>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Filmy, które polecacie.

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 19 listopada 2019 10:10 przez kombajnThree Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) | Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Dramat | Prod.: USA, Wielka Brytania

Film obsypany nagrodami. Pozycja obowiązkowa.
... pozycja obowiązkowa szczególnie dla częstych bywalców tego forum o poglądach narodowych lub skrajnie nacjonalistycznych... I to piszę naprawdę bez złośliwości bo może po tym filmie nad czymś się zastanowią... Wiedziałem, że to film bardzo dobry, ale po jakiś 2 latach od obejrzenia stwierdzam, że to coś więcej niż tylko "bardzo dobry".

Kino to jest moje drugie, a właściwie pierwsze hobby po bukmacherce więc moja lista mogła by być naprawdę długa więc tak z pamięci wybiorę parę filmów, które są naprawdę warte polecenia:

1. Forrest Gump - film pod każdym względem rewelacyjny
2. Atlas Chmur - najlepszy film dla mnie ostatnich 10 lat
3. Ojciec Chrzestny, Człowiek z Blizną - najlepsze filmy mafijne
2. Uniwersum Marvel - dla efektów, ale również wbrew opinii wielu krytyków i znanych reżyserów uważam, że wcale nie ma bardzo spłyconej fabuły i pokazuje wiele ciężkich wyborów i problemów
3. Z polskiego kina - bezwzględnie wszystkie filmy Wojtka Smarzowskiego - każdy kolejny lepszy od poprzedniego. Wczoraj obejrzałem "Kler" i to naprawdę bardzo dobry film pominąwszy nawet kwestię drażliwego tematu to świetnie zagrany i zrealizowany... "Wołyń" to klasa sama w sobie.. "Drogówka" i "Pod mocnym aniołem" - też dobre filmy
4. Pianista Polańskiego - dla mnie chyba najlepszy film o okresie okupacji, lepszy nawet od Listy Szindlera, którą też zresztą mogę zaliczyć do listy najlepszych filmów
5. Komedie to dla mnie chyba najlepszy "Kłamca, Kłamca" i wszystkie filmy z Carreyem, ale też lubię Bena Stillera i Adama Sandlera. Ostatnio uśmiałem się na Sposobie na Blondynkę. Ze starszych - Żandarmi z De Funesem
6. Historyczne to Braveheart - absolutne arcydzieło
7. Fantasy to oczywiście Władca Pierścieni i Hobbit no serial "Gra o Tron" - to najlepsze pozycje z całego gatunku
8. s-f to chyba Matrixy, ale jako, że to mój ulubiony gatunek jest wiele więcej

Dużo tego jest, naprawdę dużo... Po wielu latach stwierdzam, że ponieważ jest tyle do obejrzenia filmów i seriali niezwykle ważna jest selekcja bo szkoda czasu na słabe filmy... Nie będziemy w stanie obejrzeć w czasie naszego życia wszystkiego więc ważne żeby dokonywać selekcji...
 
 
elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
Ja od siebie polecam film Siedem kul. Wyśmienita gra aktorska i fabuła która trzyma do samego końca. Historia taka nie Amerykańska że aż miło się ogląda. 
 
mrsmith 90,9K

mrsmith

Użytkownik
The professor
Ucieczka z Pretorii
Sekretna obrona
Przeklęta dzielnica
Stander z Johanesburga
Sand castle
12 gniewnych ludzi
Suburra
Burn out
Takers
Shallow
 
Ostatnia edycja:
jutuber 0

jutuber

Użytkownik
Swoich nie można polecać? 😎 Żartuję. Ostatnio oglądałem i polecam:
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Swoich nie można polecać? 😎 Żartuję. Ostatnio oglądałem i polecam:
Wszystko to jest zwykła propaganda dla Ciemnogrodu....
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Tak na szybko

Oczy szeroko zamknięte, Truman Show, Matrix I, Seksmisja i ten film jak CIA werbuje agenta samobójce poprzez ogłoszenie w gazecie, byla to mała produkcja ale jara ;) (nie pamiętam tytułu)
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
filmy które podałeś wiadomo że są zajebiste i dają do myślenia ale nie każdy dobry film musi być na rozkmine
Filmy które podałem mają celowy przekaz na zamówienie systemu, oni nam tak pokazują to że dymają nas, grają o tym filmy a co niektórzy nie wiedzą o co Kaman....
A filmy o super agentach, policjantach czy lotach w kosmos mają zakłamywać rzeczywistośc, zwykła celowa manipulacja o czymś nierealnym na świecie

Koleś który nagral film o obozach fema w USA dla zbuntowanych "popełnił samobójstwo" a wcześniej "zabił" swoją rodzinę, film nigdy nie miał premiery. Ostrzegano go ze to nie może ujrzeć światła dziennego, nigdy nie ma przypadkowych filmów
 
mrsmith 90,9K

mrsmith

Użytkownik
Manipulacja to norma tylko co to zmienia? Ta wiedza jest przecież bezużyteczna z Twojej (naszej) pozycji.
Rewolucji z pięknymi hasłami na świecie było już zylion i każda kończyła się tak samo.
Pomijam oczywiście fakt, że wszystkie były ustawione. Zwykła zmiana instytucji zarządzającej systemem.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Manipulacja to norma tylko co to zmienia? Ta wiedza jest przecież bezużyteczna z Twojej (naszej) pozycji.
Rewolucji z pięknymi hasłami na świecie było już zylion i każda kończyła się tak samo.
Pomijam oczywiście fakt, że wszystkie były ustawione. Zwykła zmiana instytucji zarządzającej systemem.
W Wenezueli była prawdziwa bitka jak ludziom odebrano wszystko po obaleniu Wielkiego Che.... Tak samo Żółte Kamizelki to Real Protest, ale pseudo epidemia wszystko rozwaliła + protest 2.5 mln ludzi w Hongkongu...

Cały świat musi się zatrzymać aby dało to efekt, jednak przekupiona Milicja, Prokuratura itp będzie bronić swoich przywilejów otrzymanych przez system i stanie zawsze przed szarym obywatelem dla własnych korzyści...
 
Do góry Bottom