>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AfroBasket 2021

Status
Zamknięty.
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Mega szkoda tego Wybrzeża, bo na koniec meczu zawodnik Wybrzeża miał rzut sam pod obręczą i go fatalnie spudłował, a tak byłoby 79 punktów i wygrany zakład. Tutaj zrypałem, że nie dałem handicapu, bo jak pisałem Nigerii nie cenię i Wybrzeże handicap pokryło - moja wina i najgorszy typ na razie turnieju z mojej strony.

31/08/2021 15:00 CET
Nigeria - Uganda (+8.5)
1.85 (STS)
5/10

Pisałem zakład wcześniej, że nie cenię Nigerii i jest przeceniana z powodu swojej nazwy, ale zawodników na tym turnieju ma w ogóle innych, niż zawsze. To Uganda ma najlepsze zawodnika na parkiecie w tym meczu - Wainrighta (w wakacje podpisał z Toronto Raptors), który jest dla tego zespołu mini-LeBronem. Rozgrywa, zbiera, punktuje i broni najlepszych zawodników. W ostatnim meczu zrobił triple-double, wcześniej 11 asyst z Kamerunem, gdzie to SF/PF. Ogólnie Uganda daje rade i miała wiele pecha z Sudanem, że przegrali.

Nigeria dla odmiany nie gra niczego ciekawego na tym turnieju, a ich liderem jest Ben Emelogu, który był rozczarowaniem w Arce Gdynia. Jeśli o wiele słabsze Mali było w stanie pokryć ten handicap, to Uganda tym bardziej i nie zdziwi mnie, jeśli wygrają ten mecz.


31/08/2021 18:00 CET
Sudan (over 77.5) - Kenia
1.80 (STS)
5/10

Sudan gra ultra szybką i ofensywną koszykówkę. Tutaj nie ma żadnego czekania, a 5 atletów biega w jedną i drugą stronę. Kenia powinna ten mecz przegrywać i pójść na szybką wymianę z Sudanem. Jak Sudan zrobi swoje z ostatnich meczów to powinien zrobić +95 rzutów z gry/wolnych, co powinno dać tę linię.

Utwierdziłes mnie w tym by pograc Ugande win. Oglądałem mecz Nigerii wczesniej i nic nie pokazali szczególnego i podparłem sie Twoim opisem i w ostatniej chwili pograne z fartem. Piona i masz browara ode mnie 🍻👊
 

Załączniki

movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
P prostoorient1208 - brawo za odwagę.

Sudan strasznie to skaleczył. Przewidywałem 95 rzutów z gry lub wolnych i więcej. Zrobili 95 i rzucili zaledwie 60 punktów. Fatalnie zagrali, a największym problemem były rzuty za 3, na które się uparli i zrobili 6/41 z nich, czyli mega fatalnie.

01/09/2021 15:00 CET
Senegal (over 84.5) - Angola
1.80 (STS)
5/10

Senegal dotychczas niszczy na tym AfroBaskecie. 93, 104 i 98 - to liczby ich punktów w dotychczasowych meczach, a dodatkowo z Kamerunem grali bez swojego drugiego najlepszego zawodnika - Henry'ego. I mecze były szybko rozstrzygane i nie musiał też grać Gorgui Dieng.

Angola od początku turnieju jest przeceniana przez bukmacherów za swoje dawne osiągniecia i nazwiska w składzie, ale oni są już poza swoją najlepszą formą i najlepsze lata za nimi. Senegal powinien dziś znowu zrobić swoje i liczę, że 85 punktów im wrzucą.

01/09/2021 18:00 CET
Wybrzeże Kości Słoniowej (over 81.5) - Gwinea
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże dotychczas 90 punktów z Mali, 88 z Kenią, i 77 z Nigerią, gdzie nie wszedł zakład. Jednak ponawiam overa na nich. Gwinea przez swoje wyniki dała dziś WKS-owi niską linię, bo grali ze słabymi ekipami. Mocna Tunezja wrzuciła im 82, ale oni grają wolniej od WKS i też mecz wygrali 82:46, a więc szansę dostały rezerwy i nigdzie im się nie śpieszyło.

Wybrzeże ma silny skład pod koszem - Costello i Fofana to liga hiszpańska i liga francuska. Przy fragmentach z Douda Conde powinni mocno punktować w ataku, bo Conde to center mający 204 cm i jakieś 150 kg albo i więcej. Wygląda jak szafa 3-drzwiowa i strasznie wolno porusza się przy pickach. Powinno to dziś przy mocnej ekipie zostać mocno wykorzystane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Faza pucharowa to nie mecze rundy grupowej. Drużyny myślą o bronieniu a nie tylko atakowaniu co sprzyja underom.

W jaki sposób Angola jest przeceniana?
1,57 z Cape Verde
1,21 z Rwandą
1,31 z DR Konga
1,66 z Egiptem
kursy z bet365

Moim zdaniem to oni grają poniżej oczekiwań a nie są przeceniani. Nie zmienia to faktu że dzisiaj są bez szans z Senegalem których upatruję jako zwycięzcę całych mistrzostw.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/09/2021 17:00 CET
Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej over 151.5
5/10

To będzie mecz z najwyższą jakością ofensywną, do której dołączone będzie wysokie tempo gry. Obie drużyny grają bardzo szybko, ale w przeciwieństwie do innych ekip mają uznanych zawodników na wysokim poziomie. Wcześniej był kurs 157,5 i ja uważam, że był poprawny, a teraz jest okazja z tym overem.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/09/2021 13:30 CET
Senegal over 81.5 - Cape Verde
1.85 (STS)
5/10

Dalej wiara w to samo. Senegal wczoraj fatalnie rzucał spod kosza i za trzy, ale tempo było. Dziś z Cape Verde tylko prosi się zwiększać tempo, aby zajechać kolosa Tavaresa. Liczę też, że tym razem o wiele lepiej będzie wpadało za trzy.

05/09/2021 17:00 CET
Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja over 139.5
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże powinno narzucić szybkie granie, aby męczyć i wyprzedzać starych i mało atletycznych graczy z Tunezji. Wybrzeże ma jakość i jako nieliczna drużyna grając szybko powinna to potrafić wykorzystać, a Tunezja przegrywając/meczu na styk będzie grać szybciej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
E 6,5K

elan96

Użytkownik
05/09/2021 13:30 CET
Senegal over 81.5 - Cape Verde
1.85 (STS)
5/10

Dalej wiara w to samo. Senegal wczoraj fatalnie rzucał spod kosza i za trzy, ale tempo było. Dziś z Cape Verde tylko prosi się zwiększać tempo, aby zajechać kolosa Tavaresa. Liczę też, że tym razem o wiele lepiej będzie wpadało za trzy.

05/09/2021 17:00 CET
Wybrzeże Kości Słoniowej - Tunezja over 139.5
1.85 (STS)
5/10

Wybrzeże powinno narzucić szybkie granie, aby męczyć i wyprzedzać starych i mało atletycznych graczy z Tunezji. Wybrzeże ma jakość i jako nieliczna drużyna grając szybko powinna to potrafić wykorzystać, a Tunezja przegrywając/meczu na styk będzie grać szybciej.
kursy na over rosną - skoro mecz powinien być na styku to może warto pobrać kurs 2.30 na WKS?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
21:00 Angola - Wyspy Zielonego Przylądka
WZP (+27,5 handi) 1.85 Unibet

Nie widzę możliwości by Angolki wygrały tutaj tak wysoko. Angola to nie drużyna z przed 10 lat kiedy wygrywały z wszystkimi w Afryce w tej chwili to druga liga. Do tego jesteśmy w fazie pucharowej w której liczy się zwycięstwo a nie jego rozmiar.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
21:00 Angola - Wyspy Zielonego Przylądka
WZP (+27,5 handi) 1.85 Unibet

Nie widzę możliwości by Angolki wygrały tutaj tak wysoko. Angola to nie drużyna z przed 10 lat kiedy wygrywały z wszystkimi w Afryce w tej chwili to druga liga. Do tego jesteśmy w fazie pucharowej w której liczy się zwycięstwo a nie jego rozmiar.

Tez mysle ze Angola nie pokryje tego handi oglądałem mecze jednych i drugich i nic specjalnego Angolki nie pokazały.

Mnie kusi pogranie win Kenii ale nie widziałem gry Mozambiku i troche sie wacham bo Kenia z tego co ogladalem to nie bylo tak źle z ich grą tylko nie wiem co potrafi ten Mozambik moze Ty cos widziałes odnosnie ich gry ?
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
z tego co widzę to dziś faworyci raczej pokrywaja handi, kij wie jak rozumieć ta parolympijska dyscypline, niby faza pucharowa a roznice znaczne , myslalem czy za tysiaka nie wjechać na handi na Zielony , ale boje sie ze nie dojada na ten mecz... a 28 pkt to nie tak d użo jak na ten żenujący poziom,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom