>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Historia czatu

Thalion Thalion:
Ja jestem staromodny, jak coś to tylko alko :)
ziarnoo ziarnoo:
jozzy22 jozzy22, heh byłem tam w tamtym roku na malenżu
jozzy22 jozzy22:
Skawina
ziarnoo ziarnoo:
jozzy22 jozzy22, czyli?
jozzy22 jozzy22:
ziarnoo ziarnoo, bliskie okolice
ziarnoo ziarnoo:
Jest tu kto z Krakowa?
ziarnoo ziarnoo:
Ok to co lubicie ? Maryśkę, koks czy wystarczy polska feta?😁😁
Thalion Thalion:
Ziarno masz bojowe zadanie
niewiemnajaki niewiemnajaki:
Nie ma kto rozkręcić imprezy
Thalion Thalion:
Nie hahah
ziarnoo ziarnoo:
Mam nadzieję, że wieczorem jest tu większy ruch, jest tak?
ziarnoo ziarnoo:
Brakowało mi właśnie takiego czatu jak tutaj
Psychosocial Psychosocial:
Waldi zatem wyjaśnił wszystko
ziarnoo ziarnoo:
No chyba, że się nie obnoszą ze swoimi poglądami 😆
Waldi1979 Waldi1979:
Na czacie obowiązuje normalny regulamin jak na całym forum, to tak informacyjnie
ziarnoo ziarnoo:
Lewakom mówimy stanowcze NIE!!
Psychosocial Psychosocial:
Zależy o jakich wulgaryzmach piszesz. Dla mnie wulgaryzmem jest np: jak ktoś wychwala Lewicę.
ziarnoo ziarnoo:
Oczywiście, że takich miejsc jest wiele..
jozzy22 jozzy22:
chyba raczej nie więc masz odpowiedź
jozzy22 jozzy22:
a jest gdzieś jakieś miejsce w którym można używać wulgaryzmów?
ziarnoo ziarnoo:
Można tu na czacie w ogóle używać wulgaryzmów czy zaraz ktoś blokuje?
ziarnoo ziarnoo:
No w Indiach weszło jak w kaczą .upe😀😀
Psychosocial Psychosocial:
psychosocial psychosocial: 14:30 Paradou Constantine 15:00 Mumbai City ATK Mohun Bagan próbuje w dublu btsów Dzisiaj o 12:39 --> weszło na luzie
ziarnoo ziarnoo:
Stoch złoto😆😆😆
Thalion Thalion:
:) 😀 😃 już Cie lubię ziarno, masz poczucie humoru
ziarnoo ziarnoo:
To nie żarty, zysk jest pewny, trzeba tylko odpowiednio korzystać z analiz, jak chcesz to za tysiaka zdradzę Ci sekret, dzięki któremu już zawsze będziesz na plus
niewiemnajaki niewiemnajaki:
Thalion Thalion, najlepiej obejrzeć końcówkę meczu i zobaczyć co tam się wydarzyło
Thalion Thalion:
Nie żartuj haha
ziarnoo ziarnoo:
Wróciłem, bo to najlepsze forum i kopalnia dobrych typów
Thalion Thalion:
Heh spoko :)
Thalion Thalion:
No właśnie tyle pokazuje flascores ale fifa.com pokazujechyba tylko 3 i totalbet mi pokazał jako przegrany a miałem over3,5
niewiemnajaki niewiemnajaki:
ziarnoo ziarnoo:
Bo mi stronka wynikami piłki nożnej nie działa; wyskoczyło mi zapytanie czy jestem człowiekiem i proszą żebym wyczyścił ciasteczka, ale to nic nie daje
Thalion Thalion:
Panowie ile było oficjalnie żółtych kartek w meczy Meksyk-Panama
Thalion Thalion:
Fajny nick "ziarno" heh 😀
Psychosocial Psychosocial:
ziarnoo ziarnoo, ja czasem a czemu pytasz
ziarnoo ziarnoo:
Ktoś tu używa livescorehunter?
D dgv:
Pieniądze zniknęły z konta także nie ma okazji ich przegrać i zażyczyli sobie weryfikacji konta bankowego
Psychosocial Psychosocial:
14:30 Paradou Constantine 15:00 Mumbai City ATK Mohun Bagan próbuje w dublu btsów
Psychosocial Psychosocial:
Zbuki to stan umysłu zatem
P przestrzalninja:
chociaz taki lvbet rekwirowal ludziom pieniadze przy probie wyplaty pytajac sie skad maja pieniadze na granie xd
P przestrzalninja:
Nie robia weryfikacji w druga strone, bo nie maja takiego obowiazku. Ustawa nakazuje im jedynie pytanie o zrodlo pochodzenia pieniedzy a odpowiedzialnosc za podanie nieprawdziwych informacji spada na wplacajacego. W zeszlym roku maz kasjerki, ktora okradla CBA wplacic 9 albo 11 baniek i nikt sie nie pytal skad ma taka kase xd
P przestrzalninja:
po to, zebys sie denerwowal i mial szanse przegrac pieniadze, ktore chcesz wyplacic ;) lub znalezc na Ciebie haka. w tej sytuacji sts jest win win, bo czesc osob przegrywa pieniadze czekajac na wyplate
Psychosocial Psychosocial:
Tez tego nie pojmuje. Ciekawe czemu nie robią weryfikacji w drugą strone jak ktos wpłaca na konto duże sumy haha
Ori1995 Ori1995:
Sporo już tych pytań było, tylko nie rozumiem tego, jak wpłaca ktoś xxxxx razy z konta to czego oni chcą weryfikacje na co, trochę takie wtf dla mnie, ale to nie prowadzę firmę sts...
Ori1995 Ori1995:
To każdy praktycznie ma jakąś weryfikacje
Ori1995 Ori1995:
Znaczy jeżeli chodzi o wypłacanie większych kwot
D dgv:
2 tysiące tez wypłacałem i niczego sobie nie życzyli, teraz wypłaciłem 3270 i nagle takie akcje
Psychosocial Psychosocial:
sam pisałes ze do tysiaca nie ma problemu
Psychosocial Psychosocial:
a na przyszłowsc wybierac od razu kase jak juz masz np tysiąc
Psychosocial Psychosocial:
Proponuje wysłać ponownie maila
D dgv:
Dlatego od razu mi się włączają jakieś czarne scenariusze
D dgv:
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.. myślałem ze trwa to maksymalnie 1-2 dni, a tu końca nie widać, żadnej wiadomości zwrotnej..
Psychosocial Psychosocial:
Dobra widze że niestety sts nie posiada infolinii tylko Fortuna przykro mi
Psychosocial Psychosocial:
Fortuna kontakt Kontakt z obsługą klienta Fortuna Zakłady Bukmacherskie możliwy jest na wiele sposobów. Najpopularniejszy z nich jest to kontakt telefoniczny. Telefon: +48338582145
Psychosocial Psychosocial:
Cały czas jest sporo grono osób, które lubią sprawy załatwiać tradycyjnie, telefonicznie. Niestety, numer telefonu STS dostać jest bardzo trudno, a wręcz jest to niemożliwe. Bukmacher nie preferuje tej formy kontaktu. Trudno do końca stwierdzić, dlaczego.
Psychosocial Psychosocial:
natomiast*
Psychosocial Psychosocial:
Kurde na głownej stronie nie moge znalezc nato miast na głownej stronie Fortuny tez nie ma tego numeru co ja mam a nie pamietam skad go wziąłem.
D dgv:
Wypłacałem wielokrotnie sumy 1-2 tysiące, natomiast teraz zleciłem ponad 3k do wypłaty i sobie zażyczyli jakiejs dodatkowej weryfikacji..
D dgv:
Dzięki serdeczne
Do góry Bottom