>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Luźna dyskusja Serie A - w sezonie 2024/2025 -Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe w sezonie 2024/2025

Zrzut ekranu 2024-06-5 o 13.31.53.png

Czas trwania sezonu: 17.08.2024 - 05.2025
Beniaminkowie: Parma, Como 1907, Venezia FC
Como 1907 wraca do ligi po 21-letniej przerwie
Odległość z Turynu do Lecce drogą lądową to +/- 1150 km




Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je z kodem FORUMBUK wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus 200% do 400 PLN1000x200.png
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Antonio Conte po ponad rocznej przerwie wraca do pracy. Od teraz będzie odpowiadał za wyniki Napoli. Antonio Conte podpisał umowę ważną do 30 czerwca 2027 roku, co zostało oficjalnie potwierdzone.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Thiago Motta oficjalnie trenerem Juventusu Turyn.


𝐊𝐎𝐒𝐓𝐀 𝐑𝐔𝐍𝐉𝐀𝐈𝐂 𝐍𝐎𝐖𝐘𝐌 𝐓𝐑𝐄𝐍𝐄𝐑𝐄𝐌 𝐔𝐃𝐈𝐍𝐄𝐒𝐄 𝐂𝐀𝐋𝐂𝐈𝐎!

Były szkoleniowiec Legii Warszawa spróbuje swoich sił w Serie A!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1133
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Thiago Motta oficjalnie trenerem Juventusu Turyn.


𝐊𝐎𝐒𝐓𝐀 𝐑𝐔𝐍𝐉𝐀𝐈𝐂 𝐍𝐎𝐖𝐘𝐌 𝐓𝐑𝐄𝐍𝐄𝐑𝐄𝐌 𝐔𝐃𝐈𝐍𝐄𝐒𝐄 𝐂𝐀𝐋𝐂𝐈𝐎!

Były szkoleniowiec Legii Warszawa spróbuje swoich sił w Serie A!
Z Runjaicem to mnie teraz zaskoczyłeś, ciekawe jak się sprawdzi we Włoszech, jednak paszport inny niż Polski robi różnicę w Europie, co widać nawet na przykładzie Papszuna
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Z Runjaicem to mnie teraz zaskoczyłeś, ciekawe jak się sprawdzi we Włoszech, jednak paszport inny niż Polski robi różnicę w Europie, co widać nawet na przykładzie Papszuna
Jak to przeczytałem to sam byłem lekko w szoku. Kto by pomyślał, że po Pogoni i Legii wyląduje w Serie A. Ciekaw jestem ile potrwa ta przygoda.
A co na to krzysiek74 krzysiek74
 
krzysiek74 128,9K

krzysiek74

Użytkownik
Jak to przeczytałem to sam byłem lekko w szoku. Kto by pomyślał, że po Pogoni i Legii wyląduje w Serie A. Ciekaw jestem ile potrwa ta przygoda.
A co na to krzysiek74 krzysiek74
Według mnie może sobie poradzić w Serie A bo coachem jest dobrym, jednak mental (zwycięzcy) w polskich klubach zawodników grających raczej nie dał mu rozwinąć swoich trenerskich umiejętności. Ja mu będę kibicował, bo warsztat ma dobry a Udinese zasługuje by nadal grać w najwyższej klasie rozgrywkowej Italii.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Raphaël Varane poleci do Włoch, aby omówić warunki kontraktu z Como. Francuz planuje spotkać się osobiście z Ceskiem Fàbregasem, aby omówić szczegóły.
Como, nowy beniaminek Serie A, niedawno pozyskał także Andreę Belottiego.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Piotr Zieliński został uprawniony do reprezentowania barw Interu Mediolan od nadchodzącego sezonu.

Teraz pozostaje nam jeszcze poczekać na potwierdzenie wcześniejszych medialnych wieści o zawarciu przez środkowego pomocnika kontraktu ważnego do 30 czerwca 2027 roku z opcją przedłużenia współpracy o dodatkowe dwanaście miesięcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1595
Baqu 1M

Baqu

Forum VIP
Zaskakująca decyzja Moraty ! Zdecydował się przenieść do AC Milan.


W środę rano Hiszpan przeszedł testy medyczne w Mediolanie. "Rossoneri" znaleźli zastępstwo za Oliviera Giroud. Doświadczony francuski napastnik, który przez ostatnie trzy sezony grał na San Siro, odszedł do Los Angeles FC.

Álvaro Morata confirms he’s joining AC Milan: “I’m gonna undergo medical and then yes, I will join AC Milan”.

“I said goodbye to my teammates, Simeone, the board… it’s better to part ways when you can’t give your 100%”.

“I won the Euros as Atlético player”, told COPE.


"Pożegnałem się, ponieważ było to dla mnie ważne. Ważne było, aby podziękować im za wszystko, a także trenerowi. Bardzo mi pomogli, gdy nie szło mi najlepiej. Kiedy jesteś w miejscu, w którym z różnych powodów nie możesz dać z siebie 100 na 100, lepiej dla wszystkich jest mieć inną opcję" - powiedział w rozmowie z COPE Álvaro Morata.

"Nie chcę być fałszywy. Dla mnie bycie mistrzem Europy dla Hiszpanii ma taką samą wartość jak zdobycie tytułu w Atlético Madryt. To klub, do którego należę. To dla mnie ważne" - dodał napastnik, kapitan hiszpańskiej drużyny, która wygrała Euro 2024.

"Dlaczego wybrałem Milan? Ze względu na zaufanie, jakim obdarzył mnie Zlatan, zespół i trener" – powiedział Alvarito w wypowiedziach dziennika "AS". "Nie mogę się doczekać startu. Teraz ruszam dalej na wakacje, ponieważ muszę zostać z rodziną, która bardzo mi pomogła, w przeciwnym razie byłbym już gotowy na treningi".
 
Otrzymane punkty reputacji: +1968
Do góry Bottom