>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

Ori1995 Ori1995:
Jest 0-0 :D
Ori1995 Ori1995:
W 3 meczach w których teoretycznie miały być gole czyt. portu,ukraina,norrwegia
C czerwuss:
Polska siła, Tajki jak dzieci we mgle
Thalion Thalion:
Wow tajki run 0:9 haha
M Mendieta1992:
Ktoś tu fajnie powiedział że baby są do sprzątania i gotowania, racja
didier_drogba didier_drogba:
@tomcioomen666, ogarnij troche sie ok? :)
Ori1995 Ori1995:
Dużo goli :D
didier_drogba didier_drogba:
wygrala Estonka 7-5
didier_drogba didier_drogba:
5-1 -----> 5-5 xd
didier_drogba didier_drogba:
Kontaveit zaraz uwali mecz z 5-1 w 3 secie xd
Thalion Thalion:
To co na przekor forumowi, Hiszpania win ?;)
didier_drogba didier_drogba:
psychol32 psychol32, remis do przerwy bym dał, będą czekać jaki wynik w Atenach, jak Grecy będą prowadzić to Kosovo może "puścić" Cypr i razem się utrzymaja
psychol32 psychol32:
Kosowo - Cypr remis
didier_drogba didier_drogba:
H harlon, tak banderowiec mudryk wraca
H harlon:
Ukrana na galowo ?
didier_drogba didier_drogba:
Grecy też silny sklad, chyba pomoga Cyprowi
didier_drogba didier_drogba:
widze jakas cenzura bo posty poginely xd
didier_drogba didier_drogba:
wracajac do typow Ukraina na galowo, ograja Szkotow
didier_drogba didier_drogba:
TKO_Bets TKO_Bets, tez myslalem Tajlandia, Filipiny, ewentualnie ameryka pld. ale tam wieksza przestepczosc jakis paragwaj albo chile, urugwaj...
qowalsky6 qowalsky6:
psychol32 psychol32, jak masz majatek 3 mln $ to dostaniesz obywatelstwo Australii prawie od ręki :)
bbadii bbadii:
didier_drogba didier_drogba, no i prawidlowo, w PL nie ma czego szukać. U mnie powoli moja rozumie że na wszystko brakuje za wypłatę z Orlenu jak się pracuje i do tego weekendowo studiuje, tu się pojawiają niespodziewane wydatki, tu coś i kasa leci a ja w NO potrafię żyć normalnie inodkaldac
TKO_Bets TKO_Bets:
Filipinki najwierniejsze kobity
TKO_Bets TKO_Bets:
Filipiny panowie ;)
didier_drogba didier_drogba:
psychol32 psychol32, Australia? Serio? Przeciez tam historia zatoczyla koło zaczeli jako wiezienie w i czasach pandemii wiezieniem sie stali FASZYSTOWSKI NIEBEZPIECZNY KONTYNENT- AUSTRALIA
TKO_Bets TKO_Bets:
Inaczej się z nimi nie dogadasz
TKO_Bets TKO_Bets:
Terror za terror
didier_drogba didier_drogba:
niech kazdy na swoim odcinku robi co moze
TKO_Bets TKO_Bets:
Odwalić z 10 typa w jeden dzień . Zsynchronizowany zamach to może wtedy dało by im do myślenia
psychol32 psychol32:
Ja kiedyś mieszkałem w USA teraz wybrałbym Australię
didier_drogba didier_drogba:
TKO_Bets TKO_Bets, masz racje, ja kazdego wzywam do NIEPOSLUSZENSTWA NARODOWEGO, zeby oszukiwal na podatkach jak sie da i j*bal to panstwo jak tylko mozna
didier_drogba didier_drogba:
bbadii bbadii, ja bylem 3 lata w irlandii, wrocilem, ale mysle zeby uciekac, ale nie do Europy, bo EUROPA JEST TRUPEM, UNIA EUROPEJSKA JĄ ZNISZCZYLA, mysle o Azji poludniowo wschodniej np. Tajlandia, dobry komfort zycia za dobre pieniądze
TKO_Bets TKO_Bets:
Dlatego od dawna mówię ze Polska potrzebuje swojego Brevika a sejm to wyspa utoja
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Belgijki w 3 secie 19:24 i wdupily seta ?? Cóż więcej można dodać - kobiety ☺
psychol32 psychol32:
TKO_Bets TKO_Bets, oni przy korycie zostaną. Część z nich przejdzie do innych partii a reszta dostanie posady dyrektorów, prezesów w spółkach skarbu państwa
didier_drogba didier_drogba:
TKO_Bets TKO_Bets, wiem, ze wyborow nie bedzie, zobacz chca wprowadzic 2 nowe stany wyjatkowe ktore beda de facto powodowaly niewolnictwo czlowieka np zamkna Ci biznes jak w plandemii i nie beda musieli placic odszkodowan
TKO_Bets TKO_Bets:
Jak w Jarka rzucili nie tak dawno jajkami to sie okazało ze to podstawiony pisior był . Jarek zdążył wcisnąć debilom ze to był zamach ja na Popiełuszkę 😂🙈
bbadii bbadii:
psychol32 psychol32, zapraszam do Norwegii, jak uda mi się kobietę przekonać to ani myślę wracac do tego pustego kraju xD
TKO_Bets TKO_Bets:
I tak zostaną przy korycie
TKO_Bets TKO_Bets:
PiS wie ze wybory już przegrał dlatego wyborów nie będzie bo zrobią prowokacje pokazową a później pod tą prowokacje podciągną stan wojenny (ustawy już są pisane )
didier_drogba didier_drogba:
TKO_Bets TKO_Bets, wojsko to tez cieple kluchy, jakby ktos mial jaja to by zamach stanu zrobil jak Pinochet i został Bohaterem
TKO_Bets TKO_Bets:
didier_drogba didier_drogba, ja to się dziwie ze w Polsce jeszcze niktna ulice nie wychodzi . Milionowe protesty by się przydały . Plus zamach stanu tylko trzeba by wojsko na swoją stronę zabrać
didier_drogba didier_drogba:
psychol32 psychol32, ja sobie zdaje sprawe, dlatego jedyna nadzieja w Bogu i w -25 stopni przez 3 miesiace, tylko glod, ciemnosc, zimno ruszy ten narod
didier_drogba didier_drogba:
1- likwidacja socjalu, 2- wymowienie zielnego ladu, fit for 55 i innyc gowien z UE, obnizk podatkow (likwidacja CIT, PIT), prywatyzacja sluzby zdrowia i szkolnictwa, likwidacja biurokracji, zwolnienie 60% urzędnikow
psychol32 psychol32:
To co teraz jest to tylko początek. Prawdziwy kryzys gospodarczy przed nami. Ludzie znowu będą uciekać za granicę jak kilkanaście lat temu
didier_drogba didier_drogba:
psychol32 psychol32, Po reformach Erharda przegrane Niemcy w 7 czy 10 lat spacily zwycięską Wielką Brytanię, tyle ze nikt z bandy czworga tego nie zrobi
didier_drogba didier_drogba:
Są dwie opcje zmiany władzy w PL 1- minimum 3 miesieczna ostra zima, brak prądu, opału, gazu, miejscami jedzenia a druga opcja- bardziej przykra dla nas to 2-Władimi Putin, że tu wjedzie i rozgoni tę chołote (co nie znaczy ze pod jego rzadami lepiej bedzie)
psychol32 psychol32:
Nikt w tym kraju prędko nie odbuduje tego do czego doprowadził pis
didier_drogba didier_drogba:
PIS-PO i SLD i PSL do banda czworga od 33 rozkradająca kraj, Szymon "Ch*jownia" nic nie zmieni bo jego poglady na gospdoarke sa takie jak innych stylu "sluzba zdrowia nie dziala? to damy 8% PKB a nie 4% jak inni" patologii ani systemu to nie zmieni
BanksyGA BanksyGA:
P pk95, moim zdaniem nie
didier_drogba didier_drogba:
M mcz, co ty sie rostowskim podniecasz? hahahaha ze skonczyl NAJABRDZIEJ LEWACKĄ EKONOMICZNA UCZELNIE NA SWIECIE: London School of Economics, mekke syjonistów i globalistow? hahahaha
psychol32 psychol32:
W Unibet na ittihad 3.10 w 777bet na Najme 1.90 jeszcze trochę i ładny surebet będzie
P pk95:
BanksyGA BanksyGA, warto Włoszki na win po 3cim secie?
BanksyGA BanksyGA:
Bo tak jest :D
I iti:
Wloszki wygladaja jakby graly na zaciagnietym recznym i na jednej nodze, wczoraj wygladalo to identycznie
qowalsky6 qowalsky6:
M mcz, o nie, najlepsi to są z Telavivu :)
C Cybiskorpion:
Włoszki 2 set :D :D :D :cool:
M mcz:
racja, lepsi są ci po KULu
qowalsky6 qowalsky6:
M mcz, sprawdź sobie co ta szkoła najpierw, apotem się podniecaj wakacyjnym kursem i do tego zaocznym
M mcz:
no ale jak lubicie być dymani przez populistów aniżeli słuchać specjalistów po londyńskiej szkole finansów to nie moja sprawa xd
M mcz:
pis z powietrza wziął pieniądze. wcale w każdej dziedzinie nie dowalił podatków w tym uwielbianej nam bukmacherce żeby utrzymać ten swój system przekupowania biedoty pięcset plusami
Do góry Bottom