>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami XII runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 517,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kolejna runda 2. Ekstraligi, która będzie odjeżdżana na raty. W ten weekend czekają nas dwa mecze. Ważne starcie w Gdańsku, gdzie Wybrzeże bardzo szybko może spaść z ligi zachowując tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Z drugiej strony Stal Rzeszów, która cały czas celuje w PO. W drugim niedzielnym meczu pierwszej części tej rundy Orzeł Łódź powalczy z Ostrowem i to goście wydają się być faworytem tego starcia. Łodzianie ostatnio dość mocno zawiedli wysoko przegrywając w Rybniku, na swoim torze jednak już pokazali, że mogą walczyć z każdym w tej lidze.
W tym temacie dyskutujemy o XII rundzie 2. Ekstraligi.
 
Ostatnia edycja:
Parkinson 49K

Parkinson

Użytkownik
Pickering powyżej 7.5 @1.62
Gała powyżej 5.5 @1.82
Pickering - Nowak 1 @1.60

Josh nieoczekiwanie dla wszystkich wykręcił w Bydgoszczy 11 pkt w 5 startach. Dzisiaj może nie będzie tak dobrze ale linia 7.5 jest zdecydowanie za niska jak na możliwości tego zawodnika. Pickering i Gała najpewniej pojadą w nominowanych u boku KK i Iversena więc jest spora szansa na pokrycie overków.

Kursy Betclic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1711
neutralny 517,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów
Wybrzeże Gdańsk +2,5 pkt. @1,65 Etoto
Pedersen poniżej 10,5 pkt. @1,82 Betclic
Pieszczek under 7,5 pkt. @1,95 Betclic
Kasprzak (+1,5 pkt.) vs Thorsell - 1 @1,75 Forbet

Dość trudny mecz do typowania dziś w Gdańsku. Wynik tak naprawdę może pójść w każdą stronę, jednak ja tu stawiam na przełamanie gdańszczan, bo ja nie dziś to kiedy?
Wybrzeże musi dziś zmazać plamę i ma ku temu naprawdę wielką okazję, bo rywal chyba najlepszy z możliwych i kilka czynników, które również sprzyjać będą gospodarzom.
Przede wszystkim deszcz, który ma spaść około 16, więc bardzo możliwe, że spotkanie będzie prowadzone w szybkim tempie, nie będzie więc wiele czasu na zmiany i jeśli tor będzie powtarzalny z treningów to nie ma szans, żeby goście szybko się do niego dostosowali, będzie to więc duże handi Gdańska, dlatego też moje typy są skierowane właśnie ku tej drużynie.
Undery na gości, moje wybory to Pieszczek i Pedersen. Na Pieszczka po prostu za wysoko, gość robi niecałe 5,5 pkt. na mecz w lidze, na wyjazdach jeszcze słabiej, a kurs na under 7,5 naprawdę wysoki. Ostatnio u siebie 6 oczek, a jedyny argument przeciwko to 8 punktów w Ostrowie, jednak ten mecz był w każdym calu wyjątkowy i raczej takie spotkanie Stali już się w tym roku nie zdarzy.
Nicki jak to Nicki, wyjazdy zawsze dużo słabsze od meczów domowych, średnia meczowa również poniżej dzisiejszej linii, co prawda dość dobry numer. Uważam jednak, że dziś walki na torze nie zabraknie, a w takich przypadkach Duńczyk nie zwykł do końca walczyć o punkty, więc myślę, że może dziś do dwucyfrówki nie dobić.
Ostatni bet na wygraną KK z Thorsellem z handi na Polaka. Jakub po SONie, bardzo mało czasu na regenerację, tor zupełnie inny niż wczoraj w Manchesterze, a Krzychu jednak na pewno podejdzie bardzo ambicjonalnie do tego meczu, bo oczywistym jest, że wyniki Wybrzeża to również jego "zasługa". Myślę, że zrobi dziś bardzo dużo, żeby zmazać plamę i myślę, że stać go nawet na dwucyfrówkę, choć akurat linia na niego wystawiona optymalnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1539
maniek81 387,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pickering [powyżej 7.5 pkt.] 1.70 forbet

Wydawać się mogło, że zatrudnienie w Gdańsku Australijczyka, to rozpaczliwy ruch, który można określić przysłowiowym stwierdzeniem, że tonący brzytwy się chwyta. Pamiętamy jaki piach jechał Josh w Gnieźnie, kiedy to Start spadał z ligi. Niemniej Gdańsk owszem, nadal jest tonący, jednak Kangur w Bydgoszczy pojechał świetne spotkanie i był w stanie walczyć z liderami Polonii. Liczę, że dzisiaj także pojedzie dobry mecz, a linia zaproponowana przez forbet jest jak najbardziej do pokrycia. Dla przykładu sts trzyma linię 8.5, gdzie liczy pięć startów, a w forbecie liczymy wszystkie starty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1009
shingayi 4,6K

shingayi

Użytkownik
Rzeszów (-0,5) @ 1.85 Betclic

Ludzie jaki Gdańsk, jaka pierwsza wygrana...

Zaległości w płatnościach, KK i PUK przed chwilą odstawieni od składu (myślicie, że będą szczęśliwi i pełni sportowej motywacji?). Pickering w Bydgoszczy poszalał i fajnie się zaprezentował, ale tam da się wyprzedzać na trasie, w Gdańsku będzie o to dużo ciężej, no i pytanie czy nadal będzie miał sprzęt od Woffindena...

W dodatku w Rzeszowie pół składu zna gdański owal jak własną kieszeń, Nicki zaliczał tu swój najlepszy ligowy sezon w Polsce w historii, Pieszczek wiadomo wychowanek, Thorssell też trochę pojeździł.

Nie dam się tym razem nabrać, gdański żużel nie ruszy do przodu dopóki będą zarządzać nim ci sami ludzie w klubie, a miasto nie zainwestuje w remont stadionu i usypanie nowego toru.

Dla mnie ten kurs to promocja i mówię to wszystko niestety z przykrością.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Pieszczek poniżej 7,5 @1,95 betfan

Jak najbardziej do gry ten under. Mimo że Krystian ten tor zna bardzo dobrze cały sezon jak krew w piach. Na wyjazdach tragedia stąd teoretycznie łatwiejszy numer startowy czyli 4. Teoretycznie bo będzie doparowym Nikiego a jak Dzik jeździ koleżeńsko wie każdy kto choć trochę się interesuje speedwayem. W momencie gdyby spadł deszcz to jeszcze lepiej dla typu pamiętam mecz z Bydgoszcza w tym roku gdzie Krycha zamykał gaz obawiając się o kości. Nic zresztą dziwnego po incydencie z Gala właśnie na tym torze w eliminacjach IMP
 
Ostatnia edycja:
M 12,9K

murej

Użytkownik
Betclic

Kacprzak under 9,5 1,82
h2h handi Szostak(1)-Kaczmarek 1,80
Bartkowiak pewnie z nim powalczy w juniorskim, ale ogólnie myślę że stać go na równą ilość punktów co Kaczmarka, który jezdzi słabo.

Dodatkowo KLŻ
Nilsson under 11,5 1,6
 
A 405,2K

adams235

Znawca - Żużel
M.Wysocki under 3.5 kurs 1.8 Fortuna
Wynik po 4 biegach Rzeszów +0.5 kurs 1.84
Jacobsen over 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Gala under 5.5 kurs 1.9 STS teraz 2.38 widzę nawet....typ typowo luźny
Czhugunow over 8.5 kurs 1.6 Fortuna
Po najmniejszej linii oporu w sumie poszedłem bez cudowania ,pod rozpiskę biegów plus ostatni upadek Wysockiego w Gnieźnie ,liczę że dziś będzie miał problemy,ale jak będzie to się okaże
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1750
neutralny 517,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów
Berntzon poniżej 10,5 pkt. @1,88 Betclic
Becker poniżej 10 pkt. @1,67 Betfan
Bartkowiak powyżej 3,5 pkt. @1,54 Betclic
Gapiński powyżej 6,5 pkt. @1,82 Betclic
Holder poniżej 10,5 pkt. @1,72 Betclic

Dałem ciała z meczem Wybrzeża, bo nie wiem czemu, ale ubzdurałem sobie, że jadą o 14:30 i być może przed deszczem zdążą odjechać wszystko. Wydaje się jednak, że być może pojadą, a typy sprzyjają trudnym warunkom, więc liczę, że będzie ok.
Co do drugiego meczu ciężko przewidzieć wynik, jednak kilka linii mocno mnie zaskoczyło. Przede wszystkim Becker, który ostatnio wozi ogony i to dosłownie a linia ponownie na niego w betfanie dwucyfrowa i to w starciu z Ostrowem. Nie wiem, musiałby chyba o 180 stopni obrócić się i formowo i sprzętowo, żeby to pokryć. Próbuję również under Berntzona, choć jest on bardziej ryzykowny i trochę pod włos, bo Oli ostatnio świetnie jeździ. Uważam jednak, że tak mocny rywal troszkę go zweryfikuje i kilka punktów zgubi, a wynik na poziomie 9-10 i tak będzie dobrym rezultatem.
Mała linia na Bartkowiaka. Młodziak Orła ostatnio nagminnie zmienia seniorów, co prawda ma dziś Szostaka, ale jeśli tylko ktoś z łodzian nie dojedzie na mecz to pewnie junior od razu go zastąpi, więc myślę, że dziś cztery starty minimum.
Typ na Gapę trochę pod numer i dość dobry rozkład biegów. Dwa razy ma Jasińskiego, dwa razy jedzie z Basso, raz przeciwko Jakobsenowi, Szostakowi, a na koniec bieg 12 z dwoma juniorami. No powinien ten wiekowy zawodnik siedem zrobić, tym bardziej że u siebie dość przyzwoicie, jak na ostatnie lata.
Do wszystkiego dokładam under Chrisa, bo będzie dziś z kim przegrywać. Ogólnie stawiam, że dziś punkty gości mogą się bardzo rozkładać między seniorów, jednak poza starszym z braci Holderów nie widzę innych linii u przyjezdnych, które można byłoby spróbować, więc ograniczam się tylko do jednego zakładu na zawodników gości, jakoś bardziej widzę w tym meczu punkty Orła.
Mecz w Łodzi nie jest zagrożony, tak jak w przypadku Gdańska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1008
A 405,2K

adams235

Znawca - Żużel
Krótko dziś bo za chwilę mecze:
Podstawowe:
Krosno win Kurs 1.55 Fortuna
Berge under 9.5 kurs 1.7 STS
Berge under 8.5 kurs 2.25 Fortuna
Milik over 9.5 kurs 1.88 Fortuna
R.Douglas under 8.5 kurs 2.01 Fortuna
Dodatkowe luźne:
Szlauderhach over 6.5 kurs 2.01 STS
Milik (-1)-berge 1 kurs 2.01 Fortuna
A.Layger over 9.5 kurs 1.84 Fortuna
N.Bloedern over 4.5 kurs 1.65 STS
Główne założenie to dobra jazda Krosna w końcu i ich win,ale przy gorszej jeździe Berge po kontuzji ,plus Douglas ostatnio się poobijał więc liczę że ten tor też może mu lekko nie przypasować
Szlauderbach jeździł w bydzi ,pewne 5 biegów tak myślę więc może może over dziś?
 
Ostatnia edycja:
M 12,9K

murej

Użytkownik
Swoją drogą to STS dając linie -9,5 na Salka zrobił prezent.Raz pojechał i wystarczy :)
Nie wiem jak oni chcieli to pomieścić dając linie na Milika,Berge i Bjerre
 
I 30,9K

iti

Użytkownik
Ale "chwalenie się" po fakcie jest żenujące. Przed meczem trzeba było się podzielić uwagami, bo ja na przykład nie wiedziałem, że za kevlar muszą jechać Polacy.
Chętnie bym pograł gdybym to wiedział. Warto się podzielić uwagami PRZED meczem, a po meczu zachować je dla siebie jak się znalazło "perełkę".
 
M 12,9K

murej

Użytkownik
Ale "chwalenie się" po fakcie jest żenujące. Przed meczem trzeba było się podzielić uwagami, bo ja na przykład nie wiedziałem, że za kevlar muszą jechać Polacy.
Chętnie bym pograł gdybym to wiedział. Warto się podzielić uwagami PRZED meczem, a po meczu zachować je dla siebie jak się znalazło "perełkę".
Nie jestem trenerem Wilków więc równie dobrze mógł zastosować inny manewr z Salkiem.Pisze tylko że Buk się przeliczył i tyle.Salk na takim kursie jest nawet dobrą opcją w normalnych okolicznościach.
 
karfus 106,6K

karfus

Użytkownik
To dlaczego w Rzeszowie Knudsen spod 8/16 mógł zmieniać Świdnickiego?
Bo w Rzeszowie w składzie z Polaków (nie licząc formacji młodzieżowej), jest Pieszczek oraz Nowak, natomiast w Krośnie był tylko Patryk Wojdyło, więc za zawodnika pod numerem ,,4" musieli jechać juniorzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +203
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom