>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: French Open (30.05.2021 - 12.06.2021)

Status
Zamknięty.
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Bzdura. Myślałem, że tego typu głosy już się nie będą pojawiać. Ubiegłoroczny wynik Igi w Paryżu wydaje mi się, że pokazał, że jest w stanie łączyć singla z deblem. A przynajmniej tak mi się wydawało... Jutro gra w sesji wieczornej o 21, więc czasu na regeneracje aż nadto. Zresztą sama Iga mówiła, że debel to dla niej dobry trening, a dzisiejszy mecz może dać jej dużo więcej niż jakiś singlowy mecz w stylu 6-2 6-2. Dziś Iga musiała przezwyciężyć swój słabszy okres gry, kiedy rywalki obijały ją niemiłosiernie i Iga była sfrustrowana. Śmiem twierdzić, że dobre słowo na korcie od cioci Bethanie pomogło jej wziąć się w garść i wrócić na swój wysoki poziom.
Wyraziłem swoją wątpliwość, która wynika z obserwacji tenisa od lat. Ciężko polemizować z ignorantem bazującym na zasłyszanych słowach, że Iga lubi debla bo to dobry trening, nie o tym jest rzecz!
Każdy mecz kosztuję dużo zdrowia fizycznego i psychicznego. W takiej długiej imprezie jak turniej wielkoszlemowy zmęczenie odkłada się ze spotkania na spotkanie, poza tym zawsze łatwiej o kontuzje gdy więcej grasz. Ponadto rok temu nie grała w deblu tak długiego meczu, przegrany półfinał był o 40 minut krótszy. Może się okazać, że scenariusz który rysujesz ziści się ale równie dobrze , gdzieś trafi się długa 3 setówka w singlu i zwyczajnie zabraknie siły. Dużo łatwiej jest wygrać gdy brak jest dużej presji a co innego walczyć o obronę tytułu.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wyraziłem swoją wątpliwość, która wynika z obserwacji tenisa od lat. Ciężko polemizować z ignorantem bazującym na zasłyszanych słowach, że Iga lubi debla bo to dobry trening, nie o tym jest rzecz!
Każdy mecz kosztuję dużo zdrowia fizycznego i psychicznego. W takiej długiej imprezie jak turniej wielkoszlemowy zmęczenie odkłada się ze spotkania na spotkanie, poza tym zawsze łatwiej o kontuzje gdy więcej grasz. Ponadto rok temu nie grała w deblu tak długiego meczu, przegrany półfinał był o 40 minut krótszy. Może się okazać, że scenariusz który rysujesz ziści się ale równie dobrze , gdzieś trafi się długa 3 setówka w singlu i zwyczajnie zabraknie siły. Dużo łatwiej jest wygrać gdy brak jest dużej presji a co innego walczyć o obronę tytułu.
Mecze singlowe Iga rozgrywa co 2 dni. Spotkania Świątek trwaja średnio 60-90min. Zmęczenie? Dobre. Jest młoda, glodna gry.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Wyraziłem swoją wątpliwość, która wynika z obserwacji tenisa od lat. Ciężko polemizować z ignorantem bazującym na zasłyszanych słowach, że Iga lubi debla bo to dobry trening, nie o tym jest rzecz!
Każdy mecz kosztuję dużo zdrowia fizycznego i psychicznego. W takiej długiej imprezie jak turniej wielkoszlemowy zmęczenie odkłada się ze spotkania na spotkanie, poza tym zawsze łatwiej o kontuzje gdy więcej grasz. Ponadto rok temu nie grała w deblu tak długiego meczu, przegrany półfinał był o 40 minut krótszy. Może się okazać, że scenariusz który rysujesz ziści się ale równie dobrze , gdzieś trafi się długa 3 setówka w singlu i zwyczajnie zabraknie siły. Dużo łatwiej jest wygrać gdy brak jest dużej presji a co innego walczyć o obronę tytułu.
No patrz. Ja też obserwuje tenis od lat, być może nawet dłużej niż Ty, ale mniejsza z tym. A że okazałem się ignorantem niegodnym dyskusji to wypada mi tylko podkulić ogon i iść w swoją stronę.
Rok temu jakoś nie było tego problemu, kiedy z racji pandemicznej przerwy brakowało rytmu, meczów, KONDYCJI (bo trudno mówić o meczowej kondycji kiedy tych meczów zagrało się raptem kilkanaście po restarcie) i ryzyko związane z czymś niespodziewanym było dużo większe niż teraz.
Odkopałem sobie temat zeszłorocznego RG i w finale stawiałeś na Kenin, używając dokładnie tych samych argumentów, że długi deblowy mecz będzie miał wpływ na jej postawe w finale. Jak było - każdy widział. Różnica jest taka, że tam Iga miała niecałe 24h na dojście do siebie po deblu, a tutaj ma ponad 24h, już nie wspominam za bardzo, że tam czekał ją debiutancki finał z teoretycznie trudniejszą rywalką niż Kostyuk.
Iga idzie sprawdzonym dla siebie schematem, ale najwidoczniej nie ma pojęcia co robi, co ryzykuje i jak to się może skończyć. Szkoda, że nie ma Cie w jej sztabie. Głos rozsądku zawsze jest pożądany.

Jeszcze raz powtórzę: Iga w trakcie meczu przeszła metamorfoze, w której - moim skromnym zdaniem - swój udział miała ciocia Bethanie i taka sytuacja przyniesie jej w przyszłości dużo więcej pożytku niż te 3h spędzone na korcie. Metamorfoze, której z racji jej porywczego charakteru najprawdopodobniej (jeszcze) nie udałoby się jej przejść w meczu singlowym na tym etapie kariery. Nie trzeba daleko szukać - mecz w USO z Vickery. Tam Iga była ugotowana w drugim secie jak straciła kontrole w pierwszym i ostatecznie go przegrała. Waliła wszystko z góry do dołu od pewnego momentu i na całe szczęście trafiała, a z pomocą wtedy przyszedł deszcz i Iga miała czas żeby głowa już nie była taka gorąca.

A teraz na koniec przeglądnąłem sobie cały temat RG 2020 i na próżno tam szukać Twoich analiz poza tą jedną, finałową, która okazała się zupełnie nietrafiona i normalnie myślący człowiek wyciąga wnioski, a nie idzie w zaparte. Tobie się to niestety nie udało. Niemniej jednak dowiedziałem się z tamtego tematu jednej rzeczy - mianowicie tego żeby trzymać się od Ciebie z daleka. Nie musisz się więc produkować, bo i tak już nie odpisze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Ja jestem nie tylko teoretyk, ale również praktyk i wiem, że każde wejście na kort kosztuje sporo energii i zdrowia. Nie bez przyczyny świetni zawodnicy, grając sporo przed Rolandem odpadają w początkowej fazie. Niektórzy odpuszczają wybrane turnieje przed wielkim szlemem, żeby być bardziej wypoczętym. To tylko Nadal i Djokovic mają zdrowie ... i nie grają w żadnych deblach oraz mikstach. Także musi ją to kosztować trochę zdrowia. Kwestia jest taka, ile to ją zdrowia kosztuje? To wie tylko jej sztab. Drabinka jest dobra, bo wykruszyły się najlepsze zawodniczki. Dużo szczęścia, że Osaki już nie ma, bo raczej z nią ciężko Polce byłoby wygrać.
Natomiast najbardziej żenujące są wpisy osób, które na korcie nigdy niestały i piszą tutaj niestworzone historie. Idźcie na 3 godziny na kort, pobiegajcie i zobaczycie, czy tak po kilku dniach będziecie mogli znowu poruszać się na korcie jak pierwszego dnia. To jest zawodowy tenis, więc decydują detale, kto ma więcej siły i itd. To nie jest takie proste jak się wydaje siedząc przed telewizorem, że one po tym korcie mogłyby biegać cały dzień. TO KOSZTUJE DUŻO SIŁ!
 
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
tak staram sie tu nic nie pisać ale dzisiaj juz nie moge sie powstrzymac

tak Janusze wielkie szczescie ma Światek że Osaka juz odpadła ( co za niespodzianka)
ta mistrzyni ziemnych kortów była najwiekszym zagrozeniem dla Świątek
jej wspaniałe boje w poprzednich latach i niesamowite statystyki (6 wygranych meczów w 4 lata)
i tegoroczna drabinka potwierdza wasze "mondrości"
 
T 1K

thomas850

Użytkownik
tak staram sie tu nic nie pisać ale dzisiaj juz nie moge sie powstrzymac

tak Janusze wielkie szczescie ma Światek że Osaka juz odpadła ( co za niespodzianka)
ta mistrzyni ziemnych kortów była najwiekszym zagrozeniem dla Świątek
jej wspaniałe boje w poprzednich latach i niesamowite statystyki (6 wygranych meczów w 4 lata)
i tegoroczna drabinka potwierdza wasze "mondrości"
taa 100% racji. Najważniejsze że Osaka odpadła bo to by była dla niej najgroźniejsza rywalka... Ja też prawie nic nie pisze ale takich bredni jak wielki praktyk tomek009cośtam nie da się czytać i nie zareagować
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Nie będę wchodził w bezsensowną dyskusję, ale lepiej, jeżeli Osaki już nie ma, niż, gdyby miała zagrać z Polką. Faktem jest, że Osaka już wygrała wielkiego szlema, i to nie raz. Jest świetną zawodniczką, a jak ktoś pisze, że to, byle kto, to najwidoczniej nie ma pojęcia o tym sporcie. Nie odpisuje już, bo takiego rodzaju zaczepki mnie nie interesują. Krytykować przed ekranem jest prosto.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Myślę że jak Iga pokona Kostyuk i awansuje do ćwierćfinału, czeka ją bardzo trudne zadanie, śledzę ostatnie wyniki i mecze Sakkari i muszę przyznać że prezentuje się wybornie, jest bardzo silną zawodniczką prezentuje siłowy i agresywny tenis, i Iga może z nią mieć problemy. O Idze też można pisać w samych superlatywach, ale nie odważę się na nią postawić w meczu Sakkari, jeśli przejdzie Ukrainkę a później wspomniana Greczynkę to myślę że już jej nic nie może zagrozić w końcowym triumfie, bo Gauff myślę że jeszcze jest za mało doświadczona aby pokonać Polkę która jest na niesamowitej fali, ale ćwierćfinał Igi z Sakkari jeśli do niego dojdzie to będzie chyba jeden z najbardziej zaciętych pojedynków na tym Garrosie, oby taki był i oby górą była nasza Iga.
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Iga Świątek - Marta Kostjuk

2 zawodniczka będzie miała poniżej 66,5% trafionego pierwszego serwisu - 1,55 F fortuna
- 61,1 %, więc dość spokojnie siadło, ale widzę, że tu same kłótnie zamiast typów

Aktualnie kurs 1.55, lecz mi udało się złapać po 1,80. Linia sugerowana średnią z poprzednich spotkań, a tam jednak były przeciwniczki innego kalibru niż Polka. Mam nadzieję, że Iga w swoim stylu trochę pogoni Ukrainkę po korcie, zamiesza jakimiś skrótami, będzie dobrze returnowała, co spowoduje nie tylko większe zmęczenie, ale chęć trafienia jeszcze mocniejszym pierwszym podaniem, a jak dobrze wiemy wtedy łatwiej o błąd.
 
Ostatnia edycja:
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Świątek wygra French Open bez straty seta @ 4 STS

Trochę za późno pomyślałem o tym typie, ale w sumie kurs i tak jest dla mnie satysfakcjonujący. Jedyna trudna przeszkoda to Sakkari w następnej rundzie i na tym się w sumie ten turniej może już zakończyć, rozdać puchary i rozjechać się do domów. Żadna z pozostających w turnieju dziewczyn nie ma argumentów na to co prezentuje Iga. Jest regularna, do bólu skuteczna, na korcie ciągle stwarza presję na rywalkach które zwyczajnie gubią się po drodze. W zasadzie po pierwszym secie nie ma co zbierać z każdej kolejnej przeciwniczki. Dzisiaj z Kostjiuk zdarzało się jej psuć stosunkowo proste zagrania, ale ona ma przewagę mentalną w głowie i zajebiście silną psychikę. Nie rozpamiętuje tego co się dzieje na korcie, tylko gra swoje. Wspaniale się na to patrzy, a że drabinka generalnie sama się wyczyściła i wygląda jak wygląda to nie pozostaje nic innego jak zainwestować w końcowy sukces bez straty seta.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wydaje mi sie albo Swiatek z meczu na mecz popelnia coraz wiecej bledow, moze cos w tym jest, ze debel sprawia jej jednak troche zmeczenia.W cwiercfinale z Sakkari, co bedzie na pewno trudniejsze niz z Kostyuk.Jakis over gemowy lub setowy mysle, ze do przemyslenia.Sakkari gra z meczu na mecz coraz lepiej I wg mnie postawil spory opor Polce.

Co do innych cwiercinalow to sadzd, ze Badosa napotka opor a pozniej bedzie juz tylko lepiej dla niej I zamknie to mimo wszystko w dwoch setach.

Spotkanie dwoch rosjanek bedzie bardzo ciekawe, obie potrafia serwowac I obie potrafia czesto grac konczace pilki.Wg mnie wezmie to Anastasia, ktora gra tu bardzo dobrze.Wg mnie miala ona ciesza droge do QF I doswiadczeniem powinna przechylic szale na swoja korzysc.Rybakina mloda I nigdy nie grala tak daleko na wielkiej impreze.Kurs wart gry

No I starcie Gauff z Krejcikova.Obie graja tutaj bardzo dobrze, choc wieksze wrazenie robi na mnie Czeszka.Gauff mlodziutka ale narazie radzi sobie psychicznie ale czy poradzi sobie z ofensywnie grajaca rywalka? Ciezko powiedziec, ale dzisiaj nawet ogladajac jej mixa z Polaskiem, mialem wrazenie ze to ona nosi spodnie w tej parze bo grala o niebo lepiej od partnera, ktory zawiodl I tylko temu odpadli.

NO BET
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Świątek wygra French Open bez straty seta @ 4 STS

Trochę za późno pomyślałem o tym typie, ale w sumie kurs i tak jest dla mnie satysfakcjonujący. Jedyna trudna przeszkoda to Sakkari w następnej rundzie i na tym się w sumie ten turniej może już zakończyć, rozdać puchary i rozjechać się do domów. Żadna z pozostających w turnieju dziewczyn nie ma argumentów na to co prezentuje Iga. Jest regularna, do bólu skuteczna, na korcie ciągle stwarza presję na rywalkach które zwyczajnie gubią się po drodze. W zasadzie po pierwszym secie nie ma co zbierać z każdej kolejnej przeciwniczki. Dzisiaj z Kostjiuk zdarzało się jej psuć stosunkowo proste zagrania, ale ona ma przewagę mentalną w głowie i zajebiście silną psychikę. Nie rozpamiętuje tego co się dzieje na korcie, tylko gra swoje. Wspaniale się na to patrzy, a że drabinka generalnie sama się wyczyściła i wygląda jak wygląda to nie pozostaje nic innego jak zainwestować w końcowy sukces bez straty seta.
Osobiscie nie pakowalbym sie w to bo juz nie warto.Kurs slaby bym powiedzial na 3 mecze w decydujacej fazie turnieju.

Sakkari na bank powalczy I ten set dla greczynki bardzo realny.Jak Sakkari nie ugra seta to pozniej jest Gauff lub Krejcikova.Po Gauff mozna sie spodziewac wszystkiego a po Czeszce to ostatnio byla przeciez blisko wygrania z Iga na clayu, gdzie miala 10 I prowadzila z przelamaniem w drugim.No I final,gdzie wg mnie juz jakby doszla to jednak spokojnie powinna 2 0 wygrac bo zadna z drugiej polowki zawodniczka nie powinna jej zagrozic ALE to bylby final, obronczyni turnieju inne emocje I mimo, ze jest bardzo mocna psychicznie to mogloby byc roznie wtedy.

E:

Niewazne nawet z kim zagra ale zauwaz tez, ze kazda z tych Co zostaly zawodniczek jest glodna sukcesu I kazda bedzie walczyc mocno
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie nie ma co się kłócić. Prawda jest taka że Iga gra wybornie. I nie ma co krecic nosem ze wydaje nam się z3 jest lekko zmęczona, bo debel itd. Zwróciłbym raczej uwagę ze zarówno Kontaveit jak i Kostyuk grały wyśmienicie. Estonka pękła po pierwszym secie (który moim zdaniem był najlepszym kobiecym setem na tegorocznym RG), Ukrainka walczyla do samego końca. I tu wielkie brawa dla Igi - potrafiła wytrzymać presję faworytki i zamknąć oba mecze stosunkowo szybko.

Teraz Sakkari -wydaje mi się że będzie ciut łatwiej wbrew pozorom. Chociaż dodam od razu - są zawodniczki które cenie za przewidywalnosc - jak Mertens czy Kontaveit i są zawodniczki jak Sakkari - której po prostu nie trawie. Wiec może nie należy się kierować tym co pisze -natomiast przy mocnym poczatku uważam ze z Greczynki wiara w zwycięstwo może ulecieć szybciutko

A najwieksza rywalka Igi? Dla mnie jedna - Krejcikova. Nie rozumiem jak można jutro delikatnie faworyzowac Gauff. Czy ona miała juz jakiś sprawdzian? Brady która zeszła po pierwszym secie? Czy Jabeur która ogralaby nasza Magda gdyby starczyło pary. A Krejcikova po tym jak odwróciła w pierwszym meczu losy spotkania z Kristina Pliskova idzie kolejno tak - po 5 gemow straconych z Aleksandrova i Svitolina oraz 2 gem stracone ze Stephens. Moim zdaniem to jest jedyna tenisistka która może tutaj Idze zabrać tytuł.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Gauff @1.90

Badosa - Świątek to powinien być finał, one obie w tym roku na mączce prezentują się wybornie. Może Badosa nawet wygra RG w tym roku bo jak dla mnie to jedynie ona jest w stanie zagrozić Idze. Co do Krejcikovej to nie przejdzie ćwierćfinału, Gauff powinna ją odprawić, ona jako jedyna póki co potrafiła stawić opór Idze. Niby kogo mocnego pokonała ta czeszka? Przebijaczke Svitoline, która całe życie przegrywa sama ze sobą, Alexandrovą, która traci większość swoich atutów na mączce, Stephens, która jest kompletnie bez formy od dłuższego czasu i ma tylko jakieś podrygi raz na kilka meczy.
Obie miały tutaj dość łatwe przeprawy, a wyżej jednak cenie Gauff, zdziwię się jeśli nie zamelduje się w półfinale.


Dzisiaj chyba Badosa i Rybakina ale te kursy jak na WTA to już dość średnie. Jeszcze kurs na Badose to rozumiem, raczej dobrze radzi sobie z takimi defensywnymi zawodniczkami jak Zidansek, pasywnym tenisem nie ograsz Badosy [email protected] na Rybakine to sam nie wiem. Niby Ryba ma wszystko ale jej głowa to jest czasem koszmar i w jednym secie potrafi rozdać 30 ue ale z drugiej strony w Paryżu wygląda jakby wróciła do formy, oglądałem mecz z Williams to grała bardzo mądrze i akurat siłę odłożyła na bok jak było trzeba, może tutaj jest droga do ogrania Pavlu bo taka Sabalenka zapomniała, że można grać inaczej niż walić ile sił w każdą piłkę, a im dłuższe wymiany to fizycznie Ryba powinna być lepsza i sprawniejsza w poruszaniu się na korce.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No to mamy kompletnie 2 różne punkty widzenia. I fajnie :)

Jak dla mnie Gauff póki co nie zanotowała żadnego wartościowego wyniku. Jednak patrząc na klasę rywalek - Krejcikova miała znacznie poważniejsza przeprawę. Można deprecjonowac pokonanie Svitolina, Stephens czy Aleksandrovej - ale są to zawodniczki zdecydowanie lepsze niż dotychczasowe rywalki Gauff. Tak czy siak -będzie meczycho
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Marie Sakkari - Iga Świątek DW 0:2 1.67

Jak to jest, że ciągle czytam na forum o tym jaka to Iga jest słaba i słaba a jej przeciwniczka fantastyczna a ostatecznie cały czas wygrywa. Przecież to już jest nudne i męczące.

Debel ją męczy? Debel to praktycznie relaks w porównaniu do singla

Obecnie nie widzę jakiejkolwiek konkurencji i Iga już wygrała RG

Kwestia tylko czy ze stratą seta czy bez ale moim zdaniem jak będzie lepiej wchodziła w początki gdzie wiele ryzykują przeciwniczki i im szczęśliwie wychodzi - tak te szczęście minie i wróci wszystko do normy a co za tym idzie nie straci i seta

Więc wygranie RG przez Igę bez straty seta również jest ciekawą lokatą którą mam już postawioną po kursie 20 i ani myślę kontrować bo nie widzę dla niej godnej przeciwniczki

Iga im wyższej rangi turniej tym widać, że dostaje jeszcze wyższej energii

Mimo tego, że Kontaveit miała większe umiejętności od Igi w jednym z mankamentów tak ona weszła na jeszcze wyższy poziom.

I ten poziom pokaże wszystkim forumowym niedowiarkom. Jedynie możecie mieć rację w turniejach niższej rangi gdzie jej sam czasami nie poznaję. Ale tylko czasami.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Debel nie debel Iga Świątek gra lepsze zawody niż Aga Radwańska za najlepszych lat a jest jeszcze tak młoda. Owszem czasem popełnia błędy, ale kto ich nie popełnia. Ogólnie to gra pewnie i skutecznie i najważniejsze, że drugie podanie nie jest takie słabe jak kiedyś u Agi. Krótko i na temat. Iga win FO .


No i to by było na tyle. UPS.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Iga boost - pozioma.jpg

Polka doskonale radzi sobie we Francji (także w deblu!) i jest na dobrej drodze do drugiego z rzędu triumfu w Roland Garros. W ćwierćfinale czeka ją jednak trudny pojedynek z Marią Sakarii, najwyżej rozstawioną zawodniczą (poza Polką) z grona uczestniczek, które pozostały w rywalizacji. Czy stanie na wysokości zadania? Wierzymy, że po ostatniej piłce tego meczu krzykniemy #POLSKAGUUUROM!


Dla tych osób, które chcą połączyć kibicowanie Polce z szansą na ogranie bukmachera (a nie mają jeszcze konta w Betfan), mamy dobre wieści: w BETFAN kurs na wygraną Świątek w 1/4 finału wynosi… 5.00!


By skorzystać z tej wspaniałej okazji, należy założyć konto w BETFAN od teraz do rozpoczęcia jutrzejszego pojedynku, a następnie wpłacić co najmniej 50 zł! Następnie należy zagrać dowolnie za cały depozyt (SOLO/AKO), by odebrać bonus 50 zł – właśnie za niego pod tym linkiem (https://betfan.pl/zaklady-bukmacher...tek-wygra-2:0-z-m-sakkari-french-open/5851629) należy skorzystać ze specjalnego boosta. Jeśli Świątek wygra, wygrana trafi do gracza na konto główne.

Oczywiście każdy nowy gracz, który spełni powyższe warunki otrzyma również Freebet 50 zł, a jego pierwszy zakład za cały depozyt będzie kwalifikował się do CASHBACK 600 – warto więc wpłacić więcej niż wymagane minimum!



Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
batfan.PNG
 
typer86 3,9K

typer86

Użytkownik
Ostatnio miałem nosa z Serena że wyłapie to próbujemy znowu. Na jutrzejszy mecz Igi czekają wszyscy i będą emocje gwarantowane 🍻 . Zaciekawiło mnie jedno zdarzenie z tego meczu ale bezpieczniej niż ostatnio. Bukmacherzy oferują kurs ponad 2 na to ze Greczynka urwie seta i w tym kierunku będę atakował. Widziałem jej mecze i robi wrażenie , jej gra jest mega siłowa i agresywna . Fizycznie wygląda też konkret a taki styl powinien utrudnić jutro życie Idze. Granie na wygraną Świątek za 1.25 1.3 jest całkowicie nieopłacalne. Powodzenia 🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom