>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nie tym sie nie martw - nie będzie niżej. Tam jednak jest Misiek i Swidnicki - serio mocniej niz do 1,9 nie spadnie . Krakowiak wygrywa umiejętnościami i blokowaniem czasem dobrym - natomiast Tonder (jesli on a nie Pawliczak, ale podobno Tonder)ma z reguły motorki ustawiane na super szybki start .....ale jak będzie naprawdę zobaczymy za 30 minut :)

22bet/365 i inne klony wystawiaja przed pierwszym biegiem kursy na pierwsze 2/3 biegów - widzisz moment startowy w pierwszym biegu kto wygrywa i możesz spokojnie grac 2-bieg wtedy , nie masz blokady kursu (nie wiem jak nasi - ale z tego co pamietam sts tez nie blokował tego nigdy )
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Nie tym sie nie martw - nie będzie niżej. Tam jednak jest Misiek i Swidnicki - serio mocniej niz do 1,9 nie spadnie . Krakowiak wygrywa umiejętnościami i blokowaniem czasem dobrym - natomiast Tonder (jesli on a nie Pawliczak, ale podobno Tonder)ma z reguły motorki ustawiane na super szybki start .....ale jak będzie naprawdę zobaczymy za 30 minut :)

22bet/365 i inne klony wystawiaja przed pierwszym biegiem kursy na pierwsze 2/3 biegów - widzisz moment startowy w pierwszym biegu kto wygrywa i możesz spokojnie grac 2-bieg wtedy , nie masz blokady kursu (nie wiem jak nasi - ale z tego co pamietam sts tez nie blokował tego nigdy )
Też gram live w sts ,ale oni mają teraz kurs 1,67 i on może tylko spaść troszkę a do tego jeszcze idzie podatek a więc wyjdzie jakieś 1,5-trochę mało jeśli mam grać ba młodzieżowców
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
trynek85 - to za mało zdecydowanie - jeśli zdąże to napisze Ci uczciwe kursy jak tylko wystawią . Po tym co masz nie opłaca się w dłuższym terminie zdecydowanie - to złodziejstwo ostre mówiąc uczciwie :(
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
sts 2 bieg juz 1,4 na ZG !! złodziejstwo serio - nie do gry

ps: sts ma dobrego analityka , więc jesli dostanę wiecej w sieci pogram chocby na podstawie jego wiedzy

zestaw 2 juz wiadomo - ale mi to nic nie mówi , ma ktos program ? chyba juniorzy z 1/3 Falubaz
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
pierwsze pole wygrywa start tak jak pisałem - ale Vacul słaby (też jak pisałem ) i mamy efekt .....
Post automatycznie złączony:

Misiek 1 pole niestety jesli się nie mylę - a Świder mówi to co ja napisałem już dawno :)
Post automatycznie złączony:

2,4 ub daje na ZG w 2 biegu - value biore pomimo niekorzystnych pol
Post automatycznie złączony:

analityk z sts chuja sie jednak zna - to co napisałem 1 i 3 pole wygrywa start a Tonder szybszy od Kraka .....ale ja minus finansowy ostry
Post automatycznie złączony:

MJJ próba po 3.6 niska stawka

Nic już nie pisze bo co napiszę to efekt jak zawsze , serio ja sie nie nadaje do pisania na forum - Rysko strzelił MJJ bo ten liczył na 3 pkt zamiast bronic 2 pozycji .... drama
 
Ostatnia edycja:
L 3,1K

ledek

Użytkownik
pierwsze pole wygrywa start tak jak pisałem - ale Vacul słaby (też jak pisałem ) i mamy efekt .....
Post automatycznie złączony:

Misiek 1 pole niestety jesli się nie mylę - a Świder mówi to co ja napisałem już dawno :)
Post automatycznie złączony:

2,4 ub daje na ZG w 2 biegu - value biore pomimo niekorzystnych pol
Post automatycznie złączony:

analityk z sts chuja sie jednak zna - to co napisałem 1 i 3 pole wygrywa start a Tonder szybszy od Kraka .....ale ja minus finansowy ostry
Udało się 2 bieg na korzyść gości złapać na unibecie za @2.95. Jednak oferta nie powala, będę tylko próbował z tym 1 polem ;)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Odrabiam także nastepnym , ale UB max to 3 kurs po 211 pln bodaj (z innego kompa więc wkleje poźniej) ......

Po tym co widza wszyscy prebetowcy ....serio ktoś jeszcze wierzy w prebety w zuzlu ????

Protas zabił szybszego o klasę Krakowiaka który zrobiłby Ryszarda luzem .....
Magia Falubazu ...starcza na to co zwykle ...ale wyciagajmy wnioski !!! temu służy temat live!!!!!

JESLI FALUBAZ TAK SŁABY A CZĘSTOCHOWA TAKA MOCNA TO !!!!!!!!!!


GKM minus handi ...mega monster
Post automatycznie złączony:

Piotr Protasiewicz ...rozwala swoich juniorów - sorry za to co napisałem , ze Pepe to najbardziej parowy zawodnik Falubazu - Ja głupi , debil jednak jestem. Pepe dzis odwala swoich ...nie mam pojecia dlaczego ....unbelive

Teraz od Toninho wymagamy tylko zablokowania prostej ....co robi ...odsłania cała wewnętrzną ...joke ...wygrywasz start - twój koleszka blokuje zewnętrzną ....a Ty ......

Jesli wyjdę z tego meczu na plus ...to będzie wymagać cudu w postaci Ryszard na 0, max 1 ...al;e on 2 zrobi w swoim next biegu

a co do reszty ..... Panowie typujący pre ....no dziś nie macie szans napisania mi , ze warto stawiać pre .... przecież typy pre to jakiś dramat .... chyba , że karmimy buki :)

Live dzis- no dupy nie urwałem na bank - ale poza , uczciwie piszę !!!! Lindbaeck under - reszta total analityk 3-0 :((((

widze rezerwę z Antonio \:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Widzicie chyba, ze ten sport lepiej obstawiac live u ruska xD albo corocznego oczywiscie jak macie tam konta :p
Ten mecz Myszy - Zlomrex przypominal mi mecz z 2019 Zlomrex - Leszno wtedy tor byl jak wczoraj idealnie pod gosci :p

Jak dobrze pamietam Tyrion pisal o linii 10,5 na Woryne? Totalbet wystawil 7,5 w 5 startach xD kurs 1,90
Post automatycznie złączony:

Ehh na wygrana GKM w 1 biegu kurs 1,33 u ewinner spodziewalem sie kursu 1,5 ale tu 1,33 minus podatek nie do gry :D ale z ewinner polecam over 5,5 Milika po kursie 1,9 Milik wraca do formy i ostatnio zrobil tu 10 pkt a jechal w silnej Sparcie. Milik i Woryna tylko ta dwojka pewnie nawiaze walke z gospodarzami no i na plus ze na ewinner licza sie wszystkie starty to moze byc nawet tak ze Vaszka pojedzie 6 razy typu 2,1,1,2,1,0 :D
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dziś odpuszczam granie live bo będę w pracy,a zresztą dużą zagadką jest postawa Rybnika,do tego dochodzi fakt że w każdej chwili może być rezerwa Lamberta,choć nie liczę dziś zbytnio na niego.Zagrałem natomiast że Gkm będzie prowadził po 4 biegach min 8 pkt,w sts jest to po kursie 1,5.Co do samego typu to zaczynając od 1 biegu mamy Nickiego i Bjerre i pewnie rozstrzygną ten bieg w stosunku 4-2 lub nawet i 5-1,jadą na Batchelora dla którego to pierwszy wyścig w Ekstralidze i na Milika.Drugi bieg juniorów to bankowe zwycięstwo gospodarzy i to chyba nawet w stosunku 5-1,w trzecim ruszą liderzy i zwycięstwo powinien lekko ogarnąć Artiom ,za to Przemek objedzie Lebedevsa i mamy kolejne 4-2.W 4 moż choć nie musi być remis,bo Buczek zgarnie 3 pkt na marnym Szczepaniaku a i Lotarski może będzie lepszy od Tudzieża.Reasumując powinno to być tak :
1 bieg 4-2 pewne lub i 5-1
2 bieg 5-1
3 bieg 4-2
4bieg 3-3 lub nawet 4-2
Do tego gram dwie pary z pucharu Czech Krmcar (3 komplety w dotychczasowych turniejach)vs Smetana(10,12,10) i Malek(7,11,10)vs Hajek(5,6,6) i wychodzi nam prawie podwojenie stawki.Powodzonka
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Gdzie najlepiej łapać kursy na live? Gdzie fajną ofertę na żywo mają? Może jakieś mniej znane buki mają fajną ofertę. Na pewno Nordicbet nieźle stoi pod tym względem, ale limit 300 PLN na zawodnika, a jak wygrasz raz drugi to już możesz sobie za 0.90 PLN postawić... Możecie podawać zagraniczne buki, pomieszkuję zagranicą więc wszystko legalnie ;) Rzucam reputę za pomoc :)
 
Do góry Bottom