>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
hahaa, mam rafę po 3.75 na seta, na b365 pokazali, ze Milos ma 2-1 z przełamaniem ????
Bedzie na 100 procent zwrot. W bet365 kazdy blad (a bylo ich bardzo duzo) byl rozliczany poprawnie, czasami nawet po 2 dniach. Inne mniej znane buki olewaly to, ale bet365 nie oszukasz.
 
D 0

dutra

Gość
Ległonisto, z kim ty rozmawiasz.. ja przeszedlem wszystkie etapy hazardu jakie sa ???? ja sie lecze, jestem na dobrej drodze. Poza tym niedlugo biore slub a to od zawsze byl dla mnie limit. Kocham swoja panne najmocniej na swiecie, nigdy przeze mnie nie cierpiala to po slubie na pewno nie bedzie cierpiec przez hazard ????
Przed ślubem to każdy tak haha
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Haha i kto to mowi, przeczytaj swoja sygnature. To jest forum bukmacherskie a nie miejsce do chwalenia sie upodobaniami pilkarskimi. To tak jakby ktos zrobil sobie nicka &quot;Donald_kocham_PO&quot;. bez smaku, sensu i rozumu.
[\QUOTE]
Moja sygnatura jest cytatem bardzo madrym podejściem trenera do swojej pracy który próbuje to samo wbić grajkom do głowy ale w żaden sposób nie pokazuje bolu pupska które duzo osób ma slyszac czy widzac (L).... kończąc dyskusje bo nie prowadzi ona do nikaD

NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH
WSZYSCY NAS NIENAWIDZA

Pozdrawiam
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Na naszym forum w dziale tenis, większość to fachowcy od wyzszych kursów. Napiszą ci jaką chcesz analizę na tego z wyższym kursem, że wygra. Dziś już przewidzieli porażkę Dimitrova i ponoć szykuje się nam ponad 3 h pojedynek u nadala. Aha, oczywiście fedex też już nie ma co szukać na tym turnieju ????
Oczywiście to była ironia i przestrzegam przed czytaniem analiz tam. Trzeba wybierać te analizy.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Raonic jest znakomitym serwismenem ale tenisista to conajwyzej przecietnym jest.. Jak slysze, ze jedynym atutem tenisisty jest serwis to jaki to ma sens? To jest gra w tenisa czy w serwis?
Nadal to tenisista kompletny z przecietnym serwisem (nawet slabym jak na dzisiejsze realia).
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Raonic jest znakomitym serwismenem ale tenisista to conajwyzej przecietnym jest.. Jak slysze, ze jedynym atutem tenisisty jest serwis to jaki to ma sens? To jest gra w tenisa czy w serwis?

Nadal to tenisista kompletny z przecietnym serwisem (nawet slabym jak na dzisiejsze realia).
Kompletny to jest Federer, Rafa nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom