>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

noone noone:
jeszcze jedna kartka potrzebna xd
psychol32 psychol32:
@tomcioomen666, nie będzie
noone noone:
bo btts siedzi
noone noone:
szkoda ze dwoch kartek nie bedzie w tarczy
psychol32 psychol32:
I siedzi Alvarez po kursie 8.00 w przerwie pisałem że wejdzie i strzeli
I isaacofuluru:
Fajne kursy na rożne Pogoni jutro. Z Brondby mieli 8 i 11, ze Śląskiem - 9. Generalnie mają olbrzymi problem z finalizacją akcji. Grają po obwodzie, nie wiedzą jak ugryźć rywala. Myślę, że dopóki nie pogubią większej ilości punktów w Ekstraklasie - nie zmienią stylu. Za over 7.5 rożnych Pogoni w meczu z Jagiellonią - aż 2.55. Chyba warto w to wejść. Over 6.5 - 1.84, też niezły kurs do dubla.
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Wisła w przewadze dwóch i zamiast docisnąc na 2 czy 3:0 to se grają na utrzymanie . Ale co Krzepisz z Arki wyjął teraz dwa razy. Nie zdziwię się jak Arka jeszcze wciśnie w oslabieniu
noone noone:
ale cos bez kartek xd
noone noone:
eh mahrez nie trafil czysto w pilke a tak by byl btts
I isaacofuluru:
Radomiak szaleje. Dobrze, że zwolnili Banasika w końcówce poprzedniego sezonu, bo w tym groziłaby im walka o spadek. Oh wait.
Ori1995 Ori1995:
I dopiero wisła strzeliła :]
Ori1995 Ori1995:
Arka 2 czerwone
noone noone:
w tarczy chyba bez kartek bedzie a kusily chociaz te dwie
noone noone:
ten mecz
noone noone:
ogolnie dobrze gra
psychol32 psychol32:
Alvarez na boisko i stawiam że strzeli gola
noone noone:
ale dobrze serwuje
noone noone:
challengerowiec
noone noone:
postawil sie ostro
Ori1995 Ori1995:
Kto to jest w tenisie jakiś zepierii, że alcaraz męczy się z nim, a 2 dni temu chyba gadał że chce mieć numer 1 obok swojego nazwiska :eek:
Ori1995 Ori1995:
Dobra, bo przerwa była a nie znam tego typa
noone noone:
no wiec bywa
noone noone:
tam ponoc obronca zawinil
noone noone:
w 90+ tego gola sobie dali wbic na 2-1
psychol32 psychol32:
Życie
noone noone:
mialem 02
noone noone:
sparta mi zamykala tasme na 2k
noone noone:
ta i to u siebie
noone noone:
psychol32 psychol32, no ale czasami tak po prostu jest ze jest ten faworyt i kurs jest nizszy ale wieksze szanse ze wygra akurat ten faworyt
psychol32 psychol32:
Tzn coś czasami się zagra ale jak jest sens y kurs jak ostatnio Olympiakos po 1.98 i chyba wtopa 0:4
noone noone:
dobra tera city strzela i dwie kartki i bedzie git w tym meczu hehe
psychol32 psychol32:
Chyba 2017 rok bo to wtedy ostatni raz Legią straciła punkty z Koroną. Czyli 5 lat bo z grania faworytów
noone noone:
zamykal tasme na 2k wygrywali 1:0 i przegrali 1-2
noone noone:
tez ostatnio mialem taki mecz nie pamietam dokladnie kto to gral
noone noone:
psychol32 psychol32, no to najgorzej jak ostatni zamyka wygrywaja i jeszcze przegrali
psychol32 psychol32:
Zaraz na flashsvore sprawdzę ile to kat temu było
K kubaion:
Ale na tym lolu mozna bylo ladne kursy zlapac na przeciwnikow Rogue w 2 dni, Rogue to bardzo "czysta" druzyna
psychol32 psychol32:
U mnie były 4 zdarzenia z tym go co kojarzę i za 5k na odegranie się
noone noone:
ale to tylko raz
noone noone:
ja raz dalem ako za 1500 chyba 10 typow tenis/pilka i real zamykal ugrali 4-2 z celta to bylo chyba i 20k wpadlo
psychol32 psychol32:
Za granie faworytów
psychol32 psychol32:
Za pewniaczki po niskim kursie
noone noone:
psychol32 psychol32, niezle
noone noone:
psychol32 psychol32, tzn za jakie :p ?
psychol32 psychol32:
Od tamtej pory dziękuję za takie mecze
psychol32 psychol32:
Ostatni mój kupon który zagrałem na pewniaczki za 5 koła z kilka lat temu zamykała Legią z Koroną i nie wlazło chyba prowadzili 1:0 a skończyło się 11 lub 1:2
psychol32 psychol32:
Każdemu może przytrafić się wtopa
psychol32 psychol32:
Nie ma pewniaczków
noone noone:
to olac
I isaacofuluru:
noone noone, Zaraz przyjdą tu tacy, którzy chętnie będą przypominać, że Miedź miała wygrać, PAOK miał wygrać etc.
noone noone:
I isaacofuluru, to juz jak uwazasz :)
I isaacofuluru:
noone noone, No tak, ale lepiej się już więcej nie kompromitować swoją "wiedzą".
noone noone:
z tenisa dzis pewniak to byla Garcia Striker i dla mnie Minaur ale zobaczymy spoznilem sie i nie pogralem tych dwoch pierwszych
noone noone:
hm no to kazdy juz bierze odpowiedzialnosc za siebie czy gra czy nie gra
I isaacofuluru:
Zobaczy się. Jednak jeśli ta Miedź nie wejdzie, to będzie najwyższy czas, żeby zamilknąć. Rozpisałem się tu sporo na temat tego meczu, więc może lepiej na przyszłość nie wprowadzać ludzi w błąd. W czwartek na Lidze Konferencji też poległem.
noone noone:
polecam minaura powinien to ogarnac ale no zrobisz jak uwazasz
I isaacofuluru:
Ja bym chętnie coś jeszcze dorzucił dziś oprócz tej Miedzi, ale nie ma pomysłu póki co.
noone noone:
ja pogralem pilke i tego minaura no i zobaczymy
I isaacofuluru:
Dziś nie widzę nic ciekawego. Już finał konkursu, to i mało analiz. Ktoś podał Miedź, ale ja zagrałem ją już wczoraj, więc bez znaczenia.
I isaacofuluru:
Rzucę sobie okiem na analizy w typach dnia. Czasem można złapać jakąś perełkę.
Do góry Bottom