>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Bulgar jak poprawi drugi serwis to bedzie atakowal wielkie szlemy w tym roku cos czuje... a tymczasem dzieki ziomek za 3 seta, straty z wczoraj odrobione ???? peace! ...zzzZZZ
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Nadal 1.66 bet365 all in ze styczniowych wygranych... najwiekszy all in w moim zyciu.
Albo woz albo przewoz ????
Jak wygram to bailandos i zyjemy na bogato a jak przegram to wczesniej pozegnam sie z bukmacherka, bo bede konczyl swoja kariere ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Niezbyt dobre podejście i oszukiwanie samego siebie. Nawet jak przegrasz to i tak po pewnym czasie wrócisz, żeby się odkuć. Od tego nie ma ucieczki.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Niezbyt dobre podejście i oszukiwanie samego siebie. Nawet jak przegrasz to i tak po pewnym czasie wrócisz, żeby się odkuć. Od tego nie ma ucieczki.
Ległonisto, z kim ty rozmawiasz.. ja przeszedlem wszystkie etapy hazardu jakie sa ???? ja sie lecze, jestem na dobrej drodze. Poza tym niedlugo biore slub a to od zawsze byl dla mnie limit. Kocham swoja panne najmocniej na swiecie, nigdy przeze mnie nie cierpiala to po slubie na pewno nie bedzie cierpiec przez hazard ????
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Ległonisto, z kim ty rozmawiasz.. ja przeszedlem wszystkie etapy hazardu jakie sa ???? ja sie lecze, jestem na dobrej drodze. Poza tym niedlugo biore slub a to od zawsze byl dla mnie limit. Kocham swoja panne najmocniej na swiecie, nigdy przeze mnie nie cierpiala to po slubie na pewno nie bedzie cierpiec przez hazard ????
Mądre podejście! Powodzenia ????
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Po pierwszych gemach widać juz taktyke Nadala bd ganiał Milosa od lewej do prawej slajsy itp niskie schodzenie na nogach , Jesli bd 4-5 setów Nadal to bierze , jesli Rao chce wygrać musi to zakonczyc w 3
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Ległonisto, z kim ty rozmawiasz.. ja przeszedlem wszystkie etapy hazardu jakie sa ???? ja sie lecze, jestem na dobrej drodze. Poza tym niedlugo biore slub a to od zawsze byl dla mnie limit. Kocham swoja panne najmocniej na swiecie, nigdy przeze mnie nie cierpiala to po slubie na pewno nie bedzie cierpiec przez hazard ????
Widzę nawet tutaj na forum dużo osób ma bol tyłka jak widzi (L) to już taka mentalność
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6285459]Widzę nawet tutaj na forum dużo osób ma bol tyłka jak widzi (L) to już taka mentalność
Haha i kto to mowi, przeczytaj swoja sygnature. To jest forum bukmacherskie a nie miejsce do chwalenia sie upodobaniami pilkarskimi. To tak jakby ktos zrobil sobie nicka &quot;Donald_kocham_PO&quot;. bez smaku, sensu i rozumu.
I to niby dojrzały facet przes ślubem, ale kompleksy ma jak gimnazjalista :wink:
Haha ja przeciez jestem z gimnazjum. Ale mam pozwolenie od rodzicow na slub. Wszystko zalezy czy WOS zalicze. To mi pojechales.

Nadal pieknie poki co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom