>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

W wodzu878:
wiadomo, że większość nie wchodzi, ale zdarzają się im pomyłki, lipa tylko, że góra za 5 dyszek można obstawić
supermario supermario:
Aaaa sorki Andorra przecież ma już pkt. bo oni wygrali ten mecz na Oviedo
supermario supermario:
W wodzu878, nie patrz na jeden mecz, statystyki matchboosta nie kłamią, gro tych meczy nie wchodzi,
supermario supermario:
Andorra nie grała źle w pierwszym meczu przeciwko Oviedo, mieli większy % posiadania 64% bodajże (na wyjeździe z drużyną która walczyła o awans w zeszył sezonie) i lepiej ta piłka chodziła u nich, na Gijon 74% posiadania, na Las Palmas 66%, wiem mają same buły, ale grać w piłkę potrafią i prędzej czy później zdobędą pierwsze pkt.,
Thalion Thalion:
Oho będzie imba na czacie :D
donald-young donald-young:
A tego tutaj jest więcej niż mniej
donald-young donald-young:
Nigdy nie potrafiłem zrozumieć dowartościowywania się na forum, wynika to pewnie z kompleksów
W wodzu878:
supermariobros na tenisie też się znasz widzę, Tiafoe wczoraj 3-0, a już chciałeś tam kogoś linczować. A wczorajszy boost na Barce 2,5 to był prezent, no offense mate , ;)
donald-young donald-young:
I że w sumie to nie jest ważne, to wiadomo że poziom ego jest na niewyobrażalnie wysokim poziomie
donald-young donald-young:
No ja jestem pozytywnie nastawiony, ale jak widzę w temacie praktycznie same minusy, po czym sam autor pisze, że on to odrobił już na live
supermario supermario:
Pogoń raczej dzisiaj nie wygra, zauważyłem że jak Betfan daje matchboost na dany mecz to przeważnie trzeba grać na odwrót, mają te mecze przemyślane skurczybyki jedne
supermario supermario:
@gubernator_nh, takie pefki jak wczoraj Maribor i Zurich :), dobrze że się trochę znam i te go nie zagrałem :), no offense mate , ;)
H hagi84:
od święta
donald-young donald-young:
A te pefunie to wchodzą czasami?
psychol32 psychol32:
polska liga to ewenement na cały świat, samobóje z połowy boiska i te sprawy
W Wojak101:
@gubernator_nh, ja staram się polska ligę omijać szerokim łukiem. Tak jak i Hurkacz jest u mnie skreślony na zawsze gdzie i z kim by nie gral
Thalion Thalion:
To co Leicester dzis wygrywa? Kiedys musza wreszcie a kurs4,40 wyglada smakowicie
W Wojak101:
1,6k do przodu po nocce. Wiem że to nie takie kwoty jak wy wygrywacie ale najważniejsze że in plus. Tenis, piłka, siatka i F1 dały zarobić wczoraj
psychol32 psychol32:
Mecz może być z opóźnieniem bo tam cała liga gra na jednym parkiecie
psychol32 psychol32:
0 11:30 jest mecz w singapurskim koszu Siglap - Adroit. Adroit najlepsza drużyna ligi i mega faworyt ale oni w ten weekend grają w lidze asean. Jeżeli dojdzie do meczu i wyjdą rezerwami to warto uderzać w siglap. Kurs będzie wysoki bo buki w niszówkach takich rzeczy nie ogarniają
better better:
ja pije browara i czaje sie na cos z tenisa
chicagowariat chicagowariat:
i mysle moze by cos zagrac
chicagowariat chicagowariat:
ja teraz np gram w cs go :) pije czaj z miodem i ogladam college football
better better:
tez chcialbym to wiedziec
chicagowariat chicagowariat:
co gracie dzisiejszego wieczoru
better better:
ELOO
chicagowariat chicagowariat:
dobry wieczor elo elo
didier_drogba didier_drogba:
jakby KUPS wygrało to byłoby 3/3 w kuponach a tak 2/1 duzy plus dzis :)
didier_drogba didier_drogba:
wchodzi ponad "klocek w przód" :)
didier_drogba didier_drogba:
Jak pisałem o 18:27 na wieczór: Puetz/Venus win, Rublov win, Grecja kosz win, Barcelina win ako @5,16
didier_drogba didier_drogba:
dobrze ze poszla kontra :)
didier_drogba didier_drogba:
break, lekka kontra na Shapo po 9,50 i juz jestem zarobiony :)
didier_drogba didier_drogba:
Shapo dawaj kontuzje mozgu, come on!!!!
chicagowariat chicagowariat:
gitara!!!
chicagowariat chicagowariat:
o nie wazne, kasa pojawila sie, znikad i jest na zielono kupon
chicagowariat chicagowariat:
co moge zrobic w takiej sprawie? mial kiedys ktos podobny przypadek?
chicagowariat chicagowariat:
wszyscy pisza ze jest 17 rogow a moj buk ze 16, a ja mam bet na 16.5+ za 1000$
M Mendieta1992:
Tie break w siatce się chyba szykuję:/
chicagowariat chicagowariat:
zlapalem buka na oszustwie nie dodal jednego rogu, z 90 minuty meczu feynordu. ostatni rog pisze ze 83 minuta a ogladam mecz na zywo
chicagowariat chicagowariat:
qowalsky6 qowalsky6, zapier..... zza pola karnego przepieknie
qowalsky6 qowalsky6:
No Szymański piękny gol dla Feye, fajny mecz od 2-0 do 2-4 :)
supermario supermario:
*wieścił
supermario supermario:
Gdzie jest ten płaczek który wieszczył łatwą przeprawę Tiafoe, dawać go tu na forum to mielenia XD
supermario supermario:
Barca miażdzy, powoli robi się galactico :p
supermario supermario:
Wszystko zgodnie z planem, Schwarzman rankign 14., Tiafoe rankig 22., wynik 4:2 dla tego pierwszego :LOL:
chicagowariat chicagowariat:
;) 4 po pierwszej polowie, jeszcze wszystko moze sie wydarzyc
chicagowariat chicagowariat:
a ja dla rzutow roznych
A alex.bp:
w tym ja
A alex.bp:
wiekszosc sledzacych oglada ja teraz glownie dla Lewego
A alex.bp:
w sumie co kogo obchodzi Barcelona
A alex.bp:
no obrona dziurawa
husarz22 husarz22:
Nie jest źle. Barcelona i tak miała sporo szczęścia, że nie straciła gola w pierwszych 20 minutach
A alex.bp:
Dembele przez to, że 90% jego decyzji wyglada w ten wlasnie sposob nigdy nie byl postrzegany jako czolowy skrzydlowy swiata
A alex.bp:
to, ze ktos umie dobrze kopnac pilke i szybko pobiec nie znaczy, ze jego refleks myslowy jest na wysokim poziomie
J jarek23v:
Tu już 4:0 powinno być.
A alex.bp:
Dembele to przyklad ze grajac na najwyzszym poziomie nadal mozesz miec IQ na poziomie przedszkolaka
J jarek23v:
Samolubny
A alex.bp:
taki Sadio Mane nawet nogi dostawic nie potrafi w tym momencie
J jarek23v:
Dembele szczur
A alex.bp:
a to wlasnie takie bramki sa w jego stylu
Do góry Bottom