karabin Betclic sprawnie to rozlicza. Nawet się zdziwiłem że tak dobrze sobie radzą z tymi nietypowymi sportami z rozliczeniem.

a Ty masz pistolet, jego finał będzie 30 lipca dopiero. Dziś tylko trening i finały pistoletu ale indywidualne
 
H 52,8K

halacik96

Użytkownik
Wczoraj był Karabin Betclic sprawnie to rozlicza. Nawet się zdziwiłem że tak dobrze sobie radzą z tymi nietypowymi sportami z rozliczeniem.

a Ty masz pistolet, jego finał będzie 30 lipca dopiero. Dziś tylko trening i finały pistoletu ale indywidualne
Chociaż i tak się chwilę zamotali, bo jak napisałem na czacie o rozliczenie to się zazieleniło, gdzieś za 2h cofnęli, no ale ok, moje niedopatrzenie.
 
OnlineSniperTips 90,9K

OnlineSniperTips

Użytkownik
Plywanie wyścigi finałowe

Clareburt/Matsushita 1 (400 zmiennym) + Foster/Seto 1 (400 zmiennym) @1.57*1.80 = 2.83 5/10 STSBet
Zhang/Koehler 1 (100 motylkowym) + Martineghi/Matzerath 1 (100 klasycznym) @ 1.30*1.70 = 2.21 6/10 STSbet
Foster/Litchfield 1 (400 zmiennym) + Koehler/MacNeil 2 (100 motylkowym) @ 1.75*2.01 = 3.52 3/10 STSbet

Clareburt was 3 tenths slower than Japanase swimmer in heats and barely advanced, but after he said he knew what will be enough for qualification and he has some reserves, I expect him to go under 4:10 in final, Matsushita was quite behind after 300m and then unleashed monstrous last 100, I do not think he will be capable of going faster in final. Foster comfortably won his heat and he should finish 2nd behind Marchand in final, Seto will be fighting for bronze maybe, but he is not touching Foster tonight. Zhang was 2nd behind Huske in semis with a time of 56.15, Kohler finished with a time of 56.55 and her PB is 56.11, I do not see how she could beat Chinese swimmer tonight. Martineghi is an experienced swimmer and I expect him to fight for medals, he should go under 59.00 in the final, Matzerath is not a good finals swimmer, he often adds time from his semifinals time and he was already slower than Italian in semis. As I said, Foster should finish 2nd behind Marchand, Litchfield went all in in heats and i do not think he will go under 4:09, Foster should go 4:07-4:08. MacNeil had identical time of 56.55 in semis as Koehler, but she is a clutch swimmer (and Olympic champion from Tokyo in this discipline) and she should be favourite in this matchup, but lower confidence than previous 2 bets.

Summary: Bad day, Clareburt very dissapointing, but Matsushita surprised me, I underestimated him big time, my mistake. Foster beated both Seto and Litchfield, Martineghi won GOLD medal (wow!) and Zhang beated Kohler easily. MacNeil unlucky 0.02 behind, what a pity. Sorry guys.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +999
Do góry Bottom