>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału- 6 kwietnia [środa]

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Otóż to.... Po za tym Była petycja złozona do Polsatu gdyz nawet najwieksi eksperci piłki nożnej chcieli by Polsat pokazał mecz Chelsea - Man Utd
z tą petycją to dał dupy autor! Jakby dał od razu próg 20 tys to byłby osiągnięty a tak źle zrobił bo dał 5 tysięcy a potem podniósł a wiele osób uznało sprawę za zamknięta...

Nie obrazilem cie a ty mnie tak. Wiec troche kultury bo wlasnie przez takich jak ty ludzie musza ogladac te zenujace mecze.
Popieram a największa beka będzie jak Shachtar wygra, wtedy pewnie komentatorzy będą gadać,ze to przez Shakire, że nie grał ten Messi, nie ten Xavi, że Donieck antyfutbol, oczywiście zakryją się meczem z Realem, który kilka dni po rewanżu... dziś liczę na bramkowy remis, ewentualnie na minimalną porazkę Shachtara a potem rewanż i pełen gaz! Shachtar u siebie nie przegrał od 1.5roku, potem jest Czygryński którego Barca potraktowała jak śmiecia, Srna to też nie chłopak do bicia a Eduardo też strzelać potrafi, Douglas Costa. Jednego jestem pewny, tu Ukraińcy nie poddadzą się bo nie mają nic do stracenia i będzie to ciekawy... szczerze,że żałuję,że dziś ten mecz a nie był wczoraj bo chętnie bym go obejrzał ale nie ma to tamto oglądam United... na Polsat ch** kładę bo mam N, ale komentarz zawsze wyłączony bo nie chce mi się denerwować jak głupoty gadają... daje sobie dźwięk ze stadionu i jazda
Glory Glory Man United!
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Ja bym chciał zauważyć że wczoraj ludzie pisali że na Tottenham kurs to ogromny Valuebet. (jak się skończyło wszyscy już wiemy) Ja tak nie uważałem i to nie tylko ze względu na to że kibicuję Królewskim ale również biorąc pod uwagę ostatnią formę kogutów tzn, 4mecze bez zwycięstwa z 4 ostatnimi drużynami ligi... Do tego dochodzi mecz rewanżowy z Milanem, który widziałem. Grali fatalnie ale cudem im się udało awansować.
Patrząc teraz na dzisiejsze kursy FCB @1,20 Vs Shakhtar @16, nikt nie wspomina nawet o valuebecie... dziwne... W porównaniu do słabiutkiego Tottenhamu (kurs @8), Shakhtar po @16 to powinien być prezent dla ludzi grających valuebety.
A co do dzisiejszej transmisji:
Osobiście nie lubię angielskiej piłki, a tu mamy jeszcze mecz dwóch drużyn grających ostatnio nijak w piłkę. Patrząc oczywiście na &quot;wielkość&quot; klubów i zaciętość spotkania to Angielski Klasyk wygrywa ze spotkaniem na CN. Jednak ja się obawiam że ten mecz może (choć nie musi, pokazał to choćby wczoraj mecz Interu) być strasznie nuddnnnnnyyyyyyyyyyyyy... Większą gwarancje &quot;spektaklu&quot; mamy jednak w Hiszpanii, bo tam grają dwa zespoły grające efektownie i z polotem, miejmy tylko nadzieję że mecz nie zostanie zdecydowanie zdominowany przez jedną drużynę.
Moim zdaniem tym mógł się kierować Polsat wybierając mecz. (o ile oczywiście mieli wybór, bo nigdy nic nie wiadomo) :]

P.S Maloun na Cyfrowym Polsacie nie ma Enki
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Na Cyfrowym Polsacie nie ma N-ki ale to nie zmienia faktu że zawsze ktoś byłby nie zadowolony. Wczoraj wydawało się że mecz Inter - Schalke będzie nie ciekawy, że Inter wygra a Schalke będzie się bronic przed rewanżem u siebie. Może w meczu Barcelony zespół z Doniecka stanie na wysokości zadania jest tam wielu Brazylijczyków i zobaczymy ciekawy mecz. A poza tym takie czasy że jak ktoś chce sam decydować to musi wykupić wszystkie te platformy i wtedy chyba bez problemu obejrzy każdy ważniejszy mecz w Europie wg. swojego uznania i wyboru. Jak chcemy oszczędzić albo porostu nie chcemy wyrzucać kasy w błoto bo i tak obejrzymy jeden mecz to musimy wybrać jakąś TV i jej zaufać. Jak nam się nie podoba to za rok można sobie zmienić jak klienci odejdą bo im się nie podoba polityka stacji to następnym razem się zastanowi dwa razy przed wyborem meczu. Ja polecam mniej emocji poczekanie na mecze i okaże się który mecz ciekawszy i kto miał rację. Emocji za to życzę w czasie meczów wieczorem ????
PS. Myślę, że nie bez znaczenia były też ustalenia między stacjami pokazującymi mecze bo zupełnie bezsensu byłoby pokazywanie w obydwu tego samego meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chelsea FC - Manchester United 1,51 DNB 0:1 ⛔

Dziś o 20:45 rozpocznie się prawdziwy angielski szlagier. W półfinale ligi mistrzów prawdopodobnie na 99% zobaczymy tylko jeden zespół z Anglii bo Tottenham raczej już nie odrobi straty 4:0 z Realem.
Odnośnie dzisiejszego meczu to Manchesterowi w ostatnich latach zawsze trudno się grało na wyjeździe z Chelsea. W Londynie czerwone diabły wygrały ostatnio w 2002 roku.
Do tego w tym sezonie Manchester nie gra nic imponującego w meczach wyjazdowych. Co prawda ostatnio trochę ogarnęli mecze wyjazdowe, ale nadal nie imponują. Chelsea na własnym terenie powinna to wykorzystać, tak jak 1 marca 2011 roku gdzie wygrali 2:1, więc dość niedawno.
Należy też wspomnieć fakt o meczu Manchesteru z O. Marsylią gdzie można nawet powiedzieć, że Francuzi przycisnęli gospodarzy. Na prawdę w tym meczu drużyna z Francji zaprezentowała się nieźle, a Manchester słabo.
Poniżej informacja o osłabieniach.
Myślę, że historia nadal się nie zmieni i na własnym terenie Chelsea ugra korzystny wynik. Choć nie wykluczam w tym meczu remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Osobiście nie lubię angielskiej piłki, a tu mamy jeszcze mecz dwóch drużyn grających ostatnio nijak w piłkę. Patrząc oczywiście na &quot;wielkość&quot; klubów i zaciętość spotkania to Angielski Klasyk wygrywa ze spotkaniem na CN.
powiem Ci tak, jak ktoś lubi oglądać mecz a nie klepanie się po tyłkach to ogląda ligę angielską gdzie nawet WBA gra bez kompleksów na OT a nie przyjeżdża do utytułowanego rywala by po meczu przegrany 3-0 cieszyć się,ze nie przegrali 5-0... Jak United i Chelsea gra nijak to nie wiem co prezentuje Real na przestrzeni ostatnich lat.
Odnośnie dzisiejszego meczu to Manchesterowi w ostatnich latach zawsze trudno się grało na wyjeździe z Chelsea. W Londynie czerwone diabły wygrały ostatnio w 2002 roku.
Zauważ tylko,ze z Chelsea w pucharowych meczach idzie United lepiej bo wtedy gramy na 110% a nie kalkulujemy ... zresztą podajesz Rio jako kontuzjowanego to zawiodę Ciebie trenował wczoraj z drużyną!
Podajesz Rafaela a ten też trenował normalnie... ;)
Do tego w tym sezonie Manchester nie gra nic imponującego w meczach wyjazdowych.
W lidze owszem były wpadki ale w LM to na wyjazdach United zapewniało sobie awans z grupy a z OM były szachy ze względu na napięty grafik ;)
United na wyjazdach w LM:
Rangers-United 0-0
Valencia-United 0-1
Bursaspor-United 0-3 bramki strzelały takie gwiazdy jak Obertan czy Bebe ;)
OM-United 0-0

A czemu nie podasz wyników z Pucharów i wyników:
2-2 w finale w 2008
zwycięstwa w meczu o Tarczę z tego roku 1-3 ;) słaba analiza jak dla mnie bo nie można łączyć LM z EPL... ponadto, słabo grajace United w Lidze w ostatnio jako jedyny zespół wygrało na wyjeździe! CFC jest pod presją, nie zagra Luiz... ????
jak widać nic nie było tracone na wyjazdach a jedynie zdobywane było!
Liga Mistrzów to nie te same buty co Liga Angielska ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chelsea - Manchester United 3,55
Kurs na United zdecydowanie przesadzony. Oba zespoły grały nie dawno ze sobą i do przerwy to United wygrywało 1:0 po bramce Rooneya. Po przerwie sędzie wymyślił karnego z kapelusza pozniej błąd Evry i nagle zrobiło się 2:1. Ale to zespół Manchesteru był lepszy w tym spotkaniu. Chelsea w ten weekend jedynie remis 1:1 ze słabym przeciwnikiem, MU wygrana po znakomitym meczu 2:4 z WHU. To zdecydowanie zespół z Old Trafford jest na fali i moim zdaniem jest faworytem tego meczu! To prawda, ze na stadionie Chelsea MU nie wygrało od lat ale nie dawno było tego bardzo blisko, teraz myśle, że czas zmienić tą złą passe. Do zespołu wraca Park, i kilku obrońców w porównaniu z tamtym meczem. Z kolei w drużynie Chelsea nie pojawiły się żadne nowe kontuzje. W środowym spotkaniu Ligi Mistrzów nie będzie mógł jedynie zagrać David Luiz, który już wcześniej występował w tych rozgrywkach w barwach Benfiki Lizbona. Obrońcę zastąpi Branislav Ivanović. Do treningów wrócili już Yossi Benayoun i Alex, jednak menedżer &quot;The Blues&quot; wykluczył ich występ przeciwko Man Utd, bowiem obaj nie są jeszcze gotowi do gry. Chelsea wyraznie pod kreską w ostatnich tygodniach, United to wykorzysta i znacznie zbliży się dzisiaj do awansu. Stawiam na 0:1 albo 1:2. Można zagrać za drobne, że Rooney strzeli dzisiaj bramke.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
bo86bo nie rozumiem czemu plączesz w tą dyskusje Real... o ile wiem dzisiaj nie ma ich meczu i w ogóle nie są brani pod uwagę.... Chelsea od kąt spadła z fotela lidera ligi gra strasznie bezbarwnie, niestety Torres nie jest w stanie nic pokazać bo cały zespól nie gra dobrze. A jak gra MU na wyjeździe wiadomo, strasznie się meczy, chociaż ostatnie odblokowanie się Rooneya dobrze rokuję na przyszłość. Napisałem że to może ale nie musi być nudny mecz. Napisałem również że w Hiszpanii może być ciekawie ale tez oczywiście nie musi bo w piłce nigdy nic nie wiadomo i wczoraj padło 11 bramek w 2 meczach a dzisiaj równie dobrze może być 2 razy po 0:0 i okaże się że to będą stracone 2 godziny przed telewizorem...
Rada dal Ciebie, nie pisz posta pod postem tylko wklej swoje wypociny w jeden. Moderator i tak pewnie zrobi z tym porządek bo to mało związane z tematem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
widzę,że nadal dyskusja głownie zahacza o temat transmisji w Polsacie meczu Barcy...Ja mam i Polsat i Nsport więc nie będę narzekał...Ktoś już wspominał o poziomie komentarza w N..Nie wiem czy to tylko ja tak mam ale nie mogę znieść wypowiedzi Wojciecha Jagody,który często bywa współkomentatorem meczu LM. Mam nadzieję,że dziś mi tego nie zrobią i obejrzę mecz Chelsea-Man Utd z dźwiękiem;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
widzę,że nadal dyskusja głownie zahacza o temat transmisji w Polsacie meczu Barcy...Ja mam i Polsat i Nsport więc nie będę narzekał...Ktoś już wspominał o poziomie komentarza w N..Nie wiem czy to tylko ja tak mam ale nie mogę znieść wypowiedzi Wojciecha Jagody,który często bywa współkomentatorem meczu LM. Mam nadzieję,że dziś mi tego nie zrobią i obejrzę mecz Chelsea-Man Utd z dźwiękiem;)

No to muszę cię zmartwić ale dzisiejszy mecz będzie komentował Jagoda i Marchliński ;)

Wczoraj komentatorzy Nsport dali klase w pomeczowym studiu kiedy wypowiadali się że: &quot;Lennon był w dzisiejszym meczu zupełnie niewidoczny&quot; :]
albo: &quot;to nie był ten Lennon którego widzieliśmy w meczach z Milanem czy z Interem &quot; :]
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - FC Shakhtar Donetsk
Typ: Powyżej 4.5 żółtych kartek
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betsson
Analiza: Kolejny dzień zmagań w ramach Ligi Mistrzów, po wczorajszych spotkaniach, w których to Schalke w niesamowitym i jakże zaskakującym stylu pokonało Inter 5:2 na San Siro i po spotkaniu na Santiago Bernabeu, w którym do 1/2 awans zapewnili sobie podopieczni Mourinho, bo raczej nie możliwą rzeczą jest by dali sobie wygarnąć półfinał po zwycięstwie 4:0 na własnym stadionie. Dziś tak naprawdę wszyscy żyją szlagierem angielskiej piłki, czyli spotkaniem pomiędzy Chelsea Londyn i Manchesterem United. Ale ja skupię swoją uwagę na spotkaniu Barcelony, która będzie na własnym obiekcie podejmować przyjezdnych z Ukrainy. Dobrze wiemy, że Barcelona gra najlepszą piłkę póki co i wszyscy skazują podopiecznych Mircea Lucescu na pożarcie, ale ja tak nie uważam. Shakhtar za tego trenera gra bardzo dobrą i ofensywną piłkę, wiadomo, że na Camp Nou bardziej będą starali się bronić niż atakować, ale nie skazuje ich na odpadnięcie z Ligi Mistrzów, gdyż Shakhtar, który był wcześniej typowo Ukraińską drużyną, teraz przeobraża się z Brazylijską i wychodzi to klubowi na dobre.
Ale do rzeczy... Dzisiejszym sędzią spotkania będzie Szkot - Craig Thomson, który na co dzień sędziuje Szkocką 1 lige. Thomson nie daje sobą pomiatać, wie, że na boisku to on rozdaje &quot;Karty&quot; dosłownie, bowiem w 26 spotkaniach w sezonie 2010/2011 czy to ligi szkockiej, czy też ligi mistrzów kończący na spotkaniach narodowych Craig używał kartoników aż uwaga 105 razy ( 100 żółtych i 5 czerwonych kartek ). Dziś obie ekipy będą grać w pełni skupione, ale też nie obejdzie się bez fauli, gdyż Shakhtar raczej będzie chciał bronić bramki i atakować z kontry natomiast Barcelona, szybko będzie chciała przejąć prowadzenie. Kolejny raz według mnie gwiazdą wieczoru będzie nie kto inny jak sędzia! Tym razem będzie to Craig Thomson, stawiam na 6 kartek w całym spotkaniu!
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Barca - Szachtar
BTS 2.390 ✅
Pinnacle
5/10


Co do tego, że Barca coś strzeli nie ma zdaje się wątpliwości. Wsadzą Szachtarowi coś na bank. Ale wg mnie bramkę zdobędą również goście. Barca w LM w tym sezonie traciła bramki z Panatą, Kazaniem, Kopenhagą, 3 z Arsenalem. Ostatnimi czasy w La Liga i Getafe i Sevilla im zaaplikowały po bramce. Dziś znów bez Puyola i Abidala, więc obrona znów będzie w jakimś lekko eksperymentalnym zestawieniu, co powinno ułatwić grę ekipie z Doniecka.
Szachtar prezentuje ostatnio bardzo dobrą piłkę. W LM w tym sezonie strzelają jak na zawołanie - 18 bramek w 8 meczach, to tyle co Barcelona. Arsenalowi strzelili 3, Romie 6, nie mówiąc o Partizanie czy Bradze. Jak nie Eduardo lub Luiz Adriano to strzelają pomocnicy. Eduardo ma już dziś być zdolny do gry, więc ofensywa będzie naprawdę silna.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Uważam, że drużyna z Ukrainy ma szansę zdziałać coś na Camp Nou. Z wschodnimi zespołami gra się bardzo trudno. Grają stanowczo i ostro. La liga jest techniczna nie ma tu za wiele grania ciałem, itp. Szachtar już raz wygrał w Barcelonie, uważam, że znów narobimy sporo kłopotów.
Ta duzyna z Ukrainy jest grożna jednak na Camp Nou mało kto ma szanse na wygraną a co dopiero mówic o zwycięstwu,przegrał Real przegrał Arsenal.Schaktar wprawdzie podbił Camp Nou pare lat temu wygrywając w Hiszpani 2:3 ale to było w fazie grupowej gdzie praktycznie Barcelona miała juz zapewniony awans do kolejnej rundy z pierwszego miejsca.
Tu mamy faze play-off ,Barca z pewnoscią poznała już wynik meczu Real i z pewnoscią będą chcieli wygrać wyżej by udowodnic że są lepszym zespołem od nich.Wg mnie Barcelona powinna wygrać jesli chodzi o wynik to już jest sprawa otwarta.Warto dodac że Schakta grał w fazie grupowej z zespołem podobnie grającym do Barcelony,przegrali z Arsenalem 6:0 dzis taki wynik nikogo nie zdziwi jednak sam nie wierze by tyle Barcelona wygrała jesli będzie to zwycięstwo to góra 4:1,4:0,nie większe chyba że użądzą nam fajerwerki na sto dwa.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Barcelona-Szachtar D.

Duma Katalonii ma słaby bilans gier z Ukraińskimi zespołami z ostatnich 10-spotkań przegrała połowę. W lidze było przyzwoicie choć nie bez problemów udało się na wyjedzie ograć Villarreal (0-1) co pozwoliło zwiększyć przewagę do ośmiu oczek nad Realem Madryt w La Lidze i praktycznie zapewnić sobie tytuł . Gospodarze do tego meczu przystąpią bez jedynie kontuzjowanych Abidala i Puyola. Barca na pewno w ustawieniu 4-3-3 a od pierwszego gwizdka zagra Leo Messi (który przypomnę w poprzednim meczu wszedł z ławki rezerwowej). Shakhtar z kolei w imponujący sposób wyeliminował w poprzedniej rundzie Włoską AS Romę (3-2 i 3-0). Wiadomo że siła ofensywna klubu z Doniecka opiera się na Brazylijczykach Jadsonie, Adriano, Willianie oraz D. Costa. Goście na Camp Nou na pewno bez kontuzjowanego Kucher a pod znakiem zapytania stoi występ Chygrynskiy. Dobra propozycją może być BTS @ 1.85.

Chelsea-Man. United

Mecz tych drużyn nazywany jest bitwą o Anglię i faktycznie coś w tym jest. The Blues wiadomo nie obronią mistrzostwa w lidze a na dodatek w ostatniej kolejce stracili punkty z słabym Stoke remisując na wyjedzie (1-1). Niedawno Chelsea grała właśnie z tym rywalem w lidze w meczu zaległym i górą okazali się piłkarze Carlo Ancellottiego którzy wygrali (2-1). Czerwone diabły pewnie zmierzają po mistrzostwo. W lidze nie bez problemów uporali się z West Hamem wygrywając (2-4) w bramce był Tomek Kuszczak (w meczu dzisiejszym zagra już doświadczony Van der Sar) a oba gole padły po bramkach z rzutów karnych ,hattrickiem popisał się Rooney który w zamian za obraźliwe słowa wypowiedziane do kamery po strzeleniu 3-bramki został zawieszony na bodajże 2-mecze. Co do osłabień to po jednej stronie brak tylko Alexa a po stronie rywali niepewny jest Fletcher. Też szukałbym opcji BTS @ 1.85

01.03.2011 Chelsea - Man United 2:1
03.04.2010 Man United - Chelsea 1:2
08.11.2009 Chelsea - Man United 1:0
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
Nie chce mi się pisać dogłębnej analizy, bo za dużo w głowie mam na temat tego meczu. Wypunktuję więc poszczególne drużyny:

Chelsea:
- ewidentnie celuje w te trofeum od dłuższego czasu
- z powodzeniem można stwierdzić, że najszersza kadra na świecie. Uważam, że na ławce siądzie dziś Anelka, Kalou, Obi Mikel, Ferreira, Malouda i może Benayoun, jeżeli nie to obiecujący McEachran. Nie sądzę, żeby w obecnym etapie sezonu ktoś mógł się równać z kadrą Chelsea biorąc pod uwagę przedstawienie jej na papierze.

Dwa te punkty idealnie się uzupełniają, kadra oparta na zawodnikach formujących Chelsea nieustannie od sezonu 04/05, może troszeczkę mniej świeżych, ale czy nie bardziej zdeterminowanych?

- kolosalny atut własnego boiska, gdzie Manchester nie wygrał bodajże od 2002(?) roku. Tego nie jestem pewien a nie będę sprawdzał, ale jeżeli pamięć mnie nie myli, to Diabły nie wygrały z Chelsea od tego czasu. Poza tym wiecie sami, że Liga Mistrzów dodatkowo wpływa na to, że własny stadion to twierdza. Kibice czekają na to długi czas, zawodnicy tym bardziej, poza tym wiedzą z czym to się je. Już na tym etapie wyliczania 3 wymienione argumenty silnie ze sobą współgrają.

- Fernando Torres. Jeden z moich ulubionych zawodników na świecie, niezwykle cenny w Liverpoolu i szykanowany w Chelsea, głównie z powodu braku bramek, a dla mnie to wina braku podań. Nie widzę u Torresa błędów w ustawieniu na boisku, mam nadzieję, że linia pomocy w końcu dostrzeże Hiszpana. Poza tym liga mistrzów rządzi się swoimi prawami, a indywidualności takie jak El Nino mają prawo eksplodować właśnie w najważniejszym meczu sezonu. Dlaczego nie? Nie twierdzę, że hat trick po bajecznej grze jest pewniakiem, natomiast nie przekreślam szans na błyskotliwe odblokowanie Torresa.

- Paradoksalnie Chelsea pomaga brak Davida Luiza, który według mnie zagrał bardzo mizerne spotkanie ze Stoke, a bądź co bądź w dzisiejszym meczu potrzebni są &quot;czyściciele&quot; w środku tacy jak właśnie nominowani do pierwszego składu Terry i Ivanovic, którzy nie zagrają w żadnej akcji &quot;na raz&quot; i nie dadzą Chicharito i Rooneyowi zbyt wiele pola.

- Jeszcze raz OGROMNA MOTYWACJA. Essien, Lampard, Terry, Drogba - wszyscy oni wiedzą z czym to się je, tym bardziej że są to zawodnicy w pełni świadomi piłkarsko i zdeterminowani do granic. Uważam, że to dla nich ostatni sezon na zwycięstwo w ldize mistrzów. Porachunki za Rzym też wchodzą w rachubę, tym bardziej jest to podbite prawdopodobnym brakiem szans na mistrza, którego na 95% zdobędzie Manchester.


Co nie pomaga Chelsea? Z pewnością brak formy strzeleckiej napastników, no i smutna prawda o formie Lamparda. Niestety Frank od jakiegoś czasu gra do najbliższego zawodnika, mało kreuje. Liczę jednak na przewiniętą w mojej wypowiedzi kilkukrotnie motywację, no i powrót do formy pokazanej z oboma Manchesterami. Bo niby dlaczego tak ma nie być? Bo ze Stoke trafił się słaby mecz? To nie są amatorzy, poza tym najgorsza forma sezonu ewidentnie za plecami.


Manchester:
- błysk Rooneya z West Hamem może wypełniać obawami fanów The Blues, jednak z całym szacunkiem dla formacji defensywnej West Hamu, to nie są zawodnicy na miarę kapitana reprezentacji Anglii, czy też Ivanovicia. Mimo wszystko trzeba uważać na Anglika.

- co dalej? Zostajemy w formacji ofensywnej, gdyż jest jeszcze &quot;cwany&quot; Chicharito, techniczny Berbatov i według mnie lider Manchesteru, Nani. Wszyscy oni grając ze sobą w jakimkolwiek zestawieniu tworzą niesamowite zagrożenie dla formacji defensywnej, ALE - grają z CHELSEA, a nie z ogórkami, należy pamiętać o tym. Mimo wszystko jest to największe zagrożenie ze strony diabłów zarówno w meczu na Stamford, jak i w rewanżu.

- pewność siebie to również plus ziomali Fergusona. Są niemal mistrzem, ostatnia kolejka to im rozwinęła skrzydła, niebieskie zostały podcięte. Jeżeli uda im się skontrolować jakieś pierwsze 10-15 minut w sposób, który hamuje trzęsienie nóg, może być ciężko. Ale nie sądzę, żeby Chelsea dała się zdominować, dlatego ten punkt jest na starcie na pół przeze mnie skreślony.

Gdzie są wady? Zdecydowanie kwestia wyjazdu, nie będę się powtarzał, ale jest to dla nich problem. Poza tym zaskakująco słaba forma Vidicia z West Hamem oraz notoryczne problemy linii defensywnej. Poza tym zagra chyba Kuszczak i nie oszukujmy się, jest to o klasę słabszy bramkarz niż Edwin. Natomiast głównym problemem jest fakt gry w lidze mistrzów, bo gdyby to była liga angielska, to typy na Manchester mógłbym zrozumieć. Tutaj spodziewam się, a nawet na 99% jestem przekonany o wyniku 1X dla Chelsea.

Spodziewam się, że Ancelotti wyjdzie składem Cech - Bosingwa, Ivanovic, Terry, Cole - Essien, Ramires, Lampard, Zhirkov - Torres, Drogba, a więc klasyczne 4-4-2. Jest to o tyle dla nich komfortowa kadra, że skrzydła równie dobrze mogą dostać zadania defensywne, jak i wspomagać atak, przez wielu uważany za &quot;atak marzeń&quot;. Znak zapytania stoi natomiast po stronie Fergusona, bo gdy z czwórki zawodników Nani, Berbatov, Chicharito, Rooney wyjdzie trzech, mecz będzie zdecydowanie pod kontrolą Chelsea w środku pola ( tak sądzę, już mi się nie chce pisać dlaczego). Natomiast nie sądzę, by Ferdżi wyszedł z takim pieprznięciem, dlatego mecz ułoży się z lekką dominacją CFC w środku pola i liczeniem na błysk Rooneya, a później na kunszt techniczny Dymitara.

Trochę można wysnuć z moich przemyśleń, że kibicuję Chelsea w tym dwumeczu. Owszem, jest tak, ale zdaje mi się, że argumenty są dość obiektywne i daję im nieco większe szanse w dwumeczu. Możliwe, że pisałem trochę chimerycznie - nie chce mi się sprawdzać, więc jak są jakieś nieścisłości to chętnie wyjaśnię. Ema ????

Chelsea - Manchester: 2:0
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Chelsea: Cech - Bosingwa. Ivanović, Terry, Cole - Ramires, Essien, Lampard, Żirkow - Drogba, Torres.
Rezerwowi: Turnbull, Benayoun, Mikel, Malouda, Ferreira, Kalou, Anelka.
Man Utd: Van der Sar - Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra - Park, Giggs, Carrick, Valencia - Hernandez, Rooney.
Rezerwowi: Kuszczak, Berbatow, Smalling, Gibson, Nani, Scholes, Evans.
Mamy swoje!
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Chelsea - Manchester United
Typ : X
Kurs:3.05
betsson​
Chyba najbardziej wyrównany pojedynek tej fazy pucharowej obecnej edycji LM. Spotkania pomiędzy tymi zespołami już od dłuższego czasu określane są mianem starcia gigantów. W lidze angielskiej goście radzą sobie lepiej i są coraz bliżej odzyskani mistrzostwa, które w poprzednim sezonie zdobyli Niebiescy. W fazie grupowej oba zespoły wygrał swoją grupę a w pierwszej fazie pucharowej pewnie pokonały swoich rywali. Jednak los im nie sprzyjał w losowaniu ćwierćfinałów. Drużyna która wygra będzie miała dużo słabszego przeciwnika w półfinale gdzie komuś z tej pary przyjdzie grac na 98 % z Schalke. W obu zespołach nie ma nowych kontuzji a do gry wracają zawodnicy wcześniej niedysponowani. Benayoun oraz Alex już trenują z drużyną ale dziś jeszcze nie dostaną szansy na wybiegnięcie na murawę. Więcej szans na grę daje się Ferdinandowi oraz Andersonowi. Dużo ostatnio mówiło się o problemach z łokciem Van der Sara i tym, że dziś w bramce możemy zobaczyć Kuszczaka. Wydaje mi się jednak, że to holender stanie pomiędzy słupkami a nasz rodak dostanie kolejną szansę w lidze angielskiej. Trener Carlo Ancelotti ciągle czeka na przebudzenie się Torresa, którego sprowadził za duże pieniądze w przerwie zimowej. W podstawowym składzie gości pewne miejsce powinien mieć dziś Rooney,który dostał dwa mecze kary i nie zagra w najbliższym meczu Premiership z Fulham. W tym sezonie obie drużyny grały już na Stamford Bridge i The Bluses wygrali z Czerwonymi Diabłami 2-1. Dziś jednak stawka meczu jest wyższa i oba zespoły nie będą chciały popełnić błędu. Zapowiadają się więc piłkarskie szach z dużą ilością gry w środku pola. Wcale bym się nie zdziwił jeśli mecz zakończył by się bezbramkowym remisem. Jednak remis 1-1 wydaje mi się bardziej prawdopodobny i napewno nie będzie to zły wynik dla zespołu z Manchesteruw perspektywie rewanżu.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Chelsea FC - Manchester United 1,51 DNB

Dziś o 20:45 rozpocznie się prawdziwy angielski szlagier. W półfinale ligi mistrzów prawdopodobnie na 99% zobaczymy tylko jeden zespół z Anglii bo Tottenham raczej już nie odrobi straty 4:0 z Realem.
Odnośnie dzisiejszego meczu to Manchesterowi w ostatnich latach zawsze trudno się grało na wyjeździe z Chelsea. W Londynie czerwone diabły wygrały ostatnio w 2002 roku.
Do tego w tym sezonie Manchester nie gra nic imponującego w meczach wyjazdowych. Co prawda ostatnio trochę ogarnęli mecze wyjazdowe, ale nadal nie imponują. Chelsea na własnym terenie powinna to wykorzystać, tak jak 1 marca 2011 roku gdzie wygrali 2:1, więc dość niedawno.
Należy też wspomnieć fakt o meczu Manchesteru z O. Marsylią gdzie można nawet powiedzieć, że Francuzi przycisnęli gospodarzy. Na prawdę w tym meczu drużyna z Francji zaprezentowała się nieźle, a Manchester słabo.
Poniżej informacja o osłabieniach.
Myślę, że historia nadal się nie zmieni i na własnym terenie Chelsea ugra korzystny wynik. Choć nie wykluczam w tym meczu remisu.
Te kontuzje to nie wiem skąd brałeś ale Rio oraz Rafael grają w pierwszym składzie. Benayoun siedzi na ławce.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Chelsea - Man Utd
Typ: over 3 (3 = zwrot)
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Witam czeka nas bardzo pasjonujący mecz, który mam nadzieje, że będzie obfitowował w gole. Wczoraj wahałem się nad overem w Lechu, albo Interze wybrałem 1 opcje i źle trafiłem dzisiaj mam nadzieje, że będzie inaczej. ,mecze pomiędzy tymi drużynami konczyły się równie, ale raczej w meczach wpadło pare/nascie goli. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakonczył się wynikiem 2-1 dla Chelsea. Jak wiadomo Liga Mistrzów toczy się swoimi prawami, więc dobrze może w tym meczu być 0 goli, tak jak też powyżej 5, ostatnie zwycięstwo Man Utd 4-2, gdzie już przegrywali 0-2 pozwala myśleć, że Rooney, który strzelił 3 gole wraca do formy i zaczyna regularnie strzelać. Zaś Chelsea zremisowała, że Stoke 1-1, chociaż z obu stron były dogodne sytuacje do wbicia przynajmniej 1 gola. Chelsea jak gospodarz będą pewnie chcieli odrazu zatakować, jeżli by nadziali się na udany kontratak, atak Man Utd i stracili bramke, napewno chcieli by to nadrobić w tedy mogły by się posypać bramki z jednej i drugiej strony. Ogólnie licze na ciekawe widowisko, i zwycięstwo Man Utd . Glory Glory !!
Typuję : 3:1 dla Man Utd !!
 
botshek 360

botshek

Użytkownik


Barcelona vs Shakhtar Donetsk

typ: Over 3
kurs: 2,06
stawka: 4/10
Pinnacle

Wbrew pozorom to może być bardzo ciekawy pojedynek, przez wielu skazany na pożarcie Shakhtar może sprawić dużo kłopotów samej Barcelonie na czele z Messim. Najważniejsze dla Ukraińców jest to aby nie pokazać się z takiej strony jak Arsenal na Camp Nou. Musza pójść na wymianę ciosów bo murowanie bramki i tak może nie przynieść skutku bo Barca z takim potencjałem ofensywnym jakim dysponuje tak czy inaczej strzeli bramkę. Messi z kolegami są niezwykle mocni w domu, potrafią z polotem strzelić kilka bramek każdemu rywalowi, a strzelać powinni też gracze z Ukrainy, których jedyną szansą jest zdobycie bramki na wyjeździe i próba wykorzystania bądź co bądź słabszej gry Barcelony na wschodzie Europy. W obu drużynach zabraknie ważnych obrońców co umożliwi pokazanie pełni umiejętności ofensywie obu drużyn. Zabraknie: Puyola i Abidala oraz Kuchera i Chygrynskiyego.​
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Brawo Widzu dobra robota , ogólnie mecz MU vs CL też bardzo dobry , choć muszę przyznać że karny dla CL się należał , Evra ewidentnie nie trafił w piłkę a w nogi Ramiresa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom