>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Blodern - Lewiszyn
Typ 1 .
Sts
2.22
Mój typerski błąd

Dobry żart z rana funta wart. Norick doskonały junior który jeździ nacodzien przeciwko Marko który jazdy na jak na lekarstwo i dużo mniejsze zaplecze zarówno w finansowe jak i sprzętowe nie widzę na kim Ukraina z samych 2 pkt Marko nie ucuila więcej od Noricka
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Blodern - Lewiszyn
Typ 1 .
Sts
2.22

Dobry żart z rana funta wart. Norick doskonały junior który jeździ nacodzien przeciwko Marko który jazdy na jak na lekarstwo i dużo mniejsze zaplecze zarówno w finansowe jak i sprzętowe nie widzę na kim Ukraina z samych 2 pkt Marko nie ucuila więcej od Noricka
Jeszcze 30 min temu kursy były odwrotne i wydaje mi się że to Marko uciuła więcej pkt. Jeśli tylko wystąpi w każdym biegu to ma z automatu 12 pkt(bo żaden kolega z drużyny go raczej nie wyprzedzi) i pytanie tylko gdzie z kim Norick ma zdobyć więcej punktów. Są to zawody drużynowe i Kai może niby puszczać do przodu młodego i pilnować tyły.Ewentualne pkt Bloederna:
0 z Pol
0 z Aus
2 z Fin
2-3 z Łot
3-4 z Ukr
2-3 z USA
Wychodzi coś w granicach Lewiszyna
 
handball87 15,9K

handball87

Użytkownik
Linia na Polske 38.5pkt ✅
Do zdobycia 42pkt na torze. Nie bardzo mamy z kim dziś przegrywać. Jakieś punkty możemy stracić z Australią, ale coś czuje ze Lahti czy Kai moga przy dobrym starcie nam coś urwać. Ciekawa opcja na under i strate 4 oczek. To jednak zuzel i Jano zawsze moze cos zawalic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +824
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Linia na Polske 38.5pkt. Do zdobycia 42pkt na torze. Nie bardzo mamy z kim dziś przegrywać. Jakieś punkty możemy stracić z Australią, ale coś czuje ze Lahti czy Kai moga przy dobrym starcie nam coś urwać. Ciekawa opcja na under i strate 4 oczek. To jednak zuzel i Jano zawsze moze cos zawalic
W etoto linia 39,5 ale różnie to może być z wygrywaniem przez naszych, nie ma się co zabijać o dzisiejszą wygraną, najważniejsza jest sobota
 
Sándor Tihanyi 46,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jeszcze 30 min temu kursy były odwrotne i wydaje mi się że to Marko uciuła więcej pkt. Jeśli tylko wystąpi w każdym biegu to ma z automatu 12 pkt(bo żaden kolega z drużyny go raczej nie wyprzedzi) i pytanie tylko gdzie z kim Norick ma zdobyć więcej punktów. Są to zawody drużynowe i Kai może niby puszczać do przodu młodego i pilnować tyły.Ewentualne pkt Bloederna:
0 z Pol
0 z Aus
2 z Fin
2-3 z Łot
3-4 z Ukr
2-3 z USA
Wychodzi coś w granicach Lewiszyna
Tak wiem brałem to pod uwagę tak samo jak to że Lewiszyn wcale nie musi jechać we wszystkich biegach o czym nie wspomniałeś w przeciwieństwie do Noricka. To są pary więc w biegach ze słaba Ukraina i słabsza USA przy 5-1 to Kai będzie asekurował co da Norickowi w tych biegach 8 pkt kluczowe biegi z Łotwa i Finami
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Lewiszyn jest na ten moment o dwie klasy lepszy od Mielniczuka, jesli nie bedzie jakichs dziwnych ruchow powinien pojechac we wszystkich startach i zgarnac min. 12 punktow na swoim koledze z pary. Niewykluczone tez, ze wygra z Nicolem, Salonenem, czy Kostygowsem. Dlatego zaklad na over 10 punktow w bet365 @1,75 uwazam za po prostu najbezpieczniejszy dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1487
M 75,6K

mazinho87

Użytkownik
Ja dzisiaj próbuje jedno zdarzenie z fortuny:

Bloedern - Salonen kto więcej punktów (biegi 1-21) 2 2.52

Obaj są doparowymi. Bloedern ma wydaje mi się mocniejszego lidera pary czyli Huckenbecka i tego punktu na swoim będzie mu trudniej zrobić. Do tergo na rezerwie Niemców jest Haertel to niewykluczone, że jeden bieg z ławki może wejsc ten rezerwowy. W Finlandii - lider czyli Lahti jest w zasiegu Salonena - w pojedynczym biegu może przed nim przyjechać. Rezerwowy też nie jest zadnym zagrożeniem i wydaje się, że Salonen pojedzie wszystkie wyścigi. Salonen w tym roku to jest rewelacja - zostałwypozyczony do 2 ligi gdzie trzaska regularnie dwucyfrówki. Liczę tu na małą niespodziankę i stawiam na starszego o 2 lata zawodnika z Finlandii,

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +555
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Polska poniżej 39.5 @ 1.50 Etoto 31. Dobrucki matole gdzie jest Kołodziej?!

Kurs właśnie przed chwilą spadł z 1.65. 42 punkty do zdobycia więc trzeba stracić tylko 3 a to można zrobić z samą Australią gdzie para także jest bardzo mocna Doyle&Fricke. Do tego będzie bieg z Lahtim czy na inaugurację już z Huckenbeckiem, który będzie miał 1 pole i przy dobrym starcie minimum Janowskiego może zrobić. Ogólnie dzisiaj spacerek ale w finale znowu wyobrażam sobie Janowskiego, który kładzie nam kolejny finał i zrobi jakiegoś babola, dzisiaj przy jego słabych startach jak to ma w GP w lidze, na pewno może pogubić kilka punktów. Nasi pewnie trochę potestują, pewnie Dudek wyjedzie minimum raz i takiej linii raczej nie przekroczą.

Huckenbeck-Becker 1 @ 1.55 18-19. 4,4,4 a później 0 w biegu z Finami... nie rozumiem po co zmieniać pole. z 1 pola zrobiłby 3/4 punkty a tak to z 3 pola fatalny start i 0 :(
Salonen-Kostygows 1 @ 1.30 16-5
2.02 Betclic

Wg mnie pewny dubel. Kostygows jak zostało wspomniane wyżej za dużo nie powinien pojeździć, za niego pojedzie pewnie max. po dwóch biegach Michajłow. Jewgienij w tym sezonie ma mega zjazd, nawet na swoim betonie w Daugavpils nie punktuje za dobrze, wyjazdy w okolicach 3 punktów. Dzisiaj myślę, że szybkie zmiany będą na nim. W Finlandii Mustonen mocno odstaje od Salonena i Timi powinien pojechać wszystkie swoje biegi. Salonen fajna forma w 2 lidze, przebojem wdarł się do drużyny z Rzeszowa i dzisiaj spodziewam się tutaj łatwego typu.

Becker ma punkty z urzędu na swoich ogórkach ale Kai za dużo z Bloedernem nie powinien także stracić. Becker w tym sezonie w 1 lidze jedzie bardzo słabiutko, średnia 1,581 dopiero 33 miejsce najskuteczniejszych zawodników. Kai lider Landshut średnia 2,297 numer 4 w lidze. Amerykanin jedynie pokazuje niezłą formę w lidze angielskiej. Myślę, że Huckenbeck realnie może powalczyć i urwać punkty Frickowi co robił już w 1 lidze choćby na swoim torze czy Janowskiemu. Niemiec w tym sezonie jest lepszy, ma większy potencjał niż Becker i powinien dzisiaj jako lider Niemców powalczyć z nimi o awans do finału.

Norick Bloedern - Timi Salonen 2 @ 2.55 Etoto 12-16

Też spróbuję dziś jeszcze wyższy kurs na Salonena. Obaj mają mocniejszych doparowych od siebie jak Huckenbeck i Lahti więc ciężko wyrokować kto komu od siebie urwie więcej. Blodorn po słabszym początku sezonu, od jakiegoś czasu zarówno w Anglii jak i Polsce pokazuje bardzo fajną i równą jazdę. Co do duńskich torów, miał on okazję pojechał dwa mecze w tym sezonie w barwach Region Varde gdzie zdobył odpowiednio 2 i 4 punkty. Salonen pojechał raz w meczu swojej ekipy Slangerup i miało to miejsce akurat właśnie na torze w Vojens, gdzie 15 czerwca zdobył 13+3 w 7 startach (2*,3,2*,1,1*,3,1) gdzie x3 pokonał Nicolaia Klindta czy raz Madsa Hansena. Kurs wydaję mi się przesadzony i warto choćby pod lepszego oglądanie postawić na 21 letniego Fina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +879
karfus 103,6K

karfus

Użytkownik
Ja dorzucę typ
Lahti - Gusts | 1 | 1,45 | betclic

Ja widzę to jako starcie czołowego zawodnika 1 ligi z czołowym zawodnikiem 2 ligi, a to oznacza jedno. Dodatkowo ostatni występ Lahtiego na torze w Vojens w barwach Region Varde to 18 punktów, więc potrafi tutaj pojechać.
edit: Łatwo, 18-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1567
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie rozumiem jednego. Czemu nikt nie zwrócił uwagi na under 36.5 Australii? Przecież oni spokojnie na nas mogą stracić 5 pkt. Plus przecież i Fricke i Jack to nie są gwarantuly wysokich zdobyczy w każdy biegu. A i na finał trzeba coś zostawić

po czterech biegach księgarnia a w perspektywie jeszcze bieg z Polakami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1582
maniek81 362,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ukraina powyżej 14.5 pkt. 1.70 fortuna

Z urzędu mają 12 pkt., więc liczę, że te 3 pkt. gdzieś uciułają. Poza Polską i Australią, to inne ekipy nie mają rajderów, którzy są maszynkami do robienia punktów. Są nazwiska w innych ekipach, które mogą w głupi sposób stracić punkty, więc ja ten over Ukrainy próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1338
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lewiszyn więcej punktów niż Salonen @2,55 totalBET

Jak dla mnie mały bet dnia. Totalnie nie rozumiem tego kursu. Zasady SoN są takie, że pierwszy zawodnik zdobywa - 4, drugi - 3, trzeci - 2, a ostatnio 0 pkt. Lewiszyn to utalentowany ukraiński zawodnik. Żużel w Ukrainie praktycznie nie istnieje i Lewiszyn praktycznie z urzędu ma gwarantowane 12 punktów, bo jego partnerzy z drużyny są na poziomie amatorskim. Do tego Marko może pokonać między innymi Nicola czy jeszcze 2-3 słabszych zawodników.

Salonen natomiast to rewelacja 2. ligi z tego sezonu. Timi po wypożyczeniu z Gorzowa świetnie odnalazł się w Rzeszowie. Jednak dziś będzie on drugoplanową postacią w swoim teamie, bo pierwsze skrzypce powinien grać Timo Lahti, czyli lider Wybrzeża Gdańsk i jeden z najlepszych zawodników 1. ligi. To oznacza, że Salonenowi będzie ciężko o punkty w starciach z tymi lepszymi ekipami.

Jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm to ten typ powinien wejść gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +540
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Lewiszyn więcej punktów niż Salonen @2,55 totalBET
Jak dla mnie mały bet dnia. Totalnie nie rozumiem tego kursu. Jeśli nie wydarzy się jakiś kataklizm to ten typ powinien wejść gładko.
Trzymam kciuki, żeby za chwilę zrobiło się zielono, bo fajna argumentacja. Ja bym tylko obawiał się tego, że to UKR. Oni co rusz w takich zawodach przywożą jakiś złom, osiołki, na których można nie dojechać do mety raz czy drugi.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Tragiczne zawody. Starty, starty i jeszcze raz starty... Huckenbeck zamienił się w powtórce biegu 15 polem i przywiózł 0 xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom