>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jeton Wallet - opinie

K 18

kovval92

Użytkownik
Wracając do poprzednich postów z marca 2022 roku.. Jak się mają sprawy związane z kartą Jeton w walucie PLN?
Ktoś może ma jakiś szereg informacji na temat tego czy rzeczywiście to wejdzie w życie? A może ktoś już taką dysponuje i wypłaca z bankomatów? Nikt drakońskich prowizji płacić nie będzie za przewalutowanie, a z dniem 1 lipca bieżącego roku wiadomo co nas czeka w tym kraju z dykty. Z góry dzięki za odpowiedź. :>
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wracając do poprzednich postów z marca 2022 roku.. Jak się mają sprawy związane z kartą Jeton w walucie PLN?
Ktoś może ma jakiś szereg informacji na temat tego czy rzeczywiście to wejdzie w życie? A może ktoś już taką dysponuje i wypłaca z bankomatów? Nikt drakońskich prowizji płacić nie będzie za przewalutowanie, a z dniem 1 lipca bieżącego roku wiadomo co nas czeka w tym kraju z dykty. Z góry dzięki za odpowiedź. :>
Co nas czeka 1lipca jesli można wiedzieć?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Co nas czeka 1lipca jesli można wiedzieć?
Od 1 lipca 2022 r. skarbówka otrzyma wgląd w rachunki osób fizycznych, które nie mają statusu podejrzanego. W istniejącym przepisie zmieniono słowo ,,podejrzany” na ,,osoba fizyczna”. Jednym z obowiązków banków jest przestrzeganie tajemnicy bankowej.

 
Otrzymane punkty reputacji: +124
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Nikt drakońskich prowizji płacić nie będzie za przewalutowanie, a z dniem 1 lipca bieżącego roku wiadomo co nas czeka w tym kraju z dykty. Z góry dzięki za odpowiedź. :>
Przy takich kosztach prowizji to na jedno wyjdzie grać w głupim STSie z 12% podatkiem. Przynajmniej mniej babrania z wypłacaniem. Niestety...
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to będzie wyglądać po 1 lipca. Obecnie od ruska przelewam na jeton, z jetona na revoult i dopiero na konto bankowe. Do czego moga się przyczepić w razie jakiejś kontroli?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to będzie wyglądać po 1 lipca. Obecnie od ruska przelewam na jeton, z jetona na revoult i dopiero na konto bankowe. Do czego moga się przyczepić w razie jakiejś kontroli?
W razie kontroli to się mogę przywalić to wszystkiego. Nawet jak dostaniesz przelew za wygrany kupon z sts. Jeśli nie będziesz miał zaświadczenia o wygranej wystawionego z sts.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Od 1 lipca 2022 r. skarbówka otrzyma wgląd w rachunki osób fizycznych, które nie mają statusu podejrzanego. W istniejącym przepisie zmieniono słowo ,,podejrzany” na ,,osoba fizyczna”. Jednym z obowiązków banków jest przestrzeganie tajemnicy bankowej.

Czy ten wglad mogą wykonać 5lat wstecz do 2017r zgodnie z nowymi zapsiami?
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Konto bankowe które jest przypisane na Revolut jest kontem technicznym więc nie ma żadnego wglądu żaden Urząd skarbowy, komornik itd
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ale to nie ma znaczenia, Revolut nie jest polską instytucją. Od 1 lipca Skarbówka będzie miała możliwość do 'bezpodstawnego' wglądu tylko do polskich rachunków bankowych. Oczywiście, Revolut udostępni służbom wgląd do kont na ich żądanie, ale na tych samych warunkach co teraz, sama zmiana z 1. lipca nie dotyczy Revoluta.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
To że od 1 lipca wchodzi to o czym piszecie to jest dopiero pierwszy krok, zapewne z wielu które będą się ze sobą łączyć. Od stycznia 2023 wchodzą nowe limity gotówkowe dla przedsiębiorców i konsumentów. Wprowadzenie ograniczeń ukierunkowane jest na realizację trzech głównych założeń. Jednym z nich jest objęcie większą kontrolą urzędów skarbowych nad przepływami środków finansowych na kontach bankowych przedsiębiorstw.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio jakąś kasę w bankomacie tą kartą ? Zamówiłem żeby przetestować. Ile za przewalutowanie trzeba zabulić przy kwocie 1000zł ? 120 ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ja wypłacałem na próbę jakoś półtora miesiąca temu i za wypłatę 100pln zapłaciłem 26eur. Nie wgłębiałem się w matematykę, bo uznałem, że wypłaty z bankomatów jetonem nie mają sensu.
 
Do góry Bottom