>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie to, ze bronie buka czy cos, ale mam obecnie u nich 60k na koncie. Wyplacalem juz wielokrotnie z roznych kont po 20k i nigdy nie bylo problemu. Oczywiscie wysylalem cale teczki dokumentow ale wyplacali. Nie bardzo rozumiem co masz na mysli, ze wplacales z roznych kont eco z roznymi danymi? Czyli wplacales na konto do buka z roznych kont eco ktore byly zarejestrowane na inne osoby, nie na Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
H 4

holek7

Użytkownik
Wystarczy przejść weryfikację, która fakt czasem bywa kłopotliwa ale screeny z kont itp. to nie problem dla kogoś kto nie kombinuje.
 
T 0

tplayfx

Użytkownik
Dla mnie sam jesteś sobie winny. Jak sam powiedziałeś robiłeś depozyt z kont na byle jakie dane i teraz się dziwisz że się przyczepili. Sam na siebie bicz ukreciles.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
OK, tylko dlaczego to działa tylko w jedną stronę? Pieniądze przyjmują, najchętniej każdą ilość, ale już wypłacić - jest blokada. Na wpłaty blokady nie ma.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
OK, tylko dlaczego to działa tylko w jedną stronę? Pieniądze przyjmują, najchętniej każdą ilość, ale już wypłacić - jest blokada. Na wpłaty blokady nie ma.
Ale tak jest u wiekszosci bukow. Przyjac przyjma ale wyplacic juz nie dadza. Buki tylko pretekstu szukaja zeby nie wyplacic pieniedzy i w sumie nie ma co sie im dziwic. Nie chce byc nie mily ale trzeba byc wielkim dyletantem zeby trzymac u buka kilkadziesiat tys. wiedzac, ze sie cos kombinowalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
no wlasnie po to wyslalem wyplacilem kilka razy, i zaczeły sie wielkie problemy
Post automatycznie złączony:

jak przegrywasz setki tysiecy jest dobrze a jak chcesz cos od nich z ich kieszeni zaczyna sie wielki problem, do póki wyplacasz to co przegraleś bedzie ok
Post automatycznie złączony:

I przypomne ze przeszedlem pelna weryfikacje przed tym która trwała 3 miesiące czasu ,i co chwile co innego chcieli./ wyplacilem kilka razy po 90tys od nich, ale wlasnie chcialem pobrać ostatnie pieniadze tylko od 2 dni byl problem bo niby pieniedzy na perfect money nie mieli no ale dobierali sie do tego zeby mnie okraść.
Heh, wyplaciles kilka razy po 90k? To zamiast sie zalic powinienes chwalic buka, ze dal Ci tyle ugrac bo to az dziwne. Dla mnie wrecz niewiarygodne ze jakikolwiek buk, dal tyle ugrac.
 
M 0

Majkelo987

Użytkownik
Witam mam około 15k do wypłaty. Czy będzie git jak wyplace na konto bankowe na kilka razy po 6000zl ? Niestety nie mogę wybrać portfela bo wpłacalem karta bankową i nie da rady wypłacić na portfel musi być SEPA kiedyś wypłacalem sepa 1000zl i przyszedł przelew z trustly Sztokholm.
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Witam mam około 15k do wypłaty. Czy będzie git jak wyplace na konto bankowe na kilka razy po 6000zl ? Niestety nie mogę wybrać portfela bo wpłacalem karta bankową i nie da rady wypłacić na portfel musi być SEPA kiedyś wypłacalem sepa 1000zl i przyszedł przelew z trustly Sztokholm.
15tys to nie sa znowu jakies wielkie pieniadze i pewnie przejdzie to bez problemu. Ale mimo wszystko wplacilm bym najpierw jetonem ze stowke i potem sprobowal calosc na jetona wyplacic.
 
M 0

Majkelo987

Użytkownik
15tys to nie sa znowu jakies wielkie pieniadze i pewnie przejdzie to bez problemu. Ale mimo wszystko wplacilm bym najpierw jetonem ze stowke i potem sprobowal calosc na jetona wyplacic.
Wpłaciłem jetonem i nawet Obrocilem ale dalej mam odmowę. I zleciłem wypłatę przez sepa na 6000 resztę narazie zostawię może mi odblokują na jeton będzie bezpieczniej
Przez Sepa tak jak napisałem przychodzi trustly przelew że Sztokholmu czyli nie ma żadnego info ze to od bukmachera nawet w tytule są jakieś cyfry.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Wpłaciłem jetonem i nawet Obrocilem ale dalej mam odmowę. I zleciłem wypłatę przez sepa na 6000 resztę narazie zostawię może mi odblokują na jeton będzie bezpieczniej
Przez Sepa tak jak napisałem przychodzi trustly przelew że Sztokholmu czyli nie ma żadnego info ze to od bukmachera nawet w tytule są jakieś cyfry.

Trochę dziwne że, nie możesz wypłacić ja na weekendzie także kartą wpłaciłem potem jetonem zagrałem kupon i całość poszła na jeton. Wg mnie możesz bez problemu te 6k wypłacić naprawdę są marne szanse nawet 0,1% że cię nie jakiś sposób skontrolują czy coś
 
M 0

Majkelo987

Użytkownik
Trochę dziwne że, nie możesz wypłacić ja na weekendzie także kartą wpłaciłem potem jetonem zagrałem kupon i całość poszła na jeton. Wg mnie możesz bez problemu te 6k wypłacić naprawdę są marne szanse nawet 0,1% że cię nie jakiś sposób skontrolują czy coś
Mam zweryfikować konto jeton i wysłać im na e-mail. Kiedy wypłacić kolejne 6k żeby było bezpiecznie?
 
H 0

holdencau

Użytkownik
Witam, czy ktoś kiedyś grał lub gra lub słyszał cos o bukmachere 22bet.com ? Jest to klon 1xbet

Będę wdzięczny za każde info :D
Nieuczciwy. Nie dość, że nie chcą wypłacać pieniędzy, nie da się też zamknąć konta. Ani samodzielnie, ani poprzez kontakt z supportem. Od tygodnia nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ludzie na czacie zmieniają tylko adresy działów, które rzekomo zajmują się pomocą w danej sprawie.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nieuczciwy. Nie dość, że nie chcą wypłacać pieniędzy, nie da się też zamknąć konta. Ani samodzielnie, ani poprzez kontakt z supportem. Od tygodnia nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ludzie na czacie zmieniają tylko adresy działów, które rzekomo zajmują się pomocą w danej sprawie.
Nie chca wyplacic pieniedzy bo???? Z tego co sie orientuje, to w 99% przypadkow ktorych nie chca wyplacic pieniedzy wina lerzy po stronie gracza ktory poprostu cos kombinuje. Jasne ze robia troche pod gorke tymi swoimi weryfikacjami ale jak jestes "czysty" to pieniadze wyplacaja.
 
M 0

Majkelo987

Użytkownik
Pieniądze doszły na konto bankowe zleciłem rano po południu już były i nie ma tam żadnych danych o bukmacherze są tylko jakieś cyfry i literki a nadawca to Inpay z Kopenhagi więc chyba git. Sproboje zweryfikować jetona i wypłacić na konto kolejne PLN pozdro
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
jak kod nie dochodzi na maila podczas logowania, to oznacza weryfke? czy awaria jakas?

e: byla awaria, juz dziala.
 
Ostatnia edycja:
P 0

patryk_90

Użytkownik
Witam, czy na 22bet jest w ogóle jakaś opcja weryfikacji konta żeby wypłacić pieniądze?, jestem tam zarejestrowany od stycznia tego roku, wygrałem jakieś pieniądze które chciałbym teraz wypłacić, wpłaty robione były tylko 2 kartami, jedna z mojego banku w pl, druga z revoluta, czy tam wogole jest jakaś weryfikacja przy wypłacie? , próbowałem wypłacić przelewem sepa na revolut ale odrzuciło, zależy mi bardzo żeby dało się wypłacić na revolut albo ewentualnie jakiś portfel? polski bank odpada, ma ktoś jakieś doświadczenia czy jest jakaś szansa na wypłatę tych pieniędzy?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam, czy na 22bet jest w ogóle jakaś opcja weryfikacji konta żeby wypłacić pieniądze?, jestem tam zarejestrowany od stycznia tego roku, wygrałem jakieś pieniądze które chciałbym teraz wypłacić, wpłaty robione były tylko 2 kartami, jedna z mojego banku w pl, druga z revoluta, czy tam wogole jest jakaś weryfikacja przy wypłacie? , próbowałem wypłacić przelewem sepa na revolut ale odrzuciło, zależy mi bardzo żeby dało się wypłacić na revolut albo ewentualnie jakiś portfel? polski bank odpada, ma ktoś jakieś doświadczenia czy jest jakaś szansa na wypłatę tych pieniędzy?
Jeśli nie dostałeś info o weryfikacji to nic nie robisz. Jak zechcą to wysyłają maila i wtedy wysyłasz im skany i sweet focie z dowodem. Odrzucają zapewne temu bo chca żebyś wyplacil tą samą metoda co wplacales.
Napisz do nich na liveczat
 
Do góry Bottom