>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA - REWANŻE (10 - 12.08.2021)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hapoel Beer Sheva - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W pierwszym meczu Śląsk Wrocław wygrał 2:1. Było to zasłużone zwycięstwo, bo nasza drużyna była w tamtym spotkaniu lepsza. Zwłaszcza pierwsza połowa to była dominacja Śląska Wrocław. Byłem pod wrażeniem ich gry, jak łatwo dochodzili do dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Gra Śląska Wrocław w tym sezonie jest ofensywna, w ich meczach zwykle pada dużo goli. Ostatnio zremisowali 1:1 z Lechią Gdańsk, ale wcześniej mieli kilka overowych spotkań. Najciekawsze były ich mecze z Araratem Erewań, gdzie Śląsk strzelił łącznie siedem goli. Według mnie jest szansa na to, że Śląsk Wrocław strzeli w tym spotkaniu bramkę w obydwu połowach.
 
Ostatnia edycja:
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
A12.08.21 18:00
Liga Konferencji Europy
Rubin Kazań - Raków Częstochowa
poniżej/powyżej 9.5 rzutów rożnychPowyżej 9.5 rzutów rożnych?-?1,83
B12.08.21 18:00
Liga Konferencji Europy
Bodo/Glimt - FC Prishtina
poniżej/powyżej 9.5 rzutów rożnychPowyżej 9.5 rzutów rożnych?-?1,83
C12.08.21 18:00
Liga Konferencji Europy
Molde - Trabzonspor
poniżej/powyżej 9.5 rzutów rożnychPowyżej 9.5 rzutów rożnych?-?1,65
D12.08.21 21:00
Liga Konferencji Europy
LASK Linz - Vojvodina
poniżej/powyżej 9.5 rzutów rożnychPowyżej 9.5 rzutów rożnych?-?1,72
E12.08.21 19:00
Liga Konferencji Europy
Viktoria Pilzno - TNS
poniżej/powyżej 9.5 rzutów rożnychPowyżej 9.5 rzutów rożnych?-?1,65
F12.08.21 21:00
Liga Konferencji Europy
Dundalk - Vitesse
poniżej/powyżej 9.5 rzutów rożnychPowyżej 9.5 rzutów rożnych?-?1,83
G12.08.21 19:00
Liga Konferencji Europy
Rigas FS - Gent
poniżej/powyżej 9.5 rzutów rożnychPowyżej 9.5 rzutów rożnych?-?1,65

System 5 z 7, 6 z 7 forbet

W pierwszych spotkaniach każda linia została pokryta.
Plzen oraz Bodo muszą odrabiać straty, więc widzę kolejne szanse na sporą ilość rożnych wykonanych przez te drużyny. W pierwszych meczach miały ponad 10.
Gent dominował w 1 meczu, udało mu się wyjść ze stanu 0-2 na 2-2. Napór był olbrzymi, w związku z czym aż 19 rożnych wykonywali Belgowie.
Rubin - Raków to dla mnie kolejny underowy mecz polski drużyny w eliminacjach w tym sezonie. W pierwszym meczu było 12 rożnych.
Lask, Trabzon oraz Vitesse mocno atakowały w 1 meczach, miały dużo rożnych.
Zaliczkę mają tylko Austriacy, więc podobnie jak ostatnio spodziewam się dużej liczby rogów, zwłaszcza dla Vitesse.

Poza tym kiika spotkań na gole. Over 3 w: Molde, Dundalk, Maccabi Hajfa, Aberdeen.
W tych spotkaniach było dużo okazji i minimum 4 gole. Dla mnie można dać z tego system 3z4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +415
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Molde - Trabzonspor
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.65
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Standardowo pójdę delikatnie pod prąd i w meczu gdzie idzie masowka na bramki, zagram ze nie będzie ich więcej nic 3. Po pierwszym spotkaniu w ktorym padl wynik 3:3, większość stawiających ten mecz spodziewa się powtórki z rozrywki ale mi się wydaje że dziś będziemy świadkami innego spotkania. Oba zespoły popełniły kilka błędów w obronie i dziś trenerzy będą musieli się skupić właśnie na tej formacji, myślę że zarówno gospodarze jak i goście będą grać bardziej rozważnie w obronie. Molde jest mocno overowa drużyna, co do gości to w żadnym wypadku nie zaliczył bym ich do drużyn overowych i to właśnie bardziej liczę na gosci ze nie będą ryzykować i się za bardzo narażać na utratę bramki. Linia bezpieczna, duże szanse że wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hapoel Beer Sheva - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W pierwszym meczu Śląsk Wrocław wygrał 2:1. Było to zasłużone zwycięstwo, bo nasza drużyna była w tamtym spotkaniu lepsza. Zwłaszcza pierwsza połowa to była dominacja Śląska Wrocław. Byłem pod wrażeniem ich gry, jak łatwo dochodzili do dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Gra Śląska Wrocław w tym sezonie jest ofensywna, w ich meczach zwykle pada dużo goli. Ostatnio zremisowali 1:1 z Lechią Gdańsk, ale wcześniej mieli kilka overowych spotkań. Najciekawsze były ich mecze z Araratem Erewań, gdzie Śląsk strzelił łącznie siedem goli. Według mnie jest szansa na to, że Śląsk Wrocław strzeli w tym spotkaniu bramkę w obydwu połowach.
Ja tam odniosłem wrażenie że Śląska konkretnie przygnietli w 2 połowie i będzie ciężko w rewanżu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Hap. Beer Sheva - Śląsk aw. Beer Sheva @ 2.30 STS


Nie jestem aż tak dużym optymistą jak większość odnoszących się do występu polskich drużyn w meczach rewanżowych Ligi Konferencji w obydwu przypadkach. Tutaj skupię się na Śląsku później przejdę do Rakowa.
Śląsk po zwycięstwie 2:1 we Wrocławiu wyleciał do Izraela z zamiarem wywalczenia choćby remisu co nikogo nie powinno dziwić. Jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego że tak jak w pierwszym spotkaniu był faworytem dla niektórych grających z racji własnego boiska , tak dzisiaj sytuacja się odwraca. To drużyna Beer Shevy co zrozumiałe jest faworytem .

We Wrocławiu piłkarsko goście nie odstawali w żaden sposób od Śląska , natomiast dzisiaj dodatkowym atutem miejscowych będzie na pewno pogoda. W pustynnym klimacie Beer Shevy rozgrywając spotkanie nawet o 19 wieczorem przy 36 - 34 C trzeba będzie się nieźle natrudzić , napocić i zetknąć mimo wszystko z nieco inną rzeczywistością niż na naszych boiskach. Oczywiście warunki będą takie same dla obydwu ekip , ale nikt mi nie powie że piłkarze gospodarzy nie mają pod tym względem przewagi grając w tym upale na co dzień. Na dodatek liga w Izraelu jeszcze nie ruszyła i gospodarze od spotkania we Wrocławiu mieli cały tydzień na to by w spokoju przygotować się do tego rewanżu. Śląsk musiał rozegrać w niedzielę ligowy mecz przeciwko Lechii i biorąc po uwagę logistykę i podróż na pewno zjawił się w Izraelu mniej wypoczęty.
Myślę że w wypadku polskich drużyn ma to znaczenie gdyż jak wiadomo z tą fizycznością i wydolnością jest różnie.

Tak więc przystępuje na pewno do tego spotkania ekipa z Wrocławia z handicapem domowej wygranej ale i świadomością ciężkich warunków w jakich przyjdzie im zagrać. Jeśli spotkanie nie zakończy się po 90 minutach gry to każda upływająca minuta dogrywki w mojej ocenie będzie pracowała na korzyść miejscowych. Obawiam się że gospodarze postawią dużo cięższe warunki niż miało to miejsce w pierwszym spotkaniu i mając większe ogranie w upale jakim przyjdzie rozgrywać mecz zniosą lepiej tę potyczkę fizycznie co może być decydujące.



Rubin Kazań - Raków / Rubin -hc 1.5 @ 3.80 STS


Raków po trzech meczach pucharowych ( ECL) i jednej dogrywce nadal bez zdobyczy bramkowej. Specjalnie nie jestem zdziwiony tym faktem gdyż to co starcza na naszą ligę niekoniecznie musi wystarczyć na rywalizację w Europie nawet z mniej topowymi ekipami. Aż nadto w oczy rzuca się brak wartościowego napastnika który jakimś niekonwencjonalnym zagraniem mógłby przesadzić o losach meczu. W potyczce z taką drużyną jak Rubin zwłaszcza na jej terenie ciężko będzie zmusić rywala do błędu bez czegoś więcej jak zwyczajna gra.
Rubin w pierwszym meczu nie pokazał niczego specjalnego , ale i odniosłem wrażenie że się nie wysilał w atakach. Natomiast podobał mi się Kvaratshelia który na tle innych graczy prezentował się ciekawie. Dzisiaj grając w domu gospodarze zaprezentują sie zapewne nieco bardziej odważnie i ofensywnie chcąc przesądzić losy spotkania w regulaminowym czasie gry. Myślę że Raków nie będzie miał czym odpowiedzieć i zejdzie z murawy pokonany w sposób zdecydowany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dundalk - Vitesse 1x @ 2.46 STS



Gospodarze po wyeliminowaniu w poprzedniej rundzie Levadii Talin dosyć nieoczekiwanie wywieźli bramkowy remis 2:2 z Holandii co było na pewno zaskoczeniem. Gospodarze ratowali wynik w ostatniej minucie inaczej zeszliby z murawy pokonani. Tym bardziej sądzę że stać miejscowych na doprowadzenie choćby do dogrywki w dzisiejszej potyczce. W niedzielę co prawda srogo przegrali u siebie z St. Patrick 1:4 ale nie wiem na ile było to wynikiem ich prawdziwej formy , a na ile oszczędzali się przed dzisiejszym spotkaniem mając na uwadze szansę jaka się otwiera. Tak czy inaczej nie będące jeszcze w ligowym rytmie Vitesse na wycieczkę do Irlandii zapewne nie poleciało tylko będzie się musiało uważnie skupić i zagrać dużo lepiej by myśleć o następnej rundzie.
Ja jednak pójdę w kierunku gospodarzy i o ile sprawę awansu pozostawiam otwartą , o tyle nie sądzę by przegrali to spotkanie po 90 minutach.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Kilka luźnych typów.

PAOK - Bohemians
Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
@1.85 STS

Pierwszy mecz dosyć niespodziewanie zakończył się zwycięstwem Bohemians 2:1. Nie powiedziałbym w żadnym przypadku, że byli oni lepszą drużyną, PAOK był bardzo nieskuteczny. A oprócz nieskuteczności to stracili dwie głupie bramki. Pierwsza to przewrócenie się obrońcy i pognanie skrzydłem przez napastnika Bohemians. Druga to teoretycznie niegroźne uderzenie z dystansu i w tym przypadku nie wiem, czy bramkarz po prostu popełnił spory błąd czy tam gdzieś był rykoszet. Tak czy siak, w pierwszym meczu PAOK pokazał się jako lepsza drużyna. Do tego bardzo lubią grać u siebie. W lidze stracili na swoim stadionie tylko 13 bramek. Bohemians za to u siebie w lidze jest drugą najgorszą drużyną pod względem ilości punktów. A do tego strzelili oni tylko 8 bramek. Myślę, że PAOK jest dzisiaj w stanie wygrać do zera.

Wynik końcowy - 2:0

Pilzno - TNS
(handicap 0:3,5) - 2
@1.30 STS

TNS jest pewnego rodzaju objawieniem tych rozgrywek. O ile z Glentoran grali spokojnie, to pokazali że się dopiero rozkręcają. W następnej rundzie wyeliminowali faworyzowane Kauno Żalgiris wygrywając 0:5 i 5:1. Takich wyników nikt się nie spodziewał. Ale to nie wszystko. W pierwszym meczu z Pilznem prowadzili oni już aż 4:0. Koniec końców skończyło się na 4:2 po dosyć fartownych bramkach przeciwników. TNS pokazuje naprawdę niezłą ofensywną piłkę i myślę, że nie przegrają tak wysoko. Szczególnie, że Pilzno to już nie ta sama ekipa co rok czy dwa lata temu. Kiedyś się bili o mistrza, a teraz ledwo się dostali do ligi konferencji. W poprzedniej rundzie pokonali Dynamo Brześć 1:2 i 2:1. Te mecze również były bardzo mało przekonywujące. Myślę, że dzisiaj nie będzie inaczej i ich gra się jakoś mocno nie odmieni, by nagle mieli dokonać pogromu.

Wynik końcowy - 3:1

Kopenhaga - Lok. Plovdiv
(handicap 0:1) - 1
@1.77 eTOTO

Kopenhaga w pierwszym meczu była zwyczajnie dużo lepsza. Miała dużo więcej okazji, jednak nie była do końca skuteczna. Myślę, że na własnym stadionie wykreują ich jeszcze więcej, przez co będą mogli spokojnie strzelić z 3 bramki. Lokomotiv swoją bramkę strzelił po karnym, który moim zdaniem był lekko naciągany (ale sędzią nie jestem, więc nie wiem). Tak czy siak, nie był to też jakiś faul przy stuprocentowej okazji. Właściwie ten karny to było lekkie zbawienie dla Plovdivu, bo nie wiem czy z tej akcji by się coś udało wielkiego wskórać. Kopenhaga też miała swojego karnego, którego niestety nie wykorzystał Kamil Wilczek, jednak miał on w tym meczu ciąg na bramkę i nie zdziwię się, jeśli za wszelką cenę będzie chciał dzisiaj zdobyć bramkę by się zrehabilitować.

Wynik końcowy - 4:2

Ljubljana - Santa Clara
X2
@1.53 eTOTO

Dziwią mnie aż tak wysokie kursy na to spotkanie na gości. W pierwszym meczu nie dali nic powiedzieć słoweńcom. Nie oddali oni żadnego strzału! Santa Clara pokazała, że zależy jej na tych rozgrywkach. Oczywiście mają niezłą zaliczkę z meczu u siebie, dlatego pewnie nie będą za wszelką cenę szukać zmasowanego ataku, ale myślę, że są w stanie tego meczu nie przegrać, gdyż Ljubljana nie zachwyca. W poprzedniej rundziej dopiero po karnych pokonali Birkirkare z Malty, co im specjalnie raczej dumy nie przynosi. Santa Clara za to spokojnie dwa razy wygrała sobie ze Shkupi z Macedonii - bez straty bramki. Myślę, że dzisiaj też nie stracą więcej niż jednej, a sami mogą jakąś dołożyć.

Wynik końcowy - 0:1

Larne - Pacos Ferreira
(remis = zwrot) - 2
@1.32 STS

Bliźniacza sytuacja jak z ekipą wyżej. Pacos pewnie wygrało swój mecz domowy z dużo słabszym rywalem i jedzie spokojnie na rewanż. Ze względu na to, że mają bardzo dużą zaliczkę to na pewno nie będą się zabijali o multum bramek, dlatego nie zdziwi mnie też mocno jakieś 0:0, ale myślę że po takim zdominowaniu pierwszego meczu w tym też pokażą, że są po prostu znacząco lepsi. Pewnie wyjdzie trochę bardziej rezerwowy skład, ale oni nadal są w stanie wygrać ten mecz. A na pewno go nie przegrać, dlatego zabezpieczam się remisem.

Wynik końcowy - 1:0

LASK - Vojvodina
1
@1.31 Fortuna

Poza tym myślę, że swój mecz powinno wygrać również LASK Linz. W pierwszym meczu byli po prostu lepsi, ale "na szczęście" wygenerowali sobie tak małą zaliczkę, że tego meczu nie mogą odpuścić. Vojvodina nie jest mocno wymagającym rywalem. Jedyne z czego słyną to tak naprawdę ładna rzeczniczka prasowa, o której było kiedyś głośno. Poza tym ten klub nie wyróżnia się niczym specjalnym w swojej lidze, a tym bardziej na europejskim podwórko, gdzie z wielkim trudem przeszedł litewski Panevezys, gdzie (szczególnie w meczu wyjazdowym) byli słabsi. Myślę, że dzisiaj polegną i LASK spokojnie przejdzie do drugiej rundy.

Wynik końcowy - 6:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +542
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecze:

Kazań - Raków 1 2,15
Hapoel Beer Sheva - Śląsk x2 1,76

AKO: 3,78

Buk: Fortuna

Po tygodniu od pierwszych spotkań nadal podtrzymuję to, co pisałem i myślę podobnie - Śląsk ma duże szanse wyeliminować rywala, który jest w ich zasięgu, natomiast Raków nie gra swojej piłki w Europie i z taką gra z Rubinem większych szans nie ma.

Nie wiem, czy takie były założenia trenera Magiery, czy po prostu tak ułożył się Śląskowi mecz, natomiast trzeba stwierdzić szczerze, że przez 15-20 minut od rozpoczęcia pierwszego spotkania goście z Izraela nie wiedzieli za bardzo, co się na boisku dzieje, i tylko szczęściu mogą zawdzięczać, że nie przegrywali już wówczas 3:0. Piękna bramka Exposito była ukoronowaniem okresu przewagi Śląska, jednak później mecz wyglądał już zupełnie inaczej, a skończyło się obroną Częstochowy (choć to nie grał Raków) we Wrocławiu. Śląsk przekonał się jednak, że nie taki diabeł straszny, że rywal jest absolutnie do pokonania i dziś ma duże szanse na awans do kolejnej rundy - oczywiście przy zachowaniu cierpliwości i rozważnej grze.

Dochodzą słuchy, że w Hapoelu żniwo zasiał koronawirus, jednak w obozie rywala skrzętnie ukrywają, kto zagra, a kto nie, i dowiemy się tego dopiero przed rozpoczęciem spotkania. Absencja zawodników z pierwszego składu automatycznie zwiększać będzie szanse wrocławian. Odnotować również należy, że dotychczasowy bilans Śląska w tych rozgrywkach to 4 wygrane i remis, i niezależnie od rywali powodu do wstydu nie ma. Na dodatek trener deklaruje jasno, że drużyna walczy o fazę grupową, więc na pewno zrobią dziś wszystko, co w ich mocy, aby obronić zaliczkę z pierwszego meczu, i kurs na to jest całkiem zachęcający.

W drugim spotkaniu Raków powalczy na boisku solidnego rosyjskiego zespołu, i równie mocno dziwię się wystawionemu kursowi, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak słabo prezentuje się Raków w rozgrywkach europejskich i z jak mocnym rywalem przyjdzie się im dzisiaj mierzyć. O ile w lidze wygląda to jeszcze całkiem dobrze, to nikt nie potrafi wytłumaczyć, skąd bierze się totalna indolencja strzelecka w pucharach i dlaczego zespół jest cieniem siebie z Ekstraklasy.

Jeśli plan na dzisiejsze spotkanie to dowieźmy 0:0 i może uda się w karnych, to uważam, że limit szczęścia kiedyś się skończy i wolałbym jednak zobaczyć Raków odważny, pewny siebie i starający się skonstruować coś z przodu.

Ciężko jednoznacznie ocenić przeciwnika, bo w pierwszym meczu niczego ciekawego nie zaprezentowali i wydawało się, że wynik 0:0 urządza ich i cieszy. Należy jednak odnotować, że w lidze piłkarze z Kazania odnieśli trzy zwycięstwa w trzech ostatnich i spodziewać się troszkę innej postawy zespołu rosyjskiego w rewanżu.

Ja osobiście myślę, że jeśli Raków dziś nie zagra swojej piłki, o korzystny wynik będzie im bardzo ciężko i niestety (zaznaczam przy tym, że zawsze kibicuję wszystkim naszym drużynom w pucharach i życzę im jak najlepiej) mecz zakończy się gładką wygraną gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom