>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Rzym - 14.09.2020-21.09.2020

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przypomnę tylko że np tak Federer przegrał w US Open w 2018 z Milmanem ...
us open roland garros.png

Tylko że US Open nie jest takie "Federerowe", jak Roland Garros jest "Nadalowy", a to znacząca róznica. Thiem po wygraniu US Open dla mnie odpada jako kandydat na Rolanda, nie w tym roku. Nigdy nie zdarzyło się, żeby premierowa dwa szlemy zgarnął tenisista w kolejnych, następujących po sobie Szlemach. Wystarczy spojrzeć na TB 5. seta finału US Open, dodać sobie 2 tygodnie przerwy i dużo bardziej wymagający fizycznie turniej w Paryżu. Nie sklei się to w żadnym wypadku. Jedynie wkurzony Djoković może coś zdziałać jak dla mnie.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Zagrałeś dzisiaj na Buste. Napisałeś, że Nadal to jedna niewiadoma. Odpisałem Ci, że gdyby Rafa nie był w 100% przygotowany, to nie brałby udziału w tym turnieju. Zaleciłem zagrać handi w stronę Nadala, a dodatkowo w swoim temacie z typami dodałem typ na under gemowy. Jak widać, sprawdziło się. Kiedyś kurs 1.6 można było brać z pocałowaniem ręki. Czy wart jest teraz gry? Moim zdaniem nie. Oczywiście Rafa jest największym faworytem do wygrania RG, bez dwóch zdań, ale w każdym jego spotkaniu dam Ci typ o wyższym kursie 😉
Post automatycznie złączony:

Co do faworytów, jest 3 i widzę ich w takiej kolejności. Nadal, Djokovic, Thiem. Reszta będzie robiła za tło na czele ze Zverevem i Wawrinką.
A póki co, to zapraszam do działu live, bo można trochę zarobić 😎
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Miałem na myśli że ostatnio sensacje się zdarzają coraz częściej (bo Milman to nie był nikt z topu) i niestety powoli trzeba się pogodzić z tym że wielka trójca powoli schodzi ze sceny a następcy są niezbyt ciekawi. Na Carreno się przejechałem faktycznie ale on fizycznie nie dotarł, był pewnie w Europie ledwo 2 max 3 dni po powrocie ze Stanów. Mądrzejsi będziemy po tym co Rafa pokaże w następnych meczach a słaba skuteczność pierwszego serwisu może z jednej strony faktycznie być nieznacząca bo się rozkręci (a dziś nie musiał) ale może się zdarzyć właśnie tak że na kogoś w lepszej dyspozycji to będzie za mało i wówczas sensacja może stać się faktem. Zwłaszcza że tak jak pisałem- ten sezon jest zupełnie inny niż wszystkie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Raonic - Lajovic
Serb typowy ziemniak z pozycji underdoga wygrał z Davidovichem 2:0 i tym aspektem mam nadzieję na formę zwyżkową a Milos
to inna liga niż Alejandro ale na tej nawierzchni specjalistą nie jest i nigdy nie był zważając, że mamy sporo niespodzianek w turnieju kurs jest według mnie mocno przesadzony
Lajovic @2.97
Lajovic+1,5 @1.7 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Dla Fogniniego jest to pierwszy poważny występ od czas wznowienia rozgrywek po pandemii. Co prawda rozegrał już jeden mecz przed tygodniem w Kitzbuhel, ale olał sprawę, tak jak ma to w zwyczaju na mniejszych turniejach. Teraz gra u siebie we Włoszech duży turniej rangi 1000. Fognini na nawierzchni ziemnej potrafi bardzo mocno postawić się nawet Nadalowi czy pokonać Thiema, czyli zawodników z topu jeśli chodzi o grę na mączce. Jeżeli Fognini zagra swoje i nie będzie pajacował to Humbert nie powinien być dla niego większym zagrożeniem. Liczę na dobry występ Fabio na włoskiej ziemi.

Fognini @ 2.29 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
To samo co kolega wyżej , foga nigdy się gra jak jest faworytem na małych turniejach , w Rzymie już odprawił mareja jak był nr 1 po czym oddał drugi mecz ( chyba dla niego już wygrał cały turniej tym meczem :p) po nadalu nie było co zbierać n Monte Carlo w tamtym roku. Jak mu bardzo zależy to wygra z każdym na ziemi a dzisiaj tym bardziej jak jeszcze nie jest faworytem według buków ;)
 
M 20

matjenko

Użytkownik
Oddał mecz to dzisiaj Raonic. Wydaje mi się, ze nie miał ochoty grać z Nadałem stad taka gra, bo oglądałem mecz od 1 piłki i nie widziałem żeby Raonic kiedykolwiek popełnił taka masę błędów w dodatku z tak pasywnie grającym rywalem. W genach serwisowych gdzie tracił podanie rywal czasami nawet nie wykonał 2 uderzeń, bo po returnie Raonic walił metrowe auty
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Tyle pisania i debat nt. meczu Fognieniego, a brakuje najwazniszej informacji, ze to pierwszy turniej Wlocha po operacji, ktora przebyl podczas przerwy pandemicznej. Ubieglotygodniowego wypadu do Kitzbuhel, gdzie przegral 1-6 2-6, bo tego raczej udzialem w turnieju nazwac nie mozna, co najwyzej statystowaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Raonic - Lajovic
Serb typowy ziemniak z pozycji underdoga wygrał z Davidovichem 2:0 i tym aspektem mam nadzieję na formę zwyżkową a Milos
to inna liga niż Alejandro ale na tej nawierzchni specjalistą nie jest i nigdy nie był zważając, że mamy sporo niespodzianek w turnieju kurs jest według mnie mocno przesadzony
Lajovic @2.97
Lajovic+1,5 @1.7 fortuna
✅ Ziemniak wyjaśnił
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gaucho87 43

gaucho87

Użytkownik
Humbert U. - Shapovalov D.
Typ: Humbert U. +1,5 Seta
Kurs: 1,75

Wynik: 1:2

Dwaj młodzi zawodnicy , którzy na ten moment kariery walczą o każdy "skalp" tenisowy . Sezon na mączce się rozpoczyna więc , większość zawodników "tworzy" formę na tej nawierzchni . Francuz nieźle przełamuje w tym turnieju - najpierw z mocno serwującym Andresonen a dziś 6 krotnie Fabio, ale jak wiemy to specyficzny zawodnik ... , Tak czy inaczej stawiam na mecz walki i rok młodszy Kandyjczyk moim zdaniem straci przynajmniej seta , ponieważ jego gra nie zachwyca oglądałem dziś jego mecz ( patrząc dał się przełamać dwa razy Martinezowi - gracz półkę niżej niż Francuz ). W tym roku dodatkowo Ugo wygrał już z Denisem (Auckland) .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ugo Humbert - Denis Shapovalov
Zwycięzca: Denis Shapovalov @ 1,31 7-6 1-6 4-6
Handicap setowy: Denis Shapovalov (-1.5) @ 1.89
Betfan

Przejście z kortów Flushing Meadows (czyli najszybszą nawierzchnie twardą) na rzymskie korty Foro Italico (czyli najwolniejsze korty ziemne) to chyba największy kontrast jeśli chodzi o nawierzchnię kortów. Dlatego ofensywnym graczom wychowanym na amerykańskim betonie w Rzymie nie jest łatwo, i Shapovalov też tu nie jest w swoim żywiole. Ale na szczęście gra się tak jak rywal pozwala, a po wczorajszych popisach Humberta mam wrażenie że Kanadyjczykowi nie mógł się trafić łatwiejszy rywal. Humbert wczoraj spotkał się z dołującym Fogninim i niestety był to pokaz nieudolności i błędów z obu stron. Fog od miesięcy bez formy, więc tu jego kopanie się po głowie nie dziwi, ale Humbert dostosował się do poziomu rywala i tak sobie grali przez dwa długie wyrównane sety (7-5 7-6). O poziomie gry obu graczy najlepiej świadczy fakt, że pierwsze 6 gemów meczu to były przełamania (w sumie 10 w całym meczu), czyli gorzej niż w wielu meczach pań. Dlatego przy ogarniętym zawodniku Humbert może być kopalnią punktów. Wystarczy pilnować swojego serwu i mecz sam się wygra, bo przy returnie na pewno pojawią się szanse na przełamanie. Dla mnie to największy pewniak dzisiejszego dnia.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Ugo Humbert - Denis Shapovalov
Zwycięzca: Denis Shapovalov @ 1,31
Handicap setowy: Denis Shapovalov (-1.5) @ 1.89
Betfan

Przejście z kortów Flushing Meadows (czyli najszybszą nawierzchnie twardą) na rzymskie korty Foro Italico (czyli najwolniejsze korty ziemne) to chyba największy kontrast jeśli chodzi o nawierzchnię kortów. Dlatego ofensywnym graczom wychowanym na amerykańskim betonie w Rzymie nie jest łatwo, i Shapovalov też tu nie jest w swoim żywiole. Ale na szczęście gra się tak jak rywal pozwala, a po wczorajszych popisach Humberta mam wrażenie że Kanadyjczykowi nie mógł się trafić łatwiejszy rywal. Humbert wczoraj spotkał się z dołującym Fogninim i niestety był to pokaz nieudolności i błędów z obu stron. Fog od miesięcy bez formy, więc tu jego kopanie się po głowie nie dziwi, ale Humbert dostosował się do poziomu rywala i tak sobie grali przez dwa długie wyrównane sety (7-5 7-6). O poziomie gry obu graczy najlepiej świadczy fakt, że pierwsze 6 gemów meczu to były przełamania (w sumie 10 w całym meczu), czyli gorzej niż w wielu meczach pań. Dlatego przy ogarniętym zawodniku Humbert może być kopalnią punktów. Wystarczy pilnować swojego serwu i mecz sam się wygra, bo przy returnie na pewno pojawią się szanse na przełamanie. Dla mnie to największy pewniak dzisiejszego dnia.
Kompletnie się nie zgadzam. OK jedziemy od początku... Piszesz, że problemem może być przejście z kortów FM na FI to fakt, ale nie w tej fazie turnieju tutaj nie ma już to większego znaczenia. Po drugie Humbert na ziemi jest lepszy od Kanadyjczyka. Po trzecie i ostatnie wczorajszy mecz wcale nie stał na tak niskim poziomie jak opisujesz. Mecz 50/50 jak grać kogoś w tym meczu to na Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Część i czołem,

Nie wiem czy ktoś ma podobne odczucia, ale mam wrażenie, że dziś nasze "Chuherko" - Hurkacz odpali.

Wiem, że w formą u Hubercika słabo w tym sezonie, ale też zawsze było tak, że jego gra rosła z klasą rywala. Dziś rywalem będzie 28 letni Schwartzman, który jak dla mnie pod względem psychiki jest najsłabszym tenisistą w z czołówki ATP. Wiele razy widziałem już jak przegrywał wygrane mecze, gdzie działy się cyrki nie z tej ziemi. Nie pomaga mu też nie najlepszy jak na męskiego tenisa serwis. Oczywiście Argentyńczyk nadrabia techniką i dużym zaangażowaniem, dobrym poruszaniem się po korcie i utrzymaniem wymiany. W poprzedniej rundzie w Rzymie, słaby występ przeciwko miernemu na ziemnej nawierzchni Milamnnowi, wcześniej w Austrii porażka 0-2 z dużo niżej notowanym Serbem Djere.

O Hurkaczu natomiast ciężko jest coś pisać w tym sezonie, lecz 2 poprzednie mecze w Rzymie mogą wlać nieco nadziei na to, że coś w tym sezonie być może jeszcze ugra. Wczoraj pokonał na pewno lepszego rywala niż Schwartzman. Widać było u Huberta poprawę w serwisie i przede wszystkim w końcu większą pewność siebie w punktach kluczowych ( set pointach, break pointach itp). Pokazał kilka fajnych agresywnych zagrań i mam wrażenie, że jak dziś utrzyma poziom z wczoraj to spokojnie może powalczyć z rywalem.

Kursy lekko przesadzone na Argentyńczyka. Bardziej bym się tu skłaniał w kierunku stosunku 1.7 do 2.1. Myślę, że Hurkacz dziś powalczy o wygraną.

Hurkacz win @2,64
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Shapovalov vs Dimitrov @ 2 @ 1.95 Kanadyjczyk dziś lepszy, chciało mu się bardziej...

Czy do trzech razy sztuka? Dziś udało się złapać Dimitrola na livie po 4,35 i jutro próbuję również w jego kierunku po raz trzeci na tym turnieju. Fajnie wyciągnął dziś ten mecz z Sinnerem i widać było dużą mądrość i jakość w niektórych zagraniach. Jeśli utrzyma poziom to myślę powinno wystarczyć to na młodego Kanadyjczyka, któremu również umiejętności nie brakuje aczkolwiek uważam, że nie jest tak cierpliwy jak Bułgar co mam nadzieję wpłynie na skuteczność w ważnych momentach i kluczowych punktach. Poza tym wyżej cenię jego skilla i potencjał, i jak dla mnie "głowa" stanowi jego największy problem i przeszkodę w osiąganiu lepszych rezultatów i sukcesów. Do tej pory Panowie spotykali się dwukrotnie i Bułgar radził sobie w tych spotkaniach także wie co gra Kanadyjczyk i umie się temu przeciwstawić. Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Djokovic - Koepfer(+7.5gema) 2 @1.39 Unibet

Taki ciekawy kurs znalazłem.Niemiec ŚREDNIEGO WIEKU gra świetny turniej czego póki co nie można powiedzieć o Serbie. Prawdę mówiąc jestem w szoku, że Krajinovic wczoraj nie skubnął mu seta, no ale to są te detale i mocna głowa która zdecydowanie jest po stronie Novaka. Patrząc na ten mecz wydaje mi się że ugranie w najgorszym przypadku przez Niemca 5ciu gemów nie powinno być problemem, szczególnie że Novak nie należy do tenisistów którzy zmiatają z kortów swoich przeciwników jak Nadal gdy tylko mają taką możliwość. Trzeba przyznać że doświadczenie i technika będzie zdecydowanie po stronie Djokovica, turnieju wkracza w decydującą faze i nie raczej nie widzę szans na wygraną Koepfera, ale takie handi myślę że pokryje bez problemów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Młody Niemiec
Nie chce żeby wyszło że się czepiam ale Niemiec ma 26 lat. Według moich kryteriów młodym graczem jest Alliassime czy Shapovalov. Młodsi od Koepfera są choćby Rublow, Medvedev czy Tsitsipas. To że nic nie osiągnął w ATP nie znaczy że jest młody i ma jeszcze czas.

Tu wszystko będzie zależeć od Djokovica i tego jak podejdzie do tego meczu. Piszesz że Djokovic nie gromi swoich rywali. Caruso który na cegle jest lepszy od Niemca ugrał właśnie 5 gemów. Nie tak dawno w US Open Dzumhur w 3 setach wygrał 6 gemów, a Struff 7. Wiadomo że nie będzie Serb każdego seta grał na maksa i wygrywał do zera czy jednego ale gdy jest w dobrej dyspozycji dnia to chce skończyć mecz jak najszybciej, do tego faza turnieju już jest kluczwa i mecz z Nadalem na horyzoncie.

Typu nie neguję i życze powodzenia ale argumenty typowo pod typ.
Pozdrawiam
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Samo granie takiego HA +7.5 po kursie 1.39 przeciwko Nole to głupota ale niech mu wejdzie. Kurs kompletnie nie do gry.
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Tyle pisania i debat nt. meczu Fognieniego, a brakuje najwazniszej informacji, ze to pierwszy turniej Wlocha po operacji, ktora przebyl podczas przerwy pandemicznej. Ubieglotygodniowego wypadu do Kitzbuhel, gdzie przegral 1-6 2-6, bo tego raczej udzialem w turnieju nazwac nie mozna, co najwyzej statystowaniem.
To czemu tej informacji nie podałeś nam przed meczem ?


Dla mnie shapo dzisiaj bierze mecz , wszyscy się rzuca na Diego bo odjebal nadala ale drugi raz nie zagra tego samego meczu jak to w tenisie zazwyczaj , zresztą Denisowi nie brakuje nic żeby dziś wygrać bo motywacja będzie na pewno duża .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
A czy to jest jakas tajemnica poliszynela? Ta informacja jest ogolnodosteona od konca maja, ze Wloch przeszedl opracje kostek u obydwu nog z koncem maja. A na tym forum tez sie pojawiala, tyle ze nie w tym obecnym tygodniu. Przejrzyj wstecz, znajdziesz.


Czasami trzeba coś po prostu wiedziec. Ja mam swoje zycie i nie bede monitorwac caly dzien forum bukmacherskiego, co kto napisal i przy pierwszej okazji cos prostowac lub uzupelniac. Chyba pomyliles mnie z mama, ktora bedzie prowadzic dziecko za raczke. Czy chusteczke pod nos tez podstawic? I tak z rana trzeba czytac kolejne malo inteligentne komentarze. Czasami to naprawde rece opadaja, gdy czlowiek sie zaloguje, a tam wywoluja go do tablicy, bo komus sie nudzi. Serio, nie wiem po co to komu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Czyli jednym słowem nie ma sensu tu cokolwiek pisać bo jaki to ma sens ? Ja też mam swoje życie i nie mam czasu monitorować wszystkiego co się dzieje w tenisie , dlatego myślałem że może na tym forum które niby uważane jest za największe będą jakiekolwiek informacje . Napisałeś o tych kontuzjach chyba tylko po to żeby dopierdolic tym co pisali że fog wygra bo inaczej nie umiem tego nazwać kiedy ktoś pisze takie rzeczy w trakcie meczu gdzie widac ewidentnie że gość którego typowalismy gra kaszane(no bo przecież jakby go jechał 6:0 6:0 to założyłbym się że nie podzielił byś się z nami tutaj ta cena informacja) ale wiem wiem nie monitorujesz akurat miałeś czas wtedy coś napisać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom