>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

SolarisPL SolarisPL:
paolini kocham cię
psychol32 psychol32:
PAtrzę teraz w Australii dwa mecze i dwa dogi. Kurs z dubla ponad 18
psychol32 psychol32:
Wyrównali i po minucie stracili sieroty
L leszchu:
Coś z chinskiego kosza gracie?
psychol32 psychol32:
Też jestem zawiedziony. Przecież miało być tak łatwo i przyjemnie
S skazany10:
Kurs 14.00 all in
S sebek1997:
ForBET 50% bonusu od depozytu do 500 zł
jaroslav_ jaroslav_:
Pograłem ten Singapur. Zobaczymy co tam wyjdzie :D
psychol32 psychol32:
godzinę temu grałem po kursie 5.10 teraz 3.90
psychol32 psychol32:
o 12 w ręczną agu adiif w Rosji
C CoelPablo:
Psychol który mecz masz na myśli w Singapurze ?
L leszchu:
Crains w kosza?
psychol32 psychol32:
próbować
psychol32 psychol32:
Na dzisiejszych rywali kurs w granicach 6. Trzeba próować
psychol32 psychol32:
Lion City widać że już ma po sezonie. Z kilku punktowej przewagi zrobiła się strata nie do odrobienia. Cztery ostatnie mecze to porażki i 14 straconych goli
psychol32 psychol32:
Singapur dzisiaj da zarobić tak jak w ubiegłą sobotę?
Psychosocial Psychosocial:
Witam ekipę. Dałem wpis w Irlandii...może zaklad wejdzie..zobaczymy ;)
psychol32 psychol32:
Shanxi pięknie ogarnęło. Kursik 11 złapany
psychol32 psychol32:
gdybym to zobaczył przed meczem a nie w trakcie to bym mocniej dał handi na nich bo linia na 22 lub 23 punkty wystawiona była
psychol32 psychol32:
przed tym meczem dołączył do nich Todorović to może trochę się ogarną
psychol32 psychol32:
to drużyna która w każdej chwili może przegrać kwartę 20 pkt
L leszchu:
Ningbo*
L leszchu:
Bingo popłynie czy utrzymają poziom?
S skazany10:
XD
Ori1995 Ori1995:
XD
rondani rondani:
Niemozliwe ?Gdzies napeewno bedzie worek z golami. Skazany zobacz oferte na Championship i zobacz co tam nie gra. Dobra zamykam sie ostatecznie bo wyczerpalem limit wiadomosci na czacie polroczny
C Cybiskorpion:
Panowie co z NHL
rondani rondani:
Piszcie typy jest milion do wygrania, 6 meczy za wynikow. Ja dalem Fulham - Bournemouth 2-1, AV - Chelsea 1-1, Tottenham - Everton 3-1, United - Newcastle 2-2, Liverpool - City 3-3, Leeds - Arsenal 0-2
S skazany10:
rondani rondani, duzo tych druzyn w championship zeby zgadnac
M mcz:
to niezłe miny xd
madman01 madman01:
Union i united miny
rondani rondani:
Z ciekawostek: Huddersfield przegrywa baraz z Nottingham, kilka godzin pozniej trener Huddersfield rezygnuje i idzie pracowac do...wlasciciela Nottingham. Uwazacie ze wszystko jest cacy?
rondani rondani:
Chyba jest ustawka w Championship na sobote, ale oczywiscie wczesneij nie ma co wspominac o meczu. Skonczy sie 0-2 d oprzerwy i 1-2 caly mecz. Zreszta pisalem rok temu, nawet druzyna co wygra sie powtarza ;)
K kubaion:
United co sie meczy haha
rondani rondani:
cale mnostwo bledow taktycznych i brak pomyslu na zmiane sytuacji, moglbym wymieniac, az trudno uwierzyc ze ludzie co w tym siedza, jak ten wloski trener Bayernu nie ma zadnego pomyslu na zmiane sytuacji. Dobra zamykam sie
rondani rondani:
i tak cala polowe 4 kwarty
rondani rondani:
nie no luzna dyskusja, ?Bayern mial po meczu, a jak by mieli ludzi kreatywnych to mogliby cos probowac, a oni swoje, graja pod 24 sekundy i rzut na pałe, na ogol niecelny
C CoelPablo:
wtopiłeś*
C CoelPablo:
mam wrażenie że wtopiłem i teraz wylewasz żale. odpuść granie jak nie masz na to nerwów i cierpliwości. to maraton a nie sprint :)
rondani rondani:
Ja bym jeszcze wprowadzil zasade ze w ostatniech dwoch minutach kazdy faul to automatycznie 2 punkty i pilka dla rywali, zadnych osobistych. Sytuacja ze faul moze sie oplacac to jakas patologia. No i ludzie nie po to placa za bilety zeby ogladac jak ktos rzuca osobiste, to sobie mozna po treningu urzadziic na pustej hali
rondani rondani:
100 sek do konca i Bayern -8, co im szkodzi sprobowac kilka trojek aoni pudlo po zmarnowaniu 20 sekund to max na co ich stc
rondani rondani:
Chodzi mi o to ze powinien byc wariant, nie idzie to zmieniamy strategie, trojkarz pod linie za 3 i jazda, a jak bronia to drugi rozgrywajacy i tez niech wali
rondani rondani:
Bayern przegrywa 9ma na 4 minuty do konca i ma pozamiatane, a przeciez 4 minuty to Curry moze 80 trojek sprobowac
S skazany10:
Mysle.ze to trener rozpisuje i mowi zeby grac tyle wiec to trenerzy sa tak analityczni
rondani rondani:
Jaki problem postawic rzucajacego obronce przed linia za 3 i jazda, w koszu spalonych nie ma o ile mi wiadomo, rozpisalem sie ale zal ze druzyny przegrywaja kilkoma i juz po meczu zamiast cos wymlic
rondani rondani:
Druzyny powinny miec przygotowany wariant ze nawet jak przegrywaja 10ma i minuta do konca to wprowadzamy Kerra/Paxona, podanie do niego w 2 sekundy i laga a nie juz po meczu
rondani rondani:
Taki np Curry potrafi rzucic 3 trojki w 7 sekund lacznie wiec jesli jest strata 9ma to druzyny powinny miec wariat ze podaja i rzucamy za 3, a tam juz pelne gacie i gra na czas ci co wygrywaja a ci co przegrywaja na j...al pies byle oddac rzut
rondani rondani:
Poza tym co im daje ze prowadza np po drugiej kwarcie piecioma, tak czy siak jada na czas
rondani rondani:
wlasnie ze nie. Bardzo czesto przegrywaja np 15ma i ciagna cale 24 sekundy :D
C CoelPablo:
ZaleZy jaki wynik na tablicy. Jak prowadzisz to grasz pełne 24s a jak gonisz to normalne ze szybka alcja
rondani rondani:
Najlepsi sa koszykarze, inteligencji tam ze swieca szukac. Jak jest 40 sekund do konca to ciagna cale 24 sekundy zeby rywal mial ostatnia akcje, zamiast np pojechac szybka pilke i zostalo 34 sekundy po wejsciu na kosz. Wtedy rywal musialby sie glowic. A ci nie, pelne 24 aekundy musza rozgrywac :D
C CoelPablo:
Tydzień temu tez się męczyli z nimi strasznie
C CoelPablo:
Glory*
C CoelPablo:
Nie. MU niestety ale dno i wodorosty grają. Mimo to <3 głodu Man utd
mahony1983 mahony1983:
@tomcioomen666, Tolima over 2.5?
jesse jesse:
Lazio z czerwem ehh
deepred deepred:
o lech wturlał łał
psychol32 psychol32:
Chociaż bez sensu
psychol32 psychol32:
Już lepiej mogliby wrócić do pucharu zdobywców pucharów
K kubaion:
Ale underowo
Do góry Bottom