>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Fortuna - Bezpiecznik na zakłady live - bonus 30 zł za przegrany kupon

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
powiem po raz ostatni, bo ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu, takie wytyczne o jednym błędzie dostałem od pracownika Fortuny. Regulamin czytałem, a o moje ogarnięcie nie musisz się martwić.
Jeśli wierzysz tym pracownikom , to powodzenia. Regulamin mowi co innego i to on jest nadrzedny przy bonusie. Szkoda ze nawet nie chciałeś przeczytać regulaminu bonusu i ufasz w 100% pracownikom fortuny
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Gdzie tak jest napisane w regulaminie że jak tylko jedno nie wejdzie. Tylko nie wrzucaj tego screenu co Waldi, bo to jest tylko podgląd gdzie szukać bonusu po wplacie. I gdzie w regulaminie masz ze tylko mecze z NBA?
Post automatycznie złączony:

Najlepiej wejdzcie sobie na czat fortuny może konsultant Wam to wytłumaczy inaczej bo ja juz próbowałem na wszytskie mozliwe sposoby
Teraz to już sam zgłupiałem. Ale gdy sprawdzałem warunki wcześniej okolicach godziny 13 bodajże jak byłem w pracy to w szczegółowych warunkach było jak byk napisane, że muszą być 4 zdarzenia na kuponie i w przypadku gdy tylko jedno nie wejdzie otrzymujemy ten zwrot.
Wszedłem jednak teraz żeby to zobaczyć i te szczegółowe warunki się zmieniły i jest tak jak Ty mówisz. Widocznie Fortuna musiała pomieszać promocje.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeśli wierzysz tym pracownikom , to powodzenia. Regulamin mowi co innego i to on jest nadrzedny przy bonusie. Szkoda ze nawet nie chciałeś przeczytać regulaminu bonusu i ufasz w 100% pracownikom fortuny
skąd ty możesz wiedzieć kim są "ci pracownicy", informacyjnie nie są to ludzie z czatu, którzy niejednokrotnie wrzucają tylko regułki, jeżeli faktycznie się pomylił to promocja jest na korzyść graczy, więc nikt nie straci, a może tylko zyskać
 
Do góry Bottom