>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wettarena

crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie ma ktoś info o obrocie bonusem
Czy musi być 5 kuponów po 400 zł czy może być np 20 kuponów po 100 zł?Napisałem im wiadomość ,ale nie odpisują
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
A ja pytałem wcześniej to mi napisali że można więcej byle kwota obrotu się zgadzała. Widzę że sami nie wiedzą co robią
To oni w ogóle odpisują? Założyłem konto, uzupełniłem dane, zweryfikowałem konto dowodem i cisza. Żadnego odzewu żadnych bonusów za rejestrację i weryfikację, na czacie nie odpowiadają. Normalne firmy, jeśli nie ma nikogo na czacie, po czasie odpowiadają na zadane pytanie na maila, a tu nic.
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
To oni w ogóle odpisują? Założyłem konto, uzupełniłem dane, zweryfikowałem konto dowodem i cisza. Żadnego odzewu żadnych bonusów za rejestrację i weryfikację, na czacie nie odpowiadają. Normalne firmy, jeśli nie ma nikogo na czacie, po czasie odpowiadają na zadane pytanie na maila, a tu nic.
Jak czytam Wasze posty to odnoszę wrażenie konta w tym tworze zakładają wszyscy, którzy coś odwalili w innych firmach bukmacherskich i są tam "spaleni".
Po co się na siłę pchać w jakieś wynalazki? Jeźdzcy bez głowy.
No, chyba, żeby stworzyć płaczący post na FB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
BrooklynBouncee 4,8K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Jak czytam Wasze posty to odnoszę wrażenie konta w tym tworze zakładają wszyscy, którzy coś odwalili w innych firmach bukmacherskich i są tam "spaleni".
Po co się na siłę pchać w jakieś wynalazki? Jeźdzcy bez głowy.
No, chyba, żeby stworzyć płaczący post na FB.
Najgorsze jest to, że jest 5 stron ostrzeżeń powyżej i to grubych. Nic nie dały. Zupełnie nic.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Bukmacher nie wypłaca pieniędzy, zleciłem zwrot wczoraj o 22, dostałem dzisiaj informacje że zwrot został anulowany przez błąd systemu, zleciłem ponownie i cisza
 
P 0

Pt97

Użytkownik
Właśnie zleciłem u nich 3 wypłaty na większą kwotę (łącznie 75k). Tak wyszło, nie przewidziałem tego. Jestem ciekaw jak to pójdzie. ;)
 
Do góry Bottom