>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Witam pany po długiej przerwie nie było mnie z powodu obowiązków służbowych ale teraz przez to co mamy aktualnie to mam trochę wolnego czasu.I na początku pytam was jak myślicie czy ligi ruszą we wrześniu? Nie złe ruchy w KHL chyba UFA jak na razie najbardziej się osłabił. Jokerit i Kazań na plus ze wzmocnieniami .
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Transfery transferami. Interesująco wyglądają zmiany w organizacji rozgrywek. Czapka płac, ale nie tylko z górną granicą, ale też z dolną. Nie będzie można zawodnikom płacić mniej niż wyznaczona kwota. Co na pewno wyrówna poziom. CSKA złożyło wniosek do władz o zwiększenie limitu płac, ale został on odrzucony. Liga nie wydała akredytacji czołowym agentom, żeby uchronić ekspansję rosyjskich hokeistów na zachód. Jeśli znajdę więcej czasu to wypisze wszystkie ciekawostki na jakie udało mi się trafić.
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Transfery transferami. Interesująco wyglądają zmiany w organizacji rozgrywek. Czapka płac, ale nie tylko z górną granicą, ale też z dolną. Nie będzie można zawodnikom płacić mniej niż wyznaczona kwota. Co na pewno wyrówna poziom. CSKA złożyło wniosek do władz o zwiększenie limitu płac, ale został on odrzucony. Liga nie wydała akredytacji czołowym agentom, żeby uchronić ekspansję rosyjskich hokeistów na zachód. Jeśli znajdę więcej czasu to wypisze wszystkie ciekawostki na jakie udało mi się trafić.
Z przed chwili Da Costa (Loko)- przeszedł do Kazania
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zapomniałem dodać, że chodzą plotki na temat braku uczestnictwa Dynama Mińsk w kolejnym sezonie ze względu na brak funduszy i sponsorów.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zapomniałem dodać, że chodzą plotki na temat braku uczestnictwa Dynama Mińsk w kolejnym sezonie ze względu na brak funduszy i sponsorów.
ja czytałem gdzieś, że oprócz Admirała wszyscy gotowi do startu na nowy sezon, ale ciekawy jestem Dynama Mińsk, interesujący projekt się tam tworzył i z niezłym trenerem na ławce i myślę, że czapka płac może sporo dać taki klubom jak Żubry czy Czerepowiec, chociaż awans do play-off

Pytanie z innej beczki: czy uznano jakiegoś majstra z sezonu 2019/2020? Bo wisi mi zakład długoterminowy na końcowego zwycięzcę
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Według niektórych źródeł wznowienie rozgrywek planowane jest na lipiec. Ostatnie informacje jakie czytałem dotyczyły wycofania się z rozgrywania spotkań w Europie w tym roku.
O spotkaniach w Europie również czytałem informacje, trochę szkoda bo jak dobrze pamiętam to jedno spotkanie miało odbyć się w Pradze. Ciekawe jak to będzie z tym wznowieniem i co z nowym sezonem.
 
E 37,5K

emce15

Użytkownik
W sumie nie wiem, gdzie o to się zapytać, więc może tutaj. O co chodzi z liga pro ruskie 3x10 od dwóch dni odwołane. Związane jest to ze wzrostem zachorowań czy poprostu kończą swoje granie.
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Jako że ostatnio lekko mniej śledzę co się dzieję chciałbym aby ktoś tutaj napisał gdy zostanie podana informacja kiedy i jaka liga wraca do gry, dzięki z góry ;)
 
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
w końcu coś się dzieję <3
Post automatycznie złączony:

nieważne co pierwsze wystartuję NHL KHL MHL czy inna liga, już tak czekam na jakiś mecz live że emocje będą jak na finale stanleya przy wyniku 3-3 :D
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mimo braku zgody przedstawicieli kilku klubów NHLPA zaakceptowało 24-drużynowy format play offów. Powrót hokeja co raz bliżej.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak ktoś jest zainteresowany pakietem na nadchodzący sezon KHL to na stronie khl.ru jest przecena do 14 sierpnia. Full opcja wyniesie około 150 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
Witam panowie wracam po nieobecności tak na szybko bo muszę nadrobić zaległości Mińsk warto grać po 1.44? I drugie pytanie czy warto wchodzić 3.5 + w meczach Dynama ,Kazania i Jokerit ?
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jest może jakiś limit ile razy trener może robić „challenge” po golu w meczu w NHL i KHL? Czy teoretycznie można robić challenge bez konsekwencji po każdym golu? 🤔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jest może jakiś limit ile razy trener może robić „challenge” po golu w meczu w NHL i KHL? Czy teoretycznie można robić challenge bez konsekwencji po każdym golu? 🤔
Trener może robić challenge bez limitu jeśli po zdobytym golu przeciwnika ma podejrzenie, że był spalony lub przeszkadzano bramkarzowi. Nie wiem co z konsekwencjami, ale jeśli challenge jest inicjatywą trenera i jego podejrzenia są błędne to sadza zawodnika na ławce kar. Tylko nie wiem czy już po pierwszym challengu. Jak się dowiem to dam znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trochę ogłoszeń parafialnych. Jako, że wchodzimy w nowy rok postanowiłem trochę odświeżyć sposób funkcjonowania działu hokejowego.

* Nazwa tematu Dyskusja LIVE została zmieniona na Hokejowy Chat. Tak jak dotychczas będzie można tam pisać co ślina przyniesie na klawiaturę. Temat pierwotnie powstał w celu podawania typów hokejowych LIVE i komentowania spotkań w trakcie ich trwania, żeby nie zaśmiecać tematów głównych. Drugi punkt zostaje bez zmian natomiast typy LIVE można będzie podawać w działach tematycznych (KHL, NHL itp.) pod warunkiem, że zostaną one zaopatrzone w komentarz i w miarę solidne uzasadnienie (2-4 zdania), kurs, bukmachera i inne. Suche typy proszę podawać w dziale Typy na Żywo. Każdy typ bez uzasadnienia będzie usuwany. Wolałbym, żeby przy podawaniu typów nie kierować się tylko i wyłącznie livescorami. Jeśli oglądasz mecz i podejrzewasz, że proponowane zdarzenie ma szansę wejścia - uzasadnij swój wybór i podaj typ. Należy pamiętać, że główną ideą forum jest pomaganie sobie nawzajem, a nie zbieranie punktów reputacji. Mam nadzieję, że moja decyzja okaże się pożyteczna i nie zakłóci sprawnego działania działu hokejowego.

* Tematy dotyczące transferów w poszczególnych ligach zostały odpięte, ponieważ bardzo rzadko pojawiają się w nich nowe treści. Informacje dotyczące ważniejszych transferów i tak najczęściej pojawiają się w temacie ligi do której zawodnik odchodzi / przychodzi, więc wzmianki o transferach proszę zamieszczać od dzisiaj w odpowiednich tematach dotyczących poszczególnych lig. Komentarz mile widziany.

* Temat Info Ile trwa tercja w hokeju? Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju zostawiam - jeśli masz pytanie dotyczące hokeja na lodzie, zasad, zdarzeń, kursów etc. możesz zapytać tutaj.

* Przypominam, że należy rozliczać swoje typy. Rozumiem, że nie wszyscy mają czas i nie każdy o tym pamięta, ale większość spędza wiele czasu przy komputerze lub telefonie, więc można poświęcić chwilę na rozliczenie.

* Regulamin zostanie poprawiony w niedalekiej przyszłości jeśli nowe zasady będą funkcjonować zadowalająco i zostaną wprowadzone na stałe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +194
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawe plany na przyszły sezon ma CHL - Hokejowa Liga Mistrzów. Zaplanowano wprowadzić trzy nowe zasady, wszystkie dotyczą kar. W skrócie:
- Kara mniejsza bedzie traktowana tak samo jak kara większa i zawodnik ukarany nie wróci na lodowisko po zdobyciu bramki przez przeciwnika, a jego zespół do końca kary pozostanie w osłabieniu.
- Delayed penalty - Kara odbędzie się nawet jeśli drużyna straci gola w oczekiwaniu na opóźnioną karę.
- Gra w osłabieniu kończy się w momencie zdobycia gola przez drużynę w osłabieniu. Skłoni to do podjęcia ryzyka przez ekipę broniącą.

Ogólnie nowe zasady mają na celu stworzenie większej ilości sytuacji do zdobycia bramki, w moim odczuciu. Co Wy myślicie? Ja chyba z ciekawości zacznę oglądać CHL.



1685255414390.png
 
Do góry Bottom