>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Historia czatu

P Ptaku22:
:cool: :D
P Ptaku22:
No i tak to się kręci dzień po dniu
P Ptaku22:
Odpoczywać po robocie
P Ptaku22:
I do spanja ?
P Ptaku22:
Jakby wszytsko wchodziło to byś nie handlował :devilish: :ROFLMAO:
P Ptaku22:
Wchodzi pięknej jak truskawki do koszyka
Thalion Thalion:
Mam wrażenie że Nasi to tylko na Lewego liczą
biniuu biniuu:
Powodzenia tomcio
biniuu biniuu:
P pieru96, coś w tym jest co mówisz. Ale zwróć uwagę, że intensywność rozgrywania spotkań jest z roku na roku coraz większa. Właściwie większość gra regularnie mecz co 3-4 dni i wtedy wydaje mi się, że 30 minut bieganie sprintem i przepychania się może co nieco znaczyć. Nie jest to jakiś paskudnie mocny argument oczywiście, ale jeżeli by im przyszło grać z nami też dogrywkę to może to już jakoś wpłynąć
P Ptaku22:
Oby weszło
P Ptaku22:
Aha spoko
P Ptaku22:
A co to :eek:
P Ptaku22:
Elegancko cały czas do przodu :cool:
P Ptaku22:
Witam jak mija niedziela?
P pieru96:
biniuu biniuu, te 120 minut to akurat lepiej, wiecej czasu na zgranie :D pół żartem pól serio, ja wiem, że typerzy bardzo lubią argument o zmęczeniu, ale dla mnie to sranie w banie, to są zawodowcy ze sztabem ludzi za sobą
P Ptaku22:
Over 4.5 kartek i czekam na linie fauli jaka dadzą
biniuu biniuu:
Ja gdybym stawiał to mimo wszystko też chyba dawalbym awans Szwecji. Ale staram się omijać stawianie spotkań Polaków szerokim łukiem
P Ptaku22:
Ja tam wchodzę w over fauli naszych i kartek Orsato idealny do fauli i kartek
P Ptaku22:
Janowicz do szopy :ROFLMAO: :cry: :cool:
biniuu biniuu:
Atut własnego stadionu + to że Szwedzi grali 120 minut zamiast 90
P pieru96:
No właśnie - zastanawiam się jakim cudem jesteśmy faworytem do awansu :eek:
biniuu biniuu:
@gubernator_nh, nie mów tak brzydko 😢 musimy ich porobić
biniuu biniuu:
Od Papui*
biniuu biniuu:
Wydaje mi się, że dzisiaj warto iść w stronę Wysp Salomona. Jak dla mnie to dużo mocniejsza ekipa od PPa
P Ptaku22:
Same wałki xd
P pieru96:
na Setkica (tez Lugano) pewnie jeszcze wiecęj z 4*-0 zrobiło się 4-5*
P Ptaku22:
Ustawka :mad:
P Ptaku22:
Jurkowi chyba hajsu brakuje :ROFLMAO:
jozzy22 jozzy22:
Brawo Juras po ciężkim początku ogarnął sie
Thalion Thalion:
Mówiłem że to 2 wcielenie adamo czyli "kapo" hehe :ROFLMAO:
P Ptaku22:
Patologia krakowska :mad: :ROFLMAO: :devilish:
T TommyTom:
Rynsztok odpuśc już sobie.Zwróciłem uwagę że jestes wulagrnym prostakiem i tak pewnie myśli wiele osób,tyle że tego nie pisze,bo z kolega na tym czacie mieszkacie i konfabulujecie.To nie ja powinien zwracac uwagę tylko moderator albo admin na twoje patologiczne słownictwo,ale że tego nie robią to zrobię to ja
P Ptaku22:
Spokuj bo mi łezki lecom :mad: :cry:
T TommyTom:
O jak ładnie umie się posługiwać kolega zdrobnieniami.Za chwilę dotrze do onomatopeji,ale to będzie ładniej i tak niż rynsztokiem. Bzyk bzyk pszczółko
mmatips mmatips:
juz pograne za 100 funta
mmatips mmatips:
awans szwecji 2,15 haha promo
T TommyTom:
a przytakiwacz jeszcze ma "ale", że się zwraca komuś uwagę by "przyjaciel" nie był wulgarny.Otóż nie każdy posługuje się rynsztokiem i chyba mi świta że admin też mu zwracał uwagę
T TommyTom:
jeden to daje pokaz prostactwa i wulgarności, a drugi to gra jak mu orkiestra każe i nieważne że bredzi. I tak się kręci czat na forum bukmacherskim
T TommyTom:
pozostańmy przy "towarzystwie wzajemnej adoracji", ale może to jakaś "miłość"
T TommyTom:
A towarzystwo wzajemnej adoracji trwa... teraz uruchomił się niejaki Thalion - kolejny człowiek o wielkiej inteligencji xD Ty może ograniczyć sie to przytakiwania, bo własnego zdania nie masz, a jak miałeś nt. wojny o Ukrainie to sie tak skompromitowałeś, że lepiej bys wpełznął pod jakiś kamień.
jozzy22 jozzy22:
Go Juras Go
P Ptaku22:
Trza grać jak Tomek za wszystko :devilish: :cool: 🏒
P Ptaku22:
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
mmatips mmatips:
@gubernator_nh, a ja Ci tylko mówię że sts zarabia na takich co graja po 2zł , bo niby 2 zł ale szanse zadne i takich graczy jest wiecej niz takich co gra po 10 tysiecy czy po 20 tysiecy :)
Thalion Thalion:
@gubernator_nh, ja Cie lubię i szanuje, każde.u się zdarza w emocjach dlatego piszę żebyś się tym pajacem Tommytom nie przejmowal
Thalion Thalion:
@gubernator_nh, TommyTom to jest troll albo drugie konto adamo
mmatips mmatips:
@gubernator_nh, sts zarabia właśnie na takich jak Ty ;) jakbyś to miał grać w punkcie to pewnie nie chciało by Ci się chodzić codziennie 😂
T TommyTom:
a masz mniemanie jakbyś był alfą i omegą, z którym każdy powinien się liczyć, a w rzeczywistości to lepiej bez komentarza
T TommyTom:
Chłopcze wyjdź na powietrze i odetchnij, bo siedzisz wiecznie na forum, grasz za 2 zł i wyrózniasz się tylko prostactwem i wulgarnością
jozzy22 jozzy22:
To nie wyzywaj
jozzy22 jozzy22:
@gubernator_nh, przepraszam o co kaman?
P Ptaku22:
Do spanja :mad:
Ori1995 Ori1995:
A te dzisiejsze walki to parodia, oprócz może 1 max
Ori1995 Ori1995:
To wiewióra, kubańczyka fajnie się oglada
Ori1995 Ori1995:
Szczerze
jaszczii jaszczii:
uhuhu ale emocje :D
Ori1995 Ori1995:
^^
Ori1995 Ori1995:
Main event
jaszczii jaszczii:
nitro nie zdażył zapalić :D
Ori1995 Ori1995:
Taka panienka
Do góry Bottom