>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Historia czatu

mmatips mmatips:
A ty gdzie się o tym wyedukowałeś ? TVP czy TVN ? 😂
mmatips mmatips:
Serio ? Ale przecież można przejść tą medialna chorobę bezobjawowo 😂 to przed czym wtedy Cię ochroni ?
20maciek03 20maciek03:
Wyzywasz Polaków od ciemnogrodu, a sam masz braki w edukacji.. Szczepionka nie chroni przed zachorowaniem. Łagodzi objawy i minimalizuje ryzyko ciężkiego przebiegu 🤦
mmatips mmatips:
Jeszcze tylko dodam że znam osobiście 2 osoby które wzięły odpowiednio 2 i 3 dawki po których zachorowały i tym akcentem kończę te covidowe zabobony . Dobrego dnia
mmatips mmatips:
Ja żadnej szmaty nie nosiłem . Debila z siebie nie robiłem . Nie chorowałem . Znam setki osób które ten nie chorowały i nikogo kto umarł . A Ty ile znasz osobiście które umarło ? 😂 super definicja typa który wierzy ze maska w czymś mu pomogła … jezusie kochany jakim Polacy są ciemnogrodem to aż mi jest wstyd …
mmatips mmatips:
I tak jak myśleliśmy nie powiedział nic mądrego 😂
A adam1890:
😅😅
adamo80 adamo80:
Ale jak tak się prosiliście to adamo się wypowiedział.... :ROFLMAO: :) ;) 🇺🇦 🇵🇱 (y)
adamo80 adamo80:
Ja nie jestem od robienie porządku... Od tego są admini i moderacja i było mówione wiele razy aby na czacie nie poruszać tematów politycznych czy covid... Zresztą oba tematy są zamknięte... To nie forum polityczne ani zdrowotne...
adamo80 adamo80:
.. Ja sam wcześniej się tu mocno udzielałem, ale przeszedłem ten covid i było ciężko... A nie byłem w żadnym szpitalu i nie było nic bardzo poważnego w teorii, ale od 20 lat nie byłem tak chory... Nie dziwię się nikomu i nie śmieję, że ma maskę... Ja osobiście oczywiście od dzisiaj nie noszę, ale mam zarówno szczepionki jak i przeciwciała.
adamo80 adamo80:
@gubernator_nh, odnośnie masek powiem Ci, że nie ma co się śmiać jak ktoś ma wciąż maskę bo może mu ktoś zmarł na covid albo po prostu sam się boi... Chce to niech nosi... Jego sprawa... Jest zresztą wciąż zalecenie.
inkub1986 inkub1986:
Żartuję, mój niekoniecznie
inkub1986 inkub1986:
Dziekuje
Thalion Thalion:
Dobra, żartuje , jest kilka wartosciowych tematow
Thalion Thalion:
mmatips mmatips, zakładaj, będzie następny minusowy temat 🤣 🤣
Thalion Thalion:
Tutaj i tak każdy jest na grubym minusie :ROFLMAO:
mmatips mmatips:
Zastanawiam się czy zakładać temat z kuponami na tym forum czy nie
ziarnoo ziarnoo:
@gubernator_nh, ale dobra nutka
ziarnoo ziarnoo:
Dywizjonu
ziarnoo ziarnoo:
Z huty był
ziarnoo ziarnoo:
Ja z tym z drugiej zwrotki poznałem się na studiach
Thalion Thalion:
Ten w czapce
ziarnoo ziarnoo:
P Ptaku22, tylko który to ja?
P Ptaku22:
:LOL: :LOL: :LOL: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
P Ptaku22:
Ziarno ładnie rapujesz
ziarnoo ziarnoo:
@gubernator_nh, znasz tych huciarzy?
P Ptaku22:
:LOL: :LOL: :LOL:
ziarnoo ziarnoo:
Thalion Thalion:
Ziarno ale tutaj się nie obnosimy ze swoją orientacją 😂 😜
ziarnoo ziarnoo:
Nh do celu
P Ptaku22:
Ja pograłem over 12.5 fauli naszych orluf :D
ziarnoo ziarnoo:
P Ptaku22, ciągnij ptaka
P Ptaku22:
To są takie wytresowane zwierzaki że jakby im kazali u rac majtki na łeb przed wirusem to też by to robili xd
ziarnoo ziarnoo:
A co myślicie o rewanżu usyka z joshua?
Thalion Thalion:
Najlepszy był tem pajac Simon jak kilka dni temu w tvn24 powiedział że Ci co zmarli na covid to i tak by zmarli na grypę:D myślałem że opluje ekran, 2 lata ludzi trenowali, zamykali lasy, lokale, biznesy a teraz sam przyznał to co było wiadome od początku
P Ptaku22:
Zapraszamy :cool:
Thalion Thalion:
Zaraz wpadnie Adamo i ten drugi tommytommy i zrobi z Wami porządek 😂 :ROFLMAO: 🥃 🥃 :LOL:
P Ptaku22:
Ryjku*
P Ptaku22:
A największa bekę to chyba miałem jak ktoś w aucie sam jechał z maską na rynku na chorzy ludzie :ROFLMAO: :ROFLMAO:
P Ptaku22:
Nic nie poradzisz ludzie są już wytrenowani najlepiej żeby im ta maseczka do ryja przyrosła xd
P Ptaku22:
:cool: :devilish: :D
ziarnoo ziarnoo:
ziarnoo ziarnoo:
Aha czyli niewiadomo..?
jaszczii jaszczii:
śmiech to zdrowie
mmatips mmatips:
Śmieje się z tego cyrku tak samo jak z cyrku covidowego się śmiałem :)
mmatips mmatips:
jaszczii jaszczii, No wiec ci mówię ze śmieszne sankcje takie żeby ładnie w tv wyglądały i żeby ciemny lud to kupił a biznesy dalej robią z ruskimi :) Polsat tez nie pokazuje zawodników z ufc a dzisiaj pokazał mecz ruska z hurkaczem w tenisie 😂
jaszczii jaszczii:
@tomcioomen666, trzymaj sie!
mmatips mmatips:
Powiem ci więcej . W centrum Warszawy jest pizzeria na pańszczyźnie ruskiej a przy jej wejściu jest duża flaga Ukrainy :) absurd goni absurd
jaszczii jaszczii:
zapytaj Kaczyńskiego dlaczego
mmatips mmatips:
jaszczii jaszczii, sankcje mówisz . To czemu bierzemy gaz z Rosji dalej a ich ciężarówki jeżdżą po Polsce ?
jaszczii jaszczii:
i konsekwencje
jaszczii jaszczii:
to są tzw sankcje - ponosi odpowiedzialność za swojego prezydenta
mmatips mmatips:
a wypociny ciemnogrodu z polski 😂
mmatips mmatips:
I teraz czekam
mmatips mmatips:
Tak na serio . Co zrobił ten tenisista i czemu jest winien ze ma być zastopowana jego kariera na która pracuje całe życie ?
jaszczii jaszczii:
mmatips mmatips, Ty tak na serio pytasz?
mmatips mmatips:
ziarnoo ziarnoo, a co oni zrobili żeby ich wyrzucać ?
ziarnoo ziarnoo:
Siemanko, dlaczego Medvedev Daniil ATP2 gra w Miami? Nie wy..bali wszystkich ruskich ze sportu?
M Mendieta1992:
Staram się omijać szerokim łukiem te bzdety ale to się rzuca w oczy w po otwarciu strony...
mmatips mmatips:
Fascynujące 😂 opowiedz kiedy twoja siostra miała okres i jak to zniosła :)
Do góry Bottom