Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Poker Poker

Sekcje
ostatni wpis
Poker dla Początkujących

Pytania i odpowiedzi dla początkujących graczy w Pokera.

Strategie i Taktyki

Analizy rozdań, porady, taktyka, czyli jak grać żeby wygrać

Sieci Pokerowe

Opinie, porównania, problemy, firmy warte uwagi.

ostatni wpis 23 grudnia 2018 16:23 przez dynamo89 w temacie Przestroga...
Turnieje Pokerowe

Aktualnie organizowane freerolle oraz inne turnieje pokerowe.

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Pokerstars gra po wpłacie Skrill

kobe28 : Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was już korzystał z wpłaty Skrill od kiedy ostatnim czasy ta opcja znów wróciła na Starsy? Od zmian przepisów nie grałem a mam …

ostatni wpis 2 sierpnia 2019 00:39 przez xybeee
Remik - Gdzie grać?

nunek87 : Witam Jestem tutaj nowy, dlatego jak coś źle piszę to proszę o poprawę. Szukam gry w remika on line na pieniądze. Kiedyś była strona Rummy Royal ale z rok jest …

ostatni wpis 30 maja 2019 15:19 przez albinek
Transfer między graczami a bonus w partypoker

cebula87 : Witam, czy jak przeleję mojemu znajomemu pieniadze poprzez tranfer to czy zostaniu to zaliczone jemu jako deposyt i aktywuje bonus?

ostatni wpis 9 sierpnia 2018 20:27 przez adrjan77
Poker. Pierwszy depozyt. Gdzie?

maras89 : Witam. Mozna jeszcze grac online w ta piekna gre czy juz przez prawo jest to niemozliwe bo blisko rok mnie nie bylo przy stolach a nie chcialbym by po tygodniu …

ostatni wpis 6 grudnia 2017 21:26 przez mark
Kalkulator w umyśle kumpla - czy może mu pomóc?

nikolas : Witam! Znam pewną osobę, która wyszkoliła się w bardzo biegłym obliczaniu - mnożeniu liczb kilkucyfrowych, dzieleniu z dokładnością do masy miejsc po przecinku; posiada także imponujące zdolności pamięciowe. Ale ma …

ostatni wpis 1 grudnia 2016 12:10 przez nikolas
POMOC!

sewi19 : Panowie ktoś cały czas mi zmienia hasła na e-mail... do tego dzisiaj wpłaciłem sobie do doyles room 50$, ten ktoś zmienil hasło na e-mail, zmienil pytania pomocnicze i odpowiedz, zmienil …

Poker Online Turniej Powiekszony Stack

loretin15 : Witam Wiecie moze gdzie moglbym znalesc turnieje pokera z powiekszonymi stackami cos kolo 20k zetonów na start ? Widziałem takie cos na William ale tylko raz . Wie ktoś coś …

ostatni wpis 28 lipca 2014 14:55 przez esiok5121
Problem z wyplata gotowki z konta STARGAMES

bad_pixel : Witam..moj problem polega na tym ze jakis czas temu ok 10 dni, wyplacielm ze swojego konta na Stargames spora sume pieniedzy. Od tamtej pory nie dostalem zadnej informacji o wyplacie, …

ostatni wpis 11 marca 2013 11:55 przez bad_pixel
poszukuje

paint12 : Witam poszukuje dawnego poker rommu . Wiem że był to serwis hiszpański z taką krótką nazwą . Odbywaly sie tam freerolki tak od 24 godziny do wygrania chyba 5 czy …

ostatni wpis 25 stycznia 2013 23:12 przez paint12
Pomoc w ocenie układu

seebaa : Witam, (nie wiem czy w dobrym miejscu wklejam post, jeśli nie to z góry przepraszam) - potrzebuję pomocy w danym rozkładzie kart na stole w grze Texas Hold'em: dlaczego gracz …

poker za sms

wacu12 : czy jest jakiś pookerroom w którym można grać za kasę po wysłaniu SMS

3 922 37 022

Najpopularniejsza gra karciana czyli poker. Rozbudowany dział, w którym znajdziesz strategie, promocje czy listę turniejów. Jeśli nigdy nie grałeś, tu dowiesz się jak zacząć i jak robić to dobrze.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.