>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [26.11.2020] - Czwartek

Status
Zamknięty.
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
AC MILAN będzie grał bez Ibrahimovčia przeciw Lille https://x.sportky.zoznam.sk/cl/31/2...zranil-ac-milano-proti-lille-bez-ibrahimovica

Dla grających w stronę Hoffenheim 6 zawodników wróciło po covidzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
St. Liege - Lech Poznań Over 3.5 bramek @2.71
Lech Poznań (-1azjan) @4.15
BTS 1 połowa @4.02


Po tym co zobaczyłem w ostatnim meczu między tymi drużynami zdecydowałem się na takie właśnie typy. Gospodarze bez szans na awans, zresztą po tym co pokazują w ostatnim czasie to będzie im ciężko o komplet pkt w grupie. W lidze zawodzą, w meczu z Lechem praktycznie nie istnieli, z wyjątkiem może pierwszych 20 minut, powinni się cieszyć, że przegrali tylko dwoma bramkami, bo Lech miał mnóstwo sytuacji na kolejne bramki. Poznaniacy w lidze również zawodzą, tracą strasznie głupie bramki, obrona dziurawa jak ser szwajcarski, ostatnio junior Rakowa w doliczonym czasie minął kilku zawodników Lecha i strzelił wyrównującą bramkę. Jednak z przodu drużyna posiada niesamowite armaty, Tiba i Ramirez w formie, Ishak strzela jak na zawołanie, jeszcze jak dodamy do tego fakt, że Lech w Lidze Europy gra swoją najlepszą piłkę to wynik może być hokejowy. Drużyna z Belgii jest spokojnie do ogrania, pokazał to ostatni mecz, pokazał to również mecz z Charleroi, który decydował o awansie do fazy grupowej LE. Lech ogrywając St. Liege zachowa jeszcze jakieś szanse na awans, myślę, że nie zabraknie motywacji, kasa też spora do zgarnięcia za same zwycięstwo. Przy obecnej dyspozycji obydwu klubów, typuję sporą ilość bramek i zwycięstwo drużyny z Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liberec - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim
@1.45 Betfan


Piłkarze Hoffenheim trafili względnie nietrudną grupę z Libercem, Belgradem i Gent, i bez wyjątku pokazują, że wyjście z grupy będzie dla ich łatwe i przyjemne. Po trzech kolejkach komplet zwycięstw i wystarczy że dzisiaj wygrają i już mają zapewniony awans na dwie kolejki przed końcem. Bilans bramek mają bardzo imponujący - 11:1, w porównaniu do 2:10 Liberca. Na pierwszy rzut oka widać, że spotkanie rokuje ku temu by miało jednostronny charakter. W Niemczech spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 5:0. Dziś w Czechach raczej takiego pogromu nie będzie, ale nie wyobrażam sobie aby Czesi mieli dzisiaj urwać punkty bardzo dobrze dysponowanym zawodnikom Hoffenheim. Tym bardziej, że Liberec przegrał u siebie spotkanie ligowe z Jablonec, a więc nie tak wymagającym przeciwnikiem, jakim są ich rywale w Lidze Mistrzów. Ewentualna porażka Czechów sprawi, że ich szanse na awans do fazy pucharowej będą już iluzoryczne, ale myślę, że nie będzie tutaj miejsca na pobłażliwe traktowanie ze strony Niemców. Z nieniemieckimi bramkostrzelnymi zawodnikami w składzie (Izraelczyk, Ormianin, Austriacy, Serb, Algierczyk) powinni odnieść bezproblemowe zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
witam,
Zaczyna AEK. Oni to biorą.Mocna ekipa. Jak każdy grecki zespół grający u siebie z kibolami, czy bez dają serducho na maxa. Zwłaszcza, że bez obrazy ale ląduje w Atenach słaby zespół, nie pasujący do tych rozgrywek.
Kurs ok. 1.5

Następnie mega poważni Baskowie z San Sebastian jadą do wesołego AZ. Tu Napoli AZ i Real mają po 6 pkt więc czasu mało, trzeba to ugrać. W LaLiga mega wysoko. Jezeli wypuszcza 1 Komando to Holendrzy mogą nawet kilku rogów nie nabić.
Kurs ok. 1.9

Nastepnie Roma, szkoda, że już bez Tottiego:), uwielbiałem go, dziś radzą sobie super i bez niego. 3 miejsce w Serie A. Mega wysoko ! Gospodarze podobnie stoja w Cyganowie, jedbak słabsza forma ostatnio, w przeciwieństwie do AS. Goście na 1 miejscu w grupie z 7 pkt, Romki mają 4 i postawią się bank , mają dobra obronę, jakieś -2. 5 i Roma wygra. 0-1 mi tu Pachnie ale to wrażenie.
Stawiam na gości w Gazie.
Kurs ok. 1.83

Następnie Granada-Omonia
Opaleni Hiszpanie jak kombajn w sierpniu powinni wjechać w to gorące cypryjskiej kamienie pole. Awans trzeba przy klepać jak najszybciej. Granada zaskakująco gra od dłuższego czasu. Gdyby im nie zależało to by się do tych Pucharów nie pchali na koniec zeszłego sezonu. Bardzo solidna piłka z najlepszej ligi Świata więc Nikosia przyleciała tu spróbować salatki z pomidorów, pograć w kasynie w hotelu i wrócić z plecakiem paru goli, minimum 5 żółtka, a jak się rozkręca to i czerwem. Mamy do czynienia , z mocno grający mi powyżej kostki piłkarzami, rzemieslnikami.
1 win plus over 3.5 kartonu 2 drużyna.
Karny w meczu dla Granady.
Czerwo dla Nikozji

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
St. Liege - Lech Poznań Over 3.5 bramek @2.71
Lech Poznań (-1azjan) @4.15
BTS 1 połowa @4.02


Po tym co zobaczyłem w ostatnim meczu między tymi drużynami zdecydowałem się na takie właśnie typy. Gospodarze bez szans na awans, zresztą po tym co pokazują w ostatnim czasie to będzie im ciężko o komplet pkt w grupie. W lidze zawodzą, w meczu z Lechem praktycznie nie istnieli, z wyjątkiem może pierwszych 20 minut, powinni się cieszyć, że przegrali tylko dwoma bramkami, bo Lech miał mnóstwo sytuacji na kolejne bramki. Poznaniacy w lidze również zawodzą, tracą strasznie głupie bramki, obrona dziurawa jak ser szwajcarski, ostatnio junior Rakowa w doliczonym czasie minął kilku zawodników Lecha i strzelił wyrównującą bramkę. Jednak z przodu drużyna posiada niesamowite armaty, Tiba i Ramirez w formie, Ishak strzela jak na zawołanie, jeszcze jak dodamy do tego fakt, że Lech w Lidze Europy gra swoją najlepszą piłkę to wynik może być hokejowy. Drużyna z Belgii jest spokojnie do ogrania, pokazał to ostatni mecz, pokazał to również mecz z Charleroi, który decydował o awansie do fazy grupowej LE. Lech ogrywając St. Liege zachowa jeszcze jakieś szanse na awans, myślę, że nie zabraknie motywacji, kasa też spora do zgarnięcia za same zwycięstwo. Przy obecnej dyspozycji obydwu klubów, typuję sporą ilość bramek i zwycięstwo drużyny z Polski.
Wchodzę w to. Dodatkowo Standard gra w weekend na wyjeździe prestiżowy mecz z Anderlechtem :) Skoro nie mają już szans na wyjście z grupy LE to nie sądzę, żeby się wypruwali w meczu z Lechem, choć kasa za wygranie meczu by im się również przydała. Gram czystą dwójkę na Lecha po kursie 2.84 ;) furtuna
edit: Lech frajerze bity w łeb.... grać w przewadze, prowadzić i wjeb... w ostatnich sekundach...dno!
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: St. Liege - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań over 4,5 RR
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze bez możliwości awansu do fazy pucharowej. Osobiście uważam, że Lech weźmie swoje, ale nie będzie tak łatwo jak w przypadku pierwszego meczu. Szybkie bramki i ustawiony mecz spowodował, że rzuty rożne na które stawiałem w poprzednim meczu tych drużyn nie weszły. Dziś uważam, że mecz będzie bardziej zacięty i w Belgii Lech będzie musiał się bardziej postarać. Linia 5 rożnych przez Kolejorza została pokryta w meczu z Benfica i Rangersami. Jeżeli mecz szybko nie zostanie rozstrzygnięty to myśle, że aktualne nastawienie gości na stwarzanie sobie sytuacji spowoduje nabicie 5 rożnych. Mecz z Rakowem pokazał jaka jest moc ofensywy Lecha Poznań z 2:0 wyciągnąć na 3:2.
 
Ostatnia edycja:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Panowie, takie pytanko. Czy aby na pewno Standard nie ma szans na awans? Bo już widzę któryś raz takie sformułowanie, a wydaje mi się, że jeśli wygra on wszystkie swoje mecze do końca i Lech (oprócz dzisiejszego) też wygra, a w meczu Rangers - Benfica będzie remis to tabela będzie wyglądać następująco:
1. Standard Liege - 9pkt
2. Lech Poznań - 9 pkt
3. Glasgow Rangers - 8pkt
4. Benfica - 8pkt
Pozycje oczywiście zależą od bilansu bramkowego.
Nawet przy wygranej któregoś z zespołów w Rangers - Benfica, nadal mają szanse na awans, wystarczy że przegrany zespół z tego spotkania przegra wszystko do końca, a Standard wygra wyżej z Lechem, niż Lech to zrobił w pierwszym meczu. No i oczywiście wygra pozostałe mecze.
Oczywiście jest to tylko matematyka. Szanse na taki obrót spraw są mizerne, ale po prostu wydaje mi się, że może być to lekkie wprowadzanie w błąd. Chyba, że ja jestem w błędzie to proszę o wytłumaczenie :)
Powodzonka dzisiaj :)
 
Czarnuckas 744

Czarnuckas

Użytkownik
Villareal @1.70 fortuna

Braki kadrowe nie są na tyle poważne, żeby nie odnieśli zwycięstwa. Zwracam tu uwagę na 2 konkretne aspekty, poza tym, że jest to oczywiście lepsza drużyna jako całokształt - 1) Emery - jak wiadomo powszechnie on nie odpuszcza Ligi Europy - z Sevillą brał tytuł 2 czy 3 razy, a trenując Arsenal też kazał grać niemal pierwszym składem 2) Gospodarze mają bardzo optymistyczny układ tabeli, bo nawet jak Sivaspor ogra Qarabag, to oni sami też będą jeszcze grać przeciwko Azerom. I przy obecnych szopach z Covidem, to myślę że gospodarze nie zamierzają gryźć trawy, tak jak pisałem odnośnie Brugge - walka co najwyżej do momentu utraty bramki. W pierwszym spotkaniu El Submarino Amarillo rozbiła ich 4-0 i tutaj będzie trzeba domknąć kwestię awansu.

Linz @1.7 fortuna

Tutaj dziwi mnie aż 1.7. Linz jest w formie, nie jest to top półka, ale w kategorii średniaków grają fajną ofensywną piłkę. 1st leg 1:0 Linz, ale gdyby nie blamaż Totenhamu, to Antwerpia by nie była nawet brana pod uwagę w kontekście awansu. Austriacy mają po swojej stronie więcej jakości i o wiele pewniejszą sytuację na własnym podwórku i dlatego przewiduje powtórkę z Belgii, zwycięstwo Linz 1-2:0
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie, takie pytanko. Czy aby na pewno Standard nie ma szans na awans? Bo już widzę któryś raz takie sformułowanie, a wydaje mi się, że jeśli wygra on wszystkie swoje mecze do końca i Lech (oprócz dzisiejszego) też wygra, a w meczu Rangers - Benfica będzie remis to tabela będzie wyglądać następująco:
1. Standard Liege - 9pkt
2. Lech Poznań - 9 pkt
3. Glasgow Rangers - 8pkt
4. Benfica - 8pkt
Pozycje oczywiście zależą od bilansu bramkowego.
Nawet przy wygranej któregoś z zespołów w Rangers - Benfica, nadal mają szanse na awans, wystarczy że przegrany zespół z tego spotkania przegra wszystko do końca, a Standard wygra wyżej z Lechem, niż Lech to zrobił w pierwszym meczu. No i oczywiście wygra pozostałe mecze.
Oczywiście jest to tylko matematyka. Szanse na taki obrót spraw są mizerne, ale po prostu wydaje mi się, że może być to lekkie wprowadzanie w błąd. Chyba, że ja jestem w błędzie to proszę o wytłumaczenie :)
Powodzonka dzisiaj :)
Wydaje mi się, że poprzednicy zastosowali po prostu skrót myślowy i uproszczenie, bo teoretycznie oczywiście masz rację - Standard ciągle jest w grze. I choć szansa na to naprawdę minimalna, to nie można jej zupełnie wykluczać. Choćby w I lidze na parę kolejek przed końcem Górnik Zabrze miał praktycznie zerowe szanse na awans, a im się udało. Nie wiem jednak, czy w Lidze Mistrzów, czy Europy była taka historia, żeby drużyna z 0pkt po trzech meczach ostatecznie awansowała. W 2011r. Wisła Kraków finiszowała udanie, ale ona miała po trzech meczach 3pkt - wygrała w 3. Kolejce u siebie z Fulham (identyczna sytuacja, jak Lech ze Standardem). I przede wszystkim kwestia wiary i chęci, a tych chyba u Belgów już zbytnio nie ma i wolą się skupić na lidze. Dlatego teoretycznie szanse są, w praktyce nie ma 🤔
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik

Wydaje mi się, że poprzednicy zastosowali po prostu skrót myślowy i uproszczenie, bo teoretycznie oczywiście masz rację - Standard ciągle jest w grze. I choć szansa na to naprawdę minimalna, to nie można jej zupełnie wykluczać. Choćby w I lidze na parę kolejek przed końcem Górnik Zabrze miał praktycznie zerowe szanse na awans, a im się udało. Nie wiem jednak, czy w Lidze Mistrzów, czy Europy była taka historia, żeby drużyna z 0pkt po trzech meczach ostatecznie awansowała. W 2011r. Wisła Kraków finiszowała udanie, ale ona miała po trzech meczach 3pkt - wygrała w 3. Kolejce u siebie z Fulham (identyczna sytuacja, jak Lech ze Standardem). I przede wszystkim kwestia wiary i chęci, a tych chyba u Belgów już zbytnio nie ma i wolą się skupić na lidze. Dlatego teoretycznie szanse są, w praktyce nie ma 🤔
Przykład Atalanty z zeszłego sezonu. 0 pkt po 3 kolejkach i awans z II miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nie wiem jednak, czy w Lidze Mistrzów, czy Europy była taka historia, żeby drużyna z 0pkt po trzech meczach ostatecznie awansowała.
w poprzednim sezonie Atalanta po 3 kolejkach miała 0 pkt i bramki 2:11, a ostatecznie awansowało z drugiego miejsca, odpadła dopiero w 1/4 z PSG
Magical Snap - 2020.11.26 18.06 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Rapid Wiedeń TYP 2 kurs 1,45 6/10 g.21.00 1:3 WIN

Dundalk-Rapid Wiedeń TYP BTS kurs 1,65 3/10
g.21.00 1:3 WIN

PS: Widzę tu zdecydowanego faworyta. Są nim goście. Czekałem troszkę na info z obozu Drwali i w międzyczasie kurs spadł a był 1,70. No trudno, Rapid cały czas walczy o awans a 5 listopada rozegrał szalony mecz z byłymi mistrzami Irlandii we Wiedniu gdzie wygrał 4:3. Gospodarze bez Patricka Hobana a goście aż bez 6 zawodników, nie zagra Dejan Ljubicic, Christopher Dibon, Dalibor Velimirovic, Dejan Petrovic i Philipp Schobesberger. Nie szkodzi. Właśnie dlatego czekałem z analizą bo jest dziś duże prawdopodobieństwo że manager gospodarzy wystawi paru rotacyjnych piłkarzy. I dwa że mecz zostanie rozegrany na 50-tysięczniku Aviva Stadium w Dublinie. Wydaję mi się że dobrym typem może być też BTS który też zagrałem na pobocznym kuponie. Typuję dokładny wynik 1:3.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
St. Liege - Lech Poznań

Można sobie pomyśleć Lech wygrał wysoko aż 3-1, St.L bez szans na awans bla bla, Lech może ma matematyczne szanse ale nie ma podjazdu do Top2 i tyle w temacie.
Wynik w Poznaniu nie odzwierciedla przebiegu spotkania, Lech zasłużenie wygrał ale nie był to mecz do jednej bramki i mógł pójść w innym kierunku.To SL stwarzał pierwsze okazję i mieli fatalną skuteczność w całym spotkaniu.Do pierwszego gola SL wyglądał ciut lepiej, kolejna stracona bramka w kontrze 2-0 i kontrola wyniku, zrobiło się trochę nerwowo z golem do szatni ale Lech zagrał mądrze i fortuna stanęła przy nich.Za to spotkanie SL będzie chciał się odwdzięczyć i tyle, a dość że grają u siebie (a to spory atut) to St. nie ma takiego szpitala jak wtedy.
Lech też ma swoje problemy, w lidze tracą wciąż punkty, oczywiście puchary ich motywują, ale i tak dla mnie 2 gole strzelone przez St. bardzo realne.

St.Liege over 1,5 gola @1.92 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Rangers - Benfica over 2.5 @ 1.62 fortuna
Sprawa jest oczywista- zwycięzca zgarnia pierwsze miejsce w tabeli i awans do następnej rundy, więcej nie trzeba dodawać. W pierwszym meczu Rangersi oddali trzy punkty rywalowi, trochę się zagolopolowali, lecz ten mecz w Portugalii utwierdził mnie w przekonaniu, że obraz dzisiejszego spotkaniu powinien być jeszcze bardziej ofensywny. Tutaj nie ma czasu na kalkulacje. Benfica zaczyna mecz w 11 i na pewno nie odpuści. Oni preferują grę z naciskiem na atak. Glasgow notuje jeden z najlepszych startów, gra u siebie, co nie zmienia faktu że gra gości na pewno im sprawi problemu w obronie. Spodziewam się otwartego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 0

gubernator_nh

Gość
zastanawia mnie wysoki kurs na Granade, ja się spodziewałem jakieś 1.30 no może 1.35
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom