>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Przyznajcie się covidianie, kto ma taką żonę lub dziewczynę, która żąda testu na covid przed seksem.
Widać jakie musisz mieć małe doświadczenie życiowe i brak odpowiedzialności skoro się z tego śmiejesz i tego nie rozumiesz. Oczywiście, że forma czyli "żądanie" i pójście z tym do mediów to jakaś paranoja, ale samo dbanie o to żeby się nie zarazić przed być może najważniejszym wydarzeniem jej życia, jest już w pełni zrozumiałe. Ja jak już pisałem nie jestem na etacie, a charakter mojej pracy szczególnie w niektórych miesiącach jest taki, że moja absencja choćby na 7 dni mogłaby doprowadzić do poważnych konsekwencji finansowych. Dlatego też się pytałem osób z rodziny z którymi nie mieszkam, a ich odwiedzałem czy nie mają objawów infekcji. Dla etatowców to jest ciężkie do pojęcia. I dla mnie było jak sam byłem na etacie i brałem zwolenianie ile wlezie, ale na własnym trzeba o wszystkim pamiętać...
 
lukpol 73,4K

lukpol

Użytkownik
Podobnie jak u wszystkich antyszczepów.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Odezwał się ten... myślący inaczej 🤦‍♂️
Zauważyłem kolego ,że chyba zaczyna brakować argumentow, bo coraz częściej używasz obelg .
Ale to takie typowe dla 🏳️‍🌈.
PS.
Jest takie stare chinske przysłowie które pasuje do Ciebie
Kozak w necie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
rondani 99K

rondani

Użytkownik
Boris Johnson w czasie pierwszego lockdownu miał przyjęcie urodzinowe. Policja wszczyna śledztwo (gazeta.pl)

ciekawe co jutro bedzie

'Dzieci seryjnie bzykane na Downing Street w casie lokdaunu'

Policja powiedziala z enie ma wiarygodnych dowodow i podstaw, by wszczac sledztwo
Boris Johnson powiedzial, ze nikt mu nie mowil, ze bzykanie dzieci jest nielegalne
Poslowie z Partii Konserwatywnej stoja murem za liderem

Co ciekawe tuz przed zejsciem na impreze na dol opublikowal tweeta ze gratuluje jakiejs 7letniej dziewczynce przelozenia jej imprezy urodzinowej

'Brawo mala dziewczynko, podjelas sluszna decyzje, Wszyscy powinnismy teraz walczyc z wirusem. Dalas przyklad'

Po czym zszedl na dol na melanz :D
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Widać jakie musisz mieć małe doświadczenie życiowe i brak odpowiedzialności skoro się z tego śmiejesz i tego nie rozumiesz. Oczywiście, że forma czyli "żądanie" i pójście z tym do mediów to jakaś paranoja, ale samo dbanie o to żeby się nie zarazić przed być może najważniejszym wydarzeniem jej życia, jest już w pełni zrozumiałe.
G...o prawda. W takim wypadku powinna się odizolować od osób postronnych na jakiś okres czasu a nie ufać testom, które nie są wiarygodne w 100%.
Rozumie to każdy kto ma IQ większe niż suszony dorsz.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +433
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jest takie stare chinske przysłowie które pasuje do Ciebie
Kozak w necie...
No stare nie może być bo net to jest od 20 lat, a w Chinach to jeszcze krócej... Jednak miałem rację co do tych procesów myślowych.... ;)

Ale przypominam żeby siebie nie prowokować i nie wysyłać uszczypliwości bo za chwilę może się skończyć na obrażaniu, a po co nam bany ? Temat nie ma służyć do tego aby leczyć swoje frustracje i obrażać innych. Były małe prowokacje i uszczypliwości, ale wróćmy do rozmowy, a nie obrażania.

Z dobrych wiadomości jest taka, że Omikron przebiega łagodniej (co nie oznacza, że tak jak w przypadku szczepionek każdy z nas przejdzie łagodnie). Ze złych, że jest bardzo zaraźliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dziś dobre wiadomości dla adamo i roykeane. Pfizer niedługo wypuści na rynek nowy wariant szczepionki.
Szykujcie ramiona!!
Także dla was rekord ukraińca będzie możliwy do pobicia!

jeśli testy będą przebiegać dobrze Pfizer może wystąpić autoryzację w USA jeszcze w marcu. Szef firmy Albert Bourla zapowiada, że jeśli będzie to potrzebne, w tym roku realne jest wyprodukowanie 4 miliardów dawek.

 
lukpol 73,4K

lukpol

Użytkownik
No stare nie może być bo net to jest od 20 lat, a w Chinach to jeszcze krócej... Jednak miałem rację co do tych procesów myślowych.... ;)

Ale przypominam żeby siebie nie prowokować i nie wysyłać uszczypliwości bo za chwilę może się skończyć na obrażaniu, a po co nam bany ? Temat nie ma służyć do tego aby leczyć swoje frustracje i obrażać innych. Były małe prowokacje i uszczypliwości, ale wróćmy do rozmowy, a nie obrażania.

