>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Revolut - ogólna dyskusja

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ogolnie z kartami u ruska to jest tak, ze mozna nimi wplacac dopiero, jak zrobisz depozyt min 5 razy inna metoda. Wtedy mozna wplacac karta.
Już się nie da ich kartą wpłacić i chyba nawet żadną inną
Ogolnie z kartami u ruska to jest tak, ze mozna nimi wplacac dopiero, jak zrobisz depozyt min 5 razy inna metoda. Wtedy mozna wplacac karta.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja wpłacałem tam kartą Revolut przez ostatni rok i nie jest już to możliwe u mnie. Zmieniony jest chyba w ogóle pośrednik u ruska i może w tym jest problem. Jeśli ktoś wpłacił kartą revolut w ostatnich dniach to niech tutaj napisze. Próbowałem wpłaty również kartą Eco i również się nie da.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Dostałem dziś mail z Revoluta żeby uzupełnić dane podatkowe.Dalej piszą że są zobowiązani ujawnić danemu krajowi w którym przebywam ponad 6 m-cy informacje o posiadanym koncie w Revoluta.Dostal ktoś coś takiego??
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dostałem dziś mail z Revoluta żeby uzupełnić dane podatkowe.Dalej piszą że są zobowiązani ujawnić danemu krajowi w którym przebywam ponad 6 m-cy informacje o posiadanym koncie w Revoluta.Dostal ktoś coś takiego??
a w jakim kraju przebywasz? wpisales polska a jestes w innym kraju?

edit; a nie masz czasem konta w revolut bank?
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam od Revoult kartę i jakiś czas temu przenieśli się po Brexicie na Litwę.Konto u nich też mam ,ale służy mi tylko do wpłat do buków.Meldunek mam w Pl 😂😂
'revolut bank jak każdy inny bank reportuje o środkach do kraju rezydencji podatkowej' dlaczego uznali, ze zmieniles kraj rezydencji podatkowej, nie wiem. sprawa dotyczy posiadania konta w banku revolut, bo jest to konto fizyczne przypisane konkretnemu uzytkownikowi a nie samego konta revolut, bo jest to konto techniczne.

tyle w necie znalazlem, najlepiej sie zapytaj supportu co i jak. kiedys tzn. niedawno w sumie xd dostalem list z aliora, ze fiskus zada potwierdzenia mojej rezydencji podatkowej. nie wiedzialem o co chodzia chodzilo o zakladanie konta walutowego i umowe z usa o wymiane nt. informacji podatkowej czy jakos tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
'revolut bank jak każdy inny bank reportuje o środkach do kraju rezydencji podatkowej' dlaczego uznali, ze zmieniles kraj rezydencji podatkowej, nie wiem. sprawa dotyczy posiadania konta w banku revolut, bo jest to konto fizyczne przypisane konkretnemu uzytkownikowi a nie samego konta revolut, bo jest to konto techniczne.

tyle w necie znalazlem, najlepiej sie zapytaj supportu co i jak. kiedys tzn. niedawno w sumie xd dostalem list z aliora, ze fiskus zada potwierdzenia mojej rezydencji podatkowej. nie wiedzialem o co chodzia chodzilo o zakladanie konta walutowego i umowe z usa o wymiane nt. informacji podatkowej czy jakos tak.
Dokladnie. Kolega musi byc w revolut banku a nie w elektronicznym revolucie.
Edit
Jednak nie trzeba byc w revolut bank zeby otrzymac takie powiadomoenie. Znajomy tez dostal a nie jest w banku.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ile czekaliscie na kartę? Zamówiłem 8 maja. Miała dotrzeć 18 i dalej nie ma. Czy to normalne?
Adres jest podany prawidłowy.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zamówiłem jeszcze raz bo tak doradzili na czacie. Jeżeli wpłace 2k z revoult na Eco i wypłace karta Eco w bankomacie tego samego dnia to nie będzie blokady ze strony Eco?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zamówiłem jeszcze raz bo tak doradzili na czacie. Jeżeli wpłace 2k z revoult na Eco i wypłace karta Eco w bankomacie tego samego dnia to nie będzie blokady ze strony Eco?
Raczej bez problemów się nie obędzie. Mogą zablokować i posądzić o pranie kasy i terroryzm ;).
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wlasnie bankomat Pekao wciągnął moja karte revolut. Ktoś miał taką sytuację? Jest jakis kontakt telefoniczny z nimi w języku polskim?
 
Do góry Bottom