>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus Liga 2021/2022 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kolego weź sie schowaj z ta Twoja analiza, mogę się zgodzić z jakaś częścią ale nigdy z tym że Ben Tara jest gorszy od Faryny.
Rozumiem, że nie do mnie pisałeś to? Bo ja nic nie pisałem, że Fsryna jest lepszy, ale fakt jest taki, że Ben Tara w tym sezonie to cień zawodnika z zeszłego. Poza tym jakby był tskim kozakiem to gdzieś po zeszłym sezonie poszedłby do lepszego klubu, a nie w ogonach w Plusie grał drugi sezon.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Czarni Radom vs Stal Nysa

Szykuje nam się długi mecz , nie widzę tu 3 setów w żadną stronę... Choć cały czas sądzę że Radom ich tu poskłada bo grają o utrzymanie Bednaruka a to dobry trener i fajny kolega dla zespołu.

Idę tutaj w punkty zawodnika , gracza Czarnych Radom a mianowicie Bartłomieja Lemańskiego (216cm, 365cm zasięgu) , jest to środkowy gigant często wykorzystywany przez rozgrywającego Czarnych gdy jest to tylko możliwe , chłop jeśli zespół nie gra z czołówka to kręci średnio w 4 setach te 11-13 pkt., Dziś mam mega przeczucie na dłuższy mecz i wykorzystywanie tego gracza zaraz po Farynie i Ademarze. Dodać trzeba że zagrywka w meczu zawsze coś dokłada a i przy jego wzroście na blok możemy liczyć.
Miałem grać under Ben Tary (19.5pkt) ale nie wiem czy chłop wyjdzie...

Bartłomiej Lemański over 10.5 @2.00 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +563
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie skąd info, że w przypadku porażki Kuba miał pożegnać się z Radomiem?
Na przykład stąd:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
GKS Katowice - Projekt Warszawa
Myślę tutaj o typie że Jarosz będzie miał więcej punktów od Petkovica ale kursy jeszcze nie wystawione więc poczekam aż bukmacherzy dodają taką oferte i czy w ogóle dodają. Jakub bez wątpienia jest liderem GieKSy, która ma ostatnio trudne mecze i nawet jak przegrywa 0:3 to udaje mu sie zdobyc sporo punktów. Na przykład dwie kolejki temu z Jastrzębiem zdobył 17 punktów a jego przeciwnik na tej samej pozyji czyli Hadrava 15 punktów. Ostatnio z Kędzierzynem zdobył 10 pkt. czyli tyle samo co Łukasz Kaczmarek. Projekt ma bardziej rozłożony atak na skrzydła i środek. A sam Petković (nie ubliżając mu) nie jest w najwyższej formie.
Podtrzymuje to co pisałem. Oferta jest w superbecie i wrzucilem sobie do AKO. Dodać mogę jeszcze że Anastasi praktycznie w każdym meczu robi ta podwójna zmianę że Superlak z Blankenau wchodzi za Petko i Trinidada.

Typ: Jarosz więcej punktów od Petkovica @1.85 superbet
edit: ehh już zwrot bo Petković jakieś kłopoty z plecami i Superlak wyszedł w pierwszej szóstce...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Gdańsk win 1.53👍, - 1.5 @1.9👍// planowo
Na szybko. Chodzą za mną 3punkty Gdańska i to dzisiaj zagram. Ładny serial Lublina 4win, ale to nie jest ekipa na takie wyniki. Gdańsk z większym potencjałem i u siebie powinien spokojnie ogarnąć. Spokojna wygrana w Rzeszowie troszkę ugasiła pożar i mam nadzieję, że dzisiaj podtrzymają dobra grę. W normalnych okolicznościach kursy byłyby dużo niższe i ja w to wchodzę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Warta Zawiercie - Skra Bełchatów
Nie wiem czy trzeci raz obstawić przeciwko drużynie z Zawiercia? Dlaczego oni znowu są faworyzowani? Kurs 2.30 był na Skre, teraz już 2.15 w STS. Chyba że ktoś ma nie zagrać z Bełchatowa ale nic mi na ten temat nie wiadomo. Skra ma bardzo dobrą zagrywkę a patrząc na ostatnią postawę Żurka i ogólnie przyjęcie to można mieć wątpliwości czy Zawiercie to wygra.
Co gracie w tym meczu? Jak dla mnie Bełchatów bierze ten mecz chyba że ktoś mnie wyprowadzi z błędu?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Ja też gram dwójkę tutaj. Nie znalazłem żadnych informacji o absencjach. I tak samo zgadzam się z Bangsy’m, że u babek dzisiaj Legionovia -1.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 0

pavlinho

Gość
Bieniek over 9.5 punktu , jak Wrona robi na środkowych Zawiercia 12 punktów, Nowakowski 10 punktów czyli razem 22 punkty to wiedz, że jest tam dziura a nawet dwie. Nie spodziewam się 3-0/0-3 a nawet jeśli to i tak jest w stanie tą linię zrobić w 3 setach. Zniszczoł i Niemiec raczej go tutaj nie zablokują.

Edit: rok temu nastukał tu w 3 setach 7 punktów.
Edit2: 3 set, 6-6 i do kasy
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Warta Zawiercie vs PGE Skra Bełchatów
Antasijevic over 15.5 @1.85
Skra Bełchatów win @2.15

Na szybko bo zaraz mecz a ja dziś jak zwykle spóźniony z analizą.
Główną strzelba i gwiazda naszej ligi Aleksander Antanasijevic dostaje w zespole najwięcej piłek , średnio kręci koło 19-20 pkt a nawet i więcej - zależy jak mecz długi, asy swoje wrzuci... Dodatkowym smaczkiem będzie pewnie walka Antanasijevic vs Kovacevic.

PGE Skra Bełchatów - jest to zespół lepszy, z większymi aspiracjami i jeśli nie są zmęczeni bo grali ostatnio dużo to biorą ten mecz czysto siatkarsko. Owszem Warta ostatnio dobrze wygląda na skrzydłach, Kovacevic swoje dokłada ale on czasem się zacina i ciężko mu się podnieść mentalnie w meczu.
Zagrywka , środek i przyjęcie po stronę gości. Zaryzykuję taki kurs
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 0

pavlinho

Gość
Warta Zawiercie vs PGE Skra Bełchatów
Antasijevic over 15.5 @1.85
Skra Bełchatów win @2.15

Na szybko bo zaraz mecz a ja dziś jak zwykle spóźniony z analizą.
Główną strzelba i gwiazda naszej ligi Aleksander Antanasijevic dostaje w zespole najwięcej piłek , średnio kręci koło 19-20 pkt a nawet i więcej - zależy jak mecz długi, asy swoje wrzuci... Dodatkowym smaczkiem będzie pewnie walka Antanasijevic vs Kovacevic.

PGE Skra Bełchatów - jest to zespół lepszy, z większymi aspiracjami i jeśli nie są zmęczeni bo grali ostatnio dużo to biorą ten mecz czysto siatkarsko. Owszem Warta ostatnio dobrze wygląda na skrzydłach, Kovacevic swoje dokłada ale on czasem się zacina i ciężko mu się podnieść mentalnie w meczu.
Zagrywka , środek i przyjęcie po stronę gości. Zaryzykuję taki kurs
Linia na Atana 18.5 raczej
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dick Kooy kontuzjowany i Skra bez wielkich możliwości przy zmianach, więc nie wiem czy to taki dobry pomysł, co nie znaczy, że nie mogą wygrać.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Rzeszów - Zawiercie (Hit Dnia)
Zwycięzca: Zawiercie @ 2.05 1-3
STS

Coś się wydarzyło w ostatnim tygodniu, jakieś absencje w Aluronie? Nic o tym nie słychać, a tu Resovia jest faworytem. Ja rozumiem, że Resovia ostatnio wygrywa z Aluronem, ale bez przesady, bilanse bezpośrednie coś mówią, ale nie wszystko. Przecież Podpromie już od dobrych 3 lat nie jest żadną twierdzą i ostatnio mieliśmy tego dobitne przykłady. Przyjeżdża LUK Lublin i wywozi trzy punkty, przyjeżdża dołujący w tym sezonie Trefl i łoi rzeszowian do zera. Ostatnia wygrana na wyjeździe ze Ślepskiem zdecydowaie na plus dla rzeszowian, ale też warto zaznaczyć, że suwalczanie w tym sezonie bez formy. Jeśli już to jest to raczej potwierdzenie chwiejności Resovii, bo trzeba uczciwie przyznać że mieli też dobre momenty wcześniej jak wygrana z Projektem czy dobry, ale przegrany po tiebreaku mecz w Bełchatowie. Tylko że właśnie potem przyszły te dwie żenujące wtopy we własnej hali. W tym czasie Aluron ogrywał Jastrzębskiego (na wyjeździe) i Skrę (u siebie), za to przegrał w Warszawie z Projektem. Chyba zdecydowanie lepiej wyglądające wyniki od Resovii. Jasne, 4 ostatnie mecze bezpośrednie wygrała Resovia, ale h2h nie gra tylko aktualna forma, a to Zawiercianie grają lepszą siatkówkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka plusliga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Asseco Resovia vs Warta Zawiercie
Typ: Aluron Warta Zawiercie
Kurs: 2,01

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Siatkarze z Asseco Resovi kolejny rok duże nazwiska, duże oczekiwania a wyników brak... Zaczeli sezon fajnie, teraz gra sie posypała, jest duży bałagan. Ostatni mecz co prawda wygrali ale ze Ślepskiem Suwałki które nie oszukujmy sie potentantem siatkówki nie sa a sama gra graczy pasów nie wyglądała tez imponująco.

Aluron Warta Zawiercie wprost przeciwnie do dzisiejszego gospodarza jest w formie rosnącej i grają fajnie, wiadomo główna strzelbą jest tam Uros Kovacevic ale i Conte czy Konarski są ostatnio w kapitalnej formie. Ostatni mecz wygrany 3-2 z PGE Skrą Bełchatów gdzie jedni i drudzy przeplatali kapitalne sety ze średnimi ale tie break to był kapitalny pokaz siatkówki !
Podsumowując Warta JEST w LERPSZEJ FORMIE na ten moment i Asseco jest dzis do złapania w 3-4 setach.

Warta -1,5 seta @2.75 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jastrzębski wegiel - Czarni Radom
Typ: Powyżej 134.5 pkt w meczu
Kurs: 1.91
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Gospodarze w bardzo dobrej formie co doskonale opisują ich ostatnie wyniki czyli 5 spotkań z czego 2 w Lidze Mistrzów i 3 w lidze wygrali 3:0. Po 12 ligowych meczach maja 11 setow straconych i wszystko wskazuje na to że dziś ta liczba nie powinna się zmienic. Ja tutaj nie będę szukał niespodzianki w postaci seta dla gości, idę w linie która dla mnie jest jak najbardziej do osiągnięcia. 3 sety do 20 i Typ wchodzi a zawodnicy z Radomia mają swoje przebłyski. Gospodarze grają w tym roku ostatni mecz w lidze, jeszcze Spotkanie w ramach 1/16 finału pucharu polski z Piła i święta. Liczę na to że nie będzie dziś parcia na pogrom tylko dadzą coś Czarnym popunktować i wymagany over zostanie pokryty.
 
Ostatnia edycja:
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Projekt Warszawa vs AZS OLSZTYN
Win: AZS Olsztyn kurs @4.40 Fortuna


Przed nami bardzo ciekawe starcie. Warszawski Projekt podejmie rewelację rozgrywek AZS Olsztyn. Warszawianie od tygodnia w lekkim dołku, czego rezultatem jest wymęczone zwycięstwo dopiero po tie breaku z GKS Katowice i porażka z tureckim Ziratem. Powody to lekka kontuzja Petkovicia i brak konkretnych zmienników na wszystkich pozycjach. Olsztynianie po fantastycznym początku zanotowali ostatnio dwie porażki. Grali jednak z tuzami naszej ligi, czyli Jastrzębiem i Zaksą. Pierwsza szóstka zespołu z Warmii i Mazur jest bardzo mocna. Gorzej jednak tak samo jak u Warszawian z rezerwowymi. Liderzy zespołu to atakujący Butryn i amerykański przyjmujący DeFalco. Porównując pozycje to zespoły są na bardzo zbliżonym poziomie. Kursy kompletnie nie oddają stanu rzeczy, bo drużyn nie dzieli, aż taka różnica. Olsztyn dzisiaj wykorzysta lekki dołek Warszawian
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Godzina: 14:45
Spotkanie: Projekt Warszawa vs AZS Olsztyn
Typ: Olsztyn +12.5
Kurs: 1.89 sts


Analiza:
Łapiącą zadyszkę Warszawa zagra dziś u siebie z czarnym koniem PlusLigi - AZS Olsztyn.
W drużynie z Olsztyna wielkich nazwisk nie ma, Butryn i Defalco to ciągnie ale mimo wszystko trybiki nie są źle poukładane w tej drużynie.. ostatnio dwie porażki ale z Mistrzem Polski i Zwycięzca LM a więc bez wstydu ! Wcześniej mieli serie 7 zwycięstw z rzędu.

Projekt Warszawa na moje oko ma mniej czy bardziej lepszych graczy na każdej pozycji ale ta forma ostatnio u niech cienka , a może bardziej stosownie nazwana falującą... Grają u siebie powinni wygrać choć oceniam sam mecz na 60/40 a więc duże szanse że Olsztyn tu powalczy o wygraną.

Jedno dla mnie jest jasne , to nie będzie jednostronny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom