>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Rozmawiałem dzisiaj z pewnym policjantem, nikt z góry, zwykły krawężnik. Zamiast patrolować ulice siedzą po cywilnemu w nieoznakowanych samochodach przed żabkami i jak ktoś wychodzi bez maski to go atakują mandatem. Upomnienia są przez górę zakazane. Musi być mandat, nawet ten najniższy 20 zł. Tak więc pewne info, jak jest na tym forum jakiś złodziej, to możesz spokojnie kraść, byle nie w pobliżu żabki, bo tam policji na bank jest patrol w nieoznakowanym aucie.

Czekam na opinie samozwańczych prawników, wychodzić z kartonów po TV i wydawać opinie.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 168903

Gość
Już tłumaczę, artykuł jest zmanipulowany i pisały go osoby skorumpowane. Ewidentnie widać, że było solidnie posmarowane pod stołem tutaj. Przyszli i jasno powiedzieli co i jak mają mówić
obalam

To artyuly na rzecz szczepien sa sponsorowane i skorumpowane bo firmy szczepionkowe trzepia kase na spr\zedazy tego badziewia

Antyszczepy nie maja zadnego interesu, z dobroci serca ostrzegaja przed niebezpiecznym eksperymentem na organizmie
Post automatycznie złączony:

Niemcy: Opaski dla zaszczepionych. To pomysł sprzedawców - Wydarzenia w INTERIA.PL

Jakbym gdzies to juz kiedys widzial

na filmach oczywiscie

Co daleej, getta? Stary dobry schemat maja opracowany jak by to powiedzial ktorys z PIS ten od 'starych dobrych zasad na sztyletach Waffen SS' (Dworczyk?)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rozmawiałem dzisiaj z pewnym policjantem, nikt z góry, zwykły krawężnik. Zamiast patrolować ulice siedzą po cywilnemu w nieoznakowanych samochodach przed żabkami i jak ktoś wychodzi bez maski to go atakują mandatem. Upomnienia są przez górę zakazane. Musi być mandat, nawet ten najniższy 20 zł. Tak więc pewne info, jak jest na tym forum jakiś złodziej, to możesz spokojnie kraść, byle nie w pobliżu żabki, bo tam policji na bank jest patrol w nieoznakowanym aucie.

Czekam na opinie samozwańczych prawników, wychodzić z kartonów po TV i wydawać opinie.
Bardzo dobrze. Wreszcie się wzięli....
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Rozmawiałem dzisiaj z pewnym policjantem, nikt z góry, zwykły krawężnik. Zamiast patrolować ulice siedzą po cywilnemu w nieoznakowanych samochodach przed żabkami i jak ktoś wychodzi bez maski to go atakują mandatem. Upomnienia są przez górę zakazane. Musi być mandat, nawet ten najniższy 20 zł. Tak więc pewne info, jak jest na tym forum jakiś złodziej, to możesz spokojnie kraść, byle nie w pobliżu żabki, bo tam policji na bank jest patrol w nieoznakowanym aucie.

Czekam na opinie samozwańczych prawników, wychodzić z kartonów po TV i wydawać opinie.
Potwierdzam, wszystkie żabki obstawione, cała policja jest skupiona na żabkach, pewne info także jak coś bijcie na Lewiatan.

obalam

To artyuly na rzecz szczepien sa sponsorowane i skorumpowane bo firmy szczepionkowe trzepia kase na spr\zedazy tego badziewia

Antyszczepy nie maja zadnego interesu, z dobroci serca ostrzegaja przed niebezpiecznym eksperymentem na organizmie
obalam
To antyszczepy robią sobie reklamę, dla swoich artykułów, stron internetowych, książek i ty tak samo robisz reklame ale zakladów bukmacherskich dla ktorych pracujesz od dawna i wciskasz ludziom na forum kit o ustawkach ktore nie maja miejsca, tez sprawdzone info
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Potwierdzam, wszystkie żabki obstawione, cała policja jest skupiona na żabkach, pewne info także jak coś bijcie na Lewiatan.
Ja słyszałem, że nawet zaangażowali w to "czarnych" (antyterrorystów jak ktoś nie wie) ... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Do tego tajniacy w sklepach udający klientów, fałszywe tożsamości sprzedawców - wszystko na tych biedaków bez masek....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Potwierdzam, wszystkie żabki obstawione, cała policja jest skupiona na żabkach, pewne info także jak coś bijcie na Lewiatan.
Nie będzie ci tak do śmiechu jak dla jaj jacyś gówniarze zajumają twoje Daewoo Tico, które dla bezpieczeństwa stawiasz pod komendą policji, a na które tyrałeś całe życie, zbierając puszki po okolicznych śmietnikach.

Cały twój wyimaginowany świat legnie w gruzach i już nie będziesz się czuł jak renomowany prawnik wychodzący ze swojej kancelarii, obdarzony nadprzyrodzoną siłą po trzeciej dawce jak X-MENi, wsiadający do swojej S-klasy i patrzący z góry na resztę społeczeństwa. Wspomnisz te słowa.
Post automatycznie złączony:

Bardzo dobrze. Wreszcie się wzięli....
Raz wierzysz.
Ja słyszałem, że nawet zaangażowali w to "czarnych" (antyterrorystów jak ktoś nie wie) ... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Do tego tajniacy w sklepach udający klientów, fałszywe tożsamości sprzedawców - wszystko na tych biedaków bez masek....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Za chwilę nie....
Z ciebie to chyba taki doktor Jekyll i Pan Hyde.
Zawsze tak miałeś czy to po drugiej dawce?
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
A teraz chwila powagi: Nawet jeśli by przyjąć, że wszyscy są skorumpowani, a koncerny farmaceutyczne ukartowały spisek aby zarobić miliardy i w tym celu wypuściły wirusa, to I TAK TO NIC NIE ZMIENIA. Przecież nie mamy jako społeczeństwo żadnych instrumentów do walki z taką sytuacją.

A co jeśli to tylko wirus testowy, a ten prawdziwy dopiero wypuszczą? I będzie on miał takie skutki, że gdy tylko spotkasz się z osobą zarażoną to się zarażasz i umierasz np. po 10 dniach? Takiej sytuacji przecież też nie można wykluczyć skoro światem rządzi kasa a państwa mają coraz to nowsze technologie do prowadzenia wojen. Wtedy też będzie szczepionka, na ktorej ktoś będzie zarabiał jeszcze większe miliardy. W tej sytuacji rozumiem, że również nie będziecie się szczepić, żeby nie dać im zarobić?
 
R 77,6K

roykeane2.0

Użytkownik
Antyszczepy nie maja zadnego interesu, z dobroci serca ostrzegaja przed niebezpiecznym eksperymentem na organizmie
Oczywista nieprawda.
Są sponsorowani przez zakłady pogrzebowe, producentów trumien, księży katolickich, sprzedawców wieńców pogrzebowych oraz zniczy.
Wiem, bo rozmawiałem z przedstawiclelami powyższych branż. Nikt z góry, zwykli ludzie. Żadnych zniżek, są zakazane przez górę. Cash, tylko gotówka.
 
lukpol 101,7K

lukpol

Użytkownik
A teraz chwila powagi: Nawet jeśli by przyjąć, że wszyscy są skorumpowani, a koncerny farmaceutyczne ukartowały spisek aby zarobić miliardy i w tym celu wypuściły wirusa, to I TAK TO NIC NIE ZMIENIA. Przecież nie mamy jako społeczeństwo żadnych instrumentów do walki z taką sytuacją.

A co jeśli to tylko wirus testowy, a ten prawdziwy dopiero wypuszczą? I będzie on miał takie skutki, że gdy tylko spotkasz się z osobą zarażoną to się zarażasz i umierasz np. po 10 dniach? Takiej sytuacji przecież też nie można wykluczyć skoro światem rządzi kasa a państwa mają coraz to nowsze technologie do prowadzenia wojen. Wtedy też będzie szczepionka, na ktorej ktoś będzie zarabiał jeszcze większe miliardy. W tej sytuacji rozumiem, że również nie będziecie się szczepić, żeby nie dać im zarobić?
Chwila powagi... 😳🤣🤣🤣

Jak ludzie zaczna padac na ulicy i potem wracac z zaswiatow to moze bym sie nad eliksirem zastanowil 😉.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Są sponsorowani przez zakłady pogrzebowe, producentów trumien, księży katolickich, sprzedawców wieńców pogrzebowych oraz zniczy.
Wiem, bo rozmawiałem z przedstawiclelami powyższych branż. Nikt z góry, zwykli ludzie. Żadnych zniżek, są zakazane przez górę. Cash, tylko gotówka.
Fajnie, że obracasz się w takich kręgach. Widać, żeś nie głupi. Po szóstej dawce nie wiadomo co los przyniesie.
Może jakąś zniżkę dadzą.
 
R 77,6K

roykeane2.0

Użytkownik
Fajnie, że obracasz się w takich kręgach. Widać, żeś nie głupi. Po szóstej dawce nie wiadomo co los przyniesie.
Może jakąś zniżkę dadzą
Rozmawiać z kimś, to jeszcze nie znaczy obracać się w takich kręgach.
No chyba, że ty masz inaczej, to ok.
Zniżka? daj namiary, jak ci życie i covid powiedzą k... sprawdzam, postaram się pomóc. Ale niczego nie obiecuję.
Post automatycznie złączony:

Jak sądzicie? Zasłużył na zniżkę od firmy pogrzebowej? Uważam, że tak. Tylu ludzi, co posłał do piachu swoimi kłamstwami na temat rzekomego zagrożenia szczepieniami, na pewno na to zapracował.

"71-letni Giorgos Trangas, komentator polityczny i założyciel partii Wolni Ludzie, przeciwnej obowiązkowi szczepień na COVID-19 i obostrzeniom wprowadzanym w Grecji, zmarł w szpitalu w Atenach z powodu niewydolności oddechowej spowodowanej komplikacjami po COVID. "

 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 168903

Gość
A teraz chwila powagi: Nawet jeśli by przyjąć, że wszyscy są skorumpowani, a koncerny farmaceutyczne ukartowały spisek aby zarobić miliardy i w tym celu wypuściły wirusa, to I TAK TO NIC NIE ZMIENIA. Przecież nie mamy jako społeczeństwo żadnych instrumentów do walki z taką sytuacją.

A co jeśli to tylko wirus testowy, a ten prawdziwy dopiero wypuszczą? I będzie on miał takie skutki, że gdy tylko spotkasz się z osobą zarażoną to się zarażasz i umierasz np. po 10 dniach? Takiej sytuacji przecież też nie można wykluczyć skoro światem rządzi kasa a państwa mają coraz to nowsze technologie do prowadzenia wojen. Wtedy też będzie szczepionka, na ktorej ktoś będzie zarabiał jeszcze większe miliardy. W tej sytuacji rozumiem, że również nie będziecie się szczepić, żeby nie dać im zarobić?
Juz mowilem ci ze nic nie wypuszcza bo silni i tak sobie poradza za to ich czesto stare schorowane dziadki i rodzice leza i sraja w pieluchy i wiele im nie trzeba do zejscia z tego swiaawa wiec zanim nam cos sie stanie to ich smierc pozamiata po 20 razy

A sam z siebie wirus nie rozwinie sie na tyle zeby nagle pozamaitac 3/4 populacji, organizm szybko sobie poradzi i zaadaptuje

Wiec sie nie boimy wcale a wcale!

Tak ze dawac wirusa, zobaczymy kto pierwszy zejdzie, my czy te ich obesrane dziadki i rodzice.

I nie potrzebjemy zadnych szczepionek, dzieki obejdzie sie
Post automatycznie złączony:

"71-letni Giorgos Trangas, komentator polityczny i założyciel partii Wolni Ludzie, przeciwnej obowiązkowi szczepień na COVID-19 i obostrzeniom wprowadzanym w Grecji, zmarł w szpitalu w Atenach z powodu niewydolności oddechowej spowodowanej komplikacjami po COVID. "

No usuwaja wszystkich stojacych na drodze, za duza kasa za tym stoi zeby przerwac interes

czemu sie dziwisz
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 168903

Gość
W ogole szczepienia powinny byc zabronione. Tak jak jest w sporcie

Jak widac chocby nawet po statystykach (do ktorych mam wstret z definicji, ale zreszta same szczepy przyznaja) potem tylko wiekszy syf sie rozkreca, wirusy mutuja i jest jeszcze gorzej. Nie mowiac ze jest to napychanie kabzy cwaniakom i zagrozeniem eliminacji ludzkosci nawet

Teraz nie moga eksperymentowac bo jak by ludzie maoswo padali skonczylby sie zloty interes, ale pozniej zaraz zaczna podawac specjalne szczepioneczki

To ze moze komus bogatemu co pierwszy sie dorwal w dobrym momencie na poczatku moze i rzeczywiscie pomogly to nie znaczy ze to jest dobrodziejstwo. Potem to gowno daja o ile nie szkodza.

O wiele tansze, lepsze i zdrowsze jest promnowanie zdrowych stylu zycia i nawykow.

A kazdy kto reklamuje szczepienia, media, celebryta to splunac na takich, a mediow nie wlaczac. Bo to szmata, zeby nie okreslic dosadniej, ktora wziela kase i bedzie twierdzic cokolwiek klient/sponspor zamowi.

Ja jestem tylko zdziwiony ze tylu idiotow z wyszzym wyksztalceniem podobno sie na to nabiera i przyklaskuje faszyzmowi, apartheidowi i segregacji itp, najczesciej to ci sami lewicowcy co krzycza 'faszyzm, moj wybor moje cialo'

No ludzie
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
W ogole szczepienia powinny byc zabronione. Tak jak jest w sporcie

Jak widac chocby nawet po statystykach (do ktorych mam wstret z definicji, ale zreszta same szczepy przyznaja) potem tylko wiekszy syf sie rozkreca, wirusy mutuja i jest jeszcze gorzej. Nie mowiac ze jest to napychanie kabzy cwaniakom i zagrozeniem eliminacji ludzkosci nawet

Teraz nie moga eksperymentowac bo jak by ludzie maoswo padali skonczylby sie zloty interes, ale pozniej zaraz zaczna podawac specjalne szczepioneczki

To ze moze komus bogatemu co pierwszy sie dorwal w dobrym momencie na poczatku moze i rzeczywiscie pomogly to nie znaczy ze to jest dobrodziejstwo. Potem to gowno daja o ile nie szkodza.

O wiele tansze, lepsze i zdrowsze jest promnowanie zdrowych stylu zycia i nawykow.

A kazdy kto reklamuje szczepienia, media, celebryta to splunac na takich, a mediow nie wlaczac. Bo to szmata, zeby nie okreslic dosadniej, ktora wziela kase i bedzie twierdzic cokolwiek klient/sponspor zamowi.

Ja jestem tylko zdziwiony ze tylu idiotow z wyszzym wyksztalceniem podobno sie na to nabiera i przyklaskuje faszyzmowi, apartheidowi i segregacji itp, najczesciej to ci sami lewicowcy co krzycza 'faszyzm, moj wybor moje cialo'

No ludzie
No tak, bo w sporcie sie nie szczepią, szczególnie kulturyści którzy się szprycują raz na tydzień jak nie częściej.

Nie ma się co odnosić nawet do tych bzdur, które dziennie smarujesz.
Mądry to byś był dopiero gdyby ktoś z twoich bliskich się przekręcił na covid. Tak jak to jest zazwyczaj u polaczka, cwaniak i kozak dopóki jego krzywda nie dotknie. Z drugiej strony wiemy dobrze, że ciebie nie dotknie, bo z bliskich pewnie wszyscy cie już zostawili, bo nie powiesz chyba że masz żone i dzieci w Anglii? Do PL też pewnie nie ma po co przyjeżdzać co nie?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oczywista nieprawda.
Są sponsorowani przez zakłady pogrzebowe, producentów trumien, księży katolickich, sprzedawców wieńców pogrzebowych oraz zniczy.
Wiem, bo rozmawiałem z przedstawiclelami powyższych branż. Nikt z góry, zwykli ludzie. Żadnych zniżek, są zakazane przez górę. Cash, tylko gotówka.
Jest wiele branż które zarobiły na tej pandemii, ale jak już pisałem wiele razy w tym temacie, antyszczepionkowe są te partie i ugrupowania, które kojarzone są z pomocą z Rosji np. Konfederacja w Polsce. Na pewno w interesie Kremla jest destabilizacja rejonu. Natomiast ja bym nie snuł aż takich teorii spiskowych. Po prostu... jest XXI w. i każdy na YT czy na stronie może napisać największą głupotę jaką chce i jak ma jakąś siłę przebicia to się przebije. No i znajduje wielbicieli, którzy z różnych powodów będą za nim szli. A kraje byłego bloku wschodniego są na to podatne bo przez dziesięciolecia musiały się nauczyć nie ufać władzy i być może to wyjaśnia to, że w tych krajach się tak mało ludzi szczepi.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Jest wiele branż które zarobiły na tej pandemii, ale jak już pisałem wiele razy w tym temacie, antyszczepionkowe są te partie i ugrupowania, które kojarzone są z pomocą z Rosji np. Konfederacja w Polsce. Na pewno w interesie Kremla jest destabilizacja rejonu. Natomiast ja bym nie snuł aż takich teorii spiskowych. Po prostu... jest XXI w. i każdy na YT czy na stronie może napisać największą głupotę jaką chce i jak ma jakąś siłę przebicia to się przebije. No i znajduje wielbicieli, którzy z różnych powodów będą za nim szli. A kraje byłego bloku wschodniego są na to podatne bo przez dziesięciolecia musiały się nauczyć nie ufać władzy i być może to wyjaśnia to, że w tych krajach się tak mało ludzi szczepi.
zgadza się,jesteś tego potwierdzeniem.pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom