>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

C cichybob:
dlatego jak czytalem, ze zawiesili tych snookerzystwo, to tez raczej ktos za tym stal.
M mcz:
czytałem kiedyś na weszło o tym. ponoć nawet mecz Lidze Europy ustawili przekupując sędziów. z ponad 10 lat temu to było
C cichybob:
Jak ktos lubie czytac tego typu historie, to wpiszcie sobie wilson perumal w google. na weszlo sa jego historie
C cichybob:
nie mozna tu wklejac linkow do artykulow ?
C cichybob:
Swietna bylo jak mowil, ze ustawili mecz na under, ale po paru minutach sie ogarneli, ze ktos tez ustawil mecz na over i wycofali zaklady
C cichybob:
Kiedys byly te historie goscia, ktory masowo ustawial mecze. Robili mecze reprezentacji w terminach, gdzie nie bylo wyslannikow FIFA, wiec nikt tego nie sprawdzal. Zawodnikow organizowali sami, zaklady szly
psychol32 psychol32:
To samo te wszystkie ligi w siatkę typu Diamond league czy jakoś tak. Z rana tego jest pełno i nawet nie wiadomo czy to grają naprawdę
C cichybob:
Tak, pamietam jak czasie wirusa bylem w Polsce i w sklepie postawilem overka na darmowe zakupy i strzelil gosc w ostatniej minucie.
psychol32 psychol32:
I zostało do tej pory
psychol32 psychol32:
C cichybob, to się pojawiło na dużą skalę wraz z wirusem. Świat sportu stanął więc wymyślili zakłady na te wszystkie esporty
C cichybob:
w ogole sam fakt, ze cos takiego mozna obstawiac to niezly zart.
S supporter:
zastanawiam sie czy jest jakas stronka ze statystykami
C cichybob:
no raczej over, bo latwiej jest wslizg zrobic w zla strone i stracic wiecej goli niz miec pewnosc, ze przeciwnik sam nie zrobi overa
S supporter:
wczoraj cos tam pograłem na overy i troche loteria
psychol32 psychol32:
Raczej under bo łatwiej jest pudłować niż strzelać gole jak rywal mocny
C cichybob:
no tak, ale to nie znaczy, ze nie mozesz dac komus znac, zeby przylozyl mocniej na overa.
psychol32 psychol32:
C cichybob, to wszystko jest organizowane w porozumieniu z bukami. Oni płacą zawodnikom za to że grają. Jeden przekręt i wylatujesz z obiegu.
C cichybob:
jakbym gral w ta fife i bylyby zaklady na moje mecze, to chyba bym ustawial na potege
S supporter:
czy to typowe losowe zakłady ?
S supporter:
na fortunie jest cos takiego jak liga europejska 2x4 min w fife można to zobaczyc z tego jakies statystyki zawodników pod katem bramek ?\
C cichybob:
przez chwile wygladali jakby mieli przegrac 3:0, ale sie ogarneli. powinno byc ok
madman01 madman01:
Jastrzebie cos cienko ostatnio
czaro82 czaro82:
Świniak ogarnął 🐷
larkspur larkspur:
Polecam start 16:00
larkspur larkspur:
psychol32 psychol32:
na komputerze trzeba najechać na flagę gruzińską wtedy pojawi się opcja zmiany na angielski
psychol32 psychol32:
strona gruzińskiego basketu gbf.ge można z menu wybrać język angielski
G general1973:
dzięki za naświetlenie tematu
psychol32 psychol32:
Circus Brussels - Liege 79-79 w rewanżu
psychol32 psychol32:
w Belgii w tym miesiący było w pucharze
G general1973:
ja jedynie pamietam coś takiego z meczu towarzyskiego
psychol32 psychol32:
przeważnie w pucharach krajowych
psychol32 psychol32:
G general1973, widocznie takie zasady, sporo razy się z czymś takim spotkałem
G general1973:
psychol32 psychol32, to nie muszą obligatoryjnie grać dogrywki? uznali,że nie odrobią tej straty i skończyli na 4 kwartach?
psychol32 psychol32:
G general1973, z tego co widzę to jakiś turniej kwalifikacyjny do ligi w pierwszym meczu było 91-75 dla Iverion
Siara_89 Siara_89:
Ross fatalny na doublach w tym 3 secie
G general1973:
kiedyś w towarzyskim widzialem,ze byl remis bo się tak trenerzy umowili,ze grają 4 kwarty ,ale w meczu ligowym?
G general1973:
psychol32 psychol32, w Gruzji nie musieli grać dogrywki?
Siara_89 Siara_89:
Smith 3 maxy w 2 setach. Zakładałem średnio 2 na seta. Na szczęście zobaczymy jeszcze co najmniej 3 sety
Siara_89 Siara_89:
W pierwszym secie Smith zamyka 156, a DVD 136! Nieźle!
S skazany10:
Za slaby ze mnie klient
S skazany10:
Ja nie gralem u nich pol roku rok temu i nikt sie mna nie zainteresowal:D
psychol32 psychol32:
Nie no to było kilka tygodni po tym jak przestałem u nich grać
S skazany10:
A skad wiedzieli ze odchodzisz? Konto zamknales?
psychol32 psychol32:
Niedługo jak wymarnuje limit wypłat kartą MuchBetter to znowu przestanę u nich grać
psychol32 psychol32:
Chyba ze 3 razy takiego bonusa dostałem ale wcześniej w mniejszych kwotach
S skazany10:
Haha to niezle
psychol32 psychol32:
Rok temu dali mi 2k żebym wrócił
S skazany10:
Tak samo promocje. Unibet nr 1 na rynku :D
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, jeszcze trochę i będziesz miał podstawowe linie, buki kasują to na czym ludzie ich ogrywają
psychol32 psychol32:
K Krolpszczol, przecież taki sts nie ma tak ogarniętej osoby która ci wystawi mecz z ligi malezyjskiej i dobierze odpowiednie kursy
psychol32 psychol32:
K Krolpszczol, nie no oni nazywają tak dostawce zakładów live
psychol32 psychol32:
F Friim15, do płacenia karta ktoś ma się przyczepić?
K Krolpszczol:
psychol32 psychol32 jeśli dobrze Ciebie zrozumiałem, to mówisz teraz o czym innym. 'dostawca', który przesyła oficjalne wyniki to jakaś firma zajmująca się statystyką, na której podstawie rozliczają kupony. to chyba nie ma nic wspólnego z ilością wystawianych zakładów
S skazany10:
Dzis patrze na unibet a tam 7 betow na kto lepszy w skokach. No jaja jakies
F Friim15:
Korzysta ktoś z muchbettera i normalnie płaci kartą, wszystko działa, nikt się nie dowalił?
psychol32 psychol32:
Czyli są jacyś tam dostawcy może błędne określenie ale tak mi translator to tłumaczy
psychol32 psychol32:
S skazany10, jak ja czasami pytam na czacie czemu nie rozliczają kuponów to tłumacząc na polski rozlicza mi jak dostawca relacji live prześle im oficjalne wyniki
adik1992 adik1992:
ja natomiast zauważyłem że buki zmniejszają ofertę, taka fortuna miała dawniej po 20 lini punktowych czy handicapowych na mecze siatkówki a teraz klasycznie po 8-9 lini. Rusek miał mega szeroką ofertę na siatkówkę i stopniowo się z niej wycofywał i na dziś dzień ma taka jak reszta buków, podobnie było z koszykówką czy piłką ręczną, jedynie na MŚ czy ME troche ją rozszerza
psychol32 psychol32:
Którejś soboty wieczorem patrzę na stronie z wynikami live jest ponad 100 meczy w kosza, patrzę w iforbet to mają ponad 70 meczy live, patrzę w unibet a tam nawet 10 nie ma
Do góry Bottom