>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

M mega3siek:
Na 2 bramy Gakpo jest 10 kurs mozna tym podbic
M mega3siek:
Podwojna na remis?
M mega3siek:
Nwm juz xd
M mega3siek:
A yaremchuk strzalu nie oddal w lidze
M mega3siek:
Zkolei szkocja solidna i u siebie
M mega3siek:
No i Malinovski jakby jeszcze nie absencja Zinchenki to juz wgl
M mega3siek:
Co wygral w pojedynke mecz na wyjezdzie z Lipskiem
M mega3siek:
Malem na szkocje a teraz mi sie wydaje ze bedzie miala problemy maja mlodego skrzydlowego z szachtara
M mega3siek:
A tak na powaznie szkocja ukraina to chyba ukraina bardziej brazylijska z tej pary co
M mega3siek:
Nwm czy grac na Polske 1x bo to trzrbaby pelen potencjsl wykorzystac i gryzc trawe oni jednak przewage maja umiejetnosci ale jak Piotr Nowak bedzie w 1 skladzie to nie gram
'Corek 'Corek:
psotnick psotnick, wiem wiem oglądam, ale niestety nie ma w Pl. Dzięki za odp
M mega3siek:
Depay to dobry grajek ale nie jakis kocur z maksymalnej polki natomiast wartosciowycgracz i Barca dobrze ze go zostawila
M mega3siek:
Po co ja go sprowadzalem
M mega3siek:
Mam troche stresow ostatnio jeszcze ten hazard eden
psotnick psotnick:
'Corek 'Corek, na twitchu pewnie coś się znajdzie, ale nie wiem czy polski
'Corek 'Corek:
Ogarnia ktoś czy jest polski stream do los kogutos? (Cs)
adik1992 adik1992:
psotnick psotnick, podrzucając piłke do serwisu i robiąc lekkie wygięcie coś mu strzeliło albo naciągnął w dolnej części kręgosłupa z lewej strony. Odrazu upadł na kort i się za to trzymał. Wymasowali go. Wrócił, ale nie był w statnie nawet zaserwować, za 3 podrzutem przebił piłkę ale nie dał rady grać.
psychol32 psychol32:
Co tam szmatławce piszą że Słoweńcy przed meczem z nami balowali do 5 rano
psotnick psotnick:
adik1992 adik1992, A działo się coś temu Bergsowi czy fejk? Bo własnie widze, że mi kupon zawalił
psychol32 psychol32:
Szewczenko menda jedna. Jak chcieli go na trenera to kasa nie odpowiadała.
louisarmstrong louisarmstrong:
Zależy w ladbrokes np krecz rozliczają w większości masz zwrot za krecz w paddy power było kiedyś że mogłeś zaznaczyć w obci zakładu czy zwrot czy rozliczenie ale tylko w przedmeczowych zakladach
M mcz:
psychol32 psychol32:
W librabet i klonach zwroty
adik1992 adik1992:
w zagranicznych przy stawiany live w razie kreczu nie ma zwrotów, tylko zakład wygrany bądz przegrany.
Gucci Mane Gucci Mane:
"W polskim buku to by Ci prędzej konto zamknęli niż wypłacili taki zakład" dokładnie :ROFLMAO: :ROFLMAO:
piatddz piatddz:
W unibet często tak grałem live jak ktoś brał medicala w przerwie między setami. Zdarzało się że już babka nie wracała do gry pamiętam i miałem kupon wygrany bez gry w jakieś 3 minuty. W polskim buku to by Ci prędzej konto zamknęli niż wypłacili taki zakład
D dzidzok:
A zwlaszcza live
D dzidzok:
Rzadko gdzie uznaja zwyciestwo po kreczu
adik1992 adik1992:
i krecz Bergsa po rozegraniu dwóch punktów, niestety kursy poblokowane i nie możnabyło nic zagrać
adik1992 adik1992:
w Metz turniej ATP, Basilashvili przegrywa 4:6 1:2 i serwis Bergs, ale Belg wziął medical, przy serwisie coś naderwał lub naciągnął w dolnym odcinku kręgosłupa, masowany obecnie, można popatrzyć i pograc basila po kursi 5,8 bo może tego Bergs nie dokończyć
'Corek 'Corek:
Polecacie coś do dubelka? ~ 1,5 ?
'Corek 'Corek:
Siemka
I iti:
verno verno, jak widac covid nie wszystkim sluzy ;)
jaroslav_ jaroslav_:
verno verno, może z gorączką sędziuje
verno verno:
w meczu Wuhan liniowy właśnie pokazał spalonego przy rzucie z autu :D
psychol32 psychol32:
Może inaczej. W słabszych klubach tych lig by się odnalazł.
psychol32 psychol32:
Takie ligi jak francuska czy holenderska wciągał nosem. Natomiast La Liga czy Premier League to za wysoki poziom. Możliwe że głowa nie dojeżdża
psychol32 psychol32:
Super grajek tylko nie na wielkie kluby
Thalion Thalion:
@gubernator_nh, czyli cały jest wkurzający ;)
Thalion Thalion:
Ja sie naprawde dziwie jak taki gracz jak Depay moze byc uwazany za dobrego gracza, dla mnie to jest taki zwykly przeciętniak
jaroslav_ jaroslav_:
M mega3siek, ale zdajesz sobie sprawę, że większość osób tutaj to dorosłe i dojrzałe osoby, które zwyczajnie wymieniają się swoimi analizami, wiedzą i typami bezinteresownie? Mnie kompletnie nie interesuje to czy ktoś na moim typie stał się milionerem i czy "ściągnął" typ ode mnie i nic sam nie wstawił na forum. Gdybym nie chciał tego to bym się nie dzielił.
Waldi1979 Waldi1979:
M mega3siek, ty chyba nie rozumiesz specyfiki forum, zresztą problem raczej ciebie nie dotyczy, bo przez 5 lat na forum raczej wiele osób nie skorzystało z twoich typów patrząc na twoją aktywność
psychol32 psychol32:
Jutro Shenyang gra i znowu duże spadki nawet z 5.60 na 2.88 Parę dni temu była podobna sytuacja i zremisowali
A ar0nek:
Widze wpisy na poziomie:)
M mega3siek:
To tak z luznych przemyslen z Polszy
M mega3siek:
Jest tu sporo osob znajacych sie na rzeczy co mogloby sie wymienuac prywatnie typami , wole sam stracic a zeby to bydlo mialo trudniej bo i tak nie szanuja niczego i tylko zeruja na waszej pracy i wiedzy
M mega3siek:
Tak gadam a sam wstawialem wcziraj wiem jak jest
M mega3siek:
I tak im wejdzie bo leca na chama a takim los sprzyja ale dzieki temu forum beda bogatsi
M mega3siek:
typy*
M mega3siek:
Czy warto im pomagac?nie.Czy warto tyoy wtawiac by rosli w sile?watpliwe szczekaja wyzywaja hejtuja na fortunjie
M mega3siek:
;)
M mega3siek:
Nauka wkurzenia sie pcha mlodych do sportu, bukmacherka sie zmienila i daje skir..nom nieostroznym glownie co za szczescie oplaca se pasze do walki
M mega3siek:
Zadufana w sobie primadonna Mbappe znowu zmarnuje sete z pieciu metrow i gdzies sie wyloza haha
I iti:
Francja rozwali sie od srodka, przez konflikty, 2018 to byl wypadek przy pracy, raz na 20 lat im wychodzi mundial, wiec nastepne zloto w 2038 ;)
M mega3siek:
I tak sa faworytem bez atmosfery motywacji i trenera dzieki murzynom z afryki
M mega3siek:
M mcz, masz racje Francja jest przymulona i Deshamp to przecinak ...ale poziom futbolu jest slaby kto im utrze nosa?Anglicy?Brazylia?Nawet Brazylia to juz europejsko gra
M mega3siek:
Ale zobacze jesli jakims cudem bedzie fajnie zestawiona defensywa to jakies grosze pod ogladanie i tyle.Jedyna szansa Polski to to ze nie ma przepasci tylko roznica w wyszkoleniu technicznym kolosalna haha
M mega3siek:
Na wyjezdzie z nimi zremisowali i u siebie na ambicji i gryzieniu trawy znowu mozna z ta Holandia cos wylatac ale jak Czesiu mowi ze nienmozna powolac 10 bramkarzy a typ zasluzyl na powolanie to olac zreszta to i tak byloby for fun za drobne
M mcz:
jeszcze ten Deschamps o zerowej charyzmie
D dc94:
Tucuman -1.5 miałem i w 96. minucie gol i po kuponie
Do góry Bottom