>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

M mcz:
racja, lepsi są ci po KULu
qowalsky6 qowalsky6:
M mcz, sprawdź sobie co ta szkoła najpierw, apotem się podniecaj wakacyjnym kursem i do tego zaocznym
M mcz:
no ale jak lubicie być dymani przez populistów aniżeli słuchać specjalistów po londyńskiej szkole finansów to nie moja sprawa xd
M mcz:
pis z powietrza wziął pieniądze. wcale w każdej dziedzinie nie dowalił podatków w tym uwielbianej nam bukmacherce żeby utrzymać ten swój system przekupowania biedoty pięcset plusami
qowalsky6 qowalsky6:
M mcz, piniedzy nie ma i nie będzie, ciekawe czy Vincent by tak gościł gości z twojego awatara?
TKO_Bets TKO_Bets:
😂😂😂
M mcz:
o właśnie właśnie
TKO_Bets TKO_Bets:
Itp itd
TKO_Bets TKO_Bets:
Paliwo po 7.50
TKO_Bets TKO_Bets:
M mcz, PiS po jedno zło tyle ze za tych drugich węgiel nie był po 3000
M mcz:
mogli przecież ustawiami zwiększyć dobrobyt :)
M mcz:
wina peło że polska była wtedy słabo rozwinięta gospodarczo
qowalsky6 qowalsky6:
M mcz, zaa to ludzie zapierdalali za 5 zł za h
qowalsky6 qowalsky6:
@danio4954, i dobrych lekarzy :)
M mcz:
pis po jedno zło tylko że za tych drugich dolar nie chodził po 5 złotych :))
H harlon:
ja tam jaj nie widze, na ostatnie ok 8 typow mialem chyba tylko 1 pudlo
H harlon:
1x Portugalia do dubla wyglada bdb
H harlon:
Dzis duzo ciekawych meczy w lidze narodow, macie jakies typy ?
nabucho nabucho:
Moim zdaniem Ukraina na papiery na wygranie ze Szkocją. Niby teren neutralny, ale prawie jak u siebie.
Thalion Thalion:
Dokładnie tak.
qowalsky6 qowalsky6:
Thalion Thalion, od 30 lat kolego, a dokladnie od 33 niestety te same ryje przy korytach...
M malostrawny:
👏🏼
M malostrawny:
Idealne 😎
BanksyGA BanksyGA:
Idealne baty :)
H hagi84:
kolumbijki piekne baty
Thalion Thalion:
W czasach PO bylo 20% bezrobocie i ludzie zarabiali po 7zl na god,ine, to jest glowny argument dlaczego wtedy wyjebali po i glosowali na pis a teraz jest to samo, wyjebia pis i za 5 lat poworka i tak sie to kreci od 20 lat, te same mordy albo ich dzieci itd w sejmie
nabucho nabucho:
Norwegia - Serbia. Teoretycznie obu ekipom powinno zależeć więc może jakieś kartki, różne itp?
nabucho nabucho:
Starsi cały czas myślą, że coś dostają od PiSu. Na PO nie narzekałem. Owszem to i owo mają za pazurami, ale takiego skurwienia jak teraz nie było. Koniec offu.
didier_drogba didier_drogba:
nabucho nabucho, ludzie sie budzą, nawet starsi jadą po PISie, modle sie zeby byla zima stulecia 3 miesiace po -25 stopni wtedy wylapac cały PO-PIS, pod sąd, a potem pod sciane za to co zrobili narodowi przez ostatnie lata!!!
nabucho nabucho:
Pit od bukmachera? Kto wie, może i to pisiory wymyślą...
didier_drogba didier_drogba:
poki co dałem taki kuponik: Rusuvuori win i +11,5 asów w meczu, Chinki w siate +125,5 punktu w meczu i BTTS w mlodziezówkach Polski i Danii, ako ponad 8
didier_drogba didier_drogba:
Kosovo- Cypr do przerwy remis i nasłuchiwanie co sie dzieje w Atenach
didier_drogba didier_drogba:
no chyba, że Grecy wygrają 4-0
didier_drogba didier_drogba:
W wojtula, Faktycznie, Cypr musiałby wygrac ;)
W wojtula:
Ale Cypr przy jednakowym bilansie meczów bezpośrednich z Irlandią, ma gorszy stosunek bramek
M malostrawny:
Tez o tym pomyślałem !
didier_drogba didier_drogba:
to co? Grecy wygrywają z Irolami z Północy, żeby Cypr mogl sie utrzymac (juz ostatnio ich puscili) a Kosovo remisuje i obaj z Cyprem zostają w dywizji?
didier_drogba didier_drogba:
witam
djkruko djkruko:
B buk7788, Jak grasz na tych bez podatku, albo wygrywasz w ciul ponad 3tys to możesz się spodziewać. Jednakże płacimy już podatek na starcie., Przecież nie dostajemy pitu jak kupujemy rzeczy w Internecie
djkruko djkruko:
Skąd to pytanie?
B buk7788:
czy ktos dostal pit od buka?
psychol32 psychol32:
M mexes200, oby nie było tak że z tego muszę nic nie wyjdzie i Japonki wygrają. Baby co odwalą to nigdy nie wiesz
M mexes200:
Co nie zmienia faktu że Australia musi ten mecz wygrać.. ale coś mi się nie chce wierzyć że będzie balansowała na krawędzi ryzyka, myślę że jakieś spokojnie plus 15 na korzyść gospodyń ew. Jakis over zdobytych pkt. Australia.
Z zwierzakus:
Dzięki, odpuszczam
Z zwierzakus:
O no właśnie i to jest kluczowe
psychol32 psychol32:
Ale dla Australii rozmiar zwycięstwa nie ma znaczenia
Z zwierzakus:
Dokładnie tak
psychol32 psychol32:
Te handi o którym piszesz może wejść bo Japonia o nic nie gra
psychol32 psychol32:
Bo miała znaczenie na wypadek tego jakby kilka drużyn miało tyle samo zwycięstw
Z zwierzakus:
Nic z tego nie wyszło ale wyglądało to jakby różnica winu miała znaczenie
Z zwierzakus:
A Australijki jeszcze wzięły timeout na sek do konca
Z zwierzakus:
No to oczywiste ale po co odpalały trójkę w ostatniej sekundzie a
psychol32 psychol32:
Bo gdyby Kanadyjki wczoraj wygrały to by miały pewne pierwsze miejsce dlatego walczyły
Z zwierzakus:
Australijkami
Z zwierzakus:
A wczoraj kanadyjki zagrały do końca z australijski tak jakby jednak punkty miały znaczenie
Z zwierzakus:
No właśnie pytanie czy na pewno nie ma, też szukałem na fibie
psychol32 psychol32:
Z zwierzakus, ja nigdy nie gram ujemnych handicapów a już napewno w meczach w których rozmiar zwycięstwa nie ma znaczenia
psychol32 psychol32:
Darma kasa
Z zwierzakus:
+ francja przegrala
Z zwierzakus:
Jak oglądałem japonki to dramat
Do góry Bottom