>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/4 finału- 6 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Brawo Widzu dobra robota , ogólnie mecz MU vs CL też bardzo dobry , choć muszę przyznać że karny dla CL się należał , Evra ewidentnie nie trafił w piłkę a w nogi Ramiresa.
Oby rewanż pokazywali w otwartym Polsacie jak Barca gra już w realem ????
Karny karnym ale przy tym ramires mógł wylecieć . Należeć to się należał tak jak gol drogby bodajże po spalonym w lidze taki mały rewanż .
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Brawo Widzu dobra robota , ogólnie mecz MU vs CL też bardzo dobry , choć muszę przyznać że karny dla CL się należał , Evra ewidentnie nie trafił w piłkę a w nogi Ramiresa.
jeżeli tak to za drugiego nurka powinien wylecieć Torres, swoją droga idiotyczna zmiana Carlo Drogba-Anelka ... United asekuracyjnie ich pojechał z Valencią jako prawy obrońca ;)
Jest tak jak mówiłem...
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Karny był...ale taki jest SPORT.....
Duza przepustka dla Diabłów....Finał LM jest w zasięgu ręki bo jesli chodzi o Schalke to uwazam, ze wykorzystali żenującą gre Interu.

Cieszy mnie korzystny wynik. ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Karny był...ale taki jest SPORT.....
Kpina nie sport, tak naprawdę sędzie nie miał jaj :razz: bo nikt mi nie wmówi, że bramkowy nie widzieli karnego, nikt mu nie zasłaniał, a stał bardzo blisko. No ale cóż jest rewanż i nie jest powiedziane, że Chelsea nie wygra w Manchesterze, jeśli MU awansuje i utrzyma dyspozycje, może inaczej będzie dalej grać tak rozsądną piłkę to nikt ich nie zatrzyma. Po tym co widziałem wczoraj to uważam, że w rewanżu gra na under 2,5 wydaje się dobrym pomysłem, bo jeśli chodzi o strzelanie bramek, to zarówno Chelsea jak i MU założyli sobie grę na 1-0, z tym że MU się to udało.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kpina nie sport, tak naprawdę sędzie nie miał jaj bo nikt mi nie wmówi, że bramkowy nie widzieli karnego, nikt mu nie zasłaniał, a stał bardzo blisko.
przestań płakać, jakby Carlo myślał i nie dawał grac milionom (czyt. Torres) a dał grać umiejętnością (czyt. Drogba) to byłoby inaczej, ponadto chyba ostatnio na SB Luiz powinien wylecieć, naciągany karny ... jak United założyłoby strzelenie tylko 1 bramki to nie widziałbyś zmiany po kontuzji Rafaela, Rafael-Nani! Podziękuj Cechowi za strącenie piłki bo Hernandez ukułby na 0-2 ;) United też miało dużo szczęścia ale zacytuje Carlo: &quot;Szczęście sprzyja lepszym&quot; ... piękna rocznica Lamparda he he
Co do sędziego jakby był ostrzejszy bo Torres by wyleciał bo nurkował dwa razy ;) Nie zawsze karny będzie ratował Wam wynik... co do rewanżu, United nastawi się na kontrę ale zanim ten mecz to jeszcze liga ;)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Kpina nie sport, tak naprawdę sędzie nie miał jaj :razz: bo nikt mi nie wmówi, że bramkowy nie widzieli karnego, nikt mu nie zasłaniał, a stał bardzo blisko. No ale cóż jest rewanż i nie jest powiedziane, że Chelsea nie wygra w Manchesterze, jeśli MU awansuje i utrzyma dyspozycje, może inaczej będzie dalej grać tak rozsądną piłkę to nikt ich nie zatrzyma. Po tym co widziałem wczoraj to uważam, że w rewanżu gra na under 2,5 wydaje się dobrym pomysłem, bo jeśli chodzi o strzelanie bramek, to zarówno Chelsea jak i MU założyli sobie grę na 1-0, z tym że MU się to udało.
Karny był ale nikt tego nie widział ???? sędzia bramkowy jest zbędny co pokazał ten mecz dobitnie . W rewanżu na OT Chelsea nie ma najmniejszych szans nawet jak wyjda 4-3-3 . Torres grał może dobrze 10min na poczatku spotkania a potem nurkowania jakby Ferdinand nie wytrzymał dałby w ryj torresowi to by się skończyło aktorzenie . Dziwne też jest że zawodnik bez formy gra od pierwszych minut a Anelka grzeję ławę ... Wracając do meczu sprawiedliwość istnieje ???? 2 ostatnie starcia w lidze kończyły się błędami sędziowskimi na korzyść Chelsea więc nie ma co płakać .
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie ma co ukrywać że sędzia po raz kolejny wypacza wynik spotkania , jestem tym zażenowany :? , nie można robić takich błędów w tak ważnym meczu gdzie bramka jest na wagę złota ????
Powinna być ewidentna czerwień dla Evry i karny dla Chelsea , wtedy sprawa awansu do następnej rundy byłaby otwarta . Platini niech wreszcie przejrzy na oczy bo robi się z tego wszystkiego ***** a nie sport , bardzo często jest tak że drużyna mimo że jest lepsza zostaje okradziona/oszukana przez sędziego i nie jest to jednorazowy przypadek , pamiętamy spalonego Eto&#39;o w rewanżu z Bayernem , nie mówię już o żenującym sędziowaniu w obu spotkaniach w meczach Barcy z Arsenalem ????j
Co do Torresa to zagrał dobry mecz i to po jego strzałach VDS musiał się najwięcej natrudzić .Carlo jednak ośmieszył się trzymaniem Ramiresa przez tyle minut - gość jest słabiutki , dlaczego nie grał od początku Malouda ? gdzie był Kalou?
Drogba najlepszy na boisku a Włoch go zdejmuje i wprowadza Anelke który nie wniósł zupełnie nic do gry :/ ,
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie ma co ukrywać że sędzia po raz kolejny wypacza wynik spotkania , jestem tym zażenowany , nie można robić takich błędów w tak ważnym meczu gdzie bramka jest na wagę złota
weź skończ wstydu oszczędź... to jest tak zwana sprawiedliwość,która dosięgnie i Barcelone o ile doczłapiecie się do finału, tyle ode mnie.
Co do Torresa to zagrał dobry mecz i to po jego strzałach VDS musiał się najwięcej natrudzić .Carlo jednak ośmieszył się trzymaniem Ramiresa przez tyle minut - gość jest słabiutki , dlaczego nie grał od początku Malouda ? gdzie był Kalou? Drogba najlepszy na boisku a Włoch go zdejmuje i wprowadza Anelke który nie wniósł zupełnie nic do gry :/
ten cytat pokazuje jakim widzem jesteś, żal.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Nie ma co ukrywać że sędzia po raz kolejny wypacza wynik spotkania , jestem tym zażenowany , nie można robić takich błędów w tak ważnym meczu gdzie bramka jest na wagę złota Powinna być ewidentna czerwień dla Evry i karny dla Chelsea , wtedy sprawa awansu do następnej rundy byłaby otwarta . Platini niech wreszcie przejrzy na oczy bo robi się z tego wszystkiego ***** a nie sport , bardzo często jest tak że drużyna mimo że jest lepsza zostaje okradziona/oszukana przez sędziego i nie jest to jednorazowy przypadek , pamiętamy spalonego Eto&#39;o w rewanżu z Bayernem , nie mówię już o żenującym sędziowaniu w obu spotkaniach w meczach Barcy z Arsenalem j
Ludzie, opanujcie się. KARNEGO NIE BYŁO.
Jakie są zasady piłki nożnej chyba zna (przynajmniej powinien) każdy szanujący się kibic futbolu. W przypadku faulu na jakimś zawodniku, ewentualny rzut wolny jest dyktowany w miejscu, w którym faul się zaczął. Nie w miejscu, w którym upadł piłkarz, nie w miejscu do którego się doturlał po przewróceniu, tylko w miejscu w którym zaczął być faulowany.
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2011/04/Evra-vs-Ramires2.jpg
do tego zdjęcie i zamknąć buzie zawistni ludzie... faul był, ale to powinien być tylko i wyłącznie rzut wolny ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Co do Torresa to zagrał dobry mecz i to po jego strzałach VDS musiał się najwięcej natrudzić .Carlo jednak ośmieszył się trzymaniem Ramiresa przez tyle minut - gość jest słabiutki , dlaczego nie grał od początku Malouda ? gdzie był Kalou?
Oglądałeś mecz czy relację tekstową ? Torres zagrał dobrze 15 min początkowe poźniej przygasł w drugiej połowie chwilę pogram a potem zacząc nurkowanie ... jakby torres sprowokował ferdinanda dostałby w &quot; ryj &quot; .
Karny ewidentnie się należał Chelsea , ale sprawiedliwość istnieje jak napisał bo86bo . Nie ma Angielskich sędziów to nie ma tak łatwo brak przychylności dla Chelsea .
Natrudzić VDS to się musiał przy główce i to chyba na tyle .
Co do zmian to może nieudane ale również po drugiej stronie nani dużo nie wniósł o berbatovie nie wspomne .
Powinna być ewidentna czerwień dla Evry i karny dla Chelsea , wtedy sprawa awansu do następnej rundy byłaby otwarta . Platini niech wreszcie przejrzy na oczy bo robi się z tego wszystkiego ***** a nie sport , bardzo często jest tak że drużyna mimo że jest lepsza zostaje okradziona/oszukana przez sędziego i nie jest to jednorazowy przypadek , pamiętamy spalonego Eto&#39;o w rewanżu z Bayernem , nie mówię już o żenującym sędziowaniu w obu spotkaniach w meczach Barcy z Arsenalem/quote]
Otwarta czy nie to tylko karny ... mogło być pudło . W tym meczu Chelsea była lepsza ? Że niby zasługiwała na remis ? Nie rób jaj . Odeszli dobrzy sędziowie to zostały jakieś ogórki co nie mają obycia ... Webba to chyba już nie wpuszczą po błędach w Anglii .
Został może hmm Busacca , Clattenburg , De Bleeckere no i to tyle . Colina musi wrócić ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom