>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tak prosty algorytm generujacy wynik meczu...

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... że się sam dziwię 😲

Nie znaczy to, że zda egzamin.
Post automatycznie złączony:

1. Kufstein - Kitzbuhe 1X (1,44) 0:2 ale też gospodarze z czerwoną kartką...
Post automatycznie złączony:

2. Östers - Trelleborgs 1 (1,85) 1:0
Post automatycznie złączony:

3. Tromsø - Lilleström X2 (1,75) 0:1
Post automatycznie złączony:

4. Vestmannaeyjar - Leiknir F. 1 (1,27) 0:0 Trochę już trwa ale jest bezbramkowy remis. Daję z braku laku, żeby było dziś...
Post automatycznie złączony:

5. SAK 1914 - USK Anif X2 (1,55) 0:4 Podobnie jak wyżej, trwa i bez bramek...
Post automatycznie złączony:

6. Saalfelden - Johann X (4,15) 2:0 Jak wyżej. Ciekaw jestem czystego remisu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Algorytm nie otrzymuje wyników historycznych. Nie otrzymuje danych w postaci kursów. Prosta formuła wzięta z czapy albo z aktualnej weny. Zapisana w arkuszu kalkulacyjnym. Przecież jej tutaj nie odkryję :cool: publicznie. Wypada wierzyć mi na słowo, że ten algorytm jest. I, że zapisany w formie programu i jest już narzędziem. Inna alternatywa to oczywiście taka, że go nie ma a prognozy są moje (one i tak czy tak, są moje).

Niektóre typy zabezpieczyłem podpórkami ale i tak jasno będzie widać jak by to było bez podpórek...
Post automatycznie złączony:

7. Cerrito - Tacuarembo 1X (1,24) 3:1 fakt, że goście z dwiema czerwonymi kartkami...
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
8. Al Batin - Al-Taqadom 1X (1,12) 1:0
Post automatycznie złączony:

9. Al Jeel - Al Ansar (1X) 2:1 Nie znalazłem kursu... Daję go z sufitu: 1,30
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jak zwykle, daruję sobie w ogóle prognozę czystych remisów. Ten jeden czysty remis dzisiaj prognozowany to był wyjątek. Wziąwszy to pod uwagę, algorytm sprawuje się póki co bardzo dobrze. Co prawda po niewielkiej liczbie spotkań na razie. Do tego należy wziąć pod uwagę, że cześć spotkań była z lig dość egzotycznych. Co by było gdybym nie podparł niektórych typów dwudrogowo? Czy prognoza szła w dobrym kierunku? Moim zdaniem, tak.
Post automatycznie złączony:

10. Racing Montevideo - Albion X2 (1,57) 1:1 A było tak, że Goście stracili bramkę i zaraz po tym grali w osłabieniu. Mimo to odrobili straty więc prognoza uratowana (Gospodarze otrzymali czerwo ale dopiero w doliczonym czasie gry). Można gdybać czy bez zakłóceń w postaci kartki Albion strzeliłby gola na wagę zwycięstwa ale nie jest to nieprawdopodobne...
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Algorytm nie otrzymuje wyników historycznych. Nie otrzymuje danych w postaci kursów. Prosta formuła wzięta z czapy albo z aktualnej weny. Zapisana w arkuszu kalkulacyjnym. Przecież jej tutaj nie odkryję :cool: publicznie. Wypada wierzyć mi na słowo, że ten algorytm jest. I, że zapisany w formie programu i jest już narzędziem. Inna alternatywa to oczywiście taka, że go nie ma a prognozy są moje (one i tak czy tak, są moje).

Niektóre typy zabezpieczyłem podpórkami ale i tak jasno będzie widać jak by to było bez podpórek...
Post automatycznie złączony:

7. Cerrito - Tacuarembo 1X (1,24) 3:1 fakt, że goście z dwiema czerwonymi kartkami...
pytanie mam. skoro algorytm nie otrzymuje wynikow historycznych, nie otrzymuje danych w postaci kursow to czy nie mozna sprawdzic czy dziala na podstawie meczow historycznych? wieksza proba w krotszym czasie i wszystko wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...) czy nie mozna sprawdzic czy dziala na podstawie meczow historycznych? wieksza proba w krotszym czasie i wszystko wiadomo.
Oczywiście, że można :) i jest to spostrzeżenie jak najbardziej słuszne. Mógłbym to zrobić w zaciszu. Jednak gdy zrobię to publicznie i na spotkaniach bieżących, to będzie bardziej wiarygodne. Przy tym, jeśli ktoś w trakcie podawanych prognoz skorzysta, trafi i zatopi to przynajmniej jakiś pożytek realny będzie.
No i ten smaczek oczekiwania :D na wynik...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A robiłeś to na takiej próbie? Sa tutaj ludzie, którzy testowali na sucho a później w temacie potwierdzali swoje testy realnie. Czy to pierwszy test w historii?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie licząc kilkunastu spotkań poza Forum to pierwszy test w historii tego algorytmu. Wyniki tych kilkunastu meczów, w których go testowałem poza Forum zachęciły mnie do założenia tematu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
11. Confianca - Avai 1X (1,32) 2:2 Jednak utrzymany remis mimo czerwa dla Gospodarzy...
Post automatycznie złączony:

12. Cerro Porteno - Nacional Asuncion 1X (1,01) 1:0 Jak widać to raczej z braku w tym momencie meczów i dla próby niż dla ewentualnego zysku...
Post automatycznie złączony:

13. Sunshine Coast Wanderers - Brisbane City 1X (1,33) 3:0
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
14. A. Salzburg - Seekirchen 1X (1,41) 1:3
Post automatycznie złączony:

15. Grodig - Wals-Grunau X2 (1,28) 3:1
Post automatycznie złączony:

16. Bregenz - RW Rankweil 1X 6:1 Nie mogę znaleźć kursu. daję z czapy: 1,30
Post automatycznie złączony:

17. Olimpic Sarajevo - Sarajevo X2 (1,08) 1:3
Post automatycznie złączony:

18. Melipilla - Cobreloa X2 (1,57) 1:1
Post automatycznie złączony:

19. S. Morning - Arica 1X (1,32) 0:1
Post automatycznie złączony:

20. Palestino - Deportes Iquique 1X (1,22) 2:0
Post automatycznie złączony:

21. Qingdao Huanghai - Chongqing Lifan X2 (1,30) 0:3
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
22. Tianjin Teda - Shijiazhuang 2 (1,98) 1:1
Post automatycznie złączony:

23. El Gounah - Smouha 2 (2,97) 1:2 Gospodarze z czerwienią ale prognoza była zdecydowaną dwójką więc tylko powiem: ta czerwona kartka nie mogła zmienić wyniku spotkania jeśli uważamy, że prognoza wyniku jest prawidłowa :)
Post automatycznie złączony:

24. Wadi Degla - Pyramids 1X (1,99) 0:2
Post automatycznie złączony:

25. Fuerza A. - Nueve de Octubre X2 (2,08) 0:0
Post automatycznie złączony:

26. Flora U21 - Vandra Vaprus 1X (1,16) 4:1
Post automatycznie złączony:

27. Tu było zdublowane spotkanie Flora U21 - Vandra Vaprus
Post automatycznie złączony:

28. AC Kajaani - Mikkeli 1X (1,34) 0:0
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
29. KTP - Gnistan 1X (1,11) 4:0
Post automatycznie złączony:

30. MuSa - SJK Akatemia 1X (1,16) 3:2
Post automatycznie złączony:

31. Grindavik - Leiknir 1 (2,62) Mecz jutro, prognoza nieważna
Post automatycznie złączony:

32. Keflavik - Fram X2 (2,25) Tak przy okazji dodam, że to mecz na szczycie... Mecz jutro, prognoza nieważna
Post automatycznie złączony:

33. Thor Akureyri - Olafsvik X2 (2,00) 1:0
Post automatycznie złączony:

34. Throttur - Afturelding 1X (1,60) 1:2
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
35. Tokyo - Oita 1X (1,22) 2:3
Post automatycznie złączony:

36. Sagan Tosu - Sapporo 1X (1,48) 0:2
Post automatycznie złączony:

37. Yokohama M. - Shimizu 1X (1,18) 1:0
Post automatycznie złączony:

38. Omiya Ardija - Avispa Fukuoka X2 (1,59) 0:1
Post automatycznie złączony:

39. Tobol - Ordabasy 1X (1,47) 0:4
Post automatycznie złączony:

40. Busan - Gangwon 1X (1,54) 1:2
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
41. Incheon - Seoul 1X (1,53) 1:0
Post automatycznie złączony:

42. Suwon - Pohang X2 (1,32) 0:0
Post automatycznie złączony:

43. Daegu - Seongnam X2 (1,73) 3:2
Post automatycznie złączony:

44. FK Liepaja - Spartaks X2 (1,58) 3:2
Post automatycznie złączony:

45. Tanger - FAR Rabat 1X (1,49) 1:1
Post automatycznie złączony:

46. Wydad - Raja Beni Mellal X2 (2,49) 3:0
Post automatycznie złączony:

47. Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo 1X (1,45) 1:1
Post automatycznie złączony:

48. KS Wiązownica - Stal Kraśnik X2 (1,48) 0:1
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
49. Brage - GAIS X2 (2,05) 2:1
Post automatycznie złączony:

50. Degerfors - Dalkurd X2 (2,84) 2:1
Post automatycznie złączony:

51. Halmstad - Umeå X2 (2,44) 4:0
Post automatycznie złączony:

52. Jonkopings - Orgryte X2 (2,01) 2:0
Post automatycznie złączony:

53. Sundsvall - Akropolis X2 (1,91) 1:2
Post automatycznie złączony:

54. IFK Malmo - Frölunda X2 2:1 Nie znam kursu
Post automatycznie złączony:

55. Rentistas - River Plate 1X (1,27) 2:1 Mecz jest oznaczony jako niezakończony przy stanie 0:0 wiec prognozuję...
Post automatycznie złączony:

56. Debreceni EAC - Kazincbarcika X2 ( 1,63) 0:1
Post automatycznie złączony:

57. Dorogi - Szentlorinc 1X (1,22) 0:0
 
Ostatnia edycja:
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
58. Soroksar - Haladas X2 (1,47) 2:1 Czerwo gości
Post automatycznie złączony:

59. Kaposvar - Debrecen 1X (1,60) 1:3
Post automatycznie złączony:

60. Ajka - Siofok X2 (1,63) 1:1
Post automatycznie złączony:

61. Győr - Bekescsaba X2 (1,58) 0:0
Post automatycznie złączony:

62. Nyiregyhaza - Csakvari X2 2:1 Nie znam kursu
Post automatycznie złączony:

63. Pecsi - Budaorsi 1X (1,29) 0:1
Post automatycznie złączony:

64. Vasas - Szolnoki 1X (1,16) 1:1
Post automatycznie złączony:

65. Honved II - ESMTK Budapest 1X 3:5 Nie znam kursu
Post automatycznie złączony:

66. Bicskei - Komaromi VSE X2 2:1 Nie znam kursu
Post automatycznie złączony:

Na zakłócenie prognozy mają wpływ czerwone kartki i drukowane mecze. Tak więc ewentualne prawidłowe wytypowanie wyniku dla spotkań w ligach niepewnych oraz dla egzotycznych wynalazków, których jest trochę (choćby i powyżej) można uznać za sukces.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na zakłócenie prognozy mają wpływ czerwone kartki i drukowane mecze. Tak więc ewentualne prawidłowe wytypowanie wyniku dla spotkań w ligach niepewnych oraz dla egzotycznych wynalazków, których jest trochę (choćby i powyżej) można uznać za sukces.
pytanie mam xd jaki wyplyw na zaklocenie prognozy maja czerwone kartki i drukowane mecze? negatywny czy pozytywny ? bardzo ciekawi mnie twoja odpowiedz :)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
pytanie mam xd jaki wyplyw na zaklocenie prognozy maja czerwone kartki i drukowane mecze? negatywny czy pozytywny ? bardzo ciekawi mnie twoja odpowiedz :)

Negatywny. Czerwone kartki powodują zakłócenie w liczbie i konfiguracji osób w obrębie boiska - co nie jest bez wpływu na obraz i wynik spotkania. Gdyby czerwona kartka była sytuacją powtarzalną, jakąś stałą meczową, którą można uchwycić a nie sytuacją wyjątkową, nie sprawiałaby problemu podczas prognozowania. A drukowane wyniki są po prostu dla algorytmu nieuchwytne bo matematyczny zapis liczbowy spisany w arkuszu kalkulacyjnym nie uchwyci myśli drukarzy.

Piszę z perspektywy tylko i wyłącznie mającej na uwadze konstrukcję narzędzia. Dla mnie jako człowieka sytuacja z czerwonymi kartkami oraz sytuacja z ustawianymi meczami to możliwość do wykorzystania i zarobienia.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Negatywny. Czerwone kartki powodują zakłócenie w liczbie i konfiguracji osób w obrębie boiska - co nie jest bez wpływu na obraz i wynik spotkania. Gdyby czerwona kartka była sytuacją powtarzalną, jakąś stałą meczową, którą można uchwycić a nie sytuacją wyjątkową, nie sprawiałaby problemu podczas prognozowania. A drukowane wyniki są po prostu dla algorytmu nieuchwytne bo matematyczny zapis liczbowy spisany w arkuszu kalkulacyjnym nie uchwyci myśli drukarzy.

Piszę z perspektywy tylko i wyłącznie mającej na uwadze konstrukcję narzędzia. Dla mnie jako człowieka sytuacja z czerwonymi kartkami oraz sytuacja z ustawianymi meczami to możliwość do wykorzystania i zarobienia.
a nie neutralny :) patrzac na srednie kursy na czerwona kartke w meczu to sytuacja z kartka meczowa jest sutuacja powtarzalna w pewnym okresie czasu a nie wyjatkowa i moze warto ja wpisac w algorytm w koncu to tez jakas wartosc. nie wiem jaki procent meczow jest ustawiony to tutaj sie nie wypowiem, ale byc moze historyczne wyniki dalyby odpowiedz na to czy mecz jest ustawiony czy nie.
 
Do góry Bottom