>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fortuna - Bezpiecznik na zakłady live - bonus 30 zł za przegrany kupon

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Godzina 23:00-01:00

Oferta: live

Depozyt: min. 30 zł z kodem Fortuna

Stawka kuponu: 30 zł brutto

Warunek: w trakcie trwania promocji w godz. 23:00 - 01:00 zrób depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego „Fortuna”, następnie w ciągu 12h postaw kupon na jakiekolwiek wydarzenia z oferty live, za min. 30 zł brutto. W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany otrzymasz bonus o wartości 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę.


Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.jpg
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być live?

Edit: dobra, już wiem. Nie było pytania.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tytuł tematu wprowadza w błąd. Zaklad bez ryzyka live dotyczy całej oferty live , a nie tylko NBA. Tak samo jak dopisek że zwrot za kupon przegrany 1błędem. Nie ma podanej ilości błędów
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
właśnie, ze ta, innej nie ma dzisiaj na Fortunie z depozytem pomiędzy 23:00 a 01:00 dotyczącego oferty live, tylko ja w rozpisce z promocjami dostałem nazwę ZBR na NBA Live, a Fortuna po wrzuceniu jej u siebie podała nazwa Bezpiecznik, wszystkie warunki sa takie same
Wprowadzasz ludzi w błąd. Wystarczy przeczytać regulamin promocji. Zaklady live można pograc na wszystkie dyscypliny i przegrany zaklad nawet z kilkoma błędami daje zwrot 30zl w pkt.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przecież ten screen, który ci wysłałem z 1 błędem jest właśnie z tej promocji.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie będą się z tobą kłócił. Jestes w błędzie i tyle. W tej promocji można nawet singla live zagrac a ty screen z poprzedniej promocji wrzucasz
rozwiń sobie szczegółowe warunki promocji z tej dzisiejszej na Fortunie i tam znajdziesz ten screen, z jakiej poprzedniej? Przekazałem warunki, które podała mi Fortuna, jeżeli Ty uważasz inaczej nic ci na to nie poradzę, nie ja sobie to wymyśliłem.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Niesamowite, że dalej brniesz w zaparte i wrzucasz aktywny bonus z poprzedniej promocji, mimo iż promocja live startuje dopiero od 23.00. Wejdz w dzisiejsza promocje na stronie fortuny, bo inaczej juz chyba Ci tego nie wytłumaczę
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niesamowite, że dalej brniesz w zaparte i wrzucasz aktywny bonus z poprzedniej promocji, mimo iż promocja live startuje dopiero od 23.00. Wejdz w dzisiejsza promocje na stronie fortuny, bo inaczej juz chyba Ci tego nie wytłumaczę
a w co wszedłem? nawet ci na pasku adresu zaznaczyłem, że dzisiejsza, żeby dotarło
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Masz bo widzę, że ciężko u Ciebie
wiem, ze musisz mieć racje, bo taka chyba tylko twoja rola na forum, ale ten link co dałeś to jest to samo co ja ci podałem wcześniej 🤦‍♂️ teraz zjedź na dół i tam sobie rozwiń "Szczegółowe warunki promocji" i znajdziesz to co ja ci podałem już ze 3x
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Przeciez
wiem, ze musisz mieć racje, bo taka chyba tylko twoja rola na forum, ale ten link co dałeś to jest to samo co ja ci podałem wcześniej 🤦‍♂️ teraz zjedź na dół i tam sobie rozwiń "Szczegółowe warunki promocji" i znajdziesz to co ja ci podałem już ze 3x
Proszę cię przeczytaj chociaż regulamin tego bonusu. Ten screen co wrzuciłeś to jest tylko przykład, gdzie szukać bonusy po wpłacie. Ogarnij się jak juz jestes moderatorem.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Waldi ma rację. Też byłem zainteresowany tą promocją i Fortuna trochę niefajnie robi. Najpierw w warunkach jest napisane, że trzeba zagrać zdarzenie z NBA na live i jak będzie wtopa to zwracają hajs w punktach FPK. Gdy wejdziesz jednak w szczegółowe warunki promocji tam jest informacja, że potrzeba 4 zdarzeń na kuponie i zwrot jest dopiero w przypadku gdy tylko jedno nie wejdzie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Waldi ma rację. Też byłem zainteresowany tą promocją i Fortuna trochę niefajnie robi. Najpierw w warunkach jest napisane, że trzeba zagrać zdarzenie z NBA na live i jak będzie wtopa to zwracają hajs w punktach FPK. Gdy wejdziesz jednak w szczegółowe warunki promocji tam jest informacja, że potrzeba 4 zdarzeń na kuponie i zwrot jest dopiero w przypadku gdy tylko jedno nie wejdzie.
Gdzie tak jest napisane w regulaminie że jak tylko jedno nie wejdzie. Tylko nie wrzucaj tego screenu co Waldi, bo to jest tylko podgląd gdzie szukać bonusu po wplacie. I gdzie w regulaminie masz ze tylko mecze z NBA?
Post automatycznie złączony:

Najlepiej wejdzcie sobie na czat fortuny może konsultant Wam to wytłumaczy inaczej bo ja juz próbowałem na wszytskie mozliwe sposoby
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przeciez

Proszę cię przeczytaj chociaż regulamin tego bonusu. Ten screen co wrzuciłeś to jest tylko przykład, gdzie szukać bonusy po wpłacie. Ogarnij się jak juz jestes moderatorem.
powiem po raz ostatni, bo ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu, takie wytyczne o jednym błędzie dostałem od pracownika Fortuny. Regulamin czytałem, a o moje ogarnięcie nie musisz się martwić.
 
Do góry Bottom