>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

S spider-official:
Unibet daje 2,38 a 1xbet 1,86 hehe ale rozbieżności
K kubaion:
Przed meczem wskazywałem na Szwecję, Hiszpanie i Portugalię. Ale po tym co zrobiła Szwecja na początku spotkania ten mecz mi śmierdzi więc jak kto woli. Za lekka stawkę można
S spider-official:
Warto pograć tych młodych Szwedów?
H Hildemo:
Dudel 1 ladnie
K kubaion:
Król Szwecji chyba musiał grubo obstawic bo jak inaczej wytłumaczyć to co działo się w pierwszej części połowy
I isaacofuluru:
rekretyper rekretyper, Powiedziałbym, że zaległości fizyczne/motoroczne, to jedyne zaległości, które da się nadrobić w wieku seniorskim. W cywilizowanych piłkarsko krajach to wiedzą. W Polsce - nie.
S spider-official:
Serbia ładnie jedzie z Szwedami
K kubaion:
Co się dzieje w ręczna, wow
S sebek1997:
Sebek1997
rekretyper rekretyper:
I isaacofuluru, bo takie kiedys były wytyczne do przyjęcia do drużyny. Umiejętności zero, ważne że szybko biega. A niestety łatwiej nadrobić zaległości kondycyjnie jak koordynacyjne
I isaacofuluru:
Tak btw - ciekawie zapowiada się to półrocze dla polskiej piłki. Mistrz kraju został zmasakrowany przez drużynę z Azerbejdżanu, a przed nami Mundial z trenerem umoczonym w korupcję. Kiedy wydaje się, że piłka w tym kraju niżej upaść nie może, rzeczywistość znowu zaskakuje.
H Hildemo:
Dudelange*
H Hildemo:
Dudekange ov 0,5 polecam
I isaacofuluru:
Ja jako amator pamiętam, jak była prowadzona selekcja w wieku juniorskim. Do kadr wojewódzkich brali tylko koni do biegania. Sam znam kilka takich przypadków, gdzie z mojego miasta kilku grajków poszło do najlepszej szkółki w Krakowie. Dziś wszyscy kopią gdzieś po okręgówkach.
rekretyper rekretyper:
Jeszcze wracając do umiejętności i wyszkolenia. Ja nigdy nie grałem w piłkę zawodów ale jako amator wiem że prowadząc piłkę przy nodze czy przy dośrodkowaniu/podaniu/strzale nie patrzy się na piłkę. A jak oglądam mecze ekstraklasy i nie tylko to tam większość ma głowę w dół
I isaacofuluru:
Teoretycznie
I isaacofuluru:
rekretyper rekretyper, Bo skauting w Polsce nie istnieje. Ale to wciąż byli najlepsi piłkarze w naszym kraju...
rekretyper rekretyper:
I isaacofuluru, i 5:1 z tego, dzisiaj wyszło jakie to transfery robią nasze drużyny. Leją po gaciach bo wydali bańkę ojro na patalacha który 2 razy poda dobrze przez 90 minut
I isaacofuluru:
Polscy piłkarze są za słabi nawet na Ekstraklasę.
I isaacofuluru:
K krzy18s, Grało dwóch Polaków. Bo Lech (najlepsza akademia w Polsce) szkoli tak dobrze, że żeby wygrać mistrzostwo, musi grać obcokrajowcami.
rekretyper rekretyper:
Dokładnie, nawet gorszy dzień nie powinien mieć wpływy no może na ilość bramek
K krzy18s:
I isaacofuluru, tu zagrało dwóch Polaków. Chłopy w 60 minucie stali.
K kubaion:
Szwecja co daje
B brajan82:
rekretyper rekretyper, tez nie mogę tego zrozumieć. Pierwsza runda to powinna być jak walec. Przejeżdżasz i nawet nie patrzysz co zostało.
I isaacofuluru:
Lech na transfermarkt był wyceniany prawie 3x wyżej, niż Qarabag. Nie wiem dokładnie jak wypadało porównanie budżetów, ale sądząc po transferach - Lech zjada Qarabag finansowo. I co z tego?
rekretyper rekretyper:
Każda nasza drużyna od kilku lat robi w tym postępy. Pierwsza runda po losowaniu, płacz jak to ciężko trafili. Kurwa pierwsza runda
I isaacofuluru:
Braków w szkoleniu nie da się już niczym nadrobić. Pewne złe nawyki u piłkarzy są nie do wyplenienia. Polski piłkarz cierpi, jak ma piłkę przy nodze.
I isaacofuluru:
Papszun w Rakowie wnosi coś nowego. Ciekawie zapowiada się Kaczmarek z Lechii i Szulczyk z Warty. Tylko, że to jest wierzchołek piramidy. Na dole nie ma kompetentnych ludzi i potem nawet dobrzy trenerzy dostają materiał, który nie ma pojęcia o prawdziwej piłce.
I isaacofuluru:
Potrzeba zmiany mentalności. Młodych trenerów ze swoimi pomysłami.
I isaacofuluru:
Raz, że gramy w nie tę dyscyplinę. Dwa, że szukamy usprawiedliwienia dla porażki już przed meczem. Gen frajerstwa. Lech zresztą jest w tym wybitny.
I isaacofuluru:
rekretyper rekretyper, W 100% popieram
rekretyper rekretyper:
Przekładanie męczy i wielu kombinowanie a tak na prawdę to szukanie alibi na swoją nieudolność, żeby było jak się wytłumaczyć z porażek
I isaacofuluru:
Chłopaki z Lecha nie dali z wątroby - no co poradzisz :D
I isaacofuluru:
Gdyby Lech umiał grać w piłkę, to nie musiałby za nią tyle biegać. Gdyby nie musiał za nią tyle biegać, to nie opadłby z sił w drugiej połowie, a Qarabag nie wjeżdżałby tak łatwo w jego pole karne. Ale w Polsce się nie gra w piłkę. U nas się daje z wątroby, podostrza, doskakuje, muruje, rygluje, liczy na kontrataki. To jest nasza piłka. Nasz sport narodowy.
rekretyper rekretyper:
B brajan82, ale zawsze był płacz że zaczynamy puchary przed sezonem, jak w tym roku mają puchary razem z rozpoczęciem ligi to zaś lament że muszą grać co 3-4 dni
K kubaion:
Szwedzi co poczatek
I isaacofuluru:
Takich mamy ludzi przy futbolu. Niestety. Tu nie ma mentalności na dobrą piłkę.
I isaacofuluru:
Tak jak Probierz. A to lotniska nie ma, a to to, a to tamto...
I isaacofuluru:
Więc cokolwiek byś nie zrobił i tak będzie źle. Bo nie chodzi o to, żeby było dobrze, a o to, żeby mieć wymówkę.
I isaacofuluru:
Że liga startuje za późno i nasze kluby nie są w rytmie meczowym...
I isaacofuluru:
I wiesz co wtedy mówili "eksperci"?
I isaacofuluru:
To był już etap 3. rundy eliminacji
I isaacofuluru:
Nie wiem, czy pamiętasz, ale przed reformą ESA37 zaczynaliśmy w sierpniu, tak koło 10
B brajan82:
W Polsce nikt jeszcze tej oczywistości nie odkrył.
B brajan82:
po sezonie
B brajan82:
po
B brajan82:
I isaacofuluru, chyba chodzi o to, ze w Polsce trzeba robić formę na puchary czyli na lipiec i sierpien. A u nas tłumaczenie, ze piłkarze zajechani po
I isaacofuluru:
Zresztą to co się działo po 80 minucie... Lech stał, a Qarabag sobie grał w dziadka. To było upokarzające. Ciekawe jak oni się podniosą po czymś takim.
I isaacofuluru:
Jedyny wniosek jaki można z tego wyciągnąć, to bukmacherski. Grać na zwycięstwo Stali w sobotę. Płacą x10, a wymówka jest już gotowa.
I isaacofuluru:
Ale jak ma się zmienić, jak eksperci z nc+ co 5 minut mówią o przygotowaniu fizycznym... Tak jakby piłka nożna to były zawody lekkoatletyczne.
I isaacofuluru:
Dopóki ludzie w tym kraju nie zrozumieją, że piłka nożna polega na grze w piłce, a nie na bieganiu za nią - nic się nie zmieni.
I isaacofuluru:
Z jednej strony ambicje na grę w Lidze Mistrzów są zawsze. Z drugiej - strach przed rywalami pokroju Qarabagu. Polska piłka to stan umysłu.
I isaacofuluru:
Ok - losowanie nie było szczęśliwe. Ale jak można zwalać winę na pecha, jak my już usprawiedliwiamy porażkę z Qarabagiem? Przecież Lech ma pewnie ze 2x większy budżet, niż Azerowie. I co z tego?
I isaacofuluru:
W teorii trudno ją zawalić. Ale no właśnie - w teorii. Bo przyszedł Lech Poznań cały na niebiesko i powiedział: "Potrzymaj mi piwo".
I isaacofuluru:
W teorii powinniśmy być spokojni o to, żeby mieć przynajmniej jedną drużynę w fazie grupowej - właśnie ze ścieżki mistrzowskiej.
I isaacofuluru:
Reforma kwalifikacji powstała po to, żeby jak najwięcej mistrzów krajowych grało w pucharach. Rok temu z tego przywileju skorzystał Lincoln Red Imps z Gibraltaru, czy Flora Tallin z Estonii.
I isaacofuluru:
Raków niby nieźle wylosował. Astana jest pod formą od przynajmniej 2 lat. Kadrowo już nie straszy, a gwarantuje rozstawienie w 3 rundzie. Ale to tylko i aż 3 runda. W play-offach może być West Ham albo Fiorentina.
I isaacofuluru:
Nic nie wskazuje na to, żeby miało się to skończyć powodzeniem. O reszcie pucharowiczów nawet nie wspomnę, bo nawet jeśli pokażą się z dobrej strony, to eliminacje są wymagające.
I isaacofuluru:
Natomiast wracając do Bodo/Glimt - oni w kwalifikacjach LKE mieli Valur Reykjavik, Prishtinę i Żalgiris Wilno. Lech na dzień dobry dostanie pewnie Slovana Bratysława. Forma też nie ta.
I isaacofuluru:
Spadliby do ścieżki Ligi Europy, ale pod warunkiem, że przeszliby pierwszą rundę kwalifikacji do LM. Jako, że nie przeszli, to od razu trafiają do LKE.
Do góry Bottom