>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Paryż 2024: Siatkówka kobiet i mężczyzn (27.07 - 11.08.2024)

pinio1111 145,8K

pinio1111

Użytkownik
Francja - Serbia
E. N'gapeth under 16,5pkt. 1,80

Jak dla mnie linia wzięta z kosmosu!!!
Po pierwsze wątpię żeby Earvin wyszedł w szóstce bo spodziewam się pary Clevenot - Louati, jednak jeśli już zdarzy się cud i Giani wystawi N'gapetha w wyjściowym to warto będzie to wykorzystać.
Ja widzę tu jego rolę bardziej jako zadaniowca, a nie regularnego szóstkowicza. Prawdą jest że sportowo odstaje na tą chwilę od reszty zespołu i jest tu za zasługi by domknąć swoją sportową karierę na IO w ojczyźnie.
Naprawdę nie widzę zbyt wielkiej szansy na to by Earvin(o ile wyjdzie w 6) mógł pokonać linię zaproponowaną przez STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
Francja - Serbia
E. N'gapeth under 16,5pkt. 1,80

Jak dla mnie linia wzięta z kosmosu!!!
Po pierwsze wątpię żeby Earvin wyszedł w szóstce bo spodziewam się pary Clevenot - Louati, jednak jeśli już zdarzy się cud i Giani wystawi N'gapetha w wyjściowym to warto będzie to wykorzystać.
Ja widzę tu jego rolę bardziej jako zadaniowca, a nie regularnego szóstkowicza. Prawdą jest że sportowo odstaje na tą chwilę od reszty zespołu i jest tu za zasługi by domknąć swoją sportową karierę na IO w ojczyźnie.
Naprawdę nie widzę zbyt wielkiej szansy na to by Earvin(o ile wyjdzie w 6) mógł pokonać linię zaproponowaną przez STS.
tak samo 'wirtualna' linia na kowacewicza 15,5 ile razy zostal w LN zablokowany przez siatke to nie zlicze, tyle ze jeden i drugi beda grzac lawe i te bety sie zwrotami skoncza i tak. zaden trener zdrowy na umysle nie bedzie kombinowac ze skladem w meczu otwarcia IO. warunek ten nie dotyczy naszej druzyny bo nasz treneiro akurat zbyt zdrowy to nie jest, tak wiec u niego mozna sie spodziewac jakichs 'oryginalnych roszad' ktorymi 'wygra' (przegra) igrzyska. jakby byl jakis zaklad po kursie z kosmosu ze pomimo przedluzenia kontraktu o 4 lata serb poleci z hukiem po IO to bym pogral, no ale kto mi niby takie zdarzenie zaoferuje no i to by z tak 25 kursu musialo byc, bo przegrac io to jedno, a co pzps na to pomimo umowy na 4lata. w teorii "na papierze" dalej polska jest faworytem do zlota, ale mocno okaleczonym bo treneiro postanowil ze my 'wyjdziemy na ring' nie zdrowi i w pelni sil ale zeby dac oponentom wiecej szans to wydlubiemy sobei jedno oko, a prawa reke przywiazemy do ciala aby nie móc nią atakować rywala. my w polsce nawet jak jestemy w cos najlepsi i wyprzedzamy innych o lata swietlne to taka kultura ze trzeba sobie utrudnic zycie, a jak jestesmy w cos najgorsi to wtedy zrobimy z tej slabosci "naszą zaletę" (grali i przegrali ale przegrali "z honorem") .
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
Nie gramy najlepiej. To fakt.
Nie mamy wykrystalizowanej podstawowej szóstki. To fakt.
Niemniej jednak uważam, że nasz sukces jest zależny od...formy środkowych, a przede wszystkim Hubera. Ten gość robi ogromną różnice i tego się trzymam, bo że skrzydłowi w "jakiejś" konfiguracji zrobią swoje to jestem spokojny. Bardzo spokojny.
 
pinio1111 145,8K

pinio1111

Użytkownik
Nie gramy najlepiej. To fakt.
Nie mamy wykrystalizowanej podstawowej szóstki. To fakt.
Niemniej jednak uważam, że nasz sukces jest zależny od...formy środkowych, a przede wszystkim Hubera. Ten gość robi ogromną różnice i tego się trzymam, bo że skrzydłowi w "jakiejś" konfiguracji zrobią swoje to jestem spokojny. Bardzo spokojny.
Akurat środkowych to mamy najpewniejszych, bo Bieniu jest w mega gazie, Kuba gra swoje i widzę z meczu na mecz wzrost formy, a co do Norbiego, to jak to on, albo zagra perfekcyjny mecz, albo słaby. Na szczęście jest ich trzech i wszyscy na wysokim sportowym poziomie.
Zdecydowanie o wyniku naszej repy zadecyduje dyspozycja rozgrywających i o to się obawiam.
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
Wiem, że można o nich być bezpiecznym, ale co do Bieńka to nie mam do niego zaufania jako robiącego różnice, a Hubera i w mniejszym stopniu Kochanowskiego zaliczam do takich zawodników.

Ktoś pisał o braku Bednorza. To przez przepisy, gdyby wcześniej było wiadomo, że może jechać 13-ty zawodnik jako rezerwowy to on mógłby nam obstawić dwie pozycje.

Szkoda, że w Zaksie były takie problemy sportowe i poza sportowe. Liczyłem, że chłopaki dadzą radę dojść do formy na Igrzyska, a tego do tej pory nie zauważyłem. Liczmy na to, że naszą siłą będzie wyrównana kadra. Janusz i tak najmniej wypadał w porównaniu do reszty reprezentantów. Łomacz... eh, przemilcze.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Siatkówka Mężczyzn
Włochy - Brazylia

h+2,5 seta Brazylia 1.25 Betclic


Zacznę od historii pojedynków tych drużyn, na ostatnie 39 meczy ( tyle jest na flashcore w h2h ) Włosi wygrali z Brazylią 3-0 tylko raz i było to w 2003 roku, natomiast na ostatnie 36 meczy taka sytuacja się nie wydarzyła. To już pokazuje obraz, że Włochom nie gra się z Brazylią łatwo, z resztą nie ma takiej drużyny na świecie, której się gra z Brazylią łatwo. Osobiście nie wierzę w taki wynik, Brazylia to zawsze Brazylia i z kim by nie grali set dla tej drużyny to plan poniżej minimum. Ciężar gatunkowy IO zrobi też swoje, faworytom nie będzie się grało łatwo, nie zdziwi mnie wygrana Brazylii po kursie 3,00. Włosi to owszem mistrzowie świata, ale to młoda drużyna, mogą się spalić, czuje 1 set dla Brazylii, ogólnie spokojnie mogą zagrać któryś słabszy set, po za tym nie potrzebują wygrać 3-0. Na poprzednich IO Brazylia przegrała 3-0 tylko raz, był to mecz grupowy z Rosją, ostatecznie zajęli 4 miejsce, Natomiast Włosi wygrali 3-0 również jeden raz, ale to był mecz z Wenezuelą najsłabszą drużyną tamtych igrzysk. W tym sezonie w LN było 3-2 dla Włoch, gdzie kurs na ich zwycięstwo wynosił 1,50, aktualnie teraz na na nich kurs spada z 1,41 na 1,36, u nie których buków wyjściowe było 1,65. Ostatnie 10 meczy to 6-4 dla Brazylii. Taki mecz zapewne będzie wyrównany i nie powinien się zakończyć wynikiem 3-0 w żadną stronę.

Siatkówka Mężczyzn
USA - ARGENTYNA

h+2,5 seta ARGENTYNA 1.34 Betclic

Tutaj Zacznę od ostatnich IO, które się odbyły 3 lata temu, więc nie jest to wieczność. Mianowicie Argentyna wygrała 3-0, gdzie kurs na ich zwycięstwo wynosił 4,00, natomiast Amerykanie nie wyszli z grupy co było sensacją.
USA ostatnio spuściło z tonu, w LN zajęli 12 miejsce natomiast Argentyna 8, w stawce było 16 zespołów. Oczywiście LN nie można się szczególnie sugerować w sezonie IO, ale jest to jakiś wyznacznik na pewno, bo co jak nie aktualny sezon. Zarówno jedni jak i drudzy mocno rotowali składem w tych rozgrywkach, ale jednak Argentyna zagrała w Ćwierćfinale i zagrała bardzo dobry mecz ze Słoweńcami w Polsce przegrany 3-2. Podobnie jak wyżej argumenty to jest mecz otwarcia, duży ciężar gatunkowy, ciężko będzie wygrać 3-0 z waleczną i zdeterminowaną Argentyną, tu również nie zdziwi mnie ich zwycięstwo albo 5 setów w meczu. W tegorocznej LN USA wygrało 3-0, natomiast dwa sety były na przewagi, ale to oczywiście będzie zupełnie inny mecz. Na 20 ostatnich meczy obu drużyn 3-0 dla USA padło tylko raz i właśnie było to we wspomnianej tegorocznej LN. Trzy lata temu na Igrzyskach w Tokio Argentyna zdobyła brązowy medal pokonując w meczu o brąz Brazylię.

Siatkówka Kobiet
Polska - Japonia

Japonia h+2,5 seta 1.18 Betclic

Polki wracają na IO gdzie nie były od 2008 roku
, będzie to dla nich podejrzewam nerwowy mecz, z bardzo trudnym przeciwnikiem jakim jest Japonia, która walczy zawzięcie o każdą piłkę, są świetne w obronie. W tegorocznej LN Japonia zagrała w finale, gdzie przegrała z Włoszkami 3-1 więc to świadczy o klasie tej drużyny, nie ma szans na 3-0 dla Polski, jeśli już to 3-0 dla Japonii. W LN owszem było 3-0 dla Polski w tym sezonie, ale to nie będzie miało znaczenia teraz. Na ostatnie 23 meczy Polska wygrała z Japonią wynikiem 3-0 trzy razy. Tutaj nie trzeba za dużo argumentować, taki typ wydaję się mega pewny.

AKO 1.97 Betclic bez podatku

Na papierze bardzo mocne AKO, ewentualnie do zamiany za USA- ARGENTYNA polecam mecz kobiet USA - CHINY CHINY h+2,5 seta po kursie 1,21. Można zrobić też AKO z dwóch meczy po kursie około 1,50 gdzie mamy bardzo atrakcyjne 50% zysku.[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 145,8K

pinio1111

Użytkownik
Mam jeszcze jedną perełkę z STS:

Grupa C H2H
USA - pozostali 2,00

Grupa bardzo wyrównana z lekkim wskazaniem na Japonię, której spodziewam się w TOP4 turnieju.
Wg mnie jankesi mogą nawet nie wyjść z tej grupy, a sporo nam powiedzą pierwsze spotkania.
USA to już nie jest zespół którego każdy się bał. Owszem są tam nazwiska, ale to już nie ten poziom sportowy co 4 czy 8 lat temu.
Russell wraca po kontuzji i nie sądzę by zagrał swój top. DeFalco świetny gracz lecz chimeryczny. Jaeschke i Muagututia to już poziom niżej, więc na przyjęciu jest słabo. Środek doświadczony i to na tyle😉. Anderson w ataku....cóż metryki nie oszukasz i to nie jest już ten sam gracz co dawniej.
Najjaśniejsze punkty tej reprezentacji to Christenson i Shoji, ale nie sądzę by wystarczyło to żeby włączyć się do walki o medale.
To najsłabszy zespół USA od lat i ich szanse na wygranie tej grupy oceniam na 20-25%.
Kurs znacznie przeszacowany i warto z tego skorzystać!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
mocno przeceniasz niemcow i argentyncow, o ile japki faktycznie maja potencal by wygrac z kazdym o tyle niemcom zwyczajnie trafil sie fenomenalny grozer i 'team spirit' w kwalach do io i dlatego tu sa, teraz juz wrocilo wszystko do normy co potwierdzila ich gra w ln, nawet gdy mieli tam te 'niby rowne;' sety z usa to w kazdej koncowce pelny pampers i smieszne bledy, a tak to z nikim lepszym nic nie ugrali. wiadomo ze jeden mecz to duza losowosc i na io z pwodu tej zwiekszonej losowosci faktycznie komus sie moze trafic akurat pare lepszych dni ze cos odpowiednio sie dogra (no idealny przyklad to wlasnie te kwale niemcow zeszloroczne grane pod koniec wrzesnia), ale potencjalem to tu zarowno argentynce jak i niemcy zdecydowanie odstaja od japkow i usa. podobnie przypuszczam skonczy kanada ktora cos tam w ln umiala niby powygrywac, ale jak przyszlo do powazniejszgo grania to w 1/4 LN zezlomowani przez japkow, w towaryszach granych przed IO z francja znowu zlomowanie i gladkie 0-3. jeden maar to za malo, a dziura na bombie i na sypie i sredniaki na srodku to za malo zeby w meczach na powaznie liczyc sie z najsilniejszymi. dla mnie najwieksza zagadka to wlosi... nie wiem czego sie po nich spodziewac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
pinio1111 145,8K

pinio1111

Użytkownik
Siatkówka Mężczyzn
Włochy - Brazylia

h+2,5 seta Brazylia 1.25 Betclic


Zacznę od historii pojedynków tych drużyn, na ostatnie 39 meczy ( tyle jest na flashcore w h2h ) Włosi wygrali z Brazylią 3-0 tylko raz i było to w 2003 roku, natomiast na ostatnie 36 meczy taka sytuacja się nie wydarzyła. To już pokazuje obraz, że Włochom nie gra się z Brazylią łatwo, z resztą nie ma takiej drużyny na świecie, której się gra z Brazylią łatwo. Osobiście nie wierzę w taki wynik, Brazylia to zawsze Brazylia i z kim by nie grali set dla tej drużyny to plan poniżej minimum. Ciężar gatunkowy IO zrobi też swoje, faworytom nie będzie się grało łatwo, nie zdziwi mnie wygrana Brazylii po kursie 3,00. Włosi to owszem mistrzowie świata, ale to młoda drużyna, mogą się spalić, czuje 1 set dla Brazylii, ogólnie spokojnie mogą zagrać któryś słabszy set, po za tym nie potrzebują wygrać 3-0. Na poprzednich IO Brazylia przegrała 3-0 tylko raz, był to mecz grupowy z Rosją, ostatecznie zajęli 4 miejsce, Natomiast Włosi wygrali 3-0 również jeden raz, ale to był mecz z Wenezuelą najsłabszą drużyną tamtych igrzysk. W tym sezonie w LN było 3-2 dla Włoch, gdzie kurs na ich zwycięstwo wynosił 1,50, aktualnie teraz na na nich kurs spada z 1,41 na 1,36, u nie których buków wyjściowe było 1,65. Ostatnie 10 meczy to 6-4 dla Brazylii. Taki mecz zapewne będzie wyrównany i nie powinien się zakończyć wynikiem 3-0 w żadną stronę.

Siatkówka Mężczyzn
USA - ARGENTYNA

h+2,5 seta ARGENTYNA 1.34 Betclic


Tutaj Zacznę od ostatnich IO, które się odbyły 3 lata temu, więc nie jest to wieczność. Mianowicie Argentyna wygrała 3-0, gdzie kurs na ich zwycięstwo wynosił 4,00, natomiast Amerykanie nie wyszli z grupy co było sensacją. USA ostatnio spuściło z tonu, w LN zajęli 12 miejsce natomiast Argentyna 8, w stawce było 16 zespołów. Oczywiście LN nie można się szczególnie sugerować w sezonie IO, ale jest to jakiś wyznacznik na pewno, bo co jak nie aktualny sezon. Zarówno jedni jak i drudzy mocno rotowali składem w tych rozgrywkach, ale jednak Argentyna zagrała w Ćwierćfinale i zagrała bardzo dobry mecz ze Słoweńcami w Polsce przegrany 3-2. Podobnie jak wyżej argumenty to jest mecz otwarcia, duży ciężar gatunkowy, ciężko będzie wygrać 3-0 z waleczną i zdeterminowaną Argentyną, tu również nie zdziwi mnie ich zwycięstwo albo 5 setów w meczu. W tegorocznej LN USA wygrało 3-0, natomiast dwa sety były na przewagi, ale to oczywiście będzie zupełnie inny mecz. Na 20 ostatnich meczy obu drużyn 3-0 dla USA padło tylko raz i właśnie było to we wspomnianej tegorocznej LN.

Siatkówka Kobiet
Polska - Japonia

Japonia h+2,5 seta 1.18 Betclic


Polki wracają na IO gdzie nie były od 2008 roku, będzie to dla nich podejrzewam nerwowy mecz, z bardzo trudnym przeciwnikiem jakim jest Japonia, która walczy zawzięcie o każdą piłkę, są świetne w obronie. W tegorocznej LN Japonia zagrała w finale, gdzie przegrała z Włoszkami 3-1 więc to świadczy o klasie tej drużyny, nie ma szans na 3-0 dla Polski, jeśli już to 3-0 dla Japonii. W LN owszem było 3-0 dla Polski w tym sezonie, ale to nie będzie miało znaczenia teraz. Tutaj nie trzeba za dużo argumentować, taki typ wydaję się mega pewny.

AKO 1.97 Betclic bez podatku

Na papierze bardzo mocne AKO, ewentualnie do zamiany za USA- ARGENTYNA polecam mecz kobiet USA - CHINY CHINY h+2,5 seta po kursie 1,21. Można zrobić też AKO z dwóch meczy po kursie około 1,50 gdzie mamy bardzo atrakcyjne 50% zysku.
Typów nie neguję, jednak sugerowanie się głównie statystykami to nie jest dobry kierunek.
Pamiętaj że w Brazylii wypadł Alan i nie wiadomo do końca co z Lealem który podkręcił staw skokowy na treningu?
Dla mnie Włosi są tu zdecydowanym faworytem i nie zdziwi mnie nawet wygrana bez straty seta. Uważam że granie kursu 1,25 na seta Brazylii jest totalnie bezsensowne. Jeżeli już idziesz w tym kierunku to lepiej zagrać handi pkt, bądź linię pkt., gdyż tam można wyłapać znacznie lepsze kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
pinio1111 145,8K

pinio1111

Użytkownik
mocno przeceniasz niemcow i argentyncow, o ile japki faktycznie maja potencal by wygrac z kazdym o tyle niemcom zwyczajnie trafil sie fenomenalny grozer i 'team spirit' w kwalach do io i dlatego tu sa, teraz juz wrocilo wszystko do normy co potwierdzila ich gra w ln, nawet gdy mieli tam te 'niby rowne;' sety z usa to w kazdej koncowce pelny pampers i smieszne bledy, a tak to z nikim lepszym nic nie ugrali. wiadomo ze jeden mecz to duza losowosc i na io z pwodu tej zwiekszonej losowosci faktycznie komus sie moze trafic akurat pare lepszych dni ze cos odpowiednio sie dogra (no idealny przyklad to wlasnie te kwale niemcow zeszloroczne grane pod koniec wrzesnia), ale potencjalem to tu zarowno argentynce jak i niemcy zdecydowanie odstaja od japkow i usa. podobnie przypuszczam skonczy kanada ktora cos tam w ln umiala niby powygrywac, ale jak przyszlo do powazniejszgo grania to w 1/4 LN zezlomowani przez japkow, w towaryszach granych przed IO z francja znowu zlomowanie i gladkie 0-3. jeden maar to za malo, a dziura na bombie i na sypie i sredniaki na srodku to za malo zeby w meczach na powaznie liczyc sie z najsilniejszymi. dla mnie najwieksza zagadka to wlosi... nie wiem czego sie po nich spodziewac.
Niemcy całą LN grali na lajcie i bez spiny, widać że Winiar szykuje ich typowo na IO. Jeżeli zagrają z Karlitzkiem i Brandem na przyjęciu to naprawdę mogą wygrać z każdym. Środek mają w tej chwili jeden z najlepszych na świecie. O ile Georg wytrzyma fizycznie to jestem o nich spokojny. Myślę, że ich nie przeceniam, tylko większość ich nie docenia. Oczywiście to tylko moje zdanie i mogę się mylić, jednak właśnie tak to widzę.
Co do Argentyny to nie wróżę im tu sukcesu, jednak od poziomu USA wcale znacznie nie odstają, jak to sugerują kursy.
Kanada to dla mnie spora niewiadoma, choć to na przestrzeni lat ich zdecydowanie najlepszy zespół. Skoro na poprzednich IO fajnie pograli w grupie, to dlaczego teraz miałoby być inaczej?
Meczem z Japkami w finale LN bym się nie sugerował bo wyraźnie było widać że fizycznie nie są tam sobą.
Cóż, będziemy trochę mądrzejsi po pierwszej kolejce😉
 
Ostatnia edycja:
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
z Karlitzkiem i Brandem
on karliczka na stałe przestawil na opp. ja wiem ze byly epizody ze faktycznie zdarzalo mu sie czasem byc na oh ale winiar go uszykowal jako drugą bombe i taka role ma pelnic na io. no chyba ze przed io winiar nagle zmienil zdanie bo o tym ze karczliek to opp na 99% (slowa winiara) no to byla mowa x tygodni temu. no i niemcy to tam tez te problemy z libero mieli, ogolnie ta linia przyjeciu to jesli chodzi wlasnie o element przyjecia zagrywki wyglada na taka dosc wrazliwa.. no i jak to mowia "wyzej dupy nie podskoczysz" a tutaj to brakuje tego potencjalu. ja w kolejna "mlodosc" grozera nie wierze i ze znowu w niemal pojedynke pociagnie te mecze.

dla mnie to jest kompletnie dziwne ze weber nie byl nawet w szerokiej kadrze, nie wiem czy to byl jakis konflikt czy mu sie na kadrze grac nie chce? ogolnie dziwny przypadek, sezon w wawie konczyl normalnie zdrowy
 
pinio1111 145,8K

pinio1111

Użytkownik
Brak Linusa też nie wiem czym tłumaczyć?
To że Moritz był szykowany na atak jest oczywiste, ale to igrzyska i różne zagrywki taktyczne i roszady są możliwe. W meczu z Egiptem, w pierwszym secie wyszli z Grozerem i Karlitzkiem, no i wyglądało to naprawdę imponująco. Później Georg zszedł a Moritz, zajął jego miejsce.
Nie zdziwi mnie jeśli jutro Winiar wyśle ich oboje na parkiet od pierwszych piłek, bo wtedy ich siła ofensywna znacznie wzrasta.
 
pinio1111 145,8K

pinio1111

Użytkownik
Jeszcze kilka luźnych typów bo turniej startuje za chwilę.

Końcowa klasyfikacja kto lepszy:

USA - JAPONIA 2,50 STS

O USA już pisałem wyżej, wiec typ tym podyktowany.


Najlepszy punktujący turnieju:

Ishikawa 5,00 STS

Moim zdaniem Japonia będzie w TOP4, a co za tym idzie Yuki będzie miał maksymalną liczbę gier do rozegrania. W takim wypadku jest dla mnie zdecydowanym faworytem do wygrania klasyfikacji punktujących.


Klasyfikacja turnieju:

Włochy V 6,00 fortuna

Dla mnie to najlepiej zbilansowana drużyna tego turnieju i uważam że warto pójść w ich stronę bo kurs przedni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +153
deepred 818,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nie jestem jakimś wielkim specjalistą "CO CHODZI O SIATKÓWKĘ", ale jeden typ bardzo mnie korci. Idę w over Darlana, który powinien zająć miejsce Alana w pierwszej szóstce Canarinhos. Brazylijczycy są chyba w najlepszym swoim okresie międzyolimpijskim. Odkąd Rezende wrócił na ławkę wszyscy zaczęli grać zupełnie inaczej, nie ma żadnych fochów, żadnego pajacowania podczas czasów tylko widać, że dziadek jest szefem. Brazylijczycy skazani na porażkę z Włochami, którzy od dwóch miesięcy nie zagrali poważnego meczu tylko są gdzieś ukrywani przez Fefe. Darlan kręci niesamowite liczby jak na atakującego, w ostatnich 2-3 grach skuteczność grubo ponad 55% i do tego dokłada punkty z zagrywki. Wiadomo, że Bruno lubi pograć kombinacyjnie, zwłaszcza środkiem z Lucasem, ale tutaj Darlana trzeba trzymać pod prądem, zwłaszcza, że Alan jest kontuzjowany, a Leal ma siły na 3 sety. Z tego powodu wydaje mi się, że Brazyliczycy powinni od razu próbować narzucić Włochom swoje granie, bo inaczej te dziadki mogą popuchnąć fizycznie w dalszych fazach tego turnieju. Linia wg mnie bardzo wrednie wystawiona, ale 20 oka mam nadzieję, że do zrobienia.

Darlan powyżej 17,5 punktu @1,85 betfan 25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +776
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja bym w te undery tak mocno nie wchdzoił jeżeli chodzi o Grozera czy N'gapeth. Wiadomo, ze trenerzy tych zawodników szykuję tylko i wyłącznie na Igrzyska, to że grali mniej w LN to nic nie znaczy. Oczywiście mocno zależeć to będzie od ilości setów bo jeżeli i Fraancja i Japonia wygrają 3:0 to under powinien wejść ale im dłużej mecz będzie trwać to już będzie o to trudniej. Nie chce mi się wierzyć, że na IO N'gapteh czy Grozer będą siedzieć na ławce.
 
typer86 4,3K

typer86

Użytkownik
Siemanko 🍻

Panowie nasz mecz za ponad godzinę.

Pytanie fachowców od siatkówki.
Kto dziś będzie punktował w naszej kadrze?
Kogo polecacie obstawić?
 
T 2,3K

tomek009966

Użytkownik
SolarisPL SolarisPL Daj, że Polska nie zdobędzie medalu. Nie widzę tutaj naszych siatkarzy. Przegrali z Brazylią, Francją i ostatni mecz z USA miałem wrażenie, że amerykańce nam odpuścili pod koniec. Na dobrą sprawę, każdy tutaj rywal może nas ograć (poza Egiptem). W fazie pucharowej skończą się żarty i rozpocznie turniej, niestety psychicznie nas łatwo złamać i niewiele do tego potrzeba. Uważam, że wszystko będzie zależeć od Leona, jeżeli Leon nie pociągnie Polski to nie mamy o czym marzyć.
 
T 16,7K

tadzin

Użytkownik
jaki to mecz polska przegrala ostatnio z brazylia? no chyba ze masz na mysli lige narodow i mecz ktory byl chyba 1,5 miesiaca temu gdzie grbic pierwsze dwa sety gral sobie sliwkami kaczmrkami a pozniej juz ciezko bylo to wyciagnac lol
 
Do góry Bottom