Z dobrych wiadomości jest taka, że Omikron przebiega łagodniej (co nie oznacza, że tak jak w przypadku szczepionek każdy z nas przejdzie łagodnie). Ze złych, że jest bardzo zaraźliwy.
Dokladnie... skoncz leczyc tutaj swoje frustracje . Wzioles eliksir...to musisz teraz z tym żyć .
Zdrowia życzę
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szykują się ogromne ilości zachorowań i zgonów. Już bez żartów: jak ktoś jest zaszczepiony niech uważa, a ten kto nie jest zaszczepiony niech uważa 2x więcej. Pamiętajmy wciąż o zasadzie: DDM, a w szczególności teraz:

 
lukpol 73,4K

lukpol

Użytkownik
Słuszną linię ma nasza władza, jak się okazuje. Gimnazja to jednak była porażka edukacyjna. Dlatego je zlikwidowano.
Szybkiego nadrobienia zaległości życzę.
Starom się paciuloku pisać po polsku bys mnie gorolu zrozumiol . A tys je taki wulc ze nawet tego nie umisz pokapować. O moja edukacyjo się nie mortw Miodek . Pyrsk
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Szykują się ogromne ilości zachorowań i zgonów.
W artykule ekspertka jako jeden z trzech najważniejszych czynników dużej śmiertelności upatruje w braku obowiązku okazywania paszportu covidowego. Sugeruje to że jednak osoby zaszczepione nie transmitują wirusa.
Czyżby się coś zmieniło, czy tylko taka z niej ekspertka?:rolleyes:

A wcześniej mówi, że na szczęście jest 57% osób zaszczepionych, które dzięki temu posiadają ochronę przed Omicronem, by w następnym zdaniu powiedzieć, że ta ochrona jest ch..a warta, bo trzeba mieć 3 dawki :D

Dzięki tej pani dowiedzieliśmy, że Pfizer zupełnie niepotrzebnie tworzy coś na Omicrona, bo wystarczy odpowiednia ilość szprycy i jesteśmy ocaleni. Trzeba to wysłać do Pfizera, zaoszczędzą kupę kasy. Takie talenty się marnują.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W artykule ekspertka jako jeden z trzech najważniejszych czynników dużej śmiertelności upatruje w braku obowiązku okazywania paszportu covidowego. Sugeruje to że jednak osoby zaszczepione nie transmitują wirusa.
Czyżby się coś zmieniło, czy tylko taka z niej ekspertka?:rolleyes:

A wcześniej mówi, że na szczęście jest 57% osób zaszczepionych, które dzięki temu posiadają ochronę przed Omicronem, by w następnym zdaniu powiedzieć, że ta ochrona jest ch..a warta, bo trzeba mieć 3 dawki :D


Dzięki tej pani dowiedzieliśmy, że Pfizer zupełnie niepotrzebnie tworzy coś na Omicrona, bo wystarczy odpowiednia ilość szprycy i jesteśmy ocaleni. Trzeba to wysłać do Pfizera, zaoszczędzą kupę kasy. Takie talenty się marnują.
W reklamach tez sa eksperci i dziala to podobnie od zawsze. Kiedys ekspertem byl wodz plemienia, jak chciales wprowadzic gdzies katolicyzm to szedles do wodza, bo wodza wszyscy sluchali niezaleznie od tego jaka jego wiedza byla.

10% osob, ktore wyzdrowialo ma wciaz aktywnego wirusa. Pomimo tego, ze sami sa zdrowi to zarazaja innych. Rekordzista robil to przez 68 dni... i co teraz? zrobic to co ustalili eksperci i siedziec na kwarantannie 10 dni i a potem byc potencjalnym zrodlem zakazen?

Parafrazujac slowa jednego z kabareciarzy "wierzysz slowom eksperta czy wlasnym oczom?"
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Pięcioletni koronasceptyk będący na kwarantannie przekonuje rodziców aby puścili go razem z bratem na pole.
Całe szczęście, że dzielni funkcjonariusze obserwowali podejrzanego koronasceptyka 24 godziny na dobę i uniemożliwili mu zarażenie ziemniaków i marchewek.

Zapewne wcześniej przeprowadzili wywiad w przedszkolu i z wypowiedzi innych dzieciaków dowiedzieli się, że neguje pandemię i skuteczność szczepionek.

Ja oraz towarzysze adamo i roykeane domagamy się surowej kary dla pięciolatka. Mamy nadzieję, że szybko nie wyjdzie z pierdla i będzie to przykładem dla innych antyszczepów.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja oraz towarzysze adamo i roykeane domagamy się surowej kary dla pięciolatka. Mamy nadzieję, że szybko nie wyjdzie z pierdla i będzie to przykładem dla innych antyszczepów.

No niestety takie są przepisy. Kwarantanna nie dotyczy tylko covid, ale wszystkich chorób zakaźnych. Moja bratanica też musiała w zeszłym roku 2 tyg. siedzieć w domu, a wiadomo jak 4 latka jest w stanie wytrzymać w mieszkaniu, a do tego oni tam mają bardzo małe mieszkanie. No, ale właśnie się bali, że policja ich namierzy bo sprawdzała. To wina przepisów, a nie policji. Natomiast w sądzie myślę, że zakończy się wszystko pomyślnie i ewentualnie jakaś mała kara choć jak będzie w procedurze administracyjnej to różnie może być bo tam prawnicy są bardziej "normatywni" niż "życiowi"... W Polsce mamy tak dużo różnych, bzdurnych przepisów, że dziwi mnie, że akurat na covidowe tak się niektórzy uwzięli... Każdy kto tu mieszka, a jeszcze lepiej prowadzi DG wie doskonale co się dzieje. Inna sprawa, że sporo tych przepisów powszechnie się olewa... Polska to taki kraj, rządzony (szczególnie ostatnio) na model wschodni aby państwo miało na każdego haka więc robi się tysiące przepisów, których się nie egzekwuje, ale jak się chce kogoś udupić na każdego można coś znaleźć. W wakacje zeszłego roku wyszło rozporządzenie, że każdy piesek na dworze musi mieć kaganiec i smycz. Nie ważne czy duży czy malutki. U mnie na osiedlu właściwie co 2 piesek nie ma nic z tego. To tylko przykład, ale tego jest naprawdę mnóstwo. W przeciwieństwie np. do USA gdzie przepisów jest mało, ale jak już są to się je egzekwuje. Identycznie wygląda sprawa pandemii. Nie ma dnia abym nie widział w sklepie kogoś bez maski... Także robku drogi :) to nie jest tak, że ja jestem jakimś fanatykiem choć akurat szczepienia uważam, że powinny być obowiązkowe bo uratowały by wiele ludzi, a dowód mamy codziennie w ilości zgonów na covid w Polsce i w innych krajach. Rząd jest tu pełen hipokryzji i nawet wy w tym wątku bo szczepienia dla małych dzieci i tak są obowiązkowe i ilość NOPów w tych szczepieniach jest nieporównywalnie wyższa niż tych na COVID. A dodatkowo malutkie dzieci o wiele gorzej sobie radzą z NOPami, a czasami wręcz tragicznie.. No i co ? Nie ma protestów, nie ma Pana Brauna, nie ma robka...;) Nikt już tego nie bada...
 
R 55,2K

roykeane2.0

Użytkownik
- Wierzymy, że przeszliśmy już fazę krytyczną pandemii - podkreśliła Mette Frederiksen, premier Danii. Tym samym potwierdziła wcześniejsze doniesienia mediów. - Dzięki wspólnym wysiłkom udało nam się przełamać związek między rosnącą liczbą zakażeń, a liczbą osób poważnie chorych i hospitalizowanych z powodu koronawirusa - tłumaczyła decyzję.


Według ministra zdrowia Magnusa Heunicke, zmniejszenie obciążenia służby zdrowia przy rekordowych wzrostach liczby zakażeń było możliwe dzięki powodzeniu akcji szczepień.


Mądry naród, mądrzy ludzie, więc mogą sobie na to bezpiecznie pozwolić, bez niepotrzebnego narażania ludzi na ciężkie przechorowanie, a w skrajnych przypadkach nawet śmierć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
No niestety takie są przepisy. Kwarantanna nie dotyczy tylko covid, ale wszystkich chorób zakaźnych.
Tak myślałem, takie są przepisy. W ogóle nie skumałeś, że jak dzieciak pojechał w pole z bratem, to bardzo możliwe, że brat mieszka z nim pod jednym dachem. Wszyscy te przepisy olewają, bo nikt w to nie wierzy, albo ma je w du..e. Łącznie z rządem i opozycją, która pyskuje w sejmie bo jest opozycją. Opluwają się w sejmie przed kamerami, a po robocie razem piją wódę i śmieją się z plebsu, który bierze sobie ich za zbawców narodu. Czyżby Korwin miał rację, mówiąc, że demokracja to nie jest dobry ustrój, ponieważ większość ludzi to idioci, więc wybierają idiotów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +379
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom