>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

World Cup of Darts 2024 (27.06 - 30.07)

Kaldui 230,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Turniej deblowy.

W grupach do 4 legów. Wychodzi tylko 1 drużyna
W play-offach czekają:
1. Anglia
2. Walia
3. Holandia
4. Szkocja

Pary
20240618_192715.jpg

Grupy
Screenshot_20240625_225414_Gallery.jpg

Anglicy wyraźnym faworytem do końcowego zwycięstwa - nic dziwnego bo Smith i Humphries są obecnie w dobrej dyspozycji i w końcu to aktualny i ustępujący Mistrz Świata. Ostatni raz Anglia zwyciężała w 2016 roku w składzie: Adrian Lewis, Phil Taylor.
Polaków reprezentuje Krzysztof Ratajski i Radek Szagański
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
Dr House 117,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Belgia z Singapurem powinna jak dla mnie stracić max lega, jest tam zamieszanie na linii Dimi Huybrechts, do tego kontuzja tego drugiego, ale tam musi być pewna wygrana z dziadkiem Limem.
Czesi wylosowali grupę marzeń i będę próbował w jakimś rozpisie dw.4-0.
Chorwaci dostają na start Malezję i powinni spokojnie sobie poradzić.
Nasze Orły jeśli nie odwalą czegoś to powinni awansować a pewności powinno dodać pewne zwycięstwo z Norwegią.
Austriacy mimo wielu znaków zapytania są na tyle zgrani że Chińczycy nie będą mieć zbyt wiele do powiedzenia.

Czekam z niecierpliwością na zdania ekspertów tego działu a ja szukam dalej czegoś ciekawego 😉
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wypada Price, w jego miejsce Jim Williams ;)

W moim przypadku ciężko będzie o dłuższe analizy ale jeden max w formacie bo7 rzuca się nawet w barach grając około 70 so linie dziwne.
 
Kaldui 230,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Czesi wylosowali grupę marzeń i będę próbował w jakimś rozpisie dw.4-0.
Ja próbuję Czechów 4:0 w meczu z Bahrajnem. Na Unibet i i większości buków płacą @2,40, ale Betfan odleciał i wystawili aż @3,20.
Co prawda w tym zakładzie bardziej upatruję słabości Bahrajnu, bo Czesi nie wydają się aż tak mocno jak rok temu (zwłaszcza Gawlas, który zaliczył spory zjazd), ale przy kursie @3,20 warto spróbować.
 
Siara_89 22,1K

Siara_89

Użytkownik
Ekspertem nie jestem, aczkolwiek lubię sobie czasem postawić darta. World Cup of Darts to mój ulubiony turniej, jeśli chodzi o rozgrywki darterskie. Na jutro przygotowałem 5 zdarzeń:

🎯 Szwecja - Hiszpania
1,66

Jedno z bardziej wyrównanych spotkań jutrzejszego dnia, a mianowicie potyczka Szwedów z Hiszpanami. Skandynawowie w składzie de Graaf/Lukasiak, natomiast Hiszpanie to Justicia/Nogueira. Gram tutaj głównie pod de Graafa, bo z całej czwórki jest to zawodnik, który ostatnimi czasy osiąga naprawdę dobre rezultaty. Gra na wysokiej średniej, rywalizuje z topką. W parze ma Lukasiaka, który może nie jest jakimś mega darterem, aczkolwiek wyżej go cenie niż Nogueire z Hiszpanii. Wiadomo, że liderem kadry z Półwyspu Iberyjskiego jest Justicia, jednak to typowy średniak. Wydaje mi się, że de Graaf pociągnie tutaj Szwedów do wygranej.

🎯 Czechy - Bahrajn
Czechy -2,5
1,52

Różnica klas. Nie ma co się rozpisywać. Para Gawlas/Sedlacek to solidni, aczkolwiek przeciętni darterzy. Ostatnio forma trochę słabsza, jednak tutaj grają z rywalami o co najmniej poziom gorszymi. Jak Bahrajn zagra na średniej powyżej 70+ to będzie dla nich sukces. Gram tutaj handicap na Czechów, liczę na szybkie 4:0, aczkolwiek zostawiam margines jednego lega, gdyby coś się miało wydarzyć.


🎯 USA - Portugalia
1,80

Dobra, tutaj trochę zaryzykuję, ale myślę że warto. Amerykanie to ciekawa para Lauby Jr/ Van Dongen. Naprawdę solidni darterzy, aczkolwiek ostatnio wydaje mi się, że poniżej swoich możliwości jeśli chodzi o rozgrywki w Tourze. Ich rywalem jest Portugalia, a jeśli mówimy o Portugalii to na myśl przychodzi Jose de Sousa. I to praktycznie będzie mecz 2 vs 1, bo David Gomes będzie bardziej przeszkadzał myślę niż pomagał. Jose musiałby tutaj się wnieść na wyżyny swoich umiejętności, a wiemy że to gracz bardzo nieregularny, który dodatkowo ma problemy z liczeniem i często mu się zdarza przerzucić. Fajny kurs na Amerykanów i z chęcią go pobieram.

🎯 Irlandia Północna - RPA
Irlandia Północna - 2,5
1,48

W końcu w składzie Irlandii Północnej mamy Josha Rocka. Długo młody czekał na swoją kolej, ale w końcu jest. Forma u Niego ostatnio wysoka i na pewno będzie dużym wzmocnieniem swojej reprezentacji. Do pary dostaje Brendana Dolana, czyli bardzo doświadczonego ale solidnego dartera. Taka mieszanka młodości z doświadczeniem. Rywale z RPA to co najmniej z poziom niżej. Carolissena jeszcze kojarzę, natomiast jego partner jest dla mnie zagadką. Gram tutaj handi na Irlandię Północną bo leg to maksimum co mogą tutaj stracić.

Chorwacja - Malezja
1,11

Do podbicia kursu, bo tutaj nic się nie wydarzy. Malezja zostanie tutaj pokonana. Nie znam darterów z Malezji szczerze mówiąc, a Chorwatów i owszem. Lider Krcmar poprowadzi ich jutro do wygranej. Szkoda się dalej rozpisywać bo nie ma sensu.

AKO: 7,46
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
Dr House 117,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
IMG_20240626_233821.jpg
Post automatycznie złączony:

Początkowo miałem grać handicapy -2,5 Lega ale postanowiłem bezpiecznie polecieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
Kaldui 230,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Wszystko wygląda zbyt pięknie i łatwo, więc któraś reprezentacja na pewno nie dojedzie. Ale spróbujmy :)
Screenshot_20240627_110827_Chrome.jpg
 
hiro 84K

hiro

Użytkownik
Czechy -2,5 lega @ 1,29 4-3
Austria -1,5 lega @ 1,27 4-2
Australia -1,5 lega @ 1,24 4-3
Polska @ 1,11 4-2
Niemcy @ 1,15 4-3
AKO: 2,57 (2,26) STS


Bahrajn powinien być dzisiaj najsłabszą parą. Chiny, Japonia i Norwegia również nie powinny przeszkadzać rywalom. Najlepszy zespół z mojego kuponu ma Nowa Zelandia, ale zmierzy się z gospodarzami - Niemcami, którzy są w bardzo dobrej formie w singlu, a w parze zazwyczaj też grali dobrze.

Czechy najwyższy checkout @ 1,43 betfan to też ciekawa opcja. Mam jakieś przeczucie, że nie będzie 4-0, ale Bahrajn skończy z niskiego licznika (40 lub mniej).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
Dr House 117,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Nowa Zelandia (-1,5 lega)-Finlandia 1---1,70
Hong Kong over 0,5 180'tki---2,30
Kanada-Malezja prowadzenie po 4 legach 1---1,47
USA-Włochy 1---1,40

superbet

Nowa Zelandia bardzo fajny mecz zagrała i gdyby nie Clemens to prawdopodobnie Puha i Robb by to skończyli 4-3. Kantele i Harju jak dla mnie ugrają lega, no może dwa ale nic więcej.
Po pięknym kursie 180-tka Hong Kongu za sprawą Leunga, który to potrafi z tego co pamiętam, a że grają z Japonią to spodziewam się minimum 6 legów.
Kanada z Malezja będzie miała rozgrzewkę przed wieczornym bojem z Chorwatami o awans i nie widzę tutaj wyrównanego pojedynku.
Amerykanie po wczorajszej przegranej z Portugalią (jedni i drudzy jak dla mnie słabo zagrali) podejmują Włochów i przyznam że 1,40 za zwycięstwo to chyba niezła opcja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
hiro 84K

hiro

Użytkownik
Nowa Zelandia @ 1,30 4-0
Litwa -1,5 lega @ 1,53 2-4
Kanada -1,5 lega @ 1,32 4-3
AKO: 2,62 (2,31) STS


Nowa Zelandia wczoraj zaprezentowała się bardzo dobrze, o włos przegrali z Niemcami. Dziś zmierzą się z Finlandią. Finom nie wróżę sukcesów w składzie z Marko Kantele. Spodziewam się łatwej wygranej.

Litwini nie są zawodnikami z najwyższej półki, ale solidne 80+ powinni zagrać. Zmierzą się z debiutantami z Tajwanu. Tajwańczycy w Asia Tour grają na średnich przeważnie poniżej 80 punktów, a w meczu deblowym ta średnia jeszcze spadnie. Do tego duża scena, debiut, presja. To nie może się udać :)

Kanada zagra z Malezją, która wczoraj nie istniała z Chorwacją. Jako dorzucający zanotowali średnią zaledwie 73 punkty. W Kanadzie solidny Campbell i niezły Cameron. Kanada łatwo to wygra, a wieczorem liczę, że powalczy o awans z Chorwacją.
 
Ostatnia edycja:
F 7,1K

funfun11

Użytkownik
Dużo dzisiaj niespodzianek a ja się pobawię w duże kursy i dokładne wyniki.

Filipiny 4-0 z Singapurem

@ 8,80 etoto

Singapur już praktycznie nie ma szans na wyjście z grupy a dla Filipin do pierwszy mecz. Dodatkowo 70-letni Lim może i wczoraj grał nieźle, ale dzisiaj bez motywacji może zagrać dużo gorzej.

Szwajcaria 4-0 z RPA.

@ 7,40 etoto

Gracze z Południowej Afryki dla mnie bardzo anonimowi. Niewiele można znaleźć na ich temat.

I ako z tego @65,12

1719577852147.png
 
hiro 84K

hiro

Użytkownik
Do zapisania w notatnikach na przyszłość 🤓
  1. W pierwszej kolejce słabi zawodnicy grają dobrze, są skoncentrowani i mają wysokie morale. Dobrzy zawodnicy dopiero przyzwyczajają się do wolnego tempa rzucania w parach.
  2. W drugiej kolejce nie brakuje niespodzianek, ale pomału wszystko się stabilizuje.
  3. W trzeciej kolejce padają oczekiwane wyniki.
Wniosek? Mocniejsze granie od trzeciej kolejki.
 
Kaldui 230,6K

Kaldui

Znawca - Dart
@1,80 Szwecja
@2,20 -1,5 Szwecja

Bardzo dobry kurs na Szwedów. De Graaf w świetnej dyspozycji, a Lukasiak swoje dorzuca. Nie widzę podstaw na przebudzenie Czechów i reprezentacja Trzech Koron powinna zameldować się z ćwierćfinale

/edit na styku 😅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2623
Dr House 117,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Szwecja ogarnęła po ładnym kursie, mogli to wcześniej skończyć ale chyba w 10 legu de Graff trochę zachowawczo podszedł do kończenia i Czesi dostali tlenu, na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
W meczu Polski ze Szkotami spodziewam się minimum 13 legów...Wright jak będzie grał to co ostatnio to będziemy mieć szanse, sądzę że po 5 legów jedni i drudzy ugrają i nie będzie rozjazdu.
Włosi chyba też maksa wycisnęli z tego turnieju,bo USA i Portugalia grała kupę. Australia miała ciepło z Japonią ale ogarnęli. Kangury minimum różnicą 3 legów powinni ogarnąć.
Irlandia Północna z Niemcami i Holandia z Belgią to chyba będą najrówniejsze spotkania tej fazy.
Chorwaci z Walijczykami mogą coś ugrać i tutaj też minimum 13 legów powinno być.

Edit
Nie wiem na co ja liczyłem z Polakami 🥴🥴🥴
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
Kaldui 230,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Człowiek siedzi pół godziny, analizuje staty i nic - zawsze brakuje jednego maxa albo 1 leg ucieknie. A puści się z dupy za grosze i wchodzi 😅
Screenshot_20240629_222456_Chrome.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +2034
Kaldui 230,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj delikatne granie - podwojenie na faworytów.
pobrane.jpeg

Irlandia Północna (a raczej Rock) odprawiła wczoraj gospodarzy. Rock dał duży powiew świeżości i energii tej kadrze. Jeżeli dzisiaj mógłby zagrać z Gurney'em, to mogliby powalczyć. Niestety Dolan wyraźnie odstaje i Anglicy zgodnie z planem meldują się w półfinale gdzie zagrają ze Szkocją. Wierzę w Szkocję ze względu na ich świetne zgranie i doświadczenie. Poza tym Wright pokazał się wczoraj z dobrej strony. Anderson od początku roku w wysokiej formie, więc dłuższy format będzie na ich korzyść.
De Graaf mocno mnie zaniepokoił w starciu z Czechami - bardzo niepewny i duża trema w pierwszych legach. Na szczęście Lukasiak wykańczał prawie wszytko co dostał (zamknął 6 legów na 8). Wątpię, żeby Szwedzi postawili trudniejsze warunki gry niż Polacy.

Anglia 8:4 Irlandia Północna
Szkocja 8:7 Szwecja
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom