>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Rzym - 14.09.2020-21.09.2020

Status
Zamknięty.
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Dajcie spokój. Nikt nikogo tutaj nie będzie prowadził za rączkę tak jak to napisał już wyżej dx2. Trzeba było poszukać samemu na forum wpisując nawet frazę Fognini. Wszystko każdy chce mieć na tacy wyłożone. Zamiast teraz jeszcze podziękować i na najbliższą przyszłość będziecie mieć taką wiedzę to rzucacie się bez potrzeby. Wracając do typowania to może oprócz pretensji w postach podacie jakieś swoje typy i przemyślenia?

Djokovic - Ruud / -21,5 gema / 1,74 iforBet

Myślę, że po wczorajszym meczu gdzie było widać przestoje w grze Djokovica, dzisiaj już będzie chciał szybko zakończyć sprawę i skupić się na tym żeby wziąć cały turniej w Rzymie. Podejrzewam że w pierwszym secie nie zobaczymy nawet dobrej gry ze strony Ruuda tak samo jak to miało miejsce wczoraj przy potyczce z Berretinim. Gdyby nie gorąca głowa 24 letniego włocha to on by był teraz przeciwnikiem Novaka. Casper niski % pierwszego serwisu bo jedynie 59% nie zwiastuje niczego dobrego. Wygrane piłki z pierwszego to 75% (46/61) i z drugiego podania 55% (23/42) nie wystarczą na Djokovica.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Oglądam Turniej w Rzymie i przed półfinałami wiem jedno. Ten turniej wygra Djokovic i myślę że taki typ jest wart zagrania.
W półfinale czeka solidny Rudd, grał dobry tenis z Beretinim ale na Serba to za mało. Djokovic dzięki swojemu returnowi pokaże Norwegowi miejsce w szeregu. Nie będzie raczej zabaw z poprzedniej rundy. Serb będzie chciał wygrać ten mecz jak najszybciej.

W finale Djokovic spotka się prawdopodobnie z jednym realnym przeciwnikiem. Diego Schwartzman zagrał dobry mecz Nadalem to trzeba przyznać, ale z drugiej strony Hiszpan nie prezentuje najwyższej formie. Argentyńczyk może również mieć ciężką przeprawę z Shapovałovem który wygląda tu bardzo dobrze.

Djokovic jak dla mnie będzie tu bardzo mocno zmotywowany, po tym co stało się na US Open. Z czwórki tenisistów którzy pozostali jest w najlepszej formie. Oczywiście mecz Finałowy Djokovic Schwartzman nie będzie spacerkiem, Panowie ze sobą już grali na ziemi i były to wyrównane spotkania, ale górą był Serb.

Typ Djokovic wygra ATP Masters Rzym
Kurs 1.37.
Bukmacher Forbet.

Kurs solo oczywiście nie powala ale do jakiegoś ako warte dodania.
 
Ostatnia edycja:
wojtii1 76

wojtii1

Użytkownik
Osobiście uważam, że shapovalov wygra ten mecz o ile serwis będzie siedział. Diego powinien oglądać dzisiejszy półfinał z przed telewizora, niestety Hubert nie wytrzymał. Po wygraniu z Rafą, dzisiaj porażka.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Ja z kolei pograłem zwycięstwo Schwartzmana 2-1. Myślę, że zwycięstwo z Nadalem nie pójdzie na marne. Młody Kanadyjczyk groźny, ale z uwagi na to, że ma jedno spotkaanie rozegrane więcej, a ostatnie dwa odbyło się na dystansie 3 setów to świeżości może brakować. Mam nadzieję, że wybiegany i regularny Diego odda mu seta ale jednak zwycięży.. zobaczymy
Co za rollercoaster... co za kaaawał Meczu!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kalii94

Użytkownik
Schwartzman gra na 6:6 w 2 secie trafia idealnie w linie a sędzia "out". Nie rozumiem tego że w dobie tak rozwiniętej technologii są takie błędy podczas meczu tenisa na takiej imprezie i na takim etapie rozgrywek.
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Novak Djokovic - Diego Schwartzman
2 handicap + 4.5 gemów, Etoto 2.30

Djokovic bardzo zmotywowany aby wygrać finał w Rzymie i zatrzeć plamę na honorze po US Open plus finał, więc nie ma żadnego odpuszczania. Kogo on tutaj pokonał po drodze? Caruso, Krajinovic, Koepfer czy Ruud? Ekipa typowo do pokonania i innego wyniku nie powinniśmy się spodziewać. Największym zaskoczeniem mogła być stara seta z Niemcem. Oczywiście, że Serb jest faworytem ale moim zdaniem łatwo nie będzie.

Po drugiej stronie Argentyńczyk, który też jest mega napędzony po pokonaniu pierwszy raz w życiu Nadala na mączce i to w stosunku 6:2, 7:5. Z pewnością Diego miał trudniejszych przeciwników,mimo iż nie było ich sporo. Pamiętajmy, że kotry ziemne to ulubiona nawierzchnia Schwartzmana a Djokovica wręcz przeciwnie. Jeśli w ogóle można powiedzieć, że Nole gdzieś gra słabiej. No ale takie są fakty, on czuje się najlepiej na hardzie. Tak jak wspomniałem wcześniej faworytem jest Serb. Panowie grali ze sobą 4 razy i jest 4:0 dla wyżej notowanego, gdzie kilka meczów było dawno temu. Na clayu grali dwukrotnie i padały wyniki 3:2 podczas Roland Garoos czy w tamtym roku w tym turnieju 6:3, 6:7, 6:3. Czyli mecze wyrównane . W trakcie pandemi pada dużo dziwnych wyników swoją drogą. Według mnie Diego dzisiaj mocno powalczy i ma szansę na wygraną dość sporą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